XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд другої ліги сезону 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України. Друга ліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років. Група "А"

select
XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд другої ліги сезону 2019/2020 років Група А Matches

І тур

16.11.2019 - 13:00

Спорткомплекс НУБІП

16.11.2019 - 13:00

16.11.2019 - 13:00

ФФВ ЦДПУ

1 - 3

БДПУ

Васюк Юрій
Андросенко Михайло

16.11.2019 - 13:00

1 - 3

ФФВ ЦДПУ

БДПУ

16.11.2019 - 14:30

СЗ Решетилівський ПАЛ

16.11.2019 - 14:30

16.11.2019 - 14:30

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

3 - 1

Київщина-ДЮСШ №2

Населевець Павло
Францев Олексій

16.11.2019 - 14:30

3 - 1

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Київщина-ДЮСШ №2

16.11.2019 - 15:30

Спорткомплекс НУБІП

16.11.2019 - 15:30

16.11.2019 - 15:30

ГУНП в Донецькій області

3 - 0

НУБіП України

Андросенко Михайло
Васюк Юрій

16.11.2019 - 15:30

3 - 0

ГУНП в Донецькій області

НУБіП України

16.11.2019 - 17:00

СЗ Решетилівський ПАЛ

16.11.2019 - 17:00

16.11.2019 - 17:00

СК "Скадовськ"

0 - 3

ВК "Решетилівка"

Францев Олексій
Населевець Павло

16.11.2019 - 17:00

0 - 3

СК "Скадовськ"

ВК "Решетилівка"

17.11.2019 - 10:30

СЗ Решетилівський ПАЛ

17.11.2019 - 10:30

17.11.2019 - 10:30

Київщина-ДЮСШ №2

0 - 3

СК "Скадовськ"

Населевець Павло
Францев Олексій

17.11.2019 - 10:30

0 - 3

Київщина-ДЮСШ №2

СК "Скадовськ"

17.11.2019 - 11:00

Спорткомплекс НУБІП

17.11.2019 - 11:00

17.11.2019 - 11:00

БДПУ

0 - 3

ГУНП в Донецькій області

Андросенко Михайло
Васюк Юрій

17.11.2019 - 11:00

0 - 3

БДПУ

ГУНП в Донецькій області

17.11.2019 - 12:30

СЗ Решетилівський ПАЛ

17.11.2019 - 12:30

17.11.2019 - 12:30

ВК "Решетилівка"

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Францев Олексій
Населевець Павло

17.11.2019 - 12:30

3 - 0

ВК "Решетилівка"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

17.11.2019 - 13:00

Спорткомплекс НУБІП

17.11.2019 - 13:00

17.11.2019 - 13:00

НУБіП України

3 - 1

ФФВ ЦДПУ

Васюк Юрій
Андросенко Михайло

17.11.2019 - 13:00

3 - 1

НУБіП України

ФФВ ЦДПУ



ІІ тур

25.01.2020 - 13:00

Ігровий зал ФФВ ЦДПУ

25.01.2020 - 13:00

25.01.2020 - 13:00

Київщина-ДЮСШ №2

1 - 3

ФФВ ЦДПУ

Андросенко Михайло
Денисовець Віталій

25.01.2020 - 13:00

1 - 3

Київщина-ДЮСШ №2

ФФВ ЦДПУ

25.01.2020 - 15:30

Ігровий зал ФФВ ЦДПУ

25.01.2020 - 15:30

25.01.2020 - 15:30

ВК "Решетилівка"

3 - 1

ГУНП в Донецькій області

Денисовець Віталій
Андросенко Михайло

25.01.2020 - 15:30

3 - 1

ВК "Решетилівка"

ГУНП в Донецькій області

25.01.2020 - 16:00

СК ДЮСШ

25.01.2020 - 16:00

25.01.2020 - 16:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

3 - 0

БДПУ

Населевець Павло
Францев Олексій

25.01.2020 - 16:00

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

БДПУ

25.01.2020 - 18:30

СК ДЮСШ

25.01.2020 - 18:30

25.01.2020 - 18:30

СК "Скадовськ"

2 - 3

НУБіП України

Францев Олексій
Населевець Павло

25.01.2020 - 18:30

2 - 3

СК "Скадовськ"

НУБіП України

26.01.2020 - 10:30

СК ДЮСШ

26.01.2020 - 10:30

26.01.2020 - 10:30

НУБіП України

3 - 1

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Францев Олексій
Населевець Павло

26.01.2020 - 10:30

3 - 1

НУБіП України

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

26.01.2020 - 11:00

Ігровий зал ФФВ ЦДПУ

26.01.2020 - 11:00

26.01.2020 - 11:00

ГУНП в Донецькій області

3 - 2

Київщина-ДЮСШ №2

Денисовець Віталій
Андросенко Михайло

26.01.2020 - 11:00

3 - 2

ГУНП в Донецькій області

Київщина-ДЮСШ №2

26.01.2020 - 12:30

СК ДЮСШ

26.01.2020 - 12:30

26.01.2020 - 12:30

БДПУ

2 - 3

СК "Скадовськ"

Населевець Павло
Францев Олексій

26.01.2020 - 12:30

2 - 3

БДПУ

СК "Скадовськ"

26.01.2020 - 13:00

Ігровий зал ФФВ ЦДПУ

26.01.2020 - 13:00

26.01.2020 - 13:00

ФФВ ЦДПУ

0 - 3

ВК "Решетилівка"

Андросенко Михайло
Денисовець Віталій

26.01.2020 - 13:00

0 - 3

ФФВ ЦДПУ

ВК "Решетилівка"



ІІІ тур

06.03.2020 - 00:00

Спортивний комплекс МДУ

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

ФФВ ЦДПУ

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Францев Олексій
Населевець Павло

06.03.2020 - 00:00

-

ФФВ ЦДПУ

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

06.03.2020 - 00:00

Спортивний комплекс МДУ

06.03.2020 - 00:00

06.03.2020 - 00:00

ГУНП в Донецькій області

-

СК "Скадовськ"

Населевець Павло
Францев Олексій

06.03.2020 - 00:00

-

ГУНП в Донецькій області

СК "Скадовськ"

06.03.2020 - 16:30

СЗ Решетилівський ПАЛ

06.03.2020 - 16:30

06.03.2020 - 16:30

Київщина-ДЮСШ №2

-

БДПУ

Андросенко Михайло
Васюк Юрій

06.03.2020 - 16:30

-

Київщина-ДЮСШ №2

БДПУ

06.03.2020 - 19:00

СЗ Решетилівський ПАЛ

06.03.2020 - 19:00

06.03.2020 - 19:00

ВК "Решетилівка"

-

НУБіП України

Васюк Юрій
Андросенко Михайло

06.03.2020 - 19:00

-

ВК "Решетилівка"

НУБіП України

07.03.2020 - 00:00

Спортивний комплекс МДУ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

-

СК "Скадовськ"

Населевець Павло
Францев Олексій

07.03.2020 - 00:00

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

СК "Скадовськ"

07.03.2020 - 00:00

Спортивний комплекс МДУ

07.03.2020 - 00:00

07.03.2020 - 00:00

ФФВ ЦДПУ

-

ГУНП в Донецькій області

Францев Олексій
Населевець Павло

07.03.2020 - 00:00

-

ФФВ ЦДПУ

ГУНП в Донецькій області

07.03.2020 - 14:30

СЗ Решетилівський ПАЛ

07.03.2020 - 14:30

07.03.2020 - 14:30

НУБіП України

-

БДПУ

Васюк Юрій
Андросенко Михайло

07.03.2020 - 14:30

-

НУБіП України

БДПУ

07.03.2020 - 17:00

СЗ Решетилівський ПАЛ

07.03.2020 - 17:00

07.03.2020 - 17:00

ВК "Решетилівка"

-

Київщина-ДЮСШ №2

Андросенко Михайло
Васюк Юрій

07.03.2020 - 17:00

-

ВК "Решетилівка"

Київщина-ДЮСШ №2

08.03.2020 - 00:00

Спортивний комплекс МДУ

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

ГУНП в Донецькій області

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Населевець Павло
Францев Олексій

08.03.2020 - 00:00

-

ГУНП в Донецькій області

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

08.03.2020 - 00:00

Спортивний комплекс МДУ

08.03.2020 - 00:00

08.03.2020 - 00:00

СК "Скадовськ"

-

ФФВ ЦДПУ

Францев Олексій
Населевець Павло

08.03.2020 - 00:00

-

СК "Скадовськ"

ФФВ ЦДПУ

08.03.2020 - 10:30

СЗ Решетилівський ПАЛ

08.03.2020 - 10:30

08.03.2020 - 10:30

Київщина-ДЮСШ №2

-

НУБіП України

Андросенко Михайло
Васюк Юрій

08.03.2020 - 10:30

-

Київщина-ДЮСШ №2

НУБіП України

08.03.2020 - 12:30

СЗ Решетилівський ПАЛ

08.03.2020 - 12:30

08.03.2020 - 12:30

БДПУ

-

ВК "Решетилівка"

Васюк Юрій
Андросенко Михайло

08.03.2020 - 12:30

-

БДПУ

ВК "Решетилівка"