XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України. Вища ліга (жінки) сезон 2019/2020 років.

select
XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років І етап Matches

І тур

05.10.2019 - 16:30

СЗ ДЮСШ

05.10.2019 - 16:30

05.10.2019 - 16:30

Збірна України U-16

3 - 2

Інваспорт-Метеор

Михайлов Олександр
Кравченко Вадим

05.10.2019 - 16:30

3 - 2

Збірна України U-16

Інваспорт-Метеор

05.10.2019 - 19:00

СЗ ДЮСШ

05.10.2019 - 19:00

05.10.2019 - 19:00

ВК "Легенда-Wnet"

3 - 0

"Київська область-Спортліцей"

Кравченко Вадим
Михайлов Олександр

05.10.2019 - 19:00

3 - 0

ВК "Легенда-Wnet"

"Київська область-Спортліцей"

06.10.2019 - 11:00

СЗ ДЮСШ

06.10.2019 - 11:00

06.10.2019 - 11:00

Інваспорт-Метеор

0 - 3

ВК "Легенда-Wnet"

Кравченко Вадим
Михайлов Олександр

06.10.2019 - 11:00

0 - 3

Інваспорт-Метеор

ВК "Легенда-Wnet"

06.10.2019 - 13:00

СЗ ДЮСШ

06.10.2019 - 13:00

06.10.2019 - 13:00

"Київська область-Спортліцей"

0 - 3

Збірна України U-16

Михайлов Олександр
Кравченко Вадим

06.10.2019 - 13:00

0 - 3

"Київська область-Спортліцей"

Збірна України U-16

12.10.2019 - 16:00

СК ПНПУ

12.10.2019 - 16:00

12.10.2019 - 16:00

ВК "Полтавчанка"

3 - 0

"Харків'янка-ХНПУ"

Чекой Олександр
Дячук Андрій

12.10.2019 - 16:00

3 - 0

ВК "Полтавчанка"

"Харків'янка-ХНПУ"

12.10.2019 - 17:00

СК Техколедж ЛНТУ

12.10.2019 - 17:00

12.10.2019 - 17:00

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

0 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Вовкотруб Роман
Савич Павло

12.10.2019 - 17:00

0 - 3

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

12.10.2019 - 18:30

СК ПНПУ

12.10.2019 - 18:30

12.10.2019 - 18:30

Аланта

3 - 1

КЗ "ХПКСП" ХОР-ХДАФК

Дячук Андрій
Чекой Олександр

12.10.2019 - 18:30

3 - 1

Аланта

КЗ "ХПКСП" ХОР-ХДАФК

12.10.2019 - 19:30

СК Техколедж ЛНТУ

12.10.2019 - 19:30

12.10.2019 - 19:30

"Буковинка"

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

Савич Павло
Вовкотруб Роман

12.10.2019 - 19:30

0 - 3

"Буковинка"

"Орбіта-Спортінтернат"

13.10.2019 - 11:00

СК ПНПУ

13.10.2019 - 11:00

13.10.2019 - 11:00

КЗ "ХПКСП" ХОР-ХДАФК

1 - 3

ВК "Полтавчанка"

Дячук Андрій
Чекой Олександр

13.10.2019 - 11:00

1 - 3

КЗ "ХПКСП" ХОР-ХДАФК

ВК "Полтавчанка"

13.10.2019 - 11:00

СК Техколедж ЛНТУ

13.10.2019 - 11:00

13.10.2019 - 11:00

"Орбіта-Спортінтернат"

3 - 0

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Вовкотруб Роман
Савич Павло

13.10.2019 - 11:00

3 - 0

"Орбіта-Спортінтернат"

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

13.10.2019 - 13:30

СК ПНПУ

13.10.2019 - 13:30

13.10.2019 - 13:30

"Харків'янка-ХНПУ"

1 - 3

Аланта

Чекой Олександр
Дячук Андрій

13.10.2019 - 13:30

1 - 3

"Харків'янка-ХНПУ"

Аланта

13.10.2019 - 13:30

СК Техколедж ЛНТУ

13.10.2019 - 13:30

13.10.2019 - 13:30

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

3 - 1

"Буковинка"

Савич Павло
Вовкотруб Роман

13.10.2019 - 13:30

3 - 1

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

"Буковинка"



ІІ тур

09.11.2019 - 16:00

СК Олімпія

09.11.2019 - 16:00

09.11.2019 - 16:00

Інваспорт-Метеор

3 - 1

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Вовкотруб Роман
Климко Назарій

09.11.2019 - 16:00

3 - 1

Інваспорт-Метеор

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

09.11.2019 - 16:00

СК ХНПУ

09.11.2019 - 16:00

09.11.2019 - 16:00

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

1 - 3

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

Мацкайлов Юрій
Чекой Олександр

09.11.2019 - 16:00

1 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

09.11.2019 - 18:30

СК Олімпія

09.11.2019 - 18:30

09.11.2019 - 18:30

"Київська область-Спортліцей"

1 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Климко Назарій
Вовкотруб Роман

09.11.2019 - 18:30

1 - 3

"Київська область-Спортліцей"

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

09.11.2019 - 18:30

СК ХНПУ

09.11.2019 - 18:30

09.11.2019 - 18:30

"Орбіта-Спортінтернат"

1 - 3

"Харків'янка-ХНПУ"

Чекой Олександр
Мацкайлов Юрій

09.11.2019 - 18:30

1 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

"Харків'янка-ХНПУ"

10.11.2019 - 11:00

СК Олімпія

10.11.2019 - 11:00

10.11.2019 - 11:00

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

3 - 1

"Київська область-Спортліцей"

Климко Назарій
Вовкотруб Роман

10.11.2019 - 11:00

3 - 1

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

"Київська область-Спортліцей"

10.11.2019 - 11:00

СК ХНПУ

10.11.2019 - 11:00

10.11.2019 - 11:00

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 0

"Орбіта-Спортінтернат"

Чекой Олександр
Мацкайлов Юрій

10.11.2019 - 11:00

3 - 0

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

"Орбіта-Спортінтернат"

10.11.2019 - 13:30

СК Олімпія

10.11.2019 - 13:30

10.11.2019 - 13:30

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

2 - 3

Інваспорт-Метеор

Вовкотруб Роман
Климко Назарій

10.11.2019 - 13:30

2 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Інваспорт-Метеор

10.11.2019 - 13:30

СК ХНПУ

10.11.2019 - 13:30

10.11.2019 - 13:30

"Харків'янка-ХНПУ"

1 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Мацкайлов Юрій
Чекой Олександр

10.11.2019 - 13:30

1 - 3

"Харків'янка-ХНПУ"

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

16.11.2019 - 14:00

СЗ ОДЮСШ

16.11.2019 - 14:00

16.11.2019 - 14:00

Збірна України U-16

0 - 3

Аланта

Яцик Віталій
Васкан Іван

16.11.2019 - 14:00

0 - 3

Збірна України U-16

Аланта

16.11.2019 - 16:30

СЗ ОДЮСШ

16.11.2019 - 16:30

16.11.2019 - 16:30

ВК "Легенда-Wnet"

3 - 0

ВК "Полтавчанка"

Васкан Іван
Яцик Віталій

16.11.2019 - 16:30

3 - 0

ВК "Легенда-Wnet"

ВК "Полтавчанка"

17.11.2019 - 10:30

СЗ ОДЮСШ

17.11.2019 - 10:30

17.11.2019 - 10:30

ВК "Полтавчанка"

3 - 1

Збірна України U-16

Васкан Іван
Яцик Віталій

17.11.2019 - 10:30

3 - 1

ВК "Полтавчанка"

Збірна України U-16

17.11.2019 - 12:30

СЗ ОДЮСШ

17.11.2019 - 12:30

17.11.2019 - 12:30

Аланта

0 - 3

ВК "Легенда-Wnet"

Яцик Віталій
Васкан Іван

17.11.2019 - 12:30

0 - 3

Аланта

ВК "Легенда-Wnet"



ІІІ тур

14.12.2019 - 14:00

СК ЗНУ

14.12.2019 - 14:00

14.12.2019 - 14:00

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

1 - 3

Інваспорт-Метеор

Омельченко Михайло
Михайлов Олександр

14.12.2019 - 14:00

1 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Інваспорт-Метеор

14.12.2019 - 16:00

СК Слобожанський

14.12.2019 - 16:00

14.12.2019 - 16:00

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

0 - 3

Аланта

Денщик Тетяна
Умінська Світлана

14.12.2019 - 16:00

0 - 3

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Аланта

14.12.2019 - 16:30

СК ЗНУ

14.12.2019 - 16:30

14.12.2019 - 16:30

"Орбіта-Спортінтернат"

3 - 0

"Київська область-Спортліцей"

Михайлов Олександр
Омельченко Михайло

14.12.2019 - 16:30

3 - 0

"Орбіта-Спортінтернат"

"Київська область-Спортліцей"

14.12.2019 - 18:30

СК Слобожанський

14.12.2019 - 18:30

14.12.2019 - 18:30

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

0 - 3

ВК "Полтавчанка"

Умінська Світлана
Денщик Тетяна

14.12.2019 - 18:30

0 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

ВК "Полтавчанка"

15.12.2019 - 10:30

СК Слобожанський

15.12.2019 - 10:30

15.12.2019 - 10:30

Аланта

3 - 0

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Денщик Тетяна
Умінська Світлана

15.12.2019 - 10:30

3 - 0

Аланта

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

15.12.2019 - 11:00

СК ЗНУ

15.12.2019 - 11:00

15.12.2019 - 11:00

Інваспорт-Метеор

1 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

Омельченко Михайло
Михайлов Олександр

15.12.2019 - 11:00

1 - 3

Інваспорт-Метеор

"Орбіта-Спортінтернат"

15.12.2019 - 12:30

СК Слобожанський

15.12.2019 - 12:30

15.12.2019 - 12:30

ВК "Полтавчанка"

3 - 0

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Умінська Світлана
Денщик Тетяна

15.12.2019 - 12:30

3 - 0

ВК "Полтавчанка"

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

15.12.2019 - 13:00

СК ЗНУ

15.12.2019 - 13:00

15.12.2019 - 13:00

"Київська область-Спортліцей"

2 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Михайлов Олександр
Омельченко Михайло

15.12.2019 - 13:00

2 - 3

"Київська область-Спортліцей"

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

21.12.2019 - 14:30

Спорткомплекс НУБІП

21.12.2019 - 14:30

21.12.2019 - 14:30

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 0

Збірна України U-16

Мацкайлов Юрій
Яцик Віталій

21.12.2019 - 14:30

3 - 0

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

Збірна України U-16

21.12.2019 - 17:00

Спорткомплекс НУБІП

21.12.2019 - 17:00

21.12.2019 - 17:00

"Харків'янка-ХНПУ"

0 - 3

ВК "Легенда-Wnet"

Яцик Віталій
Мацкайлов Юрій

21.12.2019 - 17:00

0 - 3

"Харків'янка-ХНПУ"

ВК "Легенда-Wnet"

22.12.2019 - 12:00

Спорткомплекс НУБІП

22.12.2019 - 12:00

22.12.2019 - 12:00

Збірна України U-16

0 - 3

"Харків'янка-ХНПУ"

Мацкайлов Юрій
Яцик Віталій

22.12.2019 - 12:00

0 - 3

Збірна України U-16

"Харків'янка-ХНПУ"

22.12.2019 - 14:00

Спорткомплекс НУБІП

22.12.2019 - 14:00

22.12.2019 - 14:00

ВК "Легенда-Wnet"

3 - 0

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

Яцик Віталій
Мацкайлов Юрій

22.12.2019 - 14:00

3 - 0

ВК "Легенда-Wnet"

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР



IV тур

25.01.2020 - 15:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

25.01.2020 - 15:00

25.01.2020 - 15:00

Інваспорт-Метеор

0 - 3

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

Мацкайлов Юрій
Омельченко Михайло

25.01.2020 - 15:00

0 - 3

Інваспорт-Метеор

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

25.01.2020 - 16:00

СК ЗНУ

25.01.2020 - 16:00

25.01.2020 - 16:00

Аланта

3 - 0

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

Михайлов Олександр
Лобаньова Ольга

25.01.2020 - 16:00

3 - 0

Аланта

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

25.01.2020 - 17:30

КЗ "ХПКСП" ХОР

25.01.2020 - 17:30

25.01.2020 - 17:30

"Київська область-Спортліцей"

3 - 2

"Харків'янка-ХНПУ"

Омельченко Михайло
Мацкайлов Юрій

25.01.2020 - 17:30

3 - 2

"Київська область-Спортліцей"

"Харків'янка-ХНПУ"

25.01.2020 - 18:00

СК ЗНУ

25.01.2020 - 18:00

25.01.2020 - 18:00

ВК "Полтавчанка"

3 - 0

"Орбіта-Спортінтернат"

Лобаньова Ольга
Михайлов Олександр

25.01.2020 - 18:00

3 - 0

ВК "Полтавчанка"

"Орбіта-Спортінтернат"

26.01.2020 - 11:00

СК ЗНУ

26.01.2020 - 11:00

26.01.2020 - 11:00

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

1 - 3

ВК "Полтавчанка"

Лобаньова Ольга
Михайлов Олександр

26.01.2020 - 11:00

1 - 3

"Южанка" ДЮСШ #5-МВУФК-ЧДУ

ВК "Полтавчанка"

26.01.2020 - 11:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

26.01.2020 - 11:00

26.01.2020 - 11:00

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 0

"Київська область-Спортліцей"

Омельченко Михайло
Мацкайлов Юрій

26.01.2020 - 11:00

3 - 0

Збірна Харківської області-КЗ "ХПКСП" ХОР

"Київська область-Спортліцей"

26.01.2020 - 13:00

СК ЗНУ

26.01.2020 - 13:00

26.01.2020 - 13:00

"Орбіта-Спортінтернат"

0 - 3

Аланта

Михайлов Олександр
Лобаньова Ольга

26.01.2020 - 13:00

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

Аланта

26.01.2020 - 13:30

КЗ "ХПКСП" ХОР

26.01.2020 - 13:30

26.01.2020 - 13:30

"Харків'янка-ХНПУ"

3 - 0

Інваспорт-Метеор

Мацкайлов Юрій
Омельченко Михайло

26.01.2020 - 13:30

3 - 0

"Харків'янка-ХНПУ"

Інваспорт-Метеор

01.02.2020 - 17:00

СК Техколедж ЛНТУ

01.02.2020 - 17:00

01.02.2020 - 17:00

Збірна України U-16

2 - 3

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

Климко Назарій
Генсля Павло

01.02.2020 - 17:00

2 - 3

Збірна України U-16

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

01.02.2020 - 19:30

СК Техколедж ЛНТУ

01.02.2020 - 19:30

01.02.2020 - 19:30

ВК "Легенда-Wnet"

3 - 1

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Генсля Павло
Климко Назарій

01.02.2020 - 19:30

3 - 1

ВК "Легенда-Wnet"

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

02.02.2020 - 11:00

СК Техколедж ЛНТУ

02.02.2020 - 11:00

02.02.2020 - 11:00

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

0 - 3

ВК "Легенда-Wnet"

Генсля Павло
Климко Назарій

02.02.2020 - 11:00

0 - 3

"Львів'янка"-ЛДУФК-Скіф

ВК "Легенда-Wnet"