Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років

Кубок України 2019/2020 (чоловіки)

select
Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років І етап Matches

Група А

27.09.2019 - 17:00

СЗ Коледж ДДМА

27.09.2019 - 17:00

27.09.2019 - 17:00

ВК "Бахмут-ШВСМ"

3 - 0

Донбас

Пономаренко Кирил
Мельниченко Андрій

27.09.2019 - 17:00

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Донбас

27.09.2019 - 19:30

СЗ Коледж ДДМА

27.09.2019 - 19:30

27.09.2019 - 19:30

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

3 - 0

"ДЮСШ-ДДМА"

Мельниченко Андрій
Пономаренко Кирил

27.09.2019 - 19:30

3 - 0

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

"ДЮСШ-ДДМА"

28.09.2019 - 14:00

СЗ Коледж ДДМА

28.09.2019 - 14:00

28.09.2019 - 14:00

Донбас

3 - 1

"ДЮСШ-ДДМА"

Мельниченко Андрій
Пономаренко Кирил

28.09.2019 - 14:00

3 - 1

Донбас

"ДЮСШ-ДДМА"

28.09.2019 - 16:30

СЗ Коледж ДДМА

28.09.2019 - 16:30

28.09.2019 - 16:30

ВК "Бахмут-ШВСМ"

2 - 3

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

Пономаренко Кирил
Мельниченко Андрій

28.09.2019 - 16:30

2 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

29.09.2019 - 11:00

СЗ Коледж ДДМА

29.09.2019 - 11:00

29.09.2019 - 11:00

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

3 - 0

Донбас

Пономаренко Кирил
Мельниченко Андрій

29.09.2019 - 11:00

3 - 0

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

Донбас

29.09.2019 - 13:00

СЗ Коледж ДДМА

29.09.2019 - 13:00

29.09.2019 - 13:00

"ДЮСШ-ДДМА"

0 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Мельниченко Андрій
Пономаренко Кирил

29.09.2019 - 13:00

0 - 3

"ДЮСШ-ДДМА"

ВК "Бахмут-ШВСМ"



Група Б

27.09.2019 - 17:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

27.09.2019 - 17:00

27.09.2019 - 17:00

"ВГОРУ"

0 - 3

СК "Скадовськ"

Омельченко Михайло
Щербина Віталій

27.09.2019 - 17:00

0 - 3

"ВГОРУ"

СК "Скадовськ"

27.09.2019 - 19:30

СЗ КЗ ДЮСШ #1

27.09.2019 - 19:30

27.09.2019 - 19:30

ВК "Нікополь"

3 - 1

"ХДВУФК №1-Локомотив"

Щербина Віталій
Омельченко Михайло

27.09.2019 - 19:30

3 - 1

ВК "Нікополь"

"ХДВУФК №1-Локомотив"

28.09.2019 - 14:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

28.09.2019 - 14:00

28.09.2019 - 14:00

"ХДВУФК №1-Локомотив"

2 - 3

СК "Скадовськ"

Щербина Віталій
Омельченко Михайло

28.09.2019 - 14:00

2 - 3

"ХДВУФК №1-Локомотив"

СК "Скадовськ"

28.09.2019 - 16:30

СЗ КЗ ДЮСШ #1

28.09.2019 - 16:30

28.09.2019 - 16:30

ВК "Нікополь"

3 - 0

"ВГОРУ"

Щербина Віталій
Омельченко Михайло

28.09.2019 - 16:30

3 - 0

ВК "Нікополь"

"ВГОРУ"

29.09.2019 - 10:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

29.09.2019 - 10:00

29.09.2019 - 10:00

"ВГОРУ"

1 - 3

"ХДВУФК №1-Локомотив"

Омельченко Михайло
Щербина Віталій

29.09.2019 - 10:00

1 - 3

"ВГОРУ"

"ХДВУФК №1-Локомотив"

29.09.2019 - 12:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

29.09.2019 - 12:00

29.09.2019 - 12:00

СК "Скадовськ"

0 - 3

ВК "Нікополь"

Щербина Віталій
Омельченко Михайло

29.09.2019 - 12:00

0 - 3

СК "Скадовськ"

ВК "Нікополь"



Група В

27.09.2019 - 19:00

СЗ Решетилівський ПАЛ

27.09.2019 - 19:00

27.09.2019 - 19:00

ВК "Решетилівка"

3 - 1

"ШВСМ-СумДУ"

Бочаров Олександр
Хуторний Костянтин

27.09.2019 - 19:00

3 - 1

ВК "Решетилівка"

"ШВСМ-СумДУ"

28.09.2019 - 15:00

СЗ Решетилівський ПАЛ

28.09.2019 - 15:00

28.09.2019 - 15:00

"ШВСМ-СумДУ"

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Хуторний Костянтин
Бочаров Олександр

28.09.2019 - 15:00

3 - 0

"ШВСМ-СумДУ"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

29.09.2019 - 12:00

СЗ Решетилівський ПАЛ

29.09.2019 - 12:00

29.09.2019 - 12:00

ВК "Решетилівка"

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Хуторний Костянтин
Бочаров Олександр

29.09.2019 - 12:00

3 - 0

ВК "Решетилівка"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2



Група Г

27.09.2019 - 17:00

СК Епіцентр

27.09.2019 - 17:00

27.09.2019 - 17:00

"Олюртранс"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Яцик Віталій
Чекой Олександр

27.09.2019 - 17:00

0 - 3

"Олюртранс"

"Епіцентр-Подоляни"

27.09.2019 - 19:30

СК Епіцентр

27.09.2019 - 19:30

27.09.2019 - 19:30

"ДСО-ТНЕУ"

3 - 0

"Новатор-2-Прикордонник"

Чекой Олександр
Яцик Віталій

27.09.2019 - 19:30

3 - 0

"ДСО-ТНЕУ"

"Новатор-2-Прикордонник"

28.09.2019 - 14:00

СК Епіцентр

28.09.2019 - 14:00

28.09.2019 - 14:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

"Новатор-2-Прикордонник"

Яцик Віталій
Чекой Олександр

28.09.2019 - 14:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

"Новатор-2-Прикордонник"

28.09.2019 - 16:30

СК Епіцентр

28.09.2019 - 16:30

28.09.2019 - 16:30

"Олюртранс"

0 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

Чекой Олександр
Яцик Віталій

28.09.2019 - 16:30

0 - 3

"Олюртранс"

"ДСО-ТНЕУ"

29.09.2019 - 11:00

СК Епіцентр

29.09.2019 - 11:00

29.09.2019 - 11:00

"ДСО-ТНЕУ"

1 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Яцик Віталій
Чекой Олександр

29.09.2019 - 11:00

1 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

"Епіцентр-Подоляни"

29.09.2019 - 13:00

СК Епіцентр

29.09.2019 - 13:00

29.09.2019 - 13:00

"Новатор-2-Прикордонник"

1 - 3

"Олюртранс"

Чекой Олександр
Яцик Віталій

29.09.2019 - 13:00

1 - 3

"Новатор-2-Прикордонник"

"Олюртранс"



Група Д

27.09.2019 - 16:00

СК НУХТ

27.09.2019 - 16:00

27.09.2019 - 16:00

ВК "Політехнік-Одеса"

3 - 0

"Збірна Вінницької області-СП-2"

Гранько Катерина
Генсля Павло

27.09.2019 - 16:00

3 - 0

ВК "Політехнік-Одеса"

"Збірна Вінницької області-СП-2"

27.09.2019 - 18:30

СК НУХТ

27.09.2019 - 18:30

27.09.2019 - 18:30

ВСК "МХП-Вінниця"

3 - 1

НУФВСУ м. Київ

Генсля Павло
Гранько Катерина

27.09.2019 - 18:30

3 - 1

ВСК "МХП-Вінниця"

НУФВСУ м. Київ

28.09.2019 - 14:00

СК НУХТ

28.09.2019 - 14:00

28.09.2019 - 14:00

"Збірна Вінницької області-СП-2"

0 - 3

НУФВСУ м. Київ

Генсля Павло
Гранько Катерина

28.09.2019 - 14:00

0 - 3

"Збірна Вінницької області-СП-2"

НУФВСУ м. Київ

28.09.2019 - 16:30

СК НУХТ

28.09.2019 - 16:30

28.09.2019 - 16:30

ВК "Політехнік-Одеса"

3 - 2

ВСК "МХП-Вінниця"

Гранько Катерина
Генсля Павло

28.09.2019 - 16:30

3 - 2

ВК "Політехнік-Одеса"

ВСК "МХП-Вінниця"

29.09.2019 - 11:00

СК НУХТ

29.09.2019 - 11:00

29.09.2019 - 11:00

ВСК "МХП-Вінниця"

3 - 0

"Збірна Вінницької області-СП-2"

Гранько Катерина
Генсля Павло

29.09.2019 - 11:00

3 - 0

ВСК "МХП-Вінниця"

"Збірна Вінницької області-СП-2"

29.09.2019 - 13:00

СК НУХТ

29.09.2019 - 13:00

29.09.2019 - 13:00

НУФВСУ м. Київ

0 - 3

ВК "Політехнік-Одеса"

Генсля Павло
Гранько Катерина

29.09.2019 - 13:00

0 - 3

НУФВСУ м. Київ

ВК "Політехнік-Одеса"



Група Е

27.09.2019 - 17:00

Спорткомплекс "Колос"

27.09.2019 - 17:00

27.09.2019 - 17:00

Хотинські козаки

3 - 0

"ДЮСШ №4-НИВА"

Височанський Іван
Савич Павло

27.09.2019 - 17:00

3 - 0

Хотинські козаки

"ДЮСШ №4-НИВА"

27.09.2019 - 19:30

Спорткомплекс "Колос"

27.09.2019 - 19:30

27.09.2019 - 19:30

ВК "Покуття"

3 - 0

"Контінентал"

Савич Павло
Височанський Іван

27.09.2019 - 19:30

3 - 0

ВК "Покуття"

"Контінентал"

28.09.2019 - 16:30

Спорткомплекс "Колос"

28.09.2019 - 16:30

28.09.2019 - 16:30

"ДЮСШ №4-НИВА"

0 - 3

"Контінентал"

Височанський Іван
Савич Павло

28.09.2019 - 16:30

0 - 3

"ДЮСШ №4-НИВА"

"Контінентал"

28.09.2019 - 19:00

Спорткомплекс "Колос"

28.09.2019 - 19:00

28.09.2019 - 19:00

Хотинські козаки

1 - 3

ВК "Покуття"

Савич Павло
Височанський Іван

28.09.2019 - 19:00

1 - 3

Хотинські козаки

ВК "Покуття"

29.09.2019 - 11:00

СК Олімпія

29.09.2019 - 11:00

29.09.2019 - 11:00

"Контінентал"

0 - 3

Хотинські козаки

Височанський Іван
Савич Павло

29.09.2019 - 11:00

0 - 3

"Контінентал"

Хотинські козаки

29.09.2019 - 13:00

Спорткомплекс "Колос"

29.09.2019 - 13:00

29.09.2019 - 13:00

ВК "Покуття"

3 - 0

"ДЮСШ №4-НИВА"

Савич Павло
Височанський Іван

29.09.2019 - 13:00

3 - 0

ВК "Покуття"

"ДЮСШ №4-НИВА"

Кубок України серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років ІІ етап Matches

Група Є

22.11.2019 - 17:00

Спорткомплекс "Колос"

22.11.2019 - 17:00

22.11.2019 - 17:00

"Новатор"

0 - 3

ВК "Решетилівка"

Савич Павло
Скібіцький Олексій

22.11.2019 - 17:00

0 - 3

"Новатор"

ВК "Решетилівка"

22.11.2019 - 19:30

Спорткомплекс "Колос"

22.11.2019 - 19:30

22.11.2019 - 19:30

ВСК "МХП-Вінниця"

0 - 3

ВК "Покуття"

Скібіцький Олексій
Савич Павло

22.11.2019 - 19:30

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Покуття"

23.11.2019 - 16:00

Спорткомплекс "Колос"

23.11.2019 - 16:00

23.11.2019 - 16:00

"Новатор"

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

Савич Павло
Скібіцький Олексій

23.11.2019 - 16:00

0 - 3

"Новатор"

ВСК "МХП-Вінниця"

23.11.2019 - 18:30

Спорткомплекс "Колос"

23.11.2019 - 18:30

23.11.2019 - 18:30

ВК "Решетилівка"

3 - 2

ВК "Покуття"

Скібіцький Олексій
Савич Павло

23.11.2019 - 18:30

3 - 2

ВК "Решетилівка"

ВК "Покуття"

24.11.2019 - 11:00

Спорткомплекс "Колос"

24.11.2019 - 11:00

24.11.2019 - 11:00

ВСК "МХП-Вінниця"

2 - 3

ВК "Решетилівка"

Скібіцький Олексій
Савич Павло

24.11.2019 - 11:00

2 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Решетилівка"

24.11.2019 - 13:00

Спорткомплекс "Колос"

24.11.2019 - 13:00

24.11.2019 - 13:00

ВК "Покуття"

3 - 0

"Новатор"

Савич Павло
Скібіцький Олексій

24.11.2019 - 13:00

3 - 0

ВК "Покуття"

"Новатор"



Група Ж

22.11.2019 - 17:00

СК Епіцентр

22.11.2019 - 17:00

22.11.2019 - 17:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Копач Віталій
Яцик Віталій

22.11.2019 - 17:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

22.11.2019 - 19:30

СК Епіцентр

22.11.2019 - 19:30

22.11.2019 - 19:30

"ДСО-ТНЕУ"

0 - 3

Хотинські козаки

Яцик Віталій
Копач Віталій

22.11.2019 - 19:30

0 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

Хотинські козаки

23.11.2019 - 14:00

СК Епіцентр

23.11.2019 - 14:00

23.11.2019 - 14:00

ВК "Бахмут-ШВСМ"

3 - 0

Хотинські козаки

Яцик Віталій
Копач Віталій

23.11.2019 - 14:00

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Хотинські козаки

23.11.2019 - 16:30

СК Епіцентр

23.11.2019 - 16:30

23.11.2019 - 16:30

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

"ДСО-ТНЕУ"

Копач Віталій
Яцик Віталій

23.11.2019 - 16:30

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

"ДСО-ТНЕУ"

24.11.2019 - 11:00

СК Епіцентр

24.11.2019 - 11:00

24.11.2019 - 11:00

"ДСО-ТНЕУ"

1 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Яцик Віталій
Копач Віталій

24.11.2019 - 11:00

1 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

24.11.2019 - 13:00

СК Епіцентр

24.11.2019 - 13:00

24.11.2019 - 13:00

Хотинські козаки

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Копач Віталій
Яцик Віталій

24.11.2019 - 13:00

0 - 3

Хотинські козаки

"Епіцентр-Подоляни"



Група З