"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років


кращий бомбардир(очки / партії)

#19

ОксанаЯрута 5,5(55/10)

#11

КаринаКошіль 4,17(25/6)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#3

ЗояЩербан 0,67(2/3)

#19

ОльгаДемчук 0,67(2/3)

#14

КсеніяМазур 0,67(6/9)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#16

АнжелаКозіна 82%(32/39)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#11

КаринаКошіль 72%(18/25)

#3

ДіанаВойтюк 55%(43/78)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Козіна А.
("Університет-ШВСМ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Лис І.
("Нафтуся")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Літвіновська Т.
("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Михайловська О.
("Нафтуся")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Чернюк К.
("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Мовчан В.
(ВК"Буковинка-Го)
ЛІБЕРО 1  
Стороженко А.
("Нафтуся")
  • ЛІБЕРО 2  
    Шумейко Т.
    ("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Савочкіна Я.
    (ВК"Буковинка-Го)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Кошіль К.
    (МСК"Дніпро-КДЮСШ№1 ЧМР")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Журавльова Я.
    ("Южанка-ДЮСШ №5-МФКФК")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Герасімова І.
    (ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Згурська А.
    ("Регіна-МЕГУ-ОШВСМ-КОСЛ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Вавринюк В.
    (ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4")

Таблиця

ВЛ(жін)

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років "ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

"Нафтуся"

9

3

3

0

9

1

246

144

2

1

0

0

0

0

9,00

1,708

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ-КОСЛ"

9

3

3

0

9

1

246

200

2

1

0

0

0

0

9,00

1,230

-

ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4"

6

2

2

0

6

0

150

80

2

0

0

0

0

0

-

1,875

-

"ЖДУ-Полісся-ОШВСМ"

6

3

2

1

7

3

222

183

2

0

0

0

1

0

2,33

1,213

-

ВК"Університет-ПНУ"

5

3

2

1

7

5

269

241

1

0

1

0

1

0

1,40

1,116

-

МСК"Дніпро-КДЮСШ№1 ЧМР"

3

2

1

1

3

3

122

132

1

0

0

0

0

1

1,00

0,924

-

"Університет-ШВСМ"

3

3

1

2

3

7

180

234

0

1

0

0

0

2

0,43

0,769

-

"Спортліцей-ДЮСШ №1"

2

3

1

2

3

8

212

258

0

0

1

0

0

2

0,38

0,822

-

"Полтавщина-ПНПУ"

2

3

0

3

4

9

253

281

0

0

0

2

0

1

0,44

0,900

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта"

0

2

0

2

0

6

90

150

0

0

0

0

0

2

0,00

0,600

-

"Южанка-ДЮСШ №5-МФКФК"

0

3

0

3

1

9

159

246

0

0

0

0

1

2

0,11

0,646

-




"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років "ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років

Команда гість

"ЖДУ-По

"Нафтус

"Орбіта

"Полтав

"Регіна

"Спортл

"Універ

"Южанка

ВК"Буко

ВК"Унів

МСК"Дні

Команда господар

"ЖДУ-Полісся-ОШВСМ" ("ЖДУ-По)

1 - 3

3 - 0

"Нафтуся" ("Нафтус)

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ-ДЮСШ Орбіта" ("Орбіта)

0 - 3

"Полтавщина-ПНПУ" ("Полтав)

0 - 3

2 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ-КОСЛ" ("Регіна)

3 - 0

3 - 1

"Спортліцей-ДЮСШ №1" ("Спортл)

3 - 2

"Університет-ШВСМ" ("Універ)

0 - 3

3 - 1

"Южанка-ДЮСШ №5-МФКФК" ("Южанка)

0 - 3

ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4" (ВК"Буко)

3 - 0

ВК"Університет-ПНУ" (ВК"Унів)

3 - 0

МСК"Дніпро-КДЮСШ№1 ЧМР" (МСК"Дні)

3 - 0

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Козіна А.
("Університет-ШВСМ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Лис І.
("Нафтуся")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Літвіновська Т.
("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Михайловська О.
("Нафтуся")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Чернюк К.
("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Мовчан В.
(ВК"Буковинка-Го)
ЛІБЕРО 1  
Стороженко А.
("Нафтуся")
  • ЛІБЕРО 2  
    Шумейко Т.
    ("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Савочкіна Я.
    (ВК"Буковинка-Го)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Кошіль К.
    (МСК"Дніпро-КДЮСШ№1 ЧМР")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Журавльова Я.
    ("Южанка-ДЮСШ №5-МФКФК")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Герасімова І.
    (ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Згурська А.
    ("Регіна-МЕГУ-ОШВСМ-КОСЛ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Вавринюк В.
    (ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Козіна А.
("Університет-ШВСМ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Лис І.
("Нафтуся")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Літвіновська Т.
("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Михайловська О.
("Нафтуся")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Чернюк К.
("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Мовчан В.
(ВК"Буковинка-Го)
ЛІБЕРО 1  
Стороженко А.
("Нафтуся")
ЛІБЕРО 2  
Шумейко Т.
("ЖДУ-Полісся-ОШВСМ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Савочкіна Я.
(ВК"Буковинка-Го)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Кошіль К.
(МСК"Дніпро-КДЮСШ№1 ЧМР")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Згурська А.
("Регіна-МЕГУ-ОШВСМ-КОСЛ")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Журавльова Я.
("Южанка-ДЮСШ №5-МФКФК")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Вавринюк В.
(ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Герасімова І.
(ВК"Буковинка-Гойра Груп-КЗ ДЮСШ №4")