Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років

Кубок України 2019/2020 (жінки)

select
Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років І етап Matches

Група А

25.10.2019 - 16:00

СК ПНПУ

25.10.2019 - 16:00

25.10.2019 - 16:00

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Денщик Тетяна
Кравченко Вадим

25.10.2019 - 16:00

3 - 0

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

25.10.2019 - 18:30

СК ПНПУ

25.10.2019 - 18:30

25.10.2019 - 18:30

ВК "Полтавчанка"

3 - 0

"Харків'янка-ХНПУ"

Кравченко Вадим
Денщик Тетяна

25.10.2019 - 18:30

3 - 0

ВК "Полтавчанка"

"Харків'янка-ХНПУ"

26.10.2019 - 14:00

СК ПНПУ

26.10.2019 - 14:00

26.10.2019 - 14:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0 - 3

"Харків'янка-ХНПУ"

Кравченко Вадим
Денщик Тетяна

26.10.2019 - 14:00

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

"Харків'янка-ХНПУ"

26.10.2019 - 16:30

СК ПНПУ

26.10.2019 - 16:30

26.10.2019 - 16:30

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

0 - 3

ВК "Полтавчанка"

Денщик Тетяна
Кравченко Вадим

26.10.2019 - 16:30

0 - 3

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

ВК "Полтавчанка"

27.10.2019 - 11:00

СК ПНПУ

27.10.2019 - 11:00

27.10.2019 - 11:00

ВК "Полтавчанка"

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Денщик Тетяна
Кравченко Вадим

27.10.2019 - 11:00

3 - 0

ВК "Полтавчанка"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

27.10.2019 - 13:00

СК ПНПУ

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

"Харків'янка-ХНПУ"

0 - 3

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

Кравченко Вадим
Денщик Тетяна

27.10.2019 - 13:00

0 - 3

"Харків'янка-ХНПУ"

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР



Група Б

25.10.2019 - 16:00

СК ПДАБА

25.10.2019 - 16:00

25.10.2019 - 16:00

"Орбіта-Спортінтернат"

0 - 3

НУФВСУ

Гранько Катерина
Лобаньова Ольга

25.10.2019 - 16:00

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

НУФВСУ

25.10.2019 - 18:30

СК ПДАБА

25.10.2019 - 18:30

25.10.2019 - 18:30

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

0 - 3

Аланта

Лобаньова Ольга
Гранько Катерина

25.10.2019 - 18:30

0 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Аланта

26.10.2019 - 13:30

СК ПДАБА

26.10.2019 - 13:30

26.10.2019 - 13:30

"Орбіта-Спортінтернат"

0 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Гранько Катерина
Лобаньова Ольга

26.10.2019 - 13:30

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

26.10.2019 - 16:00

СК ПДАБА

26.10.2019 - 16:00

26.10.2019 - 16:00

НУФВСУ

0 - 3

Аланта

Гранько Катерина
Лобаньова Ольга

26.10.2019 - 16:00

0 - 3

НУФВСУ

Аланта

27.10.2019 - 11:00

СК ПДАБА

27.10.2019 - 11:00

27.10.2019 - 11:00

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

3 - 2

НУФВСУ

Лобаньова Ольга
Гранько Катерина

27.10.2019 - 11:00

3 - 2

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

НУФВСУ

27.10.2019 - 13:00

СК ПДАБА

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

Аланта

3 - 0

"Орбіта-Спортінтернат"

Гранько Катерина
Лобаньова Ольга

27.10.2019 - 13:00

3 - 0

Аланта

"Орбіта-Спортінтернат"



Група В

25.10.2019 - 17:30

СК "Прометей"

25.10.2019 - 17:30

25.10.2019 - 17:30

"ФОГТЛАНД"

1 - 3

ВК "Легенда-Wnet"

Умінська Світлана
Яцик Віталій

25.10.2019 - 17:30

1 - 3

"ФОГТЛАНД"

ВК "Легенда-Wnet"

25.10.2019 - 19:30

СК "Прометей"

25.10.2019 - 19:30

25.10.2019 - 19:30

СК "Прометей"

3 - 0

Полісся-ліцей-інтернат

Яцик Віталій
Умінська Світлана

25.10.2019 - 19:30

3 - 0

СК "Прометей"

Полісся-ліцей-інтернат

26.10.2019 - 17:30

СК "Прометей"

26.10.2019 - 17:30

26.10.2019 - 17:30

Полісся-ліцей-інтернат

0 - 3

ВК "Легенда-Wnet"

Яцик Віталій
Умінська Світлана

26.10.2019 - 17:30

0 - 3

Полісся-ліцей-інтернат

ВК "Легенда-Wnet"

26.10.2019 - 19:30

СК "Прометей"

26.10.2019 - 19:30

26.10.2019 - 19:30

СК "Прометей"

3 - 0

"ФОГТЛАНД"

Умінська Світлана
Яцик Віталій

26.10.2019 - 19:30

3 - 0

СК "Прометей"

"ФОГТЛАНД"

27.10.2019 - 11:00

СК "Прометей"

27.10.2019 - 11:00

27.10.2019 - 11:00

"ФОГТЛАНД"

3 - 0

Полісся-ліцей-інтернат

Яцик Віталій
Умінська Світлана

27.10.2019 - 11:00

3 - 0

"ФОГТЛАНД"

Полісся-ліцей-інтернат

27.10.2019 - 13:00

СК "Прометей"

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

ВК "Легенда-Wnet"

0 - 3

СК "Прометей"

Умінська Світлана
Яцик Віталій

27.10.2019 - 13:00

0 - 3

ВК "Легенда-Wnet"

СК "Прометей"



Група Г

25.10.2019 - 16:00

СЗ НВК #26

25.10.2019 - 16:00

25.10.2019 - 16:00

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

3 - 1

"Регіна"-ОСДЮСШОР

Вовкотруб Роман
Філоненко Андрій

25.10.2019 - 16:00

3 - 1

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

"Регіна"-ОСДЮСШОР

25.10.2019 - 18:30

СЗ НВК #26

25.10.2019 - 18:30

25.10.2019 - 18:30

"Буковинка"

3 - 0

КДЮСШ-НАЕК

Філоненко Андрій
Вовкотруб Роман

25.10.2019 - 18:30

3 - 0

"Буковинка"

КДЮСШ-НАЕК

26.10.2019 - 14:00

СЗ НВК #26

26.10.2019 - 14:00

26.10.2019 - 14:00

"Регіна"-ОСДЮСШОР

3 - 1

КДЮСШ-НАЕК

Філоненко Андрій
Вовкотруб Роман

26.10.2019 - 14:00

3 - 1

"Регіна"-ОСДЮСШОР

КДЮСШ-НАЕК

26.10.2019 - 16:30

СЗ НВК #26

26.10.2019 - 16:30

26.10.2019 - 16:30

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

3 - 1

"Буковинка"

Вовкотруб Роман
Філоненко Андрій

26.10.2019 - 16:30

3 - 1

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

"Буковинка"

27.10.2019 - 10:30

СЗ НВК #26

27.10.2019 - 10:30

27.10.2019 - 10:30

КДЮСШ-НАЕК

0 - 3

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Вовкотруб Роман
Філоненко Андрій

27.10.2019 - 10:30

0 - 3

КДЮСШ-НАЕК

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

27.10.2019 - 12:30

СЗ НВК #26

27.10.2019 - 12:30

27.10.2019 - 12:30

"Буковинка"

3 - 0

"Регіна"-ОСДЮСШОР

Філоненко Андрій
Вовкотруб Роман

27.10.2019 - 12:30

3 - 0

"Буковинка"

"Регіна"-ОСДЮСШОР

Кубок України серед жіночих команд сезону 2019/2020 років ІІ етап Matches

Група Ґ

27.11.2019 - 16:00

СЗ ОДЮСШ

27.11.2019 - 16:00

27.11.2019 - 16:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

-

ВК "Полтавчанка"

Вовкотруб Роман
Кравченко Вадим

27.11.2019 - 16:00

-

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

ВК "Полтавчанка"

27.11.2019 - 18:30

СЗ ОДЮСШ

27.11.2019 - 18:30

27.11.2019 - 18:30

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

-

ВК "Легенда-Wnet"

Кравченко Вадим
Вовкотруб Роман

27.11.2019 - 18:30

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

ВК "Легенда-Wnet"

28.11.2019 - 12:00

СЗ ОДЮСШ

28.11.2019 - 12:00

28.11.2019 - 12:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Кравченко Вадим
Вовкотруб Роман

28.11.2019 - 12:00

-

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

28.11.2019 - 14:30

СЗ ОДЮСШ

28.11.2019 - 14:30

28.11.2019 - 14:30

ВК "Полтавчанка"

-

ВК "Легенда-Wnet"

Вовкотруб Роман
Кравченко Вадим

28.11.2019 - 14:30

-

ВК "Полтавчанка"

ВК "Легенда-Wnet"

29.11.2019 - 11:00

СЗ ОДЮСШ

29.11.2019 - 11:00

29.11.2019 - 11:00

ВК "Легенда-Wnet"

-

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Вовкотруб Роман
Кравченко Вадим

29.11.2019 - 11:00

-

ВК "Легенда-Wnet"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

29.11.2019 - 13:00

СЗ ОДЮСШ

29.11.2019 - 13:00

29.11.2019 - 13:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

-

ВК "Полтавчанка"

Кравченко Вадим
Вовкотруб Роман

29.11.2019 - 13:00

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

ВК "Полтавчанка"



Група Д

28.11.2019 - 00:00

СК Олімпія

28.11.2019 - 00:00

28.11.2019 - 00:00

"Білозгар-Медуніверситет"

-

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Гулька Сергій
Дячук Андрій

28.11.2019 - 00:00

-

"Білозгар-Медуніверситет"

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

28.11.2019 - 00:00

СК Олімпія

28.11.2019 - 00:00

28.11.2019 - 00:00

"Університет"-ШВСМ

-

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Дячук Андрій
Гулька Сергій

28.11.2019 - 00:00

-

"Університет"-ШВСМ

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

29.11.2019 - 00:00

СК Олімпія

29.11.2019 - 00:00

29.11.2019 - 00:00

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

-

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Дячук Андрій
Гулька Сергій

29.11.2019 - 00:00

-

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

29.11.2019 - 00:00

СК Олімпія

29.11.2019 - 00:00

29.11.2019 - 00:00

"Білозгар-Медуніверситет"

-

"Університет"-ШВСМ

Гулька Сергій
Дячук Андрій

29.11.2019 - 00:00

-

"Білозгар-Медуніверситет"

"Університет"-ШВСМ

30.11.2019 - 00:00

СК Олімпія

30.11.2019 - 00:00

30.11.2019 - 00:00

"Університет"-ШВСМ

-

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Дячук Андрій
Гулька Сергій

30.11.2019 - 00:00

-

"Університет"-ШВСМ

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

30.11.2019 - 00:00

СК Олімпія

30.11.2019 - 00:00

30.11.2019 - 00:00

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

-

"Білозгар-Медуніверситет"

Гулька Сергій
Дячук Андрій

30.11.2019 - 00:00

-

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

"Білозгар-Медуніверситет"



Група Е

27.11.2019 - 00:00

СК "Прометей"

27.11.2019 - 00:00

27.11.2019 - 00:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

-

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

Копач Віталій
Босенко Володимир

27.11.2019 - 00:00

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

27.11.2019 - 00:00

СК "Прометей"

27.11.2019 - 00:00

27.11.2019 - 00:00

"Полісся-ЖДУ"

-

СК "Прометей"

Босенко Володимир
Копач Віталій

27.11.2019 - 00:00

-

"Полісся-ЖДУ"

СК "Прометей"

28.11.2019 - 00:00

СК "Прометей"

28.11.2019 - 00:00

28.11.2019 - 00:00

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

-

СК "Прометей"

Босенко Володимир
Копач Віталій

28.11.2019 - 00:00

-

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

СК "Прометей"

28.11.2019 - 00:00

СК "Прометей"

28.11.2019 - 00:00

28.11.2019 - 00:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

-

"Полісся-ЖДУ"

Копач Віталій
Босенко Володимир

28.11.2019 - 00:00

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

"Полісся-ЖДУ"

29.11.2019 - 00:00

СК "Прометей"

29.11.2019 - 00:00

29.11.2019 - 00:00

"Полісся-ЖДУ"

-

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

Копач Віталій
Босенко Володимир

29.11.2019 - 00:00

-

"Полісся-ЖДУ"

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

29.11.2019 - 00:00

СК "Прометей"

29.11.2019 - 00:00

29.11.2019 - 00:00

СК "Прометей"

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Босенко Володимир
Копач Віталій

29.11.2019 - 00:00

-

СК "Прометей"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"



Група Є

29.11.2019 - 17:00

ФСК Олімп

29.11.2019 - 17:00

29.11.2019 - 17:00

"Хімік"

-

Аланта

Гранько Катерина
Медвідь Михайло

29.11.2019 - 17:00

-

"Хімік"

Аланта

29.11.2019 - 19:00

ФСК Олімп

29.11.2019 - 19:00

29.11.2019 - 19:00

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

-

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Медвідь Михайло
Гранько Катерина

29.11.2019 - 19:00

-

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

30.11.2019 - 12:00

ФСК Олімп

30.11.2019 - 12:00

30.11.2019 - 12:00

"Хімік"

-

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

Медвідь Михайло
Гранько Катерина

30.11.2019 - 12:00

-

"Хімік"

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

30.11.2019 - 14:00

ФСК Олімп

30.11.2019 - 14:00

30.11.2019 - 14:00

Аланта

-

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Гранько Катерина
Медвідь Михайло

30.11.2019 - 14:00

-

Аланта

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

01.12.2019 - 11:00

ФСК Олімп

01.12.2019 - 11:00

01.12.2019 - 11:00

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

-