Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років


Аланта


СК "Прометей"

 
 

ВК "Полтавчанка"

Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років І етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

Аланта

9

3

3

0

9

0

225

116

3

0

0

0

0

0

-

1,940

-

СК "Прометей"

9

3

3

0

9

0

225

116

3

0

0

0

0

0

-

1,940

-

ВК "Полтавчанка"

9

3

3

0

9

0

225

136

3

0

0

0

0

0

-

1,654

-

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

9

3

3

0

9

2

261

188

1

2

0

0

0

0

4,50

1,388

-

"Буковинка"

6

3

2

1

7

3

230

214

2

0

0

0

1

0

2,33

1,075

-

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

6

3

2

1

6

3

208

157

2

0

0

0

0

1

2,00

1,325

-

ВК "Легенда-Wnet"

6

3

2

1

6

4

198

208

1

1

0

0

0

1

1,50

0,952

-

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

5

3

2

1

6

5

236

207

1

0

1

0

0

1

1,20

1,140

-

НУФВСУ

4

3

1

2

5

6

206

228

1

0

0

1

0

1

0,83

0,904

-

"ФОГТЛАНД"

3

3

1

2

4

6

211

215

1

0

0

0

1

1

0,67

0,981

-

"Харків'янка-ХНПУ"

3

3

1

2

3

6

175

184

1

0

0

0

0

2

0,50

0,951

-

"Регіна"-ОСДЮСШОР

3

3

1

2

4

7

220

238

0

1

0

0

1

1

0,57

0,924

-

КДЮСШ-НАЕК

0

3

0

3

1

9

169

240

0

0

0

0

1

2

0,11

0,704

-

Полісся-ліцей-інтернат

0

3

0

3

0

9

130

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,578

-

"Орбіта-Спортінтернат"

0

3

0

3

0

9

109

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,484

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0

3

0

3

0

9

94

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,418

-




Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років І етап Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років

Команда гість

Аланта

Буковинка

ВК "Лег

Збріна-КЗ "ХПК

КДЮСШ-Н

ЛДУФК

НУФВСУ

Орб-Спорт

Полісся

Полтава

Регіна

СК "Про

СК "Рад

"ФОГТЛА

ХНПУ

Южанка

Команда господар

Аланта (Аланта )

3 - 0

"Буковинка" (Буковинка)

3 - 0

3 - 0

ВК "Легенда-Wnet" (ВК "Лег)

0 - 3

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР (Збріна-КЗ "ХПК)

0 - 3

3 - 0

КДЮСШ-НАЕК (КДЮСШ-Н)

0 - 3

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф (ЛДУФК)

3 - 1

3 - 1

НУФВСУ (НУФВСУ)

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат" (Орб-Спорт)

0 - 3

0 - 3

Полісся-ліцей-інтернат (Полісся)

0 - 3

ВК "Полтавчанка" (Полтава)

3 - 0

3 - 0

"Регіна"-ОСДЮСШОР (Регіна)

3 - 1

СК "Прометей" (СК "Про)

3 - 0

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 (СК "Рад)

0 - 3

"ФОГТЛАНД" ("ФОГТЛА)

1 - 3

3 - 0

"Харків'янка-ХНПУ" (ХНПУ)

0 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ (Южанка)

0 - 3

3 - 2

кращий бомбардир(очки / партії)

#3

ПолінаПасс 4,5(54/12)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#5

ОленаГалент 1,14(8/7)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#15

ЮліяМикитюк 1,24(21/17)

#2

ЛідіяЛучко 1,03(31/30)

кращий блокуючий(виграні блоки)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#9

ЮліяБойко 62%(76/122)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Капканець О.
("Харків'янка-ХНПУ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Микитюк Ю.
("Хімік")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Дудник К.
(СК "Прометей" )

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Дубова К.
(Аланта )
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Полушкіна В.
(НУФВСУ )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Чернецька О.
(Буковинка)
ЛІБЕРО 1  
Дельрос В.
(СК "Прометей" )
  • ЛІБЕРО 2  
    Кутнякова О.
    ("Полісся-ЖДУ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Великоконь Д.
    (Хімік)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Мосціцька В.
    (Аланта )
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Пугач К.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Ногіна І.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ісіченко О.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Булаковська В.
    ("Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Капканець О.
("Харків'янка-ХНПУ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Микитюк Ю.
("Хімік")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Дудник К.
(СК "Прометей" )

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Дубова К.
(Аланта )
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Полушкіна В.
(НУФВСУ )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Чернецька О.
(Буковинка)
ЛІБЕРО 1  
Дельрос В.
(СК "Прометей" )
  • ЛІБЕРО 2  
    Кутнякова О.
    ("Полісся-ЖДУ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Великоконь Д.
    (Хімік)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Мосціцька В.
    (Аланта )
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Пугач К.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Ногіна І.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ісіченко О.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Булаковська В.
    ("Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Капканець О.
("Харків'янка-ХНПУ")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Микитюк Ю.
("Хімік")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Дудник К.
(СК "Прометей" )

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Дубова К.
(Аланта )
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Полушкіна В.
(НУФВСУ )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Чернецька О.
(Буковинка)
ЛІБЕРО 1  
Дельрос В.
(СК "Прометей" )
ЛІБЕРО 2  
Кутнякова О.
("Полісся-ЖДУ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Великоконь Д.
(Хімік)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Мосціцька В.
(Аланта )
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Ісіченко О.
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Булаковська В.
("Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Ногіна І.
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)