"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років


  • 27.11.2022 - 10:00

    МСК"Дніпро"

    ВК"Датський Текстиль"

    3 - 2

    21/25  25/19  23/25  25/18  15/13

    
27.11.2022 - 10:00

МСК"Дніпро"

ВК"Датський Текстиль"

3 - 2

21/25  25/19  23/25  25/18  15/13

кращий бомбардир(очки / партії)

#14

ПавлоМороз 1,5(6/4)

#10

ЯрославЗаїка 1,38(11/8)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#6

КірілЛешик 0,67(2/3)

#3

ІванМикула 0,5(3/6)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#11

ЄвгенБойко 0,75(6/8)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#15

ОлегРатушняк 93%(37/40)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#11

ЄвгенБойко 15%(4/26)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Демчук В.
(ВК"Датський Текстиль")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Бойко Є.
(МСК"Дніпро")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Мороз П.
(ВК"Датський Текстиль")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Єрмоленко М.
("Володар-КФВ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Паньків Т.
(ВК"Датський Текстиль")
ПАСУЮЧИЙ 1  
ЛІБЕРО 1  
Середа М.
(ВК"Датський Текстиль")
  • ЛІБЕРО 2  
    Димидюк С.
    ("Володар-КФВ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Савчук Л.
    ("Володар-КФВ")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Грюк О.
    (МСК"Дніпро")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Микула І.
    ("Володар-КФВ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Рябко Б.
    ("Володар-КФВ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Лешик К.
    (МСК"Дніпро")

Таблиця

ПЛ(чол)

"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років "ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чолові Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

МСК"Дніпро"

5

2

2

0

6

2

184

146

1

0

1

0

0

0

3,00

1,260

-

ВК"Датський Текстиль"

4

2

1

1

5

4

201

195

0

1

0

1

0

0

1,25

1,031

-

"ЗОДЮСШ-збірна Закарпатської області"

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

"Донеччина-КДЮСШ №1"

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

"Контінентал"

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

ВК"Патріот-Рівне"

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

"НУФВСУ"

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

"НУБіП України-Локомотив"

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

"Володар-КФВ"

0

2

0

2

1

6

132

176

0

0

0

0

1

1

0,17

0,750

-




"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років "ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чолові Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років

Команда гість

"Волода

"Донечч

"ЗОДЮСШ

"Контін

"НУБіП

"НУФВСУ

ВК"Датс

ВК"Патр

МСК"Дні

Команда господар

"Володар-КФВ" ("Волода)

0 - 3

"Донеччина-КДЮСШ №1" ("Донечч)

"ЗОДЮСШ-збірна Закарпатської області" ("ЗОДЮСШ)

"Контінентал" ("Контін)

"НУБіП України-Локомотив" ("НУБіП )

"НУФВСУ" ("НУФВСУ)

ВК"Датський Текстиль" (ВК"Датс)

3 - 1

ВК"Патріот-Рівне" (ВК"Патр)

МСК"Дніпро" (МСК"Дні)

3 - 2

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Демчук В.
(ВК"Датський Текстиль")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Бойко Є.
(МСК"Дніпро")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Мороз П.
(ВК"Датський Текстиль")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Єрмоленко М.
("Володар-КФВ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Паньків Т.
(ВК"Датський Текстиль")
ПАСУЮЧИЙ 1  
ЛІБЕРО 1  
Середа М.
(ВК"Датський Текстиль")
  • ЛІБЕРО 2  
    Димидюк С.
    ("Володар-КФВ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Савчук Л.
    ("Володар-КФВ")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Грюк О.
    (МСК"Дніпро")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Микула І.
    ("Володар-КФВ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Рябко Б.
    ("Володар-КФВ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Лешик К.
    (МСК"Дніпро")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Демчук В.
(ВК"Датський Текстиль")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Бойко Є.
(МСК"Дніпро")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Мороз П.
(ВК"Датський Текстиль")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Єрмоленко М.
("Володар-КФВ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Паньків Т.
(ВК"Датський Текстиль")
ПАСУЮЧИЙ 1  
ЛІБЕРО 1  
Середа М.
(ВК"Датський Текстиль")
ЛІБЕРО 2  
Димидюк С.
("Володар-КФВ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Савчук Л.
("Володар-КФВ")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Рябко Б.
("Володар-КФВ")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Грюк О.
(МСК"Дніпро")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Лешик К.
(МСК"Дніпро")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Микула І.
("Володар-КФВ")