Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років

Інформація про Команду

Контакти

Mobile

+38 (098) 552-66-36

Спортивна арена

СК ТНЕУ #1
вул. Майдан Перемоги, буд. 3
Тернопіль   Тернопільська

Ігрова форма

1-ий
2-ий

Склад команди

#
Прізвище, Ім'я
Позиція
Зріст
Рік народження
Висота атаки
Висота блоку

1

1

Степушенко Віталій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Степушенко Віталій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

195

1998

308

320

2

2

Семотюк Назарій

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

Семотюк Назарій

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

190

1989

290

310

3

3

Мазенко Богдан

Закінчується о 30.04.2020

Middle-blocker

Мазенко Богдан

Закінчується о 30.04.2020

Middle-blocker

198

1996

305

325

5

5

Туркула Віктор

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

Туркула Віктор

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

187

1983

280

300

6

6

Олексюк Тарас

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

Олексюк Тарас

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

203

1999

325

345

7

7

Ухман Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Ухман Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

191

1995

300

320

8

8

Гулько Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Гулько Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

190

2000

300

320

9

9

Савків Ярослав

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Савків Ярослав

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

195

1999

300

315

10

10

Мацюк Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Мацюк Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

188

1998

300

318

11

11

Філіц Микола

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Філіц Микола

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

190

2000

290

305

12

12

Куницький Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Куницький Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

198

1984

295

315

13

13

Кобеля Михайло

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

Кобеля Михайло

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

188

2000

305

325

14

14

Чайковський Назарій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Чайковський Назарій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

191

1997

300

320

15

15

Ухман Віталій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Ухман Віталій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

190

2000

305

325

16

16

Білюк Іван

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

Білюк Іван

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

194

2001

300

320

17

17

Руденко Максим

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

Руденко Максим

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

191

2001

290

310

19

19

Кунька Петро

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Кунька Петро

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

192

1993

310

330

20

20

Мамчур Назар

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

Мамчур Назар

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

180

2004

270

290

77

77

Мірчев Володимир

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Мірчев Володимир

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

193

1993

300

320

Тренери

Кравцов Юрій

Закінчується о 30.06.2020

Головний Тренер

Туркула Михайло

Закінчується о 30.06.2020

Помічник Тренера

Персонал

Даньків Руслан

Закінчується о 30.06.2020

2-ий Помічник тренера


Історія Команди

  • 2019

    XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років
    Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років

  • 2018

    Ukrainian Cup 2018/19 Volleyball Men
    XXVIII Ukrainian Volleyball Championship men's teams of the highest league