Ukrainian Cup 2018/19 Volleyball Men

Змагання

Ukrainian Cup 2018/19 Volleyball Men Best players MIDDLE BLOCKER
PlayerPlayedБлокБлокServeServeАтакаАтакаRanking
  MS#=/TotBl ind.Bl ind.#=/TotSv ind.Sv ind.#=/TotSp ind.Sp ind.Index

1

Bohdan Kiril
(Favoryt)

6

18

20

7

2

39

0,0235

0,0235

16

17

4

79

0,0235

0,0235

37

5

3

61

8,5574

8,5574

0,5821

2

Semeniuk Iurii
(VC Barkom-Kazhany)

7

23

23

9

1

49

0,0234

0,0234

14

7

2

97

0,0163

0,0163

35

4

3

52

12,3846

12,3846

0,55196

3

Shapoval Dmytro
(Burevisnyk-SHVSM)

3

12

14

0

0

14

0,0262

0,0262

4

6

3

41

0,0131

0,0131

26

3

5

46

4,6957

4,6957

0,54019

4

Hladenko Oleksandr
(VC Barkom-Kazhany)

6

18

12

7

2

30

0,0149

0,0149

7

13

3

85

0,0124

0,0124

23

0

1

28

14,1429

14,1429

0,48514

5

Orlovskyi Andrii
(Podoliany Horodok-Podoliany)

4

13

8

7

0

31

0,0137

0,0137

5

6

5

52

0,0172

0,0172

14

2

5

45

2,0222

2,0222

0,48142

6

Malovichko Leontii
(VC Zavair-SDUSHOR im. Litvaka B.D. Berezivka)

4

11

10

10

0

30

0,0195

0,0195

2

5

2

43

0,0078

0,0078

25

4

4

58

3,2241

3,2241

0,4715

7

Kornieiev Artemii
(VC Bakhmut-SHVSM)

6

22

14

18

0

53

0,0145

0,0145

9

21

2

77

0,0114

0,0114

41

14

2

97

5,6701

5,6701

0,46351

8

Chornyi Bohdan
(VC Nikopol)

5

14

8

7

0

32

0,0112

0,0112

7

9

3

62

0,014

0,014

23

2

3

45

5,6

5,6

0,45709

9

Marynchenko Andrii
(SHVSM-SumDU)

8

26

19

7

0

36

0,0149

0,0149

3

7

8

86

0,0086

0,0086

25

4

5

48

8,6667

8,6667

0,45701

10

Rudenko Serhii
(VC Sertse Podillia)

7

24

18

23

1

66

0,0152

0,0152

5

3

3

84

0,0068

0,0068

31

3

6

52

10,1538

10,1538

0,45255

11

Kushnir Oleksandr
(VC Kryzhopil)

6

17

11

12

0

27

0,0138

0,0138

5

5

3

59

0,0101

0,0101

17

3

4

33

5,1515

5,1515

0,45202

12

Hlavchuk Mykhaylo
(VC Zhytychi)

8

22

11

23

3

43

0,0104

0,0104

7

5

4

75

0,0104

0,0104

26

2

1

34

14,8824

14,8824

0,45037

13

Akinin Oleksandr
(VC Zavair-SDUSHOR im. Litvaka B.D. Berezivka)

3

9

6

3

0

18

0,0155

0,0155

3

2

0

19

0,0078

0,0078

9

2

1

23

2,3478

2,3478

0,44588

14

Cherniak Ivan
(VC Politekhnik-Odesa)

11

40

22

24

5

73

0,0121

0,0121

7

27

4

135

0,006

0,006

44

4

6

77

17,6623

17,6623

0,44294

15

Rudnytskyi Mykola
(VC Zhytychi)

8

29

15

26

6

61

0,012

0,012

9

14

3

93

0,0096

0,0096

25

7

6

47

7,4043

7,4043

0,44239

16

Dem`ianskiy Volodymyr
(Oliurtrans)

5

18

10

12

2

30

0,0114

0,0114

3

13

6

54

0,0103

0,0103

14

3

0

29

6,8276

6,8276

0,44164

17

Markevych Ivan
(KHAES-NAEK)

3

11

4

9

0

17

0,0079

0,0079

3

4

5

42

0,0158

0,0158

23

8

10

67

0,8209

0,8209

0,43855

18

Charnosh Ievhen
(Bulava)

5

17

5

9

0

39

0,0067

0,0067

11

13

1

56

0,0162

0,0162

33

12

3

79

3,8734

3,8734

0,43851

19

Reshotka Vitalii
(Vhoru)

5

16

9

16

1

47

0,0132

0,0132

4

10

2

48

0,0088

0,0088

35

14

8

81

2,5679

2,5679

0,43783

20

Omelchenko Artem
(VC Zhytychi)

8

25

18

17

3

46

0,0148

0,0148

4

13

1

77

0,0041

0,0041

32

9

1

54

10,1852

10,1852

0,43709

21

Perepadia Andrii
(Novator)

5

17

13

10

3

35

0,0147

0,0147

2

3

3

61

0,0056

0,0056

26

5

9

49

4,1633

4,1633

0,43367

22

Avramenko Mykhaylo
(Zmiivskii enerhetyk)

3

10

6

1

0

15

0,0135

0,0135

2

7

1

29

0,0067

0,0067

15

1

5

29

3,1034

3,1034

0,43032

23

Ostapenko Volodymyr
(Lokomotyv-KHDVUFK #1 Kharkiv)

6

21

8

14

3

36

0,009

0,009

7

19

2

59

0,0101

0,0101

24

3

4

45

7,9333

7,9333

0,42895

24

Bazhura Yurii
(Oliurtrans)

5

20

9

13

1

31

0,0103

0,0103

6

4

2

71

0,0091

0,0091

20

4

5

37

5,9459

5,9459

0,42789

25

Koval Oleksandr
(SHVSM-SumDU)

8

26

17

4

0

24

0,0133

0,0133

4

18

1

59

0,0039

0,0039

26

3

2

53

10,3019

10,3019

0,42744

26

Filits Mykola
(DSO )

6

18

10

17

1

38

0,0105

0,0105

1

19

8

52

0,0095

0,0095

10

5

1

24

3

3

0,42635

27

Velychko Stanislav
(VSC MHP Vinnytsia)

7

26

13

14

5

38

0,0113

0,0113

4

4

3

69

0,0061

0,0061

36

6

5

65

10

10

0,42565

28

Azarov Viktor
(VC Politekhnik-Odesa)

10

33

16

17

4

49

0,0102

0,0102

6

11

5

98

0,007

0,007

23

7

3

55

7,8

7,8

0,42048

29

Danylov Denys
(VC MHP Vinnytsia)

7

25

11

24

0

50

0,0092

0,0092

7

12

1

82

0,0067

0,0067

48

4

7

82

11,2805

11,2805

0,41914

30

Tereschuk Oleksandr
(VC Sertse Podillia)

5

15

13

16

1

35

0,0147

0,0147

1

4

0

45

0,0011

0,0011

18

1

2

32

7,0312

7,0312

0,41662

31

Klepko Heorhii
(VC MHP Vinnytsia)

6

17

10

14

0

37

0,0099

0,0099

7

3

0

60

0,0069

0,0069

23

1

5

45

6,4222

6,4222

0,41564

32

Veletskyi Denys
(Novator)

6

20

13

11

4

35

0,0122

0,0122

3

12

1

50

0,0038

0,0038

28

6

4

50

7,2

7,2

0,41532

33

Borozdin Pavlo
(VC Bakhmut-SHVSM)

6

20

11

9

0

37

0,0114

0,0114

3

6

0

44

0,0031

0,0031

26

3

1

49

8,9796

8,9796

0,41021

34

Ihnatenia Mykola
(Bulava)

3

7

2

7

0

12

0,0045

0,0045

5

9

1

22

0,0135

0,0135

28

9

2

53

2,2453

2,2453

0,40968

35

Kudrevskyi Oleh
(Vhoru)

5

16

8

12

2

33

0,0117

0,0117

0

8

3

46

0,0044

0,0044

22

7

4

50

3,52

3,52

0,40944

36

Shavyrkin Roman
(VC Bakhmut-SHVSM)

5

14

7

12

0

33

0,009

0,009

4

3

0

42

0,0051

0,0051

14

0

1

26

7

7

0,40282

37

Riabukha Kostiantyn
(VC MHP Vinnytsia)

4

13

8

23

0

49

0,0113

0,0113

2

5

0

52

0,0028

0,0028

18

1

3

37

4,9189

4,9189

0,40201

38

Hordiienko Ivan
(VC Kryzhopil)

5

13

7

6

0

17

0,0107

0,0107

0

5

2

35

0,0031

0,0031

14

4

1

31

3,7742

3,7742

0,39763

39

Zhorov Ievhen
(VC Zhytychi)

8

18

10

6

0

20

0,0086

0,0086

3

6

3

47

0,0052

0,0052

51

16

11

95

4,5474

4,5474

0,3968

40

Horbunov Anton
(VC Nikopol)

5

16

7

15

0

44

0,0098

0,0098

0

8

2

45

0,0028

0,0028

30

4

2

55

6,9818

6,9818

0,39648

41

Mazenko Bohdan
(VC Sertse Podillia)

6

17

10

15

0

37

0,0103

0,0103

0

6

0

58

0

0

23

5

1

39

7,4103

7,4103

0,38675

42

Pinchuk Daniil
(Akademiia-DPtS)

3

9

4

11

1

18

0,0106

0,0106

1

4

0

17

0,0026

0,0026

4

5

1

13

-1,3846

-1,3846

0,38649

43

Suprun Serhii
(Akademiia-DPtS)

3

9

4

5

0

12

0,0106

0,0106

0

0

1

21

0,0026

0,0026

5

3

6

22

-1,6364

-1,6364

0,38608

44

Osypenko Ruslan
(Novator)

6

18

5

19

0

35

0,0046

0,0046

3

5

4

70

0,0065

0,0065

32

6

2

56

7,7143

7,7143

0,38564

45

Naumenko Vitalii
(DSO )

6

19

5

19

1

37

0,0053

0,0053

4

11

1

57

0,0053

0,0053

22

4

2

39

7,7949

7,7949

0,38369

46

Shkliaruk Viktor
(DSO )

4

9

6

6

0

27

0,0087

0,0087

0

6

1

29

0,0015

0,0015

14

1

0

18

6,5

6,5

0,38306

47

Rud Vadym
(Lokomotyv-KHDVUFK #1 Kharkiv)

6

18

6

16

4

37

0,0068

0,0068

0

5

2

48

0,0023

0,0023

17

5

3

37

4,3784

4,3784

0,37246

48

Savchuk Eduard
(FFV TSDPU)

3

9

3

5

0

9

0,0081

0,0081

1

4

0

30

0,0027

0,0027

5

6

2

18

-1,5

-1,5

0,37237

49

Olovets Yurii
(Bulava)

5

17

3

8

0

26

0,004

0,004

2

5

2

56

0,0054

0,0054

8

4

3

27

0,6296

0,6296

0,36604

50

Iankovych Pavlo
(Novator)

6

15

4

2

4

16

0,0038

0,0038

2

8

2

41

0,0038

0,0038

26

3

3

48

6,25

6,25

0,36577

51

Trokhin Kyrylo
(KHOVUFKS (m))

3

9

0

0

1

3

0

0

0

4

3

15

0,0078

0,0078

15

5

3

46

1,3696

1,3696

0,35606

52

Lysobei Volodymyr
(Oliurtrans)

4

11

2

6

1

15

0,0029

0,0029

1

6

1

28

0,0029

0,0029

16

7

5

40

1,1

1,1

0,34885

53

Matsyuk Andrii
(DSO )

4

6

2

2

0

4

0,0036

0,0036

0

1

1

11

0,0018

0,0018

2

0

0

2

6

6

0,34577

54

Vakarash Dmytro
(VSC MHP Vinnytsia)

5

8

3

4

1

11

0,0039

0,0039

0

2

1

22

0,0013

0,0013

3

1

0

4

4

4

0,34547

55

Popylnukh Oleksii
(SHVSM-SumDU)

8

18

3

0

1

4

0,0023

0,0023

1

4

2

42

0,0023

0,0023

3

1

0

5

7,2

7,2

0,34186

56

Mocherniuk Oleh
(Akademiia-DPtS)

3

5

0

0

0

0

0

0

1

1

0

9

0,0026

0,0026

0

0

0

0

0

0

0,3307

57

Olonenko Andrii
(VC Kryzhopil)

3

5

0

0

0

0

0

0

0

1

0

8

0

0

3

0

0

4

3,75

3,75

0,31911

58

Valiaibaba Illia
(VC Nikopol)

3

4

0

2

0

2

0

0

0

1

0

12

0

0

0

0

1

4

-1

-1

0,31764

Розрахунок Рейтингу

Центральний блокуючий

рейтинг займає в обліковому записі:

  • Індекс подачі (Sv ind.): позитивні подачі розділили загальну кількість очок набраних обома командами (рейтинг доступний лише в тому випадку коли гравець здійснив принаймні одну подачу за партію)

  • Індекс атаки (Sp ind.): позитивні атаки мінус негативні атаки розділили загальні атаки (рейтинг доступний лише якщо гравець здійснив щонайменше три атаки за партію)

  • Індекс блоку (Bl ind.): позитивні блоки розділили загальну кількість очок обох команд

Фінальний рейтинг базується на підсумковому "індексі" який визначає вплив позиції на гру, іншими словами, важливість позиції щодо ймовірності виграшу. Цей фінальний Індекс обчислюється з урахуванням індексів для кожного окремого одиночного навику (“ind.” columns) і коефіцієнт, який вказує на "важливість" позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Кожен окремий індекс майстерності обчислюється, враховуючи позитивні та негативні навички, виходячи з кількості очок, відіграних команд і помножених на коефіцієнт, який вказує на важливість майстерності цієї позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Піктограми поруч із кожним стовпцем майстерності дають уявлення про "вагу" вміння, що визначає ймовірність успіху для команди в цій позиції. Фінальний Індекс розраховується також з урахуванням наступних критеріїв:

  • Мінімальна кількість Подач за партію:  1

  • Мінімальна кількість Нападаючих ударів за партію:  1

Serve

  • # подача ейс

  • / половина очка

  • = помилка подачі

Атака

  • # очко

  • / заблокований

  • = помилка

Блок

  • # очко

  • / Торкання Сітки

  • = руки за

Застосовуються фільтри

  • Мінімальна кількість зіграних Матчів:  3