XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років Best players WING SPIKER
ГравецьГралиБлокБлокПодачаПодачаАтакаАтакаПрийомПрийомРейтинг
  MS#=/TotBl ind.Bl ind.#=/TotSv ind.Sv ind.#=/ВсьогоSp ind.Sp ind.#=/ВсьогоRc ind.Rc ind.Індекс

1

Капаєв Євген
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

22

79

16

29

2

74

0,0045

0,0045

41

85

23

311

0,0181

0,0181

215

31

32

445

26,9843

26,9843

97

30

13

384

0,3776

0,3776

0,388

2

Шевченко Олег
("ВК Барком-Кажани")

16

57

20

24

0

48

0,0077

0,0077

11

45

3

140

0,0054

0,0054

156

17

13

278

25,8345

25,8345

35

21

3

279

0,4086

0,4086

0,34145

3

Сухінін Дмитро
(ВК "МХП-Вінниця")

20

75

24

27

2

72

0,0071

0,0071

30

38

12

288

0,0125

0,0125

156

48

28

349

17,192

17,192

68

12

13

319

0,489

0,489

0,34144

4

Наложний Олександр
("Житичі-ЖНАЕУ")

23

80

14

36

0

71

0,0039

0,0039

33

54

7

260

0,011

0,011

193

37

32

417

23,789

23,789

103

35

8

418

0,3254

0,3254

0,33623

5

Буздуган Олександр
(ВК "МХП-Вінниця")

19

60

13

31

1

53

0,0044

0,0044

22

48

12

189

0,0115

0,0115

157

23

28

311

20,4502

20,4502

41

33

20

294

0,1769

0,1769

0,32963

6

Кісілюк Євгеній
("ВК Барком-Кажани")

22

70

16

40

0

66

0,0046

0,0046

18

66

10

234

0,008

0,008

204

27

36

431

22,9002

22,9002

72

30

25

433

0,3118

0,3118

0,32345

7

Лизанець Станіслав
(ВК "Серце Поділля")

20

60

14

30

0

59

0,0044

0,0044

14

37

12

179

0,0082

0,0082

138

26

19

294

18,9796

18,9796

38

17

5

188

0,3457

0,3457

0,30979

8

Павлюк Владислав
(Збірна Харківської області-Юридична академія)

24

73

20

32

0

68

0,0058

0,0058

21

56

15

255

0,0104

0,0104

144

44

49

372

10,0081

10,0081

82

37

30

514

0,2043

0,2043

0,29728

9

Кучер Віталій
(ВК "МХП-Вінниця")

16

60

14

20

0

38

0,0052

0,0052

12

17

6

198

0,0067

0,0067

98

21

15

247

15,0607

15,0607

36

9

15

296

0,402

0,402

0,29444

10

Мірчев Володимир
("Житичі-ЖНАЕУ")

11

39

9

17

0

35

0,0049

0,0049

15

46

5

150

0,011

0,011

116

38

22

245

8,9143

8,9143

69

12

6

279

0,4301

0,4301

0,2918

11

Лук'янець Олександр
("Буревісник"-ШВСМ)

24

78

11

23

2

45

0,0031

0,0031

28

53

13

235

0,0114

0,0114

117

35

39

296

11,3311

11,3311

88

27

12

339

0,3215

0,3215

0,29015

12

Клочко Кирило
(ВК "Серце Поділля")

22

62

10

14

0

40

0,0028

0,0028

9

35

7

197

0,0045

0,0045

165

32

28

337

19,3175

19,3175

43

25

19

325

0,3169

0,3169

0,28482

13

Денін Олексій
("Буревісник"-ШВСМ)

12

39

11

17

0

39

0,0062

0,0062

5

8

5

96

0,0056

0,0056

106

19

28

232

9,9181

9,9181

48

17

9

201

0,3085

0,3085

0,27852

14

Чмірьов Андрій
("Буревісник"-ШВСМ)

12

36

6

12

2

22

0,0033

0,0033

13

17

4

99

0,0094

0,0094

73

9

20

172

9,2093

9,2093

38

12

6

152

0,3487

0,3487

0,2761

15

Кушнір Сергій
(ВК "Серце Поділля")

21

59

14

27

0

58

0,0041

0,0041

6

25

3

168

0,0027

0,0027

99

21

13

234

16,3889

16,3889

60

16

13

287

0,4077

0,4077

0,27507

16

Лубан Микита
("Житичі-ЖНАЕУ")

19

49

13

14

0

38

0,0044

0,0044

15

36

6

180

0,0071

0,0071

82

23

23

212

8,3208

8,3208

54

16

6

234

0,3162

0,3162

0,26981

17

Карімов Ельтун
(Збірна Харківської області-Юридична академія)

24

76

13

26

3

60

0,0037

0,0037

12

27

4

228

0,0046

0,0046

120

25

49

295

11,8508

11,8508

77

22

14

363

0,3526

0,3526

0,26669

18

Андрєєв Роман
(Збірна Харківської області-Юридична академія)

1

3

1

6

0

8

0,0079

0,0079

0

1

1

12

0,0079

0,0079

6

0

0

8

2,25

2,25

0

1

0

1

-1

-1

0,26648

19

Жуков Борис
("ВК Барком-Кажани")

14

37

8

17

1

29

0,0034

0,0034

7

23

4

104

0,0047

0,0047

68

10

17

149

10,1812

10,1812

22

12

5

229

0,3013

0,3013

0,25973

20

Антонюк Владислав
("Новатор")

24

71

28

45

1

99

0,0095

0,0095

9

41

2

141

0,0037

0,0037

55

24

28

172

1,2384

1,2384

0

1

0

2

-0,5

-0,5

0,25815

21

Титаренко Олександр
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

8

26

9

11

0

22

0,0071

0,0071

2

2

0

55

0,0016

0,0016

36

7

14

97

4,0206

4,0206

11

13

5

82

0,0488

0,0488

0,24847

22

Ковальчук Ярослав
("Новатор")

16

43

4

18

1

30

0,0021

0,0021

10

25

3

94

0,0067

0,0067

67

24

23

188

4,5745

4,5745

33

28

11

208

0,1635

0,1635

0,24323

23

Нев'ядомський Станіслав
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

4

13

1

6

0

11

0,0014

0,0014

2

13

4

37

0,0085

0,0085

33

9

7

81

2,7284

2,7284

16

8

3

83

0,3253

0,3253

0,24173

24

Генов Артем
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

4

12

3

6

1

13

0,0044

0,0044

1

5

2

31

0,0044

0,0044

22

4

11

57

1,4737

1,4737

7

9

2

63

0,0952

0,0952

0,23759

25

Мороз Микола
("Житичі-ЖНАЕУ")

8

17

5

8

0

18

0,0043

0,0043

3

8

1

40

0,0034

0,0034

23

7

6

60

2,8333

2,8333

33

8

0

99

0,3636

0,3636

0,23736

26

Вараниця Олександр
("Новатор")

12

34

3

10

0

25

0,002

0,002

4

18

3

83

0,0048

0,0048

63

16

27

152

4,4737

4,4737

19

14

10

171

0,2632

0,2632

0,23547

27

Ткач Максим
("Новатор")

2

6

1

3

0

4

0,004

0,004

1

5

0

20

0,004

0,004

8

0

1

20

2,1

2,1

6

7

3

34

-0,0294

-0,0294

0,23512

28

Богатирьов Владислав
("ВК Барком-Кажани")

17

54

8

10

0

25

0,0029

0,0029

14

8

3

125

0,0062

0,0062

57

18

6

134

13,2985

13,2985

5

6

2

67

0,209

0,209

0,23199

29

Єфименко Борис
(Збірна Харківської області-Юридична академія)

4

10

2

4

0

6

0,0038

0,0038

1

4

0

13

0,0019

0,0019

15

4

3

40

2

2

1

2

0

24

0,0417

0,0417

0,22593

30

Дрофа Олексій
("Буревісник"-ШВСМ)

23

66

4

13

0

21

0,0012

0,0012

18

16

5

179

0,0066

0,0066

69

30

16

177

8,5763

8,5763

87

35

11

319

0,2947

0,2947

0,22544

31

Горобець Владислав
("Новатор")

22

52

6

16

0

30

0,0022

0,0022

2

21

0

99

0,0007

0,0007

63

21

21

182

6

6

36

35

22

286

0,1154

0,1154

0,22533

32

Дімов Сергій
(Збірна Харківської області-Юридична академія)

2

4

1

7

0

9

0,0038

0,0038

0

0

0

14

0

0

9

0

0

12

3

3

0

0

0

0

0

0

0,22204

33

Слинчук Іван
(ВК "Серце Поділля")

9

30

0

8

0

12

0

0

2

3

1

82

0,0018

0,0018

45

13

9

115

6

6

23

3

2

85

0,5294

0,5294

0,21786

34

Ісаков Богдан
("Буревісник"-ШВСМ)

3

5

0

0

1

1

0

0

1

3

1

8

0,0049

0,0049

1

1

0

4

0

0

0

0

0

2

0

0

0,21258

35

Притуляк Ростислав
("Новатор")

14

37

2

7

1

16

0,0012

0,0012

4

2

1

62

0,0029

0,0029

20

15

24

103

-6,8252

-6,8252

0

0

2

5

-0,2

-0,2

0,21147

36

Долюк Олександр
("Новатор")

21

49

6

12

0

23

0,0023

0,0023

2

7

1

82

0,0012

0,0012

48

16

18

140

4,9

4,9

26

34

11

262

0,1527

0,1527

0,21095

37

Булавко Владислав
("Новатор")

8

22

2

2

0

8

0,0021

0,0021

2

10

0

37

0,0021

0,0021

24

12

16

81

-1,0864

-1,0864

6

5

1

41

0,0732

0,0732

0,21017

38

Новохацький Олександр
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

10

14

2

1

0

5

0,0013

0,0013

0

3

1

22

0,0007

0,0007

11

3

6

31

0,9032

0,9032

0

0

0

6

0

0

0,20411

39

Муравка Анатолій
("Буревісник"-ШВСМ)

3

3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

2

1

4

-1,5

-1,5

1

1

0

3

0

0

0,19569

40

Єгошин Ілля
(Збірна Харківської області-Юридична академія)

2

3

0

0

0

1

0

0

0

1

0

5

0

0

1

0

1

4

0

0

1

0

0

2

1

1

0,19569

41

Яцков Андрій
("Новатор")

1

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

0

0

0

0

1

2

-1

-1

0

0

0

0

0

0

0,19569

42

Тисячник Богдан
(Локомотив Збірна Харківської області-1)

2

3

0

0

0

0

0

0

0

1

0

2

0

0

1

0

2

3

-1

-1

0

1

0

4

-0,25

-0,25

0,19569

Розрахунок Рейтингу

Догравальний

рейтинг займає в обліковому записі:

  • Індекс подачі (Sv ind.): позитивні подачі розділили загальну кількість очок набраних обома командами (рейтинг доступний лише в тому випадку коли гравець здійснив принаймні одну подачу за партію)

  • Індекс прийому (Rc ind.): позитивні прийоми мінус негативні прийоми поділили загальний прийом (рейтинг доступний лише в тому випадку якщо гравець здійснив щонайменше три прийоми за партію)

  • Індекс атаки (Sp ind.): позитивні атаки мінус негативні атаки розділили загальні атаки (рейтинг доступний лише якщо гравець здійснив щонайменше три атаки за партію)

  • Індекс блоку (Bl ind.): позитивні блоки розділили загальну кількість очок обох команд

Фінальний рейтинг базується на підсумковому "індексі" який визначає вплив позиції на гру, іншими словами, важливість позиції щодо ймовірності виграшу. Цей фінальний Індекс обчислюється з урахуванням індексів для кожного окремого одиночного навику (“ind.” columns) і коефіцієнт, який вказує на "важливість" позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Кожен окремий індекс майстерності обчислюється, враховуючи позитивні та негативні навички, виходячи з кількості очок, відіграних команд і помножених на коефіцієнт, який вказує на важливість майстерності цієї позиції для визначення ймовірності успіху для команди. Піктограми поруч із кожним стовпцем майстерності дають уявлення про "вагу" вміння, що визначає ймовірність успіху для команди в цій позиції. Фінальний Індекс розраховується також з урахуванням наступних критеріїв:

  • Мінімальна кількість Подач за партію:  1

  • Мінімальна кількість Прийомів за партію:  3

  • Мінімальна кількість Нападаючих ударів за партію:  3

Подача

  • # подача ейс

  • / половина очка

  • = помилка подачі

Прийом

  • # ідеальний

  • / половина очка

  • = помилка

Атака

  • # очко

  • / заблокований

  • = помилка

Блок

  • # очко

  • / Торкання Сітки

  • = руки за

Застосовуються фільтри

  • Мінімальна кількість зіграних Матчів:  1