Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років

Інформація про Команду

Контакти

Telephone

(0627) 44-01-44

Fax

(0627) 44-04-62

Спортивна арена

СЗ Бахмутський коледж транспортної інфраструктури
вул. Миру, буд. 8
Бахмут   Донецька

Ігрова форма

1-ий
2-ий

Склад команди

#
Прізвище, Ім'я
Позиція
Зріст
Рік народження
Висота атаки
Висота блоку

2

2

Гордієнко Іван

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Гордієнко Іван

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

200

1994

305

325

3

3

Гетьман Назар

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Гетьман Назар

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

178

2003

280

300

4

4

Бороздін Павло

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Бороздін Павло

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

201

1995

315

335

5

5

Арбузов Микита

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Арбузов Микита

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

200

1995

305

324

6

6

Хазін Дмитро

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

Хазін Дмитро

Закінчується о 30.06.2020

Ліберо

180

1989

257

277

7

7

Мазко Денис

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

Мазко Денис

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

198

1993

295

315

8

8

Гомболевський Євген

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Гомболевський Євген

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

200

1991

310

330

9

9

Корнєєв Артемій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Корнєєв Артемій

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

200

1995

320

340

10

10

Пасажін Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

Пасажін Андрій

Закінчується о 30.06.2020

Пасуючий

202

1996

305

325

11

11

Шавиркін Роман

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Шавиркін Роман

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

200

1997

306

325

12

12

Гапонов Данило

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

Гапонов Данило

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

182

2002

286

305

13

13

Іванов Володимир

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

Іванов Володимир

Закінчується о 30.06.2020

Діагональний

196

1991

311

330

14

14

Анісімов Євген

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Анісімов Євген

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

195

1985

295

305

15

15

Гайдаренко Олександр

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Гайдаренко Олександр

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

200

2000

315

333

16

16

Яковенко Денис

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

Яковенко Денис

Закінчується о 30.06.2020

Догравальний

193

2002

300

320

17

17

Золотухін Микита

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

Золотухін Микита

Закінчується о 30.06.2020

Middle-blocker

197

2000

320

340

Тренери

Мирний Олександр

Закінчується о 30.06.2020

Головний Тренер

Пасажін Микола

Закінчується о 30.06.2020

Помічник Тренера

Персонал

Крячко Людмила

Закінчується о 30.06.2020

Лiкар


Історія Команди

  • 2019

    XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років
    Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років

  • 2018

    Ukrainian Cup 2018/19 Volleyball Men
    XXVIII Ukrainian Volleyball Championship men's teams of the highest league

 
43
ВК "Решетилівка" VS ВК "Бахмут-ШВСМ" [07/02/2020 14:00]
 
55
ВК "Бахмут-ШВСМ" VS ВК "Покуття" [09/02/2020 12:00]
 
50
"Житичі-ЖНАЕУ" VS ВК "Бахмут-ШВСМ" [08/02/2020 17:30]