"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років


  • 02.12.2022 - 11:00

    "Новатор"

    ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

    3 - 2

    25/15  25/17  21/25  19/25  15/12

  • 02.12.2022 - 13:00

    "ДЮСШ Авангард"

    "Рись-ДЮСШ"

    1 - 3

    16/25  18/25  25/17  16/25

  • 02.12.2022 - 15:00

    ДВК"Полісянка"

    "Олімпія-ДЮСШ №2"

    0 - 3

    21/25  11/25  9/25

  • 03.12.2022 - 10:00

    "Рись-ДЮСШ"

    "Олімпія-ДЮСШ №2"

    1 - 3

    17/25  12/25  25/15  21/25

  • 03.12.2022 - 12:00

    "Новатор"

    "ДЮСШ Авангард"

    3 - 0

    25/10  25/13  25/16

  • 03.12.2022 - 14:00

    ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

    ДВК"Полісянка"

    3 - 0

    25/18  25/13  25/19

  • 10:00 
    Фінал

    ДВК"Полісянка"

    "ДЮСШ Авангард"

    3 - 0

    25/20  25/19  25/14

  • 12:00 
    Фінал

    ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

    "Рись-ДЮСШ"

    3 - 1

    25/11  22/25  25/20  25/18

  • 14:00 
    Фінал

    "Олімпія-ДЮСШ №2"

    "Новатор"

    3 - 0

    26/24  26/24  25/18

    
02.12.2022 - 11:00

"Новатор"

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 2

25/15  25/17  21/25  19/25  15/12

02.12.2022 - 13:00

"ДЮСШ Авангард"

"Рись-ДЮСШ"

1 - 3

16/25  18/25  25/17  16/25

02.12.2022 - 15:00

ДВК"Полісянка"

"Олімпія-ДЮСШ №2"

0 - 3

21/25  11/25  9/25

03.12.2022 - 10:00

"Рись-ДЮСШ"

"Олімпія-ДЮСШ №2"

1 - 3

17/25  12/25  25/15  21/25

03.12.2022 - 12:00

"Новатор"

"ДЮСШ Авангард"

3 - 0

25/10  25/13  25/16

03.12.2022 - 14:00

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

ДВК"Полісянка"

3 - 0

25/18  25/13  25/19

10:00 
Фінал

ДВК"Полісянка"

"ДЮСШ Авангард"

3 - 0

25/20  25/19  25/14

12:00 
Фінал

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Рись-ДЮСШ"

3 - 1

25/11  22/25  25/20  25/18

14:00 
Фінал

"Олімпія-ДЮСШ №2"

"Новатор"

3 - 0

26/24  26/24  25/18

кращий бомбардир(очки / партії)

#14

Дар'яБабич 3,25(52/16)

#1

ЛарисаШвець 2,86(40/14)

#6

НадіяВакулюк 2,82(48/17)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#14

Дар'яБабич 0,94(15/16)

#1

ЛарисаШвець 0,93(13/14)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#1

ТетянаКуцик 0,76(16/21)

#4

ЮліяЛукашук 0,53(9/17)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#9

АннаБелецька 85%(100/118)

#15

АлісаКеніг 80%(112/140)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#23

АнастасіяЮрку 38%(48/128)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Швець Л.
("Енергетик")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Шишка В.
("Рись-ДЮСШ")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Бабич Д.
("Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Романюк А.
(ДВК"Полісянка")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Куцик Т.
("Олімпія-ДЮСШ №2")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Прогожук О.
(ДВК"Полісянка)
ЛІБЕРО 1  
Загрубська В.
("Новатор")
  • ЛІБЕРО 2  
    Кеніг А.
    (ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Чередніченко В.
    ("Рись-ДЮСШ)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Салабай В.
    ("Олімпія-ДЮСШ №2")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Юрку А.
    (ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Скакун Є.
    (ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Липська А.
    ("Рись-ДЮСШ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Недовіс В.
    ("ДЮСШ Авангард")

Таблиця

ПЛ(жін)

"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років "ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

22

8

7

1

23

5

653

501

5

2

0

1

0

0

4,60

1,303

-

"Олімпія-ДЮСШ №2"

18

8

6

2

19

7

614

489

5

1

0

0

1

1

2,71

1,256

-

"Енергетик"

12

5

4

1

12

3

356

304

4

0

0

0

0

1

4,00

1,171

-

"Новатор"

11

5

4

1

12

6

409

328

2

1

1

0

0

1

2,00

1,247

-

"ОДЮСШ-Волинський край"

6

5

2

3

6

11

358

407

0

2

0

0

0

3

0,55

0,880

-

"Рись-ДЮСШ"

5

5

2

3

9

12

420

428

0

1

1

0

3

0

0,75

0,981

-

ДВК"Полісянка"

4

5

1

4

5

12

287

382

1

0

0

1

0

3

0,42

0,751

-

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка"

3

5

1

4

4

12

306

369

1

0

0

0

1

3

0,33

0,829

-

"ДЮСШ Авангард"

0

8

0

8

2

24

456

651

0

0

0

0

2

6

0,08

0,700

-




"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років "ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років

Команда гість

"ДЮСШ А

"Енерге

"Збірна

"Новато

"Олімпі

"Рись-Д

ВК"Волл

ДВК"Пол

Команда господар

"ДЮСШ Авангард" ("ДЮСШ А)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

1 - 3

"Енергетик" ("Енерге)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка" ("Збірна)

0 - 3

0 - 3

"Новатор" ("Новато)

3 - 0

3 - 1

3 - 2

"ОДЮСШ-Волинський край" ()

3 - 1

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2" ("Олімпі)

0 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

"Рись-ДЮСШ" ("Рись-Д)

1 - 3

3 - 2

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ" (ВК"Волл)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

ДВК"Полісянка" (ДВК"Пол)

3 - 0

0 - 3

0 - 3

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Швець Л.
("Енергетик")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Шишка В.
("Рись-ДЮСШ")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Бабич Д.
("Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Романюк А.
(ДВК"Полісянка")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Куцик Т.
("Олімпія-ДЮСШ №2")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Прогожук О.
(ДВК"Полісянка)
ЛІБЕРО 1  
Загрубська В.
("Новатор")
  • ЛІБЕРО 2  
    Кеніг А.
    (ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Чередніченко В.
    ("Рись-ДЮСШ)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Салабай В.
    ("Олімпія-ДЮСШ №2")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Юрку А.
    (ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Скакун Є.
    (ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Липська А.
    ("Рись-ДЮСШ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Недовіс В.
    ("ДЮСШ Авангард")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Швець Л.
("Енергетик")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Шишка В.
("Рись-ДЮСШ")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Бабич Д.
("Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Романюк А.
(ДВК"Полісянка")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Куцик Т.
("Олімпія-ДЮСШ №2")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Прогожук О.
(ДВК"Полісянка)
ЛІБЕРО 1  
Загрубська В.
("Новатор")
ЛІБЕРО 2  
Кеніг А.
(ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Чередніченко В.
("Рись-ДЮСШ)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Салабай В.
("Олімпія-ДЮСШ №2")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Липська А.
("Рись-ДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Юрку А.
(ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Недовіс В.
("ДЮСШ Авангард")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Скакун Є.
(ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ")