XXVIII Ukrainian Volleyball Championship. Superliga Men


SMF 3-4 places Superliga Men Final 3-4 places Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

VC MHP Vinnytsia

8

3

3

0

9

3

275

239

1

1

1

0

0

0

3,00

1,151

-

Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy

1

3

0

3

3

9

239

275

0

0

0

1

1

1

0,33

0,869

-




SMF 3-4 places Superliga Men Final 3-4 places Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

SMF 3-4 places

Команда гість

Zbirna

VC MHP

Команда господар

Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy (Zbirna )

0 - 3

VC MHP Vinnytsia (VC MHP )

3 - 1


3 - 2

кращий бомбардир(очки / партії)

#14

ІванКривобок 4,52(452/100)

#8

АндрійЛевченко 4,06(540/133)

#17

ЮрійТомин 4,02(334/83)

#1

БогданОніпко 3,65(413/113)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#6

ВіталійКучер 0,54(75/138)

#7

ДмитроСухінін 0,54(68/127)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#9

ЮрійСеменюк 1,05(111/106)

кращий блокуючий(виграні блоки)

reception - positivity %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#12

ГорденБрова 57%(227/401)

#4

ІванСлинчук 57%(82/145)

атака - excellent %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#17

ЮрійТомин 55%(272/495)

#21

ВікторШаповал 53%(138/260)

#2

АртемСкороход 52%(209/400)

#2

ОлегШевченко 52%(270/518)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Tomyn Y.
(VC Barkom-Kazhany)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Riabukha K.
(VC MHP Vinnytsia)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Sydorenko V.
(VC Sertse Podillia)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Kucher V.
(VC MHP Vinnytsia)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Semeniuk I.
(VC Barkom-Kazhany)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Євстратов С.
(Barkom)
ЛІБЕРО 1  
Khlivnenko S.
(Favoryt)
  • ЛІБЕРО 2  
    Antonenko A.
    (SHVSM-SumDU)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Прокопець О.
    (VC MHP)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Hladenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Rohozhyn A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Levchenko A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Iefymenko B.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Shevchenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Tomyn Y.
(VC Barkom-Kazhany)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Riabukha K.
(VC MHP Vinnytsia)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Sydorenko V.
(VC Sertse Podillia)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Kucher V.
(VC MHP Vinnytsia)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Semeniuk I.
(VC Barkom-Kazhany)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Євстратов С.
(Barkom)
ЛІБЕРО 1  
Khlivnenko S.
(Favoryt)
  • ЛІБЕРО 2  
    Antonenko A.
    (SHVSM-SumDU)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Прокопець О.
    (VC MHP)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Hladenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Rohozhyn A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Levchenko A.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Iefymenko B.
    (Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Shevchenko O.
    (VC Barkom-Kazhany)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Tomyn Y.
(VC Barkom-Kazhany)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Riabukha K.
(VC MHP Vinnytsia)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Sydorenko V.
(VC Sertse Podillia)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Kucher V.
(VC MHP Vinnytsia)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Semeniuk I.
(VC Barkom-Kazhany)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Євстратов С.
(Barkom)
ЛІБЕРО 1  
Khlivnenko S.
(Favoryt)
ЛІБЕРО 2  
Antonenko A.
(SHVSM-SumDU)
ПАСУЮЧИЙ 2  
Прокопець О.
(VC MHP)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Hladenko O.
(VC Barkom-Kazhany)
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Iefymenko B.
(Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Rohozhyn A.
(Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Shevchenko O.
(VC Barkom-Kazhany)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Levchenko A.
(Zbirna Kharkivskoi obl-Law Academy)