"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років


кращий бомбардир(очки / партії)

#2

СергійКушнір 2,45(27/11)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#14

ЮрійБокшан 0,58(7/12)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#13

ЮрійБолдін 1,18(13/11)

#14

ДмитроОлійник 0,83(10/12)

#11

МиколаМосін 0,75(9/12)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#11

МиколаМосін 43%(16/37)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Фєдосеев К.
("Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Трачик Л.
(ВК"Садгора-Нива")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Турецький С.
("Ок-Ойл-ЧНУ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Пінчук В.
("Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Вітковський С.
(ВК"Вінниця")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Корчак О.
("Ок-Ойл-ЧНУ)
ЛІБЕРО 1  
Краєвський В.
(ВК "Горіш" Делятинська ТГ)
  • ЛІБЕРО 2  
    Феньо В.
    ("Ужгородський національний університет")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Борак К.
    (ВК"Біоресурс)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Болдін Ю.
    (ВК"Вінниця")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Рибалко М.
    (ВК "Горіш" Делятинська ТГ)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Свириденко Д.
    (ВК"Садгора-Нива")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Тодосійчук І.
    ("Ок-Ойл-ЧНУ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Рапіцький О.
    (ВК "Горіш" Делятинська ТГ)

Таблиця

ДЛ

"ДРУГА ЛІГА-Дмарт"XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років "ДРУГА ЛІГА-Дмарт" Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

"Ок-Ойл-ЧНУ"

9

3

3

0

9

3

294

261

0

3

0

0

0

0

3,00

1,126

-

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

7

3

3

0

9

4

294

260

1

0

2

0

0

0

2,25

1,131

-

"ХАЕС-НАЕК"

7

3

2

1

8

4

272

241

1

1

0

1

0

0

2,00

1,129

-

ВК"Вінниця"

6

3

2

1

7

4

269

245

1

1

0

0

1

0

1,75

1,098

-

"Ужгородський національний університет"

4

3

1

2

6

6

269

267

1

0

0

1

1

0

1,00

1,008

-

ВК"Садгора-Нива"

3

3

1

2

5

6

252

245

1

0

0

0

2

0

0,83

1,029

-

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)"

0

3

0

3

1

9

183

247

0

0

0

0

1

2

0,11

0,741

-

ВК"Біоресурс"

0

3

0

3

0

9

158

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,702

-




"ДРУГА ЛІГА-Дмарт"XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років "ДРУГА ЛІГА-Дмарт" Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

"ДРУГА ЛІГА-Дмарт"XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років

Команда гість

"Збірна

"Ок-Ойл

"Ужгоро

"ХАЕС-Н

ВК "Гор

ВК"Біор

ВК"Вінн

ВК"Садг

Команда господар

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)" ("Збірна)

1 - 3

"Ок-Ойл-ЧНУ" ("Ок-Ойл)

3 - 1

3 - 1

"Ужгородський національний університет" ("Ужгоро)

2 - 3

"ХАЕС-НАЕК" ("ХАЕС-Н)

3 - 1

2 - 3

ВК "Горіш" Делятинська ТГ (ВК "Гор)

3 - 0

ВК"Біоресурс" (ВК"Біор)

0 - 3

0 - 3

ВК"Вінниця" (ВК"Вінн)

3 - 0

3 - 1

ВК"Садгора-Нива" (ВК"Садг)

3 - 0

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Фєдосеев К.
("Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Трачик Л.
(ВК"Садгора-Нива")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Турецький С.
("Ок-Ойл-ЧНУ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Пінчук В.
("Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Вітковський С.
(ВК"Вінниця")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Корчак О.
("Ок-Ойл-ЧНУ)
ЛІБЕРО 1  
Краєвський В.
(ВК "Горіш" Делятинська ТГ)
  • ЛІБЕРО 2  
    Феньо В.
    ("Ужгородський національний університет")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Борак К.
    (ВК"Біоресурс)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Болдін Ю.
    (ВК"Вінниця")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Рибалко М.
    (ВК "Горіш" Делятинська ТГ)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Свириденко Д.
    (ВК"Садгора-Нива")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Тодосійчук І.
    ("Ок-Ойл-ЧНУ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Рапіцький О.
    (ВК "Горіш" Делятинська ТГ)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Фєдосеев К.
("Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Трачик Л.
(ВК"Садгора-Нива")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Турецький С.
("Ок-Ойл-ЧНУ")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Пінчук В.
("Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Вітковський С.
(ВК"Вінниця")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Корчак О.
("Ок-Ойл-ЧНУ)
ЛІБЕРО 1  
Краєвський В.
(ВК "Горіш" Делятинська ТГ)
ЛІБЕРО 2  
Феньо В.
("Ужгородський національний університет")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Борак К.
(ВК"Біоресурс)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Болдін Ю.
(ВК"Вінниця")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Тодосійчук І.
("Ок-Ойл-ЧНУ")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Рибалко М.
(ВК "Горіш" Делятинська ТГ)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Рапіцький О.
(ВК "Горіш" Делятинська ТГ)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Свириденко Д.
(ВК"Садгора-Нива")