XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд суперліги сезону 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України. Суперліга (жінки) сезон 2019/2020 років

select
XXIX Чемпіонат України серед жіночих команд суперліги сезону 2019/2020 років І етап Matches

І тур

27.09.2019 - 17:00

СЗ ОДЮСШ

27.09.2019 - 17:00

27.09.2019 - 17:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

3 - 1

"Полісся-ЖДУ"

Льопа Андрій
Скібіцький Олексій

27.09.2019 - 17:00

3 - 1

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Полісся-ЖДУ"

27.09.2019 - 17:00

СК ВНМУ

27.09.2019 - 17:00

27.09.2019 - 17:00

"Білозгар-Медуніверситет"

3 - 2

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Іванов Олег
Тесліцький Юрій

27.09.2019 - 17:00

3 - 2

"Білозгар-Медуніверситет"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

27.09.2019 - 18:00

ПС Юність

27.09.2019 - 18:00

27.09.2019 - 18:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

0 - 3

СК "Прометей"

Босенко Володимир
Паєвський Володимир

27.09.2019 - 18:00

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

СК "Прометей"

27.09.2019 - 18:00

СК ТНЕУ #1

27.09.2019 - 18:00

27.09.2019 - 18:00

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

3 - 0

"Університет"-ШВСМ

Паршин Віталій
Копач Віталій

27.09.2019 - 18:00

3 - 0

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

"Університет"-ШВСМ

28.09.2019 - 11:00

ПС Юність

28.09.2019 - 11:00

28.09.2019 - 11:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

0 - 3

СК "Прометей"

Паєвський Володимир
Босенко Володимир

28.09.2019 - 11:00

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

СК "Прометей"

28.09.2019 - 11:00

СК ВНМУ

28.09.2019 - 11:00

28.09.2019 - 11:00

"Білозгар-Медуніверситет"

2 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Тесліцький Юрій
Іванов Олег

28.09.2019 - 11:00

2 - 3

"Білозгар-Медуніверситет"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

28.09.2019 - 12:00

СЗ ОДЮСШ

28.09.2019 - 12:00

28.09.2019 - 12:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

1 - 3

"Полісся-ЖДУ"

Скібіцький Олексій
Льопа Андрій

28.09.2019 - 12:00

1 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Полісся-ЖДУ"

28.09.2019 - 12:00

СК ТНЕУ #1

28.09.2019 - 12:00

28.09.2019 - 12:00

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

3 - 0

"Університет"-ШВСМ

Копач Віталій
Паршин Віталій

28.09.2019 - 12:00

3 - 0

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

"Університет"-ШВСМ



ІІ тур

04.10.2019 - 17:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

04.10.2019 - 17:00

04.10.2019 - 17:00

"Полісся-ЖДУ"

3 - 0

"Білозгар-Медуніверситет"

Босенко Володимир
Лемещук Сергій

04.10.2019 - 17:00

3 - 0

"Полісся-ЖДУ"

"Білозгар-Медуніверситет"

04.10.2019 - 17:00

ФСК Олімп

04.10.2019 - 17:00

04.10.2019 - 17:00

"Хімік"

3 - 1

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Овчарук Сергій
Іванов Олег

04.10.2019 - 17:00

3 - 1

"Хімік"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

04.10.2019 - 18:00

СЗ ДЮСШ №4

04.10.2019 - 18:00

04.10.2019 - 18:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

1 - 3

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

Ковальчук Андрій
Елькін Максим

04.10.2019 - 18:00

1 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

04.10.2019 - 18:00

СК "Прометей"

04.10.2019 - 18:00

04.10.2019 - 18:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Медвідь Михайло
Умінський Євген

04.10.2019 - 18:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

05.10.2019 - 10:30

СЗ ДЮСШ №4

05.10.2019 - 10:30

05.10.2019 - 10:30

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

0 - 3

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

Елькін Максим
Ковальчук Андрій

05.10.2019 - 10:30

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

05.10.2019 - 11:00

ФСК Олімп

05.10.2019 - 11:00

05.10.2019 - 11:00

"Хімік"

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Іванов Олег
Овчарук Сергій

05.10.2019 - 11:00

3 - 0

"Хімік"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

05.10.2019 - 12:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

05.10.2019 - 12:00

05.10.2019 - 12:00

"Полісся-ЖДУ"

3 - 1

"Білозгар-Медуніверситет"

Лемещук Сергій
Босенко Володимир

05.10.2019 - 12:00

3 - 1

"Полісся-ЖДУ"

"Білозгар-Медуніверситет"

05.10.2019 - 13:00

СК "Прометей"

05.10.2019 - 13:00

05.10.2019 - 13:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Умінський Євген
Медвідь Михайло

05.10.2019 - 13:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"



ІІІ тур

18.10.2019 - 17:00

СЗ ОДЮСШ

18.10.2019 - 17:00

18.10.2019 - 17:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

0 - 3

"Хімік"

Тесліцький Юрій
Іванов Олег

18.10.2019 - 17:00

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Хімік"

18.10.2019 - 17:00

СК ВНМУ

18.10.2019 - 17:00

18.10.2019 - 17:00

"Білозгар-Медуніверситет"

0 - 3

СК "Прометей"

Гулька Сергій
Гранько Катерина

18.10.2019 - 17:00

0 - 3

"Білозгар-Медуніверситет"

СК "Прометей"

18.10.2019 - 17:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

18.10.2019 - 17:00

18.10.2019 - 17:00

"Університет"-ШВСМ

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Скібіцький Олексій
Умінський Євген

18.10.2019 - 17:00

3 - 0

"Університет"-ШВСМ

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

18.10.2019 - 18:00

СК ТНЕУ #1

18.10.2019 - 18:00

18.10.2019 - 18:00

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

3 - 0

"Полісся-ЖДУ"

Овчарук Сергій
Паршин Віталій

18.10.2019 - 18:00

3 - 0

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

"Полісся-ЖДУ"

19.10.2019 - 11:00

СК ВНМУ

19.10.2019 - 11:00

19.10.2019 - 11:00

"Білозгар-Медуніверситет"

1 - 3

СК "Прометей"

Гранько Катерина
Гулька Сергій

19.10.2019 - 11:00

1 - 3

"Білозгар-Медуніверситет"

СК "Прометей"

19.10.2019 - 12:00

СЗ ОДЮСШ

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

0 - 3

"Хімік"

Іванов Олег
Тесліцький Юрій

19.10.2019 - 12:00

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Хімік"

19.10.2019 - 12:00

СК ТНЕУ #1

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

3 - 1

"Полісся-ЖДУ"

Паршин Віталій
Овчарук Сергій

19.10.2019 - 12:00

3 - 1

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

"Полісся-ЖДУ"

19.10.2019 - 12:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"Університет"-ШВСМ

3 - 2

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Умінський Євген
Скібіцький Олексій

19.10.2019 - 12:00

3 - 2

"Університет"-ШВСМ

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"



IV тур

01.11.2019 - 17:00

СК ЗНУ

01.11.2019 - 17:00

01.11.2019 - 17:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

3 - 1

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Паєвський Володимир
Босенко Володимир

01.11.2019 - 17:00

3 - 1

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

01.11.2019 - 17:00

ФСК Олімп

01.11.2019 - 17:00

01.11.2019 - 17:00

"Хімік"

3 - 0

"Білозгар-Медуніверситет"

Умінський Євген
Кравченко Вадим

01.11.2019 - 17:00

3 - 0

"Хімік"

"Білозгар-Медуніверситет"

01.11.2019 - 18:30

СК ЖДУ ім. Івана Франка

01.11.2019 - 18:30

01.11.2019 - 18:30

"Полісся-ЖДУ"

3 - 0

"Університет"-ШВСМ

Медвідь Михайло
Льопа Андрій

01.11.2019 - 18:30

3 - 0

"Полісся-ЖДУ"

"Університет"-ШВСМ

01.11.2019 - 19:00

СК "Прометей"

01.11.2019 - 19:00

01.11.2019 - 19:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

Скібіцький Олексій
Гранько Катерина

01.11.2019 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

02.11.2019 - 11:00

СК ЗНУ

02.11.2019 - 11:00

02.11.2019 - 11:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

3 - 1

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Босенко Володимир
Паєвський Володимир

02.11.2019 - 11:00

3 - 1

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

02.11.2019 - 11:00

ФСК Олімп

02.11.2019 - 11:00

02.11.2019 - 11:00

"Хімік"

3 - 0

"Білозгар-Медуніверситет"

Кравченко Вадим
Умінський Євген

02.11.2019 - 11:00

3 - 0

"Хімік"

"Білозгар-Медуніверситет"

02.11.2019 - 12:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

02.11.2019 - 12:00

02.11.2019 - 12:00

"Полісся-ЖДУ"

3 - 1

"Університет"-ШВСМ

Льопа Андрій
Медвідь Михайло

02.11.2019 - 12:00

3 - 1

"Полісся-ЖДУ"

"Університет"-ШВСМ

02.11.2019 - 12:00

СК "Прометей"

02.11.2019 - 12:00

02.11.2019 - 12:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

Гранько Катерина
Скібіцький Олексій

02.11.2019 - 12:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"



V тур

15.11.2019 - 16:30

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

15.11.2019 - 16:30

15.11.2019 - 16:30

"Університет"-ШВСМ

0 - 3

СК "Прометей"

Рибалка Юрій
Кравченко Вадим

15.11.2019 - 16:30

0 - 3

"Університет"-ШВСМ

СК "Прометей"

15.11.2019 - 17:00

СК ВНМУ

15.11.2019 - 17:00

15.11.2019 - 17:00

"Білозгар-Медуніверситет"

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Гулька Сергій
Умінський Євген

15.11.2019 - 17:00

0 - 3

"Білозгар-Медуніверситет"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

15.11.2019 - 18:00

СК ТНЕУ #1

15.11.2019 - 18:00

15.11.2019 - 18:00

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

3 - 0

"Хімік"

Ковальчук Андрій
Льопа Андрій

15.11.2019 - 18:00

3 - 0

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

"Хімік"

15.11.2019 - 18:00

СЗ ДЮСШ №4

15.11.2019 - 18:00

15.11.2019 - 18:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

0 - 3

"Полісся-ЖДУ"

Скібіцький Олексій
Копач Віталій

15.11.2019 - 18:00

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Полісся-ЖДУ"

16.11.2019 - 10:30

СЗ ДЮСШ №4

16.11.2019 - 10:30

16.11.2019 - 10:30

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

0 - 3

"Полісся-ЖДУ"

Копач Віталій
Скібіцький Олексій

16.11.2019 - 10:30

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Полісся-ЖДУ"

16.11.2019 - 11:00

СК ВНМУ

16.11.2019 - 11:00

16.11.2019 - 11:00

"Білозгар-Медуніверситет"

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

Умінський Євген
Гулька Сергій

16.11.2019 - 11:00

0 - 3

"Білозгар-Медуніверситет"

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

16.11.2019 - 11:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

16.11.2019 - 11:00

16.11.2019 - 11:00

"Університет"-ШВСМ

0 - 3

СК "Прометей"

Кравченко Вадим
Рибалка Юрій

16.11.2019 - 11:00

0 - 3

"Університет"-ШВСМ

СК "Прометей"

16.11.2019 - 12:00

СК ТНЕУ #1

16.11.2019 - 12:00

16.11.2019 - 12:00

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

1 - 3

"Хімік"

Льопа Андрій
Ковальчук Андрій

16.11.2019 - 12:00

1 - 3

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

"Хімік"



VI тур

22.11.2019 - 17:00

СЗ ОДЮСШ

22.11.2019 - 17:00

22.11.2019 - 17:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

3 - 1

"Білозгар-Медуніверситет"

Гулька Сергій
Іванов Олег

22.11.2019 - 17:00

3 - 1

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

"Білозгар-Медуніверситет"

22.11.2019 - 17:00

СК ЗНУ

22.11.2019 - 17:00

22.11.2019 - 17:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

1 - 3

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

Паєвський Володимир
Овчарук Сергій

22.11.2019 - 17:00

1 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

22.11.2019 - 19:00

СК "Прометей"

22.11.2019 - 19:00

22.11.2019 - 19:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Умінська Світлана
Кравченко Вадим

22.11.2019 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

23.11.2019 - 11:00

СК ЗНУ

23.11.2019 - 11:00

23.11.2019 - 11:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

3 - 2

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

Овчарук Сергій
Паєвський Володимир

23.11.2019 - 11:00

3 - 2

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

"Галичанка-ТНЕУ-ҐАДЗ"

23.11.2019 - 12:00

СЗ ОДЮСШ

23.11.2019 - 12:00