Суперкубок України серед жіночих команд 2019 року


 
57
"Хімік" VS "Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" [09/11/2019 13:30]

кращий бомбардир(очки / партії)

#9

ЮліяБойко 5(15/3)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#2

ЛідіяЛучко 1,33(4/3)

#9

ЮліяБойко 0,67(2/3)

кращий блокуючий(виграні блоки)

reception - positivity %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#9

ЮліяБойко 52%(14/27)

#3

ПолінаПасс 30%(8/27)

атака - excellent %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#9

ЮліяБойко 48%(13/27)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Харчинська А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Бойко Ю.
("Хімік")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Савченко В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Маєвська А.
("Хімік")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Великоконь Д.
(Хімік)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
  • ЛІБЕРО 2  
    Ніколайчук В.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Грицуняк О.
    (Орбіта)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Лучко Л.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Фролова К.
    ("Хімік")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Хобер Є.
    ("Хімік")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Козлова Т.
    ("Хімік")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Яковчук О.
    ("Хімік")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Харчинська А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Бойко Ю.
("Хімік")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Савченко В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Маєвська А.
("Хімік")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Великоконь Д.
(Хімік)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
  • ЛІБЕРО 2  
    Ніколайчук В.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Грицуняк О.
    (Орбіта)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Лучко Л.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Фролова К.
    ("Хімік")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Хобер Є.
    ("Хімік")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Козлова Т.
    ("Хімік")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Яковчук О.
    ("Хімік")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Харчинська А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Бойко Ю.
("Хімік")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Савченко В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Маєвська А.
("Хімік")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Великоконь Д.
(Хімік)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
ЛІБЕРО 2  
Ніколайчук В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Грицуняк О.
(Орбіта)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Лучко Л.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Козлова Т.
("Хімік")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Фролова К.
("Хімік")
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Яковчук О.
("Хімік")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Хобер Є.
("Хімік")