"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років

ВИЩА ЛІГА(чол)


Буревісник-ШВСМ


ВК"Бахмут-ШВСМ"

 
 

"Поділля"

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років "ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловік Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

Буревісник-ШВСМ

19

8

8

0

24

4

674

523

6

0

2

0

0

0

6,00

1,289

-

ВК"Бахмут-ШВСМ"

18

8

7

1

21

3

595

387

7

0

0

0

0

1

7,00

1,538

-

"Поділля"

18

8

6

2

20

10

702

656

3

2

1

1

0

1

2,00

1,070

-

"Хотинські козаки"

15

8

5

3

17

13

697

644

2

2

1

1

0

2

1,31

1,082

-

"Олюртранс"

7

8

3

5

14

17

651

628

2

0

1

2

1

2

0,82

1,037

-

"Булава"

6

8

2

6

11

22

647

741

0

0

2

2

1

3

0,50

0,873

-

ВК"Покуття"

5

8

2

6

8

22

600

702

0

0

2

1

0

5

0,36

0,855

-

"ШВСМ-СумДУ"

3

8

2

6

9

21

470

693

0

1

1

1

1

4

0,43

0,678

-3

"Локомотив-Збірна Харківської області-1"

5

8

1

7

9

21

640

702

1

0

0

2

2

3

0,43

0,912

-




"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років "ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловік Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років

Команда гість

"Булава

"Локомо

"Олюртр

"Поділл

"Хотинс

"ШВСМ-С

Буревіс

ВК"Бахм

ВК"Поку

Команда господар

"Булава" ("Булава)

3 - 2

1 - 3

0 - 3

"Локомотив-Збірна Харківської області-1" ("Локомо)

2 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

"Олюртранс" ("Олюртр)

3 - 0

1 - 3

2 - 3

0 - 3

2 - 3

"Поділля" ("Поділл)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

2 - 3

"Хотинські козаки" ("Хотинс)

2 - 3

3 - 0

0 - 3

"ШВСМ-СумДУ" ("ШВСМ-С)

3 - 2

3 - 1

0 - 3

0 - 3

2 - 3

Буревісник-ШВСМ (Буревіс)

3 - 2

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ВК"Бахмут-ШВСМ" (ВК"Бахм)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

ВК"Покуття" (ВК"Поку)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

кращий бомбардир(очки / партії)

#0

РодіонЧміль 4,63(125/27)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#0

МихайлоКуян 0,58(30/52)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#0

ПавлоЯнкович 0,94(48/51)

#0

МаксимКінаш 0,82(27/33)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#0

МиколаМороз 88%(42/48)

#0

ЯрославБогуш 85%(96/113)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Нечипорук С.
(ВК"Бахмут-ШВСМ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Главчук М.
("Хотинські козаки")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Тищенко В.
(ВК"Бахмут-ШВСМ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Куян М.
("Хотинські козаки")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пантюшенко Г.
("ШВСМ-СумДУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Полежаєв Б.
(ВК"Бахмут-ШВСМ)
ЛІБЕРО 1  
Панкратенков В.
("Хотинські козаки")
  • ЛІБЕРО 2  
    Федоренко О.
    ("ШВСМ-СумДУ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Ситник А.
    (Буревісник-ШВС)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Янкович П.
    ("Поділля")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Николайчук М.
    (Буревісник-ШВСМ)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Алєксєєнко А.
    (Буревісник-ШВСМ)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Вакараш Д.
    (ВК"Покуття")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Поліщук І.
    ("Олюртранс")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Нечипорук С.
(ВК"Бахмут-ШВСМ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Главчук М.
("Хотинські козаки")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Тищенко В.
(ВК"Бахмут-ШВСМ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Куян М.
("Хотинські козаки")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пантюшенко Г.
("ШВСМ-СумДУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Полежаєв Б.
(ВК"Бахмут-ШВСМ)
ЛІБЕРО 1  
Панкратенков В.
("Хотинські козаки")
  • ЛІБЕРО 2  
    Федоренко О.
    ("ШВСМ-СумДУ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Ситник А.
    (Буревісник-ШВС)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Янкович П.
    ("Поділля")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Николайчук М.
    (Буревісник-ШВСМ)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Алєксєєнко А.
    (Буревісник-ШВСМ)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Вакараш Д.
    (ВК"Покуття")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Поліщук І.
    ("Олюртранс")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Нечипорук С.
(ВК"Бахмут-ШВСМ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Главчук М.
("Хотинські козаки")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Тищенко В.
(ВК"Бахмут-ШВСМ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Куян М.
("Хотинські козаки")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пантюшенко Г.
("ШВСМ-СумДУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Полежаєв Б.
(ВК"Бахмут-ШВСМ)
ЛІБЕРО 1  
Панкратенков В.
("Хотинські козаки")
ЛІБЕРО 2  
Федоренко О.
("ШВСМ-СумДУ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Ситник А.
(Буревісник-ШВС)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Янкович П.
("Поділля")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Вакараш Д.
(ВК"Покуття")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Николайчук М.
(Буревісник-ШВСМ)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Поліщук І.
("Олюртранс")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Алєксєєнко А.
(Буревісник-ШВСМ)