XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років

Супер (чол)


XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років. ПМ 8-2 Перехідні матчі СЛ 8 місце - ВЛ 2 місце Standing

кращий бомбардир(очки / партії)

#17

ЮрійТомин 4,21(328/78)

#2

АртемСкороход 4,16(291/70)

#29

ВікторШаповал 4,04(198/49)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#14

ЄвгенКапаєв 0,51(47/93)

#23

ВікторЩекалюк 0,45(30/67)

#29

ВікторШаповал 0,41(20/49)

#68

АндрійТупчій 0,39(7/18)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#3

ІванСлинчук 55%(89/163)

#11

ДмитроКанаєв 52%(258/495)

#22

АнатолійХваста 51%(226/439)

#12

ГорденБрова 51%(173/339)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#29

ВікторШаповал 57%(164/286)

#2

ОлегШевченко 56%(156/278)

#2

АртемСкороход 53%(247/464)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Сидоренко В.
(ВК "Серце Поділля")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Рудницький М.
("Житичі-ЖНАЕУ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Капаєв Є.
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Буздуган О.
(ВК "МХП-Вінниця")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Шаповал Д.
("Буревісник"-ШВСМ)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Калатинець Р.
(Житичі-ЖНАЕУ)
ЛІБЕРО 1  
Брова Г.
("ВК Барком-Кажани")
  • ЛІБЕРО 2  
    Канаєв Д.
    (ВК "МХП-Вінниця")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Шломін Д.
    (Кажани)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Гладенко О.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Остапенко В.
    ("Житичі-ЖНАЕУ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Томин Ю.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Шевченко О.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Наложний О.
    ("Житичі-ЖНАЕУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Сидоренко В.
(ВК "Серце Поділля")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Рудницький М.
("Житичі-ЖНАЕУ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Капаєв Є.
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Буздуган О.
(ВК "МХП-Вінниця")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Шаповал Д.
("Буревісник"-ШВСМ)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Калатинець Р.
(Житичі-ЖНАЕУ)
ЛІБЕРО 1  
Брова Г.
("ВК Барком-Кажани")
  • ЛІБЕРО 2  
    Канаєв Д.
    (ВК "МХП-Вінниця")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Шломін Д.
    (Кажани)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Гладенко О.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Остапенко В.
    ("Житичі-ЖНАЕУ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Томин Ю.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Шевченко О.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Наложний О.
    ("Житичі-ЖНАЕУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Сидоренко В.
(ВК "Серце Поділля")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Рудницький М.
("Житичі-ЖНАЕУ")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Капаєв Є.
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Буздуган О.
(ВК "МХП-Вінниця")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Шаповал Д.
("Буревісник"-ШВСМ)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Калатинець Р.
(Житичі-ЖНАЕУ)
ЛІБЕРО 1  
Брова Г.
("ВК Барком-Кажани")
ЛІБЕРО 2  
Канаєв Д.
(ВК "МХП-Вінниця")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Шломін Д.
(Кажани)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Гладенко О.
("ВК Барком-Кажани")
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Шевченко О.
("ВК Барком-Кажани")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Остапенко В.
("Житичі-ЖНАЕУ")
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Наложний О.
("Житичі-ЖНАЕУ")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Томин Ю.
("ВК Барком-Кажани")