Ukrainian Cup 2018/19 Volleyball Wom


CupWF Final Standing

кращий бомбардир(очки / партії)

#9

ЮліяБойко 5,23(68/13)

#1

Дар'яБуткевич 4,84(92/19)

#7

ЛюбовУжва 4,43(93/21)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#9

ЮліяБойко 0,85(11/13)

#4

ЯнаЗавала 0,83(5/6)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#6

ЛідіяЛучко 1,35(23/17)

#2

ДіанаКарпець 1,17(14/12)

кращий блокуючий(виграні блоки)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#9

ЮліяБойко 61%(37/61)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#6

ЛідіяЛучко 65%(36/55)

#17

ЄвгеніяХобер 63%(12/19)

#3

ПолінаПасс 54%(59/109)

#15

ЮліяМикитюк 52%(32/61)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Milenko O.
(Halychanka-TNEU-GADZ)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Lutchko L.
(Orbita-ZNU-ODUSH)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Uzhva L.
(Volyn-Universytet-ODUSH)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Boyko Y.
(Khimik Yuzhne)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Maievska A.
(Khimik Yuzhne)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Ткаченко А.
(Bilozhar)
ЛІБЕРО 1  
Niemtseva K.
(Khimik Yuzhne)
  • ЛІБЕРО 2  
    Delros V.
    (Halychanka-TNEU-GADZ)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Лазуренко Є.
    (Khovufks)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Karpets D.
    (Khimik Yuzhne)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Lozinska M.
    (Bilozhar-Meduniversytet Vinnytsia)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Dymar Y.
    (Orbita-ZNU-ODUSH)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ihnatova V.
    (Halychanka-TNEU-GADZ)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Savchenko V.
    (Orbita-ZNU-ODUSH)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Milenko O.
(Halychanka-TNEU-GADZ)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Lutchko L.
(Orbita-ZNU-ODUSH)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Uzhva L.
(Volyn-Universytet-ODUSH)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Boyko Y.
(Khimik Yuzhne)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Maievska A.
(Khimik Yuzhne)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Ткаченко А.
(Bilozhar)
ЛІБЕРО 1  
Niemtseva K.
(Khimik Yuzhne)
  • ЛІБЕРО 2  
    Delros V.
    (Halychanka-TNEU-GADZ)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Лазуренко Є.
    (Khovufks)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Karpets D.
    (Khimik Yuzhne)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Lozinska M.
    (Bilozhar-Meduniversytet Vinnytsia)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Dymar Y.
    (Orbita-ZNU-ODUSH)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ihnatova V.
    (Halychanka-TNEU-GADZ)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Savchenko V.
    (Orbita-ZNU-ODUSH)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Milenko O.
(Halychanka-TNEU-GADZ)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Lutchko L.
(Orbita-ZNU-ODUSH)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Uzhva L.
(Volyn-Universytet-ODUSH)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Boyko Y.
(Khimik Yuzhne)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Maievska A.
(Khimik Yuzhne)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Ткаченко А.
(Bilozhar)
ЛІБЕРО 1  
Niemtseva K.
(Khimik Yuzhne)
ЛІБЕРО 2  
Delros V.
(Halychanka-TNEU-GADZ)
ПАСУЮЧИЙ 2  
Лазуренко Є.
(Khovufks)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Karpets D.
(Khimik Yuzhne)
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Ihnatova V.
(Halychanka-TNEU-GADZ)
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Lozinska M.
(Bilozhar-Meduniversytet Vinnytsia)
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Savchenko V.
(Orbita-ZNU-ODUSH)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Dymar Y.
(Orbita-ZNU-ODUSH)