XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років

Вища ліга (жін)


XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років. Перехідні матчі 2-8 Перехідні матчі ВЛ 2 місце - СЛ 8 місце Standing

кращий бомбардир(очки / партії)

#8

МаринаГулько 5,32(213/40)

#11

ДіанаОкоро 4,26(145/34)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#8

МаринаГулько 0,68(27/40)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#14

КатеринаВащук 67%(104/156)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#8

МаринаГулько 61%(163/267)

#11

ДіанаОкоро 55%(115/208)

#19

ОльгаДемчук 54%(19/35)

#14

КсеніяМазур 51%(72/140)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Демишина А.
("Орбіта-Спортінтернат")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Гулько М.
(ВК "Полтавчанка")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Марченко Є.
(ВК "Полтавчанка")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Мазур К.
(ВК "Легенда-Wnet" )
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Мосціцька В.
(Аланта )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Леженкіна О.
(Аланта)
ЛІБЕРО 1  
Шевченко С.
("Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2")
  • ЛІБЕРО 2  
    Ващук К.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Ковальська Д.
    (Збірна Харк. обл.-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Волченко К.
    (Аланта )
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Демченко В.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Кочеткова П.
    (Аланта )
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ісіченко О.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Окоро Д.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Демишина А.
("Орбіта-Спортінтернат")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Гулько М.
(ВК "Полтавчанка")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Марченко Є.
(ВК "Полтавчанка")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Мазур К.
(ВК "Легенда-Wnet" )
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Мосціцька В.
(Аланта )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Леженкіна О.
(Аланта)
ЛІБЕРО 1  
Шевченко С.
("Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2")
  • ЛІБЕРО 2  
    Ващук К.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Ковальська Д.
    (Збірна Харк. обл.-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Волченко К.
    (Аланта )
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Демченко В.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Кочеткова П.
    (Аланта )
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ісіченко О.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Окоро Д.
    (Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Демишина А.
("Орбіта-Спортінтернат")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Гулько М.
(ВК "Полтавчанка")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Марченко Є.
(ВК "Полтавчанка")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Мазур К.
(ВК "Легенда-Wnet" )
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Мосціцька В.
(Аланта )
ПАСУЮЧИЙ 1  
Леженкіна О.
(Аланта)
ЛІБЕРО 1  
Шевченко С.
("Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2")
ЛІБЕРО 2  
Ващук К.
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
ПАСУЮЧИЙ 2  
Ковальська Д.
(Збірна Харк. обл.-КЗ "ХПКСП" ХОР)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Волченко К.
(Аланта )
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Ісіченко О.
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Демченко В.
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Окоро Д.
(Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Кочеткова П.
(Аланта )