XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд першої ліги сезону 2019/2020 років

Перша ліга жін.

XXIX Чемпіонат України. Перша ліга (жінки) сезон 2019/2020 років. Група "А"

select
XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд першої ліги сезону 2019/2020 років Група А Matches

І тур

01.11.2019 - 15:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

01.11.2019 - 15:00

01.11.2019 - 15:00

НУЧК

0 - 3

МСК "Дніпро"

Бочаров Олександр
Денисовець Віталій

01.11.2019 - 15:00

0 - 3

НУЧК

МСК "Дніпро"

01.11.2019 - 16:00

ОФСК "Локомотив"

01.11.2019 - 16:00

01.11.2019 - 16:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

3 - 0

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

01.11.2019 - 16:00

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

01.11.2019 - 18:15

ОФСК "Локомотив"

01.11.2019 - 18:15

01.11.2019 - 18:15

НУФВСУ

3 - 0

ВК "ДЮІ-Академія"

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

01.11.2019 - 18:15

3 - 0

НУФВСУ

ВК "ДЮІ-Академія"

02.11.2019 - 11:00

ОФСК "Локомотив"

02.11.2019 - 11:00

02.11.2019 - 11:00

"ФОГТЛАНД"

3 - 0

ВК "ДЮІ-Академія"

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

02.11.2019 - 11:00

3 - 0

"ФОГТЛАНД"

ВК "ДЮІ-Академія"

02.11.2019 - 13:30

ОФСК "Локомотив"

02.11.2019 - 13:30

02.11.2019 - 13:30

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

0 - 3

НУФВСУ

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

02.11.2019 - 13:30

0 - 3

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

НУФВСУ

02.11.2019 - 15:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

02.11.2019 - 15:00

02.11.2019 - 15:00

МСК "Дніпро"

3 - 1

СК "Лиман"

Денисовець Віталій
Бочаров Олександр

02.11.2019 - 15:00

3 - 1

МСК "Дніпро"

СК "Лиман"

03.11.2019 - 10:30

ОФСК "Локомотив"

03.11.2019 - 10:30

03.11.2019 - 10:30

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

0 - 3

"ФОГТЛАНД"

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

03.11.2019 - 10:30

0 - 3

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

"ФОГТЛАНД"

03.11.2019 - 12:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

03.11.2019 - 12:00

03.11.2019 - 12:00

НУЧК

0 - 3

СК "Лиман"

Бочаров Олександр
Денисовець Віталій

03.11.2019 - 12:00

0 - 3

НУЧК

СК "Лиман"

03.11.2019 - 12:30

ОФСК "Локомотив"

03.11.2019 - 12:30

03.11.2019 - 12:30

ВК "ДЮІ-Академія"

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

03.11.2019 - 12:30

3 - 0

ВК "ДЮІ-Академія"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2



ІІ тур

14.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

14.02.2020 - 00:00

14.02.2020 - 00:00

НУЧК

-

НУФВСУ


14.02.2020 - 00:00

-

НУЧК

НУФВСУ

14.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

14.02.2020 - 00:00

14.02.2020 - 00:00

"ФОГТЛАНД"

-

СК "Лиман"


14.02.2020 - 00:00

-

"ФОГТЛАНД"

СК "Лиман"

14.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

14.02.2020 - 00:00

14.02.2020 - 00:00

МСК "Дніпро"

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2


14.02.2020 - 00:00

-

МСК "Дніпро"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

15.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

15.02.2020 - 00:00

15.02.2020 - 00:00

СК "Лиман"

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2


15.02.2020 - 00:00

-

СК "Лиман"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

15.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

15.02.2020 - 00:00

15.02.2020 - 00:00

НУЧК

-

"ФОГТЛАНД"


15.02.2020 - 00:00

-

НУЧК

"ФОГТЛАНД"

15.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

15.02.2020 - 00:00

15.02.2020 - 00:00

НУФВСУ

-

МСК "Дніпро"


15.02.2020 - 00:00

-

НУФВСУ

МСК "Дніпро"

16.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

16.02.2020 - 00:00

16.02.2020 - 00:00

МСК "Дніпро"

-

"ФОГТЛАНД"


16.02.2020 - 00:00

-

МСК "Дніпро"

"ФОГТЛАНД"

16.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

16.02.2020 - 00:00

16.02.2020 - 00:00

НУФВСУ

-

СК "Лиман"


16.02.2020 - 00:00

-

НУФВСУ

СК "Лиман"

16.02.2020 - 00:00

ПС "Будівельник"

16.02.2020 - 00:00

16.02.2020 - 00:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

-

НУЧК


16.02.2020 - 00:00

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

НУЧК

05.03.2020 - 00:00

СК ДЮСШ №10

05.03.2020 - 00:00

05.03.2020 - 00:00

ВК "ДЮІ-Академія"

-

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5


05.03.2020 - 00:00

-

ВК "ДЮІ-Академія"

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5



ІІІ тур

06.03.2020 - 00:00

СЗ ДЮСШ №2

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

-

"ФОГТЛАНД"


06.03.2020 - 00:00

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

"ФОГТЛАНД"

06.03.2020 - 00:00

СК ДЮСШ №10

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

ВК "ДЮІ-Академія"

-

СК "Лиман"


06.03.2020 - 00:00

-

ВК "ДЮІ-Академія"

СК "Лиман"

06.03.2020 - 00:00

СК ДЮСШ №10

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

МСК "Дніпро"

-

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5


06.03.2020 - 00:00

-

МСК "Дніпро"

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

07.03.2020 - 00:00

СЗ ДЮСШ №2

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

"ФОГТЛАНД"

-

НУФВСУ


07.03.2020 - 00:00

-

"ФОГТЛАНД"

НУФВСУ

07.03.2020 - 00:00

СК ДЮСШ №10

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

-

НУЧК


07.03.2020 - 00:00

-

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

НУЧК

07.03.2020 - 00:00

СК ДЮСШ №10

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

ВК "ДЮІ-Академія"

-

МСК "Дніпро"


07.03.2020 - 00:00

-

ВК "ДЮІ-Академія"

МСК "Дніпро"

08.03.2020 - 00:00

СЗ ДЮСШ №2

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

-

НУФВСУ


08.03.2020 - 00:00

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

НУФВСУ

08.03.2020 - 00:00

СК ДЮСШ №10

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

СК "Лиман"

-

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5


08.03.2020 - 00:00

-

СК "Лиман"

"Южанка-2" МВУФК-ДЮСШ №5

08.03.2020 - 00:00

СК ДЮСШ №10

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

НУЧК

-

ВК "ДЮІ-Академія"


08.03.2020 - 00:00

-

НУЧК

ВК "ДЮІ-Академія"