XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд першої ліги сезону 2019/2020 років

Перша ліга жін.

XXIX Чемпіонат України. Перша ліга (жінки) сезон 2019/2020 років. Група "Б"

select
XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд першої ліги сезону 2019/2020 років Група Б Matches

І тур

02.11.2019 - 14:00

СЗ НВК #26

02.11.2019 - 14:00

02.11.2019 - 14:00

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

0 - 3

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

Височанський Іван
Хуторний Костянтин

02.11.2019 - 14:00

0 - 3

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

02.11.2019 - 14:30

СК ЖНАЕУ

02.11.2019 - 14:30

02.11.2019 - 14:30

КДЮСШ-НАЕК

2 - 3

"Новатор-ХНУ"

Генсля Павло
Хавруняк Ігор

02.11.2019 - 14:30

2 - 3

КДЮСШ-НАЕК

"Новатор-ХНУ"

02.11.2019 - 16:30

СЗ НВК #26

02.11.2019 - 16:30

02.11.2019 - 16:30

"Регіна"-ОСДЮСШОР

3 - 1

СК "Балта"-БПК

Хуторний Костянтин
Височанський Іван

02.11.2019 - 16:30

3 - 1

"Регіна"-ОСДЮСШОР

СК "Балта"-БПК

02.11.2019 - 17:30

СК ЖНАЕУ

02.11.2019 - 17:30

02.11.2019 - 17:30

"Галичанка-2"

0 - 3

Полісся-ліцей-інтернат

Хавруняк Ігор
Генсля Павло

02.11.2019 - 17:30

0 - 3

"Галичанка-2"

Полісся-ліцей-інтернат

03.11.2019 - 10:30

СЗ НВК #26

03.11.2019 - 10:30

03.11.2019 - 10:30

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

3 - 2

"Регіна"-ОСДЮСШОР

Височанський Іван
Хуторний Костянтин

03.11.2019 - 10:30

3 - 2

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

"Регіна"-ОСДЮСШОР

03.11.2019 - 10:30

ФОК Новатор

03.11.2019 - 10:30

03.11.2019 - 10:30

"Новатор-ХНУ"

0 - 3

"Галичанка-2"

Хавруняк Ігор
Генсля Павло

03.11.2019 - 10:30

0 - 3

"Новатор-ХНУ"

"Галичанка-2"

03.11.2019 - 12:30

СЗ НВК #26

03.11.2019 - 12:30

03.11.2019 - 12:30

СК "Балта"-БПК

0 - 3

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

Хуторний Костянтин
Височанський Іван

03.11.2019 - 12:30

0 - 3

СК "Балта"-БПК

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

03.11.2019 - 13:00

СК ЖНАЕУ

03.11.2019 - 13:00

03.11.2019 - 13:00

Полісся-ліцей-інтернат

3 - 1

КДЮСШ-НАЕК

Генсля Павло
Хавруняк Ігор

03.11.2019 - 13:00

3 - 1

Полісся-ліцей-інтернат

КДЮСШ-НАЕК

06.12.2019 - 18:00

СК ОДЮСШ

06.12.2019 - 18:00

06.12.2019 - 18:00

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 2

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

Салабай Олександр
Борколеш Степан

06.12.2019 - 18:00

3 - 2

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"



ІІ тур

07.12.2019 - 16:00

СЗ ХНУ

07.12.2019 - 16:00

07.12.2019 - 16:00

"Новатор-ХНУ"

2 - 3

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

Бочаров Олександр
Васюк Юрій

07.12.2019 - 16:00

2 - 3

"Новатор-ХНУ"

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

07.12.2019 - 16:30

СК Олімпія

07.12.2019 - 16:30

07.12.2019 - 16:30

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

3 - 0

КДЮСШ-НАЕК

Борколеш Степан
Салабай Олександр

07.12.2019 - 16:30

3 - 0

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

КДЮСШ-НАЕК

07.12.2019 - 18:30

СЗ ХНУ

07.12.2019 - 18:30

07.12.2019 - 18:30

Полісся-ліцей-інтернат

3 - 0

"Регіна"-ОСДЮСШОР

Васюк Юрій
Бочаров Олександр

07.12.2019 - 18:30

3 - 0

Полісся-ліцей-інтернат

"Регіна"-ОСДЮСШОР

07.12.2019 - 19:00

СК Олімпія

07.12.2019 - 19:00

07.12.2019 - 19:00

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 2

"Галичанка-2"

Салабай Олександр
Борколеш Степан

07.12.2019 - 19:00

3 - 2

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Галичанка-2"

08.12.2019 - 10:30

СЗ ХНУ

08.12.2019 - 10:30

08.12.2019 - 10:30

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

0 - 3

Полісся-ліцей-інтернат

Васюк Юрій
Бочаров Олександр

08.12.2019 - 10:30

0 - 3

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

Полісся-ліцей-інтернат

08.12.2019 - 11:00

СК Олімпія

08.12.2019 - 11:00

08.12.2019 - 11:00

"Галичанка-2"

1 - 3

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

Борколеш Степан
Салабай Олександр

08.12.2019 - 11:00

1 - 3

"Галичанка-2"

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

08.12.2019 - 12:30

СЗ ХНУ

08.12.2019 - 12:30

08.12.2019 - 12:30

"Регіна"-ОСДЮСШОР

3 - 0

"Новатор-ХНУ"

Бочаров Олександр
Васюк Юрій

08.12.2019 - 12:30

3 - 0

"Регіна"-ОСДЮСШОР

"Новатор-ХНУ"

08.12.2019 - 13:00

СК Олімпія

08.12.2019 - 13:00

08.12.2019 - 13:00

КДЮСШ-НАЕК

1 - 3

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Салабай Олександр
Борколеш Степан

08.12.2019 - 13:00

1 - 3

КДЮСШ-НАЕК

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

17.01.2020 - 00:00

КП МФОЦ

17.01.2020 - 00:00

17.01.2020 - 00:00

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

-

СК "Балта"-БПК


17.01.2020 - 00:00

-

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

СК "Балта"-БПК



ІІІ тур

18.01.2020 - 00:00

СК ВДПУ

18.01.2020 - 00:00

18.01.2020 - 00:00

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

-

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"


18.01.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

18.01.2020 - 00:00

СК ВДПУ

18.01.2020 - 00:00

18.01.2020 - 00:00

"Регіна"-ОСДЮСШОР

-

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"


18.01.2020 - 00:00

-

"Регіна"-ОСДЮСШОР

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

18.01.2020 - 00:00

КП МФОЦ

18.01.2020 - 00:00

18.01.2020 - 00:00

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

-

"Новатор-ХНУ"


18.01.2020 - 00:00

-

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

"Новатор-ХНУ"

18.01.2020 - 00:00

КП МФОЦ

18.01.2020 - 00:00

18.01.2020 - 00:00

СК "Балта"-БПК

-

Полісся-ліцей-інтернат


18.01.2020 - 00:00

-

СК "Балта"-БПК

Полісся-ліцей-інтернат

19.01.2020 - 00:00

СК ВДПУ

19.01.2020 - 00:00

19.01.2020 - 00:00

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

-

ВК "МХП-ОСДЮСШ"


19.01.2020 - 00:00

-

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

19.01.2020 - 00:00

СК ВДПУ

19.01.2020 - 00:00

19.01.2020 - 00:00

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

-

"Регіна"-ОСДЮСШОР


19.01.2020 - 00:00

-

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

"Регіна"-ОСДЮСШОР

19.01.2020 - 00:00

КП МФОЦ

19.01.2020 - 00:00

19.01.2020 - 00:00

Полісся-ліцей-інтернат

-

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"


19.01.2020 - 00:00

-

Полісся-ліцей-інтернат

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

19.01.2020 - 00:00

КП МФОЦ

19.01.2020 - 00:00

19.01.2020 - 00:00

"Новатор-ХНУ"

-

СК "Балта"-БПК


19.01.2020 - 00:00

-

"Новатор-ХНУ"

СК "Балта"-БПК

14.02.2020 - 00:00

Спортивний комплекс "Колос"

14.02.2020 - 00:00

14.02.2020 - 00:00

"Галичанка-2"

-

КДЮСШ-НАЕК


14.02.2020 - 00:00

-

"Галичанка-2"

КДЮСШ-НАЕК



IV тур

01.11.2019 - 16:00

СК ЖНАЕУ

01.11.2019 - 16:00

01.11.2019 - 16:00

"Новатор-ХНУ"

0 - 3

Полісся-ліцей-інтернат

Генсля Павло
Хавруняк Ігор

01.11.2019 - 16:00

0 - 3

"Новатор-ХНУ"

Полісся-ліцей-інтернат

15.02.2020 - 00:00

Спортивний комплекс "Колос"

15.02.2020 - 00:00

15.02.2020 - 00:00

КДЮСШ-НАЕК

-

ВК "МХП-ОСДЮСШ"


15.02.2020 - 00:00

-

КДЮСШ-НАЕК

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

15.02.2020 - 00:00

Спортивний комплекс "Колос"

15.02.2020 - 00:00

15.02.2020 - 00:00

"Галичанка-2"

-

"Регіна"-ОСДЮСШОР


15.02.2020 - 00:00

-

"Галичанка-2"

"Регіна"-ОСДЮСШОР

15.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

15.02.2020 - 00:00

15.02.2020 - 00:00

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

-

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"


15.02.2020 - 00:00

-

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

15.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

15.02.2020 - 00:00

15.02.2020 - 00:00

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

-

СК "Балта"-БПК


15.02.2020 - 00:00

-

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

СК "Балта"-БПК

16.02.2020 - 00:00

Спортивний комплекс "Колос"

16.02.2020 - 00:00

16.02.2020 - 00:00

"Регіна"-ОСДЮСШОР

-

КДЮСШ-НАЕК


16.02.2020 - 00:00

-

"Регіна"-ОСДЮСШОР

КДЮСШ-НАЕК

16.02.2020 - 00:00

Спортивний комплекс "Колос"

16.02.2020 - 00:00

16.02.2020 - 00:00

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

-

"Галичанка-2"


16.02.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

"Галичанка-2"

16.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

16.02.2020 - 00:00

16.02.2020 - 00:00

СК "Балта"-БПК

-

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"


16.02.2020 - 00:00

-

СК "Балта"-БПК

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

16.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

16.02.2020 - 00:00

16.02.2020 - 00:00

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

-

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"


16.02.2020 - 00:00

-

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"



V тур

17.01.2020 - 00:00

СК ВДПУ

17.01.2020 - 00:00

17.01.2020 - 00:00

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

-

"Регіна"-ОСДЮСШОР


17.01.2020 - 00:00

-

ВК "МХП-ОСДЮСШ"

"Регіна"-ОСДЮСШОР

07.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

"Новатор-ХНУ"

-

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"


07.03.2020 - 00:00

-

"Новатор-ХНУ"

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

07.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

Полісся-ліцей-інтернат

-

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"


07.03.2020 - 00:00

-

Полісся-ліцей-інтернат

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

07.03.2020 - 00:00

КП МФОЦ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

-

КДЮСШ-НАЕК


07.03.2020 - 00:00

-

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

КДЮСШ-НАЕК

07.03.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

СК "Балта"-БПК

-

"Галичанка-2"


07.03.2020 - 00:00

-

СК "Балта"-БПК

"Галичанка-2"

08.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

-

"Новатор-ХНУ"


08.03.2020 - 00:00

-

ВК "Буковинка-2-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Новатор-ХНУ"

08.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

-

Полісся-ліцей-інтернат


08.03.2020 - 00:00

-

"Коледж фізичного виховання-ДЮСШ №2"

Полісся-ліцей-інтернат

08.03.2020 - 00:00

Спортивний комплекс "Колос"

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

"Галичанка-2"

-

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"


08.03.2020 - 00:00

-

"Галичанка-2"

ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"

08.03.2020 - 00:00

СК Енергетик

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

КДЮСШ-НАЕК

-

СК "Балта"-БПК


08.03.2020 - 00:00

-

КДЮСШ-НАЕК

СК "Балта"-БПК