Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років


"Житичі-ЖНАЕУ"


"Епіцентр-Подоляни"

 
 

ВК "Решетилівка"

Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років ІІ етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

"Житичі-ЖНАЕУ"

9

3

3

0

9

0

225

126

3

0

0

0

0

0

-

1,786

-

"Епіцентр-Подоляни"

9

3

3

0

9

0

229

176

3

0

0

0

0

0

-

1,301

-

ВК "Решетилівка"

7

3

3

0

9

4

297

268

1

0

2

0

0

0

2,25

1,108

-

ВК "Покуття"

7

3

2

1

8

3

261

232

2

0

0

1

0

0

2,67

1,125

-

ВК "Політехнік-Одеса"

6

2

2

0

6

0

150

98

2

0

0

0

0

0

-

1,531

-

ВК "Нікополь"

6

3

2

1

6

4

215

215

1

1

0

0

0

1

1,50

1,000

-

ВК "Бахмут-ШВСМ"

6

3

2

1

6

4

222

223

1

1

0

0

0

1

1,50

0,996

-

ВСК "МХП-Вінниця"

4

3

1

2

5

6

242

238

1

0

0

1

0

1

0,83

1,017

-

"ШВСМ-СумДУ"

3

2

1

1

3

4

143

159

0

1

0

0

0

1

0,75

0,899

-

Хотинські козаки

3

3

1

2

3

6

206

214

1

0

0

0

0

2

0,50

0,963

-

Збірна України U-20

3

3

1

2

4

7

221

260

0

1

0

0

1

1

0,57

0,850

-

Локомотив Збірна Харківської області-1

0

2

0

2

1

6

131

167

0

0

0

0

1

1

0,17

0,784

-

"ДСО-ТНЕУ"

0

3

0

3

1

9

201

245

0

0

0

0

1

2

0,11

0,820

-

СК "Скадовськ"

0

3

0

3

1

9

186

246

0

0

0

0

1

2

0,11

0,756

-

"Новатор"

0

3

0

3

0

9

163

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,724

-




Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років ІІ етап Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років

Команда гість

ВК "Пок

Бахмут

ВК "Реш

ВСК МХП

ДСО

"Епіце

"Житичі"

Локомот

Нікополь

Новатор

Політех

СК "Ска

СумДУ

Збірна

Хотинсь

Команда господар

ВК "Покуття" (ВК "Пок)

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ" (Бахмут)

3 - 0

ВК "Решетилівка" (ВК "Реш)

3 - 2

ВСК "МХП-Вінниця" (ВСК МХП)

0 - 3

2 - 3

"ДСО-ТНЕУ" (ДСО)

1 - 3

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни" ( "Епіце)

3 - 0

3 - 0

"Житичі-ЖНАЕУ" ("Житичі")

3 - 0

3 - 0

Локомотив Збірна Харківської області-1 (Локомот)

1 - 3

ВК "Нікополь" (Нікополь)

0 - 3

"Новатор" (Новатор)

0 - 3

0 - 3

ВК "Політехнік-Одеса" (Політех)

3 - 0

СК "Скадовськ" (СК "Ска)

0 - 3

1 - 3

"ШВСМ-СумДУ" (СумДУ)

0 - 3

Збірна України U-20 (Збірна )

1 - 3

Хотинські козаки (Хотинсь)

0 - 3

кращий бомбардир(очки / партії)

#17

ЮрійТомин 4,52(104/23)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#4

ІванВолкович 1,33(24/18)

#9

ЮрійПаласюк 1,08(27/25)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#9

ОлегМарич 72%(23/32)

#92

АндрійЯцков 71%(17/24)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Гандзій А.
("Житичі-ЖНАЕУ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Остапенко В.
("Житичі-ЖНАЕУ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Слинчук І.
(ВК "Серце Поділля")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Лубан М.
("Житичі-ЖНАЕУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Романенко Є.
(Донбас )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Калатинець Р.
(Житичі-ЖНАЕУ)
ЛІБЕРО 1  
Марич О.
("Контінентал")
  • ЛІБЕРО 2  
    Доценко В.
    ("Новатор")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Яцков А.
    (Новатор)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Волкович І.
    (ВК "МХП-Вінниця")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Шаповал Д.
    ("Буревісник"-ШВСМ)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Бондар В.
    ("Житичі-ЖНАЕУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Сахнюк Б.
    ("ХДВУФК №1-Локомотив" )
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Арбузов М.
    (ВК "Бахмут-ШВСМ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Гандзій А.
("Житичі-ЖНАЕУ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Остапенко В.
("Житичі-ЖНАЕУ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Слинчук І.
(ВК "Серце Поділля")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Лубан М.
("Житичі-ЖНАЕУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Романенко Є.
(Донбас )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Калатинець Р.
(Житичі-ЖНАЕУ)
ЛІБЕРО 1  
Марич О.
("Контінентал")
  • ЛІБЕРО 2  
    Доценко В.
    ("Новатор")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Яцков А.
    (Новатор)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Волкович І.
    (ВК "МХП-Вінниця")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Шаповал Д.
    ("Буревісник"-ШВСМ)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Бондар В.
    ("Житичі-ЖНАЕУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Сахнюк Б.
    ("ХДВУФК №1-Локомотив" )
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Арбузов М.
    (ВК "Бахмут-ШВСМ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Гандзій А.
("Житичі-ЖНАЕУ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Остапенко В.
("Житичі-ЖНАЕУ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Слинчук І.
(ВК "Серце Поділля")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Лубан М.
("Житичі-ЖНАЕУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Романенко Є.
(Донбас )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Калатинець Р.
(Житичі-ЖНАЕУ)
ЛІБЕРО 1  
Марич О.
("Контінентал")
ЛІБЕРО 2  
Доценко В.
("Новатор")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Яцков А.
(Новатор)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Волкович І.
(ВК "МХП-Вінниця")
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Сахнюк Б.
("ХДВУФК №1-Локомотив" )
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Шаповал Д.
("Буревісник"-ШВСМ)
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Арбузов М.
(ВК "Бахмут-ШВСМ")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Бондар В.
("Житичі-ЖНАЕУ")