Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років


  • 22.11.2019 - 16:00

    "Житичі-ЖНАЕУ"

    Збірна України U-20

  • 22.11.2019 - 17:00

    "Новатор"

    ВК "Решетилівка"

  • 22.11.2019 - 17:00

    "Епіцентр-Подоляни"

    ВК "Бахмут-ШВСМ"

  • 22.11.2019 - 18:00

    Локомотив Збірна Харківської області-1

    "ШВСМ-СумДУ"

  • 22.11.2019 - 18:30

    СК "Скадовськ"

    ВК "Нікополь"

  • 22.11.2019 - 19:30

    "ДСО-ТНЕУ"

    Хотинські козаки

  • 22.11.2019 - 19:30

    ВСК "МХП-Вінниця"

    ВК "Покуття"

  • 23.11.2019 - 12:00

    ВК "Політехнік-Одеса"

    Локомотив Збірна Харківської області-1

  • 23.11.2019 - 13:30

    "Житичі-ЖНАЕУ"

    СК "Скадовськ"

  • 23.11.2019 - 14:00

    ВК "Бахмут-ШВСМ"

    Хотинські козаки

  • 23.11.2019 - 16:00

    "Новатор"

    ВСК "МХП-Вінниця"

  • 23.11.2019 - 16:00

    Збірна України U-20

    ВК "Нікополь"

  • 23.11.2019 - 16:30

    "Епіцентр-Подоляни"

    "ДСО-ТНЕУ"

  • 23.11.2019 - 18:30

    ВК "Решетилівка"

    ВК "Покуття"

  • 24.11.2019 - 11:00

    ВСК "МХП-Вінниця"

    ВК "Решетилівка"

  • 24.11.2019 - 11:00

    "ДСО-ТНЕУ"

    ВК "Бахмут-ШВСМ"

  • 24.11.2019 - 11:00

    СК "Скадовськ"

    Збірна України U-20

  • 24.11.2019 - 11:00

    "ШВСМ-СумДУ"

    ВК "Політехнік-Одеса"

  • 24.11.2019 - 13:00

    ВК "Нікополь"

    "Житичі-ЖНАЕУ"

  • 24.11.2019 - 13:00

    Хотинські козаки

    "Епіцентр-Подоляни"

  • 24.11.2019 - 13:00

    ВК "Покуття"

    "Новатор"

    
22.11.2019 - 16:00

"Житичі-ЖНАЕУ"

Збірна України U-20

22.11.2019 - 17:00

"Новатор"

ВК "Решетилівка"

22.11.2019 - 17:00

"Епіцентр-Подоляни"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

22.11.2019 - 18:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

"ШВСМ-СумДУ"

22.11.2019 - 18:30

СК "Скадовськ"

ВК "Нікополь"

22.11.2019 - 19:30

"ДСО-ТНЕУ"

Хотинські козаки

22.11.2019 - 19:30

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Покуття"

23.11.2019 - 12:00

ВК "Політехнік-Одеса"

Локомотив Збірна Харківської області-1

23.11.2019 - 13:30

"Житичі-ЖНАЕУ"

СК "Скадовськ"

23.11.2019 - 14:00

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Хотинські козаки

23.11.2019 - 16:00

"Новатор"

ВСК "МХП-Вінниця"

23.11.2019 - 16:00

Збірна України U-20

ВК "Нікополь"

23.11.2019 - 16:30

"Епіцентр-Подоляни"

"ДСО-ТНЕУ"

23.11.2019 - 18:30

ВК "Решетилівка"

ВК "Покуття"

24.11.2019 - 11:00

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Решетилівка"

24.11.2019 - 11:00

"ДСО-ТНЕУ"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

24.11.2019 - 11:00

СК "Скадовськ"

Збірна України U-20

24.11.2019 - 11:00

"ШВСМ-СумДУ"

ВК "Політехнік-Одеса"

24.11.2019 - 13:00

ВК "Нікополь"

"Житичі-ЖНАЕУ"

24.11.2019 - 13:00

Хотинські козаки

"Епіцентр-Подоляни"

24.11.2019 - 13:00

ВК "Покуття"

"Новатор"

 
13
ВК "Решетилівка" VS "ШВСМ-СумДУ" [27/09/2019 19:00]

кращий бомбардир(очки / партії)

#2

ІлляМіхно 4,6(23/5)

#11

НікСотник 4,5(18/4)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#9

ЮрійПаласюк 1,11(10/9)

кращий блокуючий(виграні блоки)

reception - positivity %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#6

ДмитроХазін 76%(32/42)

атака - excellent %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#11

НікСотник 71%(15/21)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Свірідов І.
(ВК "Політехнік-Одеса")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Молдован Б.
("ШВСМ-СумДУ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Фалько Є.
(СК "Скадовськ")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Гетьман Н.
(ВК "Бахмут-ШВСМ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Романенко Є.
(Донбас )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Комаров В.
(Епіцентр)
ЛІБЕРО 1  
Марич О.
("Контінентал")
  • ЛІБЕРО 2  
    Хазін Д.
    (ВК "Бахмут-ШВСМ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Коцегуб О.
    (ВК Решетилівка)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Бороздін П.
    (ВК "Бахмут-ШВСМ")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Грудинін В.
    ("ШВСМ-СумДУ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Оніпко Б.
    (ВК "Решетилівка" )
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Сахнюк Б.
    ("ХДВУФК №1-Локомотив" )
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Сапожніков О.
    (ВК "Нікополь")

Таблиця

КУ (І етап)-чол

  

Вигр

М'ячі

ВК "Нікополь"

3

9

ВК "Покуття"

3

9

"Епіцентр-Подоляни"

3

9

ВК "Політехнік-Одеса"

3

8

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

3

8

ВК "Бахмут-ШВСМ"

2

7

ВСК "МХП-Вінниця"

2

7

ВК "Решетилівка"

2

6

"ДСО-ТНЕУ"

2

6

Хотинські козаки

2

6

СК "Скадовськ"

2

5

"ХДВУФК №1-Локомотив"

1

4

"ШВСМ-СумДУ"

1

3

НУФВСУ м. Київ

1

3

"Контінентал"

1

3

"Олюртранс"

1

3

Донбас

1

3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0

0

"ДЮСШ-ДДМА"

0

0

"ВГОРУ"

0

0

"Новатор-2-Прикордонник"

0

0

"ДЮСШ №4-НИВА"

0

0

"Збірна Вінницької області-СП-2"

0

0

КУ (ІІ етап)чол

  

Вигр

М'ячі

"Епіцентр-Подоляни"

0

0

"ДСО-ТНЕУ"

0

0

"Житичі-ЖНАЕУ"

0

0

"Новатор"

0

0

"ШВСМ-СумДУ"

0

0

ВК "Бахмут-ШВСМ"

0

0

ВК "Нікополь"

0

0

ВК "Покуття"

0

0

ВК "Політехнік-Одеса"

0

0

ВК "Решетилівка"

0

0

ВСК "МХП-Вінниця"

0

0

Збірна України U-20

0

0

Локомотив Збірна Харківської області-1

0

0

СК "Скадовськ"

0

0

Хотинські козаки

0

0

КУ (ІІІ ет.)чол

  

Вигр

М'ячі

No records to display.

КУ (ІV ет.) чол

  

Вигр

М'ячі

No records to display.

Таблиця

КУ (І етап)-чол

Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років І етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

ВК "Нікополь"

9

3

3

0

9

1

249

191

2

1

0

0

0

0

9,00

1,304

-

ВК "Покуття"

9

3

3

0

9

1

243

185

2

1

0

0

0

0

9,00

1,314

-

"Епіцентр-Подоляни"

9

3

3

0

9

1

248

191

2

1

0

0

0

0

9,00

1,298

-

ВК "Політехнік-Одеса"

8

3

3

0

9

2

259

189

2

0

1

0

0

0

4,50

1,370

-

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

8

3

3

0

9

2

256

227

2

0

1

0

0

0

4,50

1,128

-

ВК "Бахмут-ШВСМ"

7

3

2

1

8

3

255

205

2

0

0

1

0

0

2,67

1,244

-

ВСК "МХП-Вінниця"

7

3

2

1

8

4

269

226

1

1

0

1

0

0

2,00

1,190

-

ВК "Решетилівка"

6

2

2

0

6

1

175

140

1

1

0

0

0

0

6,00

1,250

-

"ДСО-ТНЕУ"

6

3

2

1

7

3

237

199

2

0

0

0

1

0

2,33

1,191

-

Хотинські козаки

6

3

2

1

7

3

240

213

2

0

0

0

1

0

2,33

1,127

-

СК "Скадовськ"

5

3

2

1

6

5

245

241

1

0

1

0

0

1

1,20

1,017

-

"ХДВУФК №1-Локомотив"

4

3

1

2

6

7

277

285

0

1

0

1