XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд першої ліги сезону 2019/2020 років

Перша ліга жін.


XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд першої ліги сезону 2019/2020 років. ПМ 2-11 Перехідні матчі ПЛ 2 місце - ВЛ 11 місце Standing

кращий бомбардир(очки / партії)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#1

АннаГлюза 0,22(2/9)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Лиса А.
(СК "Балта"-БПК)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Носонець О.
(КДЮСШ-НАЕК)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Крижановська А.
(ВК "МХП-ОСДЮСШ")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Романюк А.
("Регіна"-ОСДЮСШОР)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Уніченко М.
(ВК "МХП-ОСДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Корабльова Х.
(ХНУ)
ЛІБЕРО 1  
Романчук А.
(Полісся-ліцей-інтернат)
  • ЛІБЕРО 2  
    Плюхина С.
    ("Регіна"-ОСДЮСШОР)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Галент О.
    (КДЮСШ)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Стужук Д.
    (Полісся-ліцей-інтернат)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Глюза А.
    (КДЮСШ-НАЕК)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Горелова Д.
    (ВК "МХП-ОСДЮСШ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Слободян О.
    (ВК "ПНУ-Івано-Франківськ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Щіпановська А.
    ("Новатор-ХНУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Лиса А.
(СК "Балта"-БПК)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Носонець О.
(КДЮСШ-НАЕК)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Крижановська А.
(ВК "МХП-ОСДЮСШ")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Романюк А.
("Регіна"-ОСДЮСШОР)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Уніченко М.
(ВК "МХП-ОСДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Корабльова Х.
(ХНУ)
ЛІБЕРО 1  
Романчук А.
(Полісся-ліцей-інтернат)
  • ЛІБЕРО 2  
    Плюхина С.
    ("Регіна"-ОСДЮСШОР)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Галент О.
    (КДЮСШ)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Стужук Д.
    (Полісся-ліцей-інтернат)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Глюза А.
    (КДЮСШ-НАЕК)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Горелова Д.
    (ВК "МХП-ОСДЮСШ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Слободян О.
    (ВК "ПНУ-Івано-Франківськ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Щіпановська А.
    ("Новатор-ХНУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Лиса А.
(СК "Балта"-БПК)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Носонець О.
(КДЮСШ-НАЕК)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Крижановська А.
(ВК "МХП-ОСДЮСШ")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Романюк А.
("Регіна"-ОСДЮСШОР)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Уніченко М.
(ВК "МХП-ОСДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Корабльова Х.
(ХНУ)
ЛІБЕРО 1  
Романчук А.
(Полісся-ліцей-інтернат)
ЛІБЕРО 2  
Плюхина С.
("Регіна"-ОСДЮСШОР)
ПАСУЮЧИЙ 2  
Галент О.
(КДЮСШ)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Стужук Д.
(Полісся-ліцей-інтернат)
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Слободян О.
(ВК "ПНУ-Івано-Франківськ")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Глюза А.
(КДЮСШ-НАЕК)
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Щіпановська А.
("Новатор-ХНУ")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Горелова Д.
(ВК "МХП-ОСДЮСШ")