XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд другої ліги сезону 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України. Друга ліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років. Група "Б"

select
XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд другої ліги сезону 2019/2020 років Група Б Matches

І тур

09.11.2019 - 18:00

Спортивна арена "Тячів"

09.11.2019 - 18:00

09.11.2019 - 18:00

"Рокосово"

3 - 1

"ДЮСШ №4-НИВА"

Саранча Микола
Денисовець Віталій

09.11.2019 - 18:00

3 - 1

"Рокосово"

"ДЮСШ №4-НИВА"

09.11.2019 - 20:30

Спортивна арена "Тячів"

09.11.2019 - 20:30

09.11.2019 - 20:30

"Контінентал"

3 - 1

КІВС-ЛДУ БЖД

Денисовець Віталій
Саранча Микола

09.11.2019 - 20:30

3 - 1

"Контінентал"

КІВС-ЛДУ БЖД

10.11.2019 - 10:30

Спортивна арена "Тячів"

10.11.2019 - 10:30

10.11.2019 - 10:30

"ДЮСШ №4-НИВА"

0 - 3

"Контінентал"

Саранча Микола
Денисовець Віталій

10.11.2019 - 10:30

0 - 3

"ДЮСШ №4-НИВА"

"Контінентал"

10.11.2019 - 12:30

Спортивна арена "Тячів"

10.11.2019 - 12:30

10.11.2019 - 12:30

КІВС-ЛДУ БЖД

0 - 3

"Рокосово"

Денисовець Віталій
Саранча Микола

10.11.2019 - 12:30

0 - 3

КІВС-ЛДУ БЖД

"Рокосово"

16.11.2019 - 16:30

Сокальська ДЮСШ "Соколяни"

16.11.2019 - 16:30

16.11.2019 - 16:30

"ЛНТУ"

3 - 0

ВК Боярка

Марич Олег
Борколеш Степан

16.11.2019 - 16:30

3 - 0

"ЛНТУ"

ВК Боярка

16.11.2019 - 19:00

Сокальська ДЮСШ "Соколяни"

16.11.2019 - 19:00

16.11.2019 - 19:00

ВК "Датський Текстиль"

2 - 3

Житичі-ДЮСШ

Борколеш Степан
Марич Олег

16.11.2019 - 19:00

2 - 3

ВК "Датський Текстиль"

Житичі-ДЮСШ

17.11.2019 - 11:00

Сокальська ДЮСШ "Соколяни"

17.11.2019 - 11:00

17.11.2019 - 11:00

Житичі-ДЮСШ

3 - 1

"ЛНТУ"

Борколеш Степан
Марич Олег

17.11.2019 - 11:00

3 - 1

Житичі-ДЮСШ

"ЛНТУ"

17.11.2019 - 13:00

Сокальська ДЮСШ "Соколяни"

17.11.2019 - 13:00

17.11.2019 - 13:00

ВК Боярка

0 - 3

ВК "Датський Текстиль"

Марич Олег
Борколеш Степан

17.11.2019 - 13:00

0 - 3

ВК Боярка

ВК "Датський Текстиль"



ІІ тур

25.01.2020 - 16:30

СЗ ЛНТУ

25.01.2020 - 16:30

25.01.2020 - 16:30

КІВС-ЛДУ БЖД

0 - 3

ВК "Датський Текстиль"

Хуторний Костянтин
Борколеш Степан

25.01.2020 - 16:30

0 - 3

КІВС-ЛДУ БЖД

ВК "Датський Текстиль"

25.01.2020 - 16:30

Спортивна арена "Тячів"

25.01.2020 - 16:30

25.01.2020 - 16:30

"Рокосово"

3 - 1

ВК Боярка

Височанський Іван
Генсля Павло

25.01.2020 - 16:30

3 - 1

"Рокосово"

ВК Боярка

25.01.2020 - 19:00

СЗ ЛНТУ

25.01.2020 - 19:00

25.01.2020 - 19:00

"ДЮСШ №4-НИВА"

0 - 3

"ЛНТУ"

Борколеш Степан
Хуторний Костянтин

25.01.2020 - 19:00

0 - 3

"ДЮСШ №4-НИВА"

"ЛНТУ"

25.01.2020 - 19:00

Спортивна арена "Тячів"

25.01.2020 - 19:00

25.01.2020 - 19:00

"Контінентал"

3 - 1

Житичі-ДЮСШ

Генсля Павло
Височанський Іван

25.01.2020 - 19:00

3 - 1

"Контінентал"

Житичі-ДЮСШ

26.01.2020 - 10:30

Спортивна арена "Тячів"

26.01.2020 - 10:30

26.01.2020 - 10:30

ВК Боярка

1 - 3

"Контінентал"

Височанський Іван
Генсля Павло

26.01.2020 - 10:30

1 - 3

ВК Боярка

"Контінентал"

26.01.2020 - 11:00

СЗ ЛНТУ

26.01.2020 - 11:00

26.01.2020 - 11:00

ВК "Датський Текстиль"

3 - 1

"ДЮСШ №4-НИВА"

Борколеш Степан
Хуторний Костянтин

26.01.2020 - 11:00

3 - 1

ВК "Датський Текстиль"

"ДЮСШ №4-НИВА"

26.01.2020 - 12:30

Спортивна арена "Тячів"

26.01.2020 - 12:30

26.01.2020 - 12:30

Житичі-ДЮСШ

2 - 3

"Рокосово"

Генсля Павло
Височанський Іван

26.01.2020 - 12:30

2 - 3

Житичі-ДЮСШ

"Рокосово"

26.01.2020 - 13:00

СЗ ЛНТУ

26.01.2020 - 13:00

26.01.2020 - 13:00

"ЛНТУ"

3 - 0

КІВС-ЛДУ БЖД

Хуторний Костянтин
Борколеш Степан

26.01.2020 - 13:00

3 - 0

"ЛНТУ"

КІВС-ЛДУ БЖД



ІІІ тур

06.03.2020 - 00:00

СК Олімпія

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

ВК "Датський Текстиль"

-

"Контінентал"

Генсля Павло
Климко Назарій

06.03.2020 - 00:00

-

ВК "Датський Текстиль"

"Контінентал"

06.03.2020 - 00:00

СК Олімпія

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

"ЛНТУ"

-

"Рокосово"

Климко Назарій
Генсля Павло

06.03.2020 - 00:00

-

"ЛНТУ"

"Рокосово"

06.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

"ДЮСШ №4-НИВА"

-

ВК Боярка

Борколеш Степан
Горобець Олександр

06.03.2020 - 00:00

-

"ДЮСШ №4-НИВА"

ВК Боярка

06.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

КІВС-ЛДУ БЖД

-

Житичі-ДЮСШ

Горобець Олександр
Борколеш Степан

06.03.2020 - 00:00

-

КІВС-ЛДУ БЖД

Житичі-ДЮСШ

07.03.2020 - 00:00

СК Олімпія

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

"Контінентал"

-

"Рокосово"

Климко Назарій
Генсля Павло

07.03.2020 - 00:00

-

"Контінентал"

"Рокосово"

07.03.2020 - 00:00

СК Олімпія

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

ВК "Датський Текстиль"

-

"ЛНТУ"

Генсля Павло
Климко Назарій

07.03.2020 - 00:00

-

ВК "Датський Текстиль"

"ЛНТУ"

07.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

ВК Боярка

-

Житичі-ДЮСШ

Борколеш Степан
Горобець Олександр

07.03.2020 - 00:00

-

ВК Боярка

Житичі-ДЮСШ

07.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

"ДЮСШ №4-НИВА"

-

КІВС-ЛДУ БЖД

Горобець Олександр
Борколеш Степан

07.03.2020 - 00:00

-

"ДЮСШ №4-НИВА"

КІВС-ЛДУ БЖД

08.03.2020 - 00:00

СК Олімпія

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

"ЛНТУ"

-

"Контінентал"

Климко Назарій
Генсля Павло

08.03.2020 - 00:00

-

"ЛНТУ"

"Контінентал"

08.03.2020 - 00:00

СК Олімпія

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

"Рокосово"

-

ВК "Датський Текстиль"

Генсля Павло
Климко Назарій

08.03.2020 - 00:00

-

"Рокосово"

ВК "Датський Текстиль"

08.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

КІВС-ЛДУ БЖД

-

ВК Боярка

Горобець Олександр
Борколеш Степан

08.03.2020 - 00:00

-

КІВС-ЛДУ БЖД

ВК Боярка

08.03.2020 - 00:00

СК ЖНАЕУ

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

Житичі-ДЮСШ

-

"ДЮСШ №4-НИВА"

Борколеш Степан
Горобець Олександр

08.03.2020 - 00:00

-

Житичі-ДЮСШ

"ДЮСШ №4-НИВА"