XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд суперліги сезону 2019/2020 років

Супер (жін)


XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд суперліги сезону 2019/2020 років. ПМ 8-2 місця Перехідні матчі СЛ 8 місце - ВЛ 2 місце Standing

кращий бомбардир(очки / партії)

#19

АнтонінаЖук 5,65(113/20)

#1

Дар'яБуткевич 4,7(465/99)

#1

ГаннаЖула 4,48(269/60)

#10

ВалеріяЯкушева 4,41(441/100)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#1

Дар'яБуткевич 0,65(64/99)

#18

ЮліяДимар 0,53(48/90)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#2

ДіанаКарпець 1,19(113/95)

#15

ЮліяМикитюк 1,02(55/54)

#14

КсеніяПугач 0,9(88/98)

#2

ЛідіяЛучко 0,79(77/98)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#4

ТетянаКозлова 58%(145/251)

#9

ЮліяБойко 57%(257/449)

#13

ОксанаЯковчук 56%(143/255)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#2

ДіанаКарпець 56%(195/349)

#14

КсеніяПугач 50%(149/300)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Міленко О.
("Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Карпець Д.
(СК "Прометей" )
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Дудник К.
(СК "Прометей" )

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Савченко В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Тімошенко В.
(Універ)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
  • ЛІБЕРО 2  
    Дельрос В.
    (СК "Прометей" )
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Напалкова О.
    (СК "Прометей")
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Дрозд Д.
    (СК "Прометей" )
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Фролова К.
    ("Хімік")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Буткевич Д.
    ("Полісся-ЖДУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Шумейко А.
    ("Полісся-ЖДУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Бойко Ю.
    ("Хімік")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Міленко О.
("Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Карпець Д.
(СК "Прометей" )
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Дудник К.
(СК "Прометей" )

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Савченко В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Тімошенко В.
(Універ)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
  • ЛІБЕРО 2  
    Дельрос В.
    (СК "Прометей" )
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Напалкова О.
    (СК "Прометей")
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Дрозд Д.
    (СК "Прометей" )
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Фролова К.
    ("Хімік")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Буткевич Д.
    ("Полісся-ЖДУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Шумейко А.
    ("Полісся-ЖДУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Бойко Ю.
    ("Хімік")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Міленко О.
("Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Карпець Д.
(СК "Прометей" )
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Дудник К.
(СК "Прометей" )

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Савченко В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Тімошенко В.
(Універ)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
ЛІБЕРО 2  
Дельрос В.
(СК "Прометей" )
ПАСУЮЧИЙ 2  
Напалкова О.
(СК "Прометей")
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Дрозд Д.
(СК "Прометей" )
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Шумейко А.
("Полісся-ЖДУ")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Фролова К.
("Хімік")
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Бойко Ю.
("Хімік")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Буткевич Д.
("Полісся-ЖДУ")