Ukrainian Cup 2018/19 Volleyball Men

Ukrainian Cup 2018/19 Men

Ukrainian Cup 2018/19 Volleyball Men Best players MIDDLE BLOCKER
ГравецьГралиБлокБлокПодачаПодачаАтакаАтакаРейтинг
  MS#=/TotBl ind.Bl ind.#=/TotSv ind.Sv ind.#=/ВсьогоSp ind.Sp ind.Індекс

1

Bohdan Kiril
(Favoryt)

6

18

20

7

2

39

0,0235

0,0235

16

17

4

79

0,0235

0,0235

37

5

3

61

8,5574

8,5574

0,5821

2

Semeniuk Iurii
(VC Barkom-Kazhany)

5

17

14

7

1

35

0,0196

0,0196

12

6

2

71

0,0196

0,0196

27

3

1

41

9,5366

9,5366

0,54146

3

Shapoval Dmytro
(Burevisnyk-SHVSM)

3

12

14

0

0

14

0,0262

0,0262

4

6

3

41

0,0131

0,0131

26

3

5

46

4,6957

4,6957

0,54019

4

Orlovskyi Andrii
(Podoliany Horodok-Podoliany)

4

13

8

7

0

31

0,0137

0,0137

5

6

5

52

0,0172

0,0172

14

2

5

45

2,0222

2,0222

0,48142

5

Malovichko Leontii
(VC Zavair-SDUSHOR im. Litvaka B.D. Berezivka)

4

11

10

10

0

30

0,0195

0,0195

2

5

2

43

0,0078

0,0078

25

4

4

58

3,2241

3,2241

0,4715

6

Rudenko Serhii
(VC Sertse Podillia)

5

19

14

18

1

48

0,0167

0,0167

5

2

2

69

0,0084

0,0084

24

2

3

38

9,5

9,5

0,46823

7

Kornieiev Artemii
(VC Bakhmut-SHVSM)

6

22

14

18

0

53

0,0145

0,0145

9

21

2

77

0,0114

0,0114

41

14

2

97

5,6701

5,6701

0,46351

8

Chornyi Bohdan
(VC Nikopol)

5

14

8

7

0

32

0,0112

0,0112

7

9

3

62

0,014

0,014

23

2

3

45

5,6

5,6

0,45709

9

Marynchenko Andrii
(SHVSM-SumDU)

8

26

19

7

0

36

0,0149

0,0149

3

7

8

86

0,0086

0,0086

25

4

5

48

8,6667

8,6667

0,45701

10

Kushnir Oleksandr
(VC Kryzhopil)

6

17

11

12

0

27

0,0138

0,0138

5

5

3

59

0,0101

0,0101

17

3

4

33

5,1515

5,1515

0,45202

11

Hlavchuk Mykhaylo
(VC Zhytychi)

8

22

11

23

3

43

0,0104

0,0104

7

5

4

75

0,0104

0,0104

26

2

1

34

14,8824

14,8824

0,45037

12

Cherniak Ivan
(VC Politekhnik-Odesa)

9

34

21

22

5

68

0,0136

0,0136

7

24

4

124

0,0071

0,0071

36

4

6

67

13,194

13,194

0,44968

13

Akinin Oleksandr
(VC Zavair-SDUSHOR im. Litvaka B.D. Berezivka)

3

9

6

3

0

18

0,0155

0,0155

3

2

0

19

0,0078

0,0078

9

2

1

23

2,3478

2,3478

0,44588

14

Rudnytskyi Mykola
(VC Zhytychi)

8

29

15

26

6

61

0,012

0,012

9

14

3

93

0,0096

0,0096

25

7

6

47

7,4043

7,4043

0,44239

15

Dem`ianskiy Volodymyr
(Oliurtrans)

5

18

10

12

2

30

0,0114

0,0114

3

13

6

54

0,0103

0,0103

14

3

0

29

6,8276

6,8276

0,44164

16

Klepko Heorhii
(VC MHP Vinnytsia)

4

14

9

13

0

35

0,0136

0,0136

5

3

0

51

0,0076

0,0076

21

1

4

39

5,7436

5,7436

0,43955

17

Markevych Ivan
(KHAES-NAEK)

3

11

4

9

0

17

0,0079

0,0079

3

4

5

42

0,0158

0,0158

23

8

10

67

0,8209

0,8209

0,43855

18

Charnosh Ievhen
(Bulava)

5

17

5

9

0

39

0,0067

0,0067

11

13

1

56

0,0162

0,0162

33

12

3

79

3,8734

3,8734

0,43851

19

Hladenko Oleksandr
(VC Barkom-Kazhany)

4

12

5

1

2

12

0,0093

0,0093

3

7

3

56

0,0112

0,0112

15

0

0

19

9,4737

9,4737

0,43828

20

Reshotka Vitalii
(Vhoru)

5

16

9

16

1

47

0,0132

0,0132

4

10

2

48

0,0088

0,0088

35

14

8

81

2,5679

2,5679

0,43783

21

Omelchenko Artem
(VC Zhytychi)

8

25

18

17

3

46

0,0148

0,0148

4

13

1

77

0,0041

0,0041

32

9

1

54

10,1852

10,1852

0,43709

22

Perepadia Andrii
(Novator)

5

17

13

10

3

35

0,0147

0,0147

2

3

3

61

0,0056

0,0056

26

5

9

49

4,1633

4,1633

0,43367

23

Avramenko Mykhaylo
(Zmiivskii enerhetyk)

3

10

6

1

0

15

0,0135

0,0135

2

7

1

29

0,0067

0,0067

15

1

5

29

3,1034

3,1034

0,43032

24

Ostapenko Volodymyr
(Lokomotyv-KHDVUFK #1 Kharkiv)

6

21

8

14

3

36

0,009

0,009

7

19

2

59

0,0101

0,0101

24

3

4

45

7,9333

7,9333

0,42895

25

Bazhura Yurii
(Oliurtrans)

5

20

9

13

1

31

0,0103

0,0103

6

4

2

71

0,0091

0,0091

20

4

5

37

5,9459

5,9459

0,42789

26

Koval Oleksandr
(SHVSM-SumDU)

8

26

17

4

0

24

0,0133

0,0133

4

18

1

59

0,0039

0,0039

26

3

2

53

10,3019

10,3019

0,42744

27

Azarov Viktor
(VC Politekhnik-Odesa)

9

31

16

17

4

49

0,0112

0,0112

6

11

5

95

0,0077

0,0077

20

7

3

51

6,0784

6,0784

0,42696

28

Filits Mykola
(DSO )

6

18

10

17

1

38

0,0105

0,0105

1

19

8

52

0,0095

0,0095

10

5

1

24

3

3

0,42635

29

Velychko Stanislav
(VSC MHP Vinnytsia)

7

26

13

14

5

38

0,0113

0,0113

4

4

3

69

0,0061

0,0061

36

6

5

65

10

10

0,42565

30

Veletskyi Denys
(Novator)

6

20

13

11

4

35

0,0122

0,0122

3

12

1

50

0,0038

0,0038

28

6

4

50

7,2

7,2

0,41532

31

Borozdin Pavlo
(VC Bakhmut-SHVSM)

6

20

11

9

0

37

0,0114

0,0114

3

6

0

44

0,0031

0,0031

26

3

1

49

8,9796

8,9796

0,41021

32

Ihnatenia Mykola
(Bulava)

3

7

2

7

0

12

0,0045

0,0045

5

9

1

22

0,0135

0,0135

28

9

2

53

2,2453

2,2453

0,40968

33

Kudrevskyi Oleh
(Vhoru)

5

16

8

12

2

33

0,0117

0,0117

0

8

3

46

0,0044

0,0044

22

7

4

50

3,52

3,52

0,40944

34

Danylov Denys
(VC MHP Vinnytsia)

5

18

5

17

0

31

0,006

0,006

6

9

1

61

0,0084

0,0084

34

4

4

55

8,5091

8,5091

0,40352

35

Shavyrkin Roman
(VC Bakhmut-SHVSM)

5

14

7

12

0

33

0,009

0,009

4

3

0

42

0,0051

0,0051

14

0

1

26

7

7

0,40282

36

Mazenko Bohdan
(VC Sertse Podillia)

4

14

8

14

0

33

0,0128

0,0128

0

6

0

53

0

0

19

4

1

33

5,9394

5,9394

0,39864

37

Hordiienko Ivan
(VC Kryzhopil)

5

13

7

6

0

17

0,0107

0,0107

0

5

2

35

0,0031

0,0031

14

4

1

31

3,7742

3,7742

0,39763

38

Zhorov Ievhen
(VC Zhytychi)

8

18

10

6

0

20

0,0086

0,0086

3

6

3

47

0,0052

0,0052

51

16

11

95

4,5474

4,5474

0,3968

39

Horbunov Anton
(VC Nikopol)

5

16

7

15

0

44

0,0098

0,0098

0

8

2

45

0,0028

0,0028

30

4

2

55

6,9818

6,9818

0,39648

40

Tereschuk Oleksandr
(VC Sertse Podillia)

3

8

6

10

1

18

0,0111

0,0111

1

3

0

22

0,0019

0,0019

7

0

1

15

3,2

3,2

0,39328

41

Pinchuk Daniil
(Akademiia-DPtS)

3

9

4

11

1

18

0,0106

0,0106

1

4

0

17

0,0026

0,0026

4

5

1

13

-1,3846

-1,3846

0,38649

42

Suprun Serhii
(Akademiia-DPtS)

3

9

4

5

0

12

0,0106

0,0106

0

0

1

21

0,0026

0,0026

5

3

6

22

-1,6364

-1,6364

0,38608

43

Osypenko Ruslan
(Novator)

6

18

5

19

0

35

0,0046

0,0046

3

5

4

70

0,0065

0,0065

32

6

2

56

7,7143

7,7143

0,38564

44

Naumenko Vitalii
(DSO )

6

19

5

19

1

37

0,0053

0,0053

4

11

1

57

0,0053

0,0053

22

4

2

39

7,7949

7,7949

0,38369

45

Shkliaruk Viktor
(DSO )

4

9

6

6

0

27

0,0087

0,0087

0

6

1

29

0,0015

0,0015

14

1

0

18

6,5

6,5

0,38306

46

Rud Vadym
(Lokomotyv-KHDVUFK #1 Kharkiv)

6

18

6

16

4

37

0,0068

0,0068

0

5

2

48

0,0023

0,0023

17

5

3

37

4,3784

4,3784

0,37246

47

Savchuk Eduard
(FFV TSDPU)

3

9

3

5

0

9

0,0081

0,0081

1

4

0

30

0,0027

0,0027

5

6

2

18

-1,5

-1,5

0,37237

48

Olovets Yurii
(Bulava)

5

17

3

8

0

26

0,004

0,004

2

5

2

56

0,0054

0,0054

8

4

3

27

0,6296

0,6296

0,36604

49

Iankovych Pavlo
(Novator)

6

15

4

2

4

16

0,0038

0,0038

2

8

2

41

0,0038

0,0038

26

3

3

48

6,25

6,25

0,36577

50

Trokhin Kyrylo
(KHOVUFKS (m))

3

9

0

0

1

3

0

0

0

4

3

15

0,0078

0,0078

15

5

3

46

1,3696

1,3696

0,35606

51

Lysobei Volodymyr
(Oliurtrans)

4

11

2

6

1

15

0,0029

0,0029

1

6

1

28

0,0029

0,0029

16

7

5

40

1,1

1,1

0,34885

52

Matsyuk Andrii
(DSO )

4

6

2

2

0

4

0,0036

0,0036

0

1

1

11

0,0018

0,0018

2

0

0

2

6

6

0,34577

53

Vakarash Dmytro
(VSC MHP Vinnytsia)

5

8

3

4

1

11

0,0039

0,0039

0

2

1

22

0,0013

0,0013

3

1

0

4

4

4

0,34547

54

Popylnukh Oleksii
(SHVSM-SumDU)

8

18

3

0

1

4

0,0023

0,0023

1

4

2

42

0,0023

0,0023

3

1

0

5

7,2

7,2

0,34186

55

Mocherniuk Oleh
(Akademiia-DPtS)

3

5

0

0

0

0

0

0

1

1

0

9

0,0026

0,0026

0

0

0

0

0

0

0,3307

56

Olonenko Andrii
(VC Kryzhopil)

3

5

0

0

0

0

0

0

0

1

0

8

0

0

3

0

0

4

3,75

3,75

0,31911

57

Valiaibaba Illia
(VC Nikopol)

3

4

0

2

0

2

0

0

0

1

0

12

0

0

0

0

1

4

-1

-1

0,31764

Розрахунок Рейтингу

Центральний блокуючий

рейтинг займає в обліковому записі:

  • Індекс подачі (Sv ind.): позитивні подачі розділили загальну кількість очок набраних обома командами (рейтинг доступний лише в тому випадку коли гравець здійснив принаймні одну подачу за партію)

  • Індекс атаки (Sp ind.): позитивні атаки мінус негативні атаки розділили загальні атаки (рейтинг доступний лише якщо гравець здійснив щонайменше три атаки за партію)

  • Індекс блоку (Bl ind.): позитивні блоки розділили загальну кількість очок обох команд

Фінальний рейтинг базується на підсумковому "індексі" який визначає вплив позиції на гру, іншими словами, важливість позиції щодо ймовірності виграшу. Цей фінальний Індекс обчислюється з урахуванням індексів для кожного окремого одиночного навику (“ind.” columns) і коефіцієнт, який вказує на "важливість" позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Кожен окремий індекс майстерності обчислюється, враховуючи позитивні та негативні навички, виходячи з кількості очок, відіграних команд і помножених на коефіцієнт, який вказує на важливість майстерності цієї позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Піктограми поруч із кожним стовпцем майстерності дають уявлення про "вагу" вміння, що визначає ймовірність успіху для команди в цій позиції. Фінальний Індекс розраховується також з урахуванням наступних критеріїв:

  • Мінімальна кількість Подач за партію:  1

  • Мінімальна кількість Нападаючих ударів за партію:  1

Подача

  • # подача ейс

  • / половина очка

  • = помилка подачі

Атака

  • # очко

  • / заблокований

  • = помилка

Блок

  • # очко

  • / Торкання Сітки

  • = руки за

Застосовуються фільтри

  • Мінімальна кількість зіграних Матчів:  3