XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд першої ліги сезону 2019/2020 років

Перша ліга чол.

XXIX Чемпіонат України. Перша ліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років. Група "Б"

select
XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд першої ліги сезону 2019/2020 років Група Б Matches

І тур

25.10.2019 - 17:00

Спорткомплекс "Колос"

25.10.2019 - 17:00

25.10.2019 - 17:00

"Володар-КФВ"

3 - 0

VOLLEY

Салабай Олександр
Хавруняк Ігор

25.10.2019 - 17:00

3 - 0

"Володар-КФВ"

VOLLEY

25.10.2019 - 17:00

СК Епіцентр

25.10.2019 - 17:00

25.10.2019 - 17:00

ВК "Патріот"

3 - 0

"Новатор-2-Прикордонник"

Коваленко Олег
Височанський Іван

25.10.2019 - 17:00

3 - 0

ВК "Патріот"

"Новатор-2-Прикордонник"

25.10.2019 - 19:30

Спорткомплекс "Колос"

25.10.2019 - 19:30

25.10.2019 - 19:30

ВК "Добротвір"

1 - 3

ВК "Покуття"

Хавруняк Ігор
Салабай Олександр

25.10.2019 - 19:30

1 - 3

ВК "Добротвір"

ВК "Покуття"

25.10.2019 - 19:30

СК Епіцентр

25.10.2019 - 19:30

25.10.2019 - 19:30

"Збірна Вінницької області-СП-2"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Височанський Іван
Дячук Андрій

25.10.2019 - 19:30

0 - 3

"Збірна Вінницької області-СП-2"

"Епіцентр-Подоляни"

26.10.2019 - 14:00

СК Епіцентр

26.10.2019 - 14:00

26.10.2019 - 14:00

"Новатор-2-Прикордонник"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Височанський Іван
Дячук Андрій

26.10.2019 - 14:00

0 - 3

"Новатор-2-Прикордонник"

"Епіцентр-Подоляни"

26.10.2019 - 16:30

Спорткомплекс "Колос"

26.10.2019 - 16:30

26.10.2019 - 16:30

ВК "Добротвір"

3 - 0

"Володар-КФВ"

Хавруняк Ігор
Салабай Олександр

26.10.2019 - 16:30

3 - 0

ВК "Добротвір"

"Володар-КФВ"

26.10.2019 - 16:30

СК Епіцентр

26.10.2019 - 16:30

26.10.2019 - 16:30

ВК "Патріот"

3 - 0

"Збірна Вінницької області-СП-2"

Дячук Андрій
Височанський Іван

26.10.2019 - 16:30

3 - 0

ВК "Патріот"

"Збірна Вінницької області-СП-2"

26.10.2019 - 19:00

Спорткомплекс "Колос"

26.10.2019 - 19:00

26.10.2019 - 19:00

ВК "Покуття"

3 - 0

VOLLEY

Салабай Олександр
Хавруняк Ігор

26.10.2019 - 19:00

3 - 0

ВК "Покуття"

VOLLEY

27.10.2019 - 11:00

Спорткомплекс "Колос"

27.10.2019 - 11:00

27.10.2019 - 11:00

VOLLEY

0 - 3

ВК "Добротвір"

Хавруняк Ігор
Салабай Олександр

27.10.2019 - 11:00

0 - 3

VOLLEY

ВК "Добротвір"

27.10.2019 - 11:00

СК Епіцентр

27.10.2019 - 11:00

27.10.2019 - 11:00

"Збірна Вінницької області-СП-2"

0 - 3

"Новатор-2-Прикордонник"

Дячук Андрій
Височанський Іван

27.10.2019 - 11:00

0 - 3

"Збірна Вінницької області-СП-2"

"Новатор-2-Прикордонник"

27.10.2019 - 13:00

Спорткомплекс "Колос"

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

"Володар-КФВ"

1 - 3

ВК "Покуття"

Салабай Олександр
Хавруняк Ігор

27.10.2019 - 13:00

1 - 3

"Володар-КФВ"

ВК "Покуття"

27.10.2019 - 13:00

СК Епіцентр

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

ВК "Патріот"

Височанський Іван
Дячук Андрій

27.10.2019 - 13:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

ВК "Патріот"



ІІ тур

07.12.2019 - 16:30

СЗ НВК #26

07.12.2019 - 16:30

07.12.2019 - 16:30

"Збірна Вінницької області-СП-2"

0 - 3

ВК "Покуття"

Хуторний Костянтин
Хавруняк Ігор

07.12.2019 - 16:30

0 - 3

"Збірна Вінницької області-СП-2"

ВК "Покуття"

07.12.2019 - 19:00

СЗ НВК #26

07.12.2019 - 19:00

07.12.2019 - 19:00

ВК "Патріот"

3 - 1

"Володар-КФВ"

Хавруняк Ігор
Хуторний Костянтин

07.12.2019 - 19:00

3 - 1

ВК "Патріот"

"Володар-КФВ"

08.12.2019 - 11:00

СЗ НВК #26

08.12.2019 - 11:00

08.12.2019 - 11:00

"Володар-КФВ"

3 - 0

"Збірна Вінницької області-СП-2"

Хавруняк Ігор
Хуторний Костянтин

08.12.2019 - 11:00

3 - 0

"Володар-КФВ"

"Збірна Вінницької області-СП-2"

08.12.2019 - 13:30

СЗ НВК #26

08.12.2019 - 13:30

08.12.2019 - 13:30

ВК "Покуття"

3 - 0

ВК "Патріот"

Хуторний Костянтин
Хавруняк Ігор

08.12.2019 - 13:30

3 - 0

ВК "Покуття"

ВК "Патріот"

14.12.2019 - 16:00

ФОК Новатор

14.12.2019 - 16:00

14.12.2019 - 16:00

ВК "Добротвір"

-

"Епіцентр-Подоляни"

Гулька Сергій
Климко Назарій

14.12.2019 - 16:00

-

ВК "Добротвір"

"Епіцентр-Подоляни"

14.12.2019 - 18:00

ФОК Новатор

14.12.2019 - 18:00

14.12.2019 - 18:00

VOLLEY

-

"Новатор-2-Прикордонник"

Климко Назарій
Копач Віталій

14.12.2019 - 18:00

-

VOLLEY

"Новатор-2-Прикордонник"

15.12.2019 - 12:30

ФОК Новатор

15.12.2019 - 12:30

15.12.2019 - 12:30

"Епіцентр-Подоляни"

-

VOLLEY

Климко Назарій
Гулька Сергій

15.12.2019 - 12:30

-

"Епіцентр-Подоляни"

VOLLEY

15.12.2019 - 14:30

ФОК Новатор

15.12.2019 - 14:30

15.12.2019 - 14:30

"Новатор-2-Прикордонник"

-

ВК "Добротвір"

Копач Віталій
Климко Назарій

15.12.2019 - 14:30

-

"Новатор-2-Прикордонник"

ВК "Добротвір"



ІІІ тур

08.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

"Епіцентр-Подоляни"

-

"Володар-КФВ"


08.02.2020 - 00:00

-

"Епіцентр-Подоляни"

"Володар-КФВ"

08.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

"Новатор-2-Прикордонник"

-

ВК "Покуття"


08.02.2020 - 00:00

-

"Новатор-2-Прикордонник"

ВК "Покуття"

08.02.2020 - 00:00

СК НУХТ

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

ВК "Патріот"

-

ВК "Добротвір"


08.02.2020 - 00:00

-

ВК "Патріот"

ВК "Добротвір"

08.02.2020 - 00:00

СК НУХТ

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

"Збірна Вінницької області-СП-2"

-

VOLLEY


08.02.2020 - 00:00

-

"Збірна Вінницької області-СП-2"

VOLLEY

09.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

"Володар-КФВ"

-

"Новатор-2-Прикордонник"


09.02.2020 - 00:00

-

"Володар-КФВ"

"Новатор-2-Прикордонник"

09.02.2020 - 00:00

Манеж ІФКФВ

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

ВК "Покуття"

-

"Епіцентр-Подоляни"


09.02.2020 - 00:00

-

ВК "Покуття"

"Епіцентр-Подоляни"

09.02.2020 - 00:00

СК НУХТ

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

ВК "Добротвір"

-

"Збірна Вінницької області-СП-2"


09.02.2020 - 00:00

-

ВК "Добротвір"

"Збірна Вінницької області-СП-2"

09.02.2020 - 00:00

СК НУХТ

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

VOLLEY

-

ВК "Патріот"


09.02.2020 - 00:00

-

VOLLEY

ВК "Патріот"