XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд першої ліги сезону 2019/2020 років

Перша ліга чол.

XXIX Чемпіонат України. Перша ліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років. Група "А"

select
XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд першої ліги сезону 2019/2020 років Група А Matches

І тур

25.10.2019 - 17:00

СЗ Коледж ДДМА

25.10.2019 - 17:00

25.10.2019 - 17:00

"ХДВУФК №1-Локомотив"

3 - 0

КЗ "ХПКСП" ХОР

Хуторний Костянтин
Щербина Віталій

25.10.2019 - 17:00

3 - 0

"ХДВУФК №1-Локомотив"

КЗ "ХПКСП" ХОР

25.10.2019 - 17:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

25.10.2019 - 17:00

25.10.2019 - 17:00

"ВГОРУ"

0 - 3

НУФВСУ

Сокульський Анатолій
Мельниченко Андрій

25.10.2019 - 17:00

0 - 3

"ВГОРУ"

НУФВСУ

25.10.2019 - 19:30

СЗ Коледж ДДМА

25.10.2019 - 19:30

25.10.2019 - 19:30

"ДЮСШ-ДДМА"

3 - 0

Донбас

Щербина Віталій
Хуторний Костянтин

25.10.2019 - 19:30

3 - 0

"ДЮСШ-ДДМА"

Донбас

25.10.2019 - 19:30

СЗ КЗ ДЮСШ #1

25.10.2019 - 19:30

25.10.2019 - 19:30

ВК "Нікополь"

3 - 0

ВК "Біоресурс"

Мельниченко Андрій
Сокульський Анатолій

25.10.2019 - 19:30

3 - 0

ВК "Нікополь"

ВК "Біоресурс"

26.10.2019 - 14:00

СЗ Коледж ДДМА

26.10.2019 - 14:00

26.10.2019 - 14:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

1 - 3

Донбас

Щербина Віталій
Хуторний Костянтин

26.10.2019 - 14:00

1 - 3

КЗ "ХПКСП" ХОР

Донбас

26.10.2019 - 14:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

26.10.2019 - 14:00

26.10.2019 - 14:00

ВК "Біоресурс"

1 - 3

НУФВСУ

Мельниченко Андрій
Сокульський Анатолій

26.10.2019 - 14:00

1 - 3

ВК "Біоресурс"

НУФВСУ

26.10.2019 - 16:30

СЗ Коледж ДДМА

26.10.2019 - 16:30

26.10.2019 - 16:30

"ХДВУФК №1-Локомотив"

0 - 3

"ДЮСШ-ДДМА"

Хуторний Костянтин
Щербина Віталій

26.10.2019 - 16:30

0 - 3

"ХДВУФК №1-Локомотив"

"ДЮСШ-ДДМА"

26.10.2019 - 16:30

СЗ КЗ ДЮСШ #1

26.10.2019 - 16:30

26.10.2019 - 16:30

ВК "Нікополь"

3 - 1

"ВГОРУ"

Сокульський Анатолій
Мельниченко Андрій

26.10.2019 - 16:30

3 - 1

ВК "Нікополь"

"ВГОРУ"

27.10.2019 - 11:00

СЗ Коледж ДДМА

27.10.2019 - 11:00

27.10.2019 - 11:00

"ДЮСШ-ДДМА"

3 - 1

КЗ "ХПКСП" ХОР

Хуторний Костянтин
Щербина Віталій

27.10.2019 - 11:00

3 - 1

"ДЮСШ-ДДМА"

КЗ "ХПКСП" ХОР

27.10.2019 - 11:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

27.10.2019 - 11:00

27.10.2019 - 11:00

"ВГОРУ"

2 - 3

ВК "Біоресурс"

Мельниченко Андрій
Сокульський Анатолій

27.10.2019 - 11:00

2 - 3

"ВГОРУ"

ВК "Біоресурс"

27.10.2019 - 13:00

СЗ Коледж ДДМА

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

Донбас

3 - 1

"ХДВУФК №1-Локомотив"

Щербина Віталій
Хуторний Костянтин

27.10.2019 - 13:00

3 - 1

Донбас

"ХДВУФК №1-Локомотив"

27.10.2019 - 13:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

27.10.2019 - 13:00

27.10.2019 - 13:00

НУФВСУ

3 - 2

ВК "Нікополь"

Сокульський Анатолій
Мельниченко Андрій

27.10.2019 - 13:00

3 - 2

НУФВСУ

ВК "Нікополь"



ІІ тур

07.12.2019 - 14:00

СК "Металург"

07.12.2019 - 14:00

07.12.2019 - 14:00

"ХДВУФК №1-Локомотив"

2 - 3

НУФВСУ

Мельниченко Андрій
Пономаренко Кирил

07.12.2019 - 14:00

2 - 3

"ХДВУФК №1-Локомотив"

НУФВСУ

07.12.2019 - 16:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

07.12.2019 - 16:00

07.12.2019 - 16:00

"ВГОРУ"

3 - 2

КЗ "ХПКСП" ХОР

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

07.12.2019 - 16:00

3 - 2

"ВГОРУ"

КЗ "ХПКСП" ХОР

07.12.2019 - 16:30

СК "Металург"

07.12.2019 - 16:30

07.12.2019 - 16:30

Донбас

3 - 0

ВК "Біоресурс"

Пономаренко Кирил
Мельниченко Андрій

07.12.2019 - 16:30

3 - 0

Донбас

ВК "Біоресурс"

07.12.2019 - 18:30

СЗ КЗ ДЮСШ #1

07.12.2019 - 18:30

07.12.2019 - 18:30

ВК "Нікополь"

3 - 0

"ДЮСШ-ДДМА"

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

07.12.2019 - 18:30

3 - 0

ВК "Нікополь"

"ДЮСШ-ДДМА"

08.12.2019 - 11:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

08.12.2019 - 11:00

08.12.2019 - 11:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

1 - 3

ВК "Нікополь"

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

08.12.2019 - 11:00

1 - 3

КЗ "ХПКСП" ХОР

ВК "Нікополь"

08.12.2019 - 11:00

СК "Металург"

08.12.2019 - 11:00

08.12.2019 - 11:00

ВК "Біоресурс"

0 - 3

"ХДВУФК №1-Локомотив"

Мельниченко Андрій
Пономаренко Кирил

08.12.2019 - 11:00

0 - 3

ВК "Біоресурс"

"ХДВУФК №1-Локомотив"

08.12.2019 - 13:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

08.12.2019 - 13:00

08.12.2019 - 13:00

"ДЮСШ-ДДМА"

3 - 0

"ВГОРУ"

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

08.12.2019 - 13:00

3 - 0

"ДЮСШ-ДДМА"

"ВГОРУ"

08.12.2019 - 13:30

СК "Металург"

08.12.2019 - 13:30

08.12.2019 - 13:30

НУФВСУ

1 - 3

Донбас

Пономаренко Кирил
Мельниченко Андрій

08.12.2019 - 13:30

1 - 3

НУФВСУ

Донбас



ІІІ тур

08.02.2020 - 00:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

НУФВСУ

-

"ДЮСШ-ДДМА"


08.02.2020 - 00:00

-

НУФВСУ

"ДЮСШ-ДДМА"

08.02.2020 - 00:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

ВК "Біоресурс"

-

КЗ "ХПКСП" ХОР


08.02.2020 - 00:00

-

ВК "Біоресурс"

КЗ "ХПКСП" ХОР

08.02.2020 - 00:00

СК "Металург"

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

ВК "Нікополь"

-

"ХДВУФК №1-Локомотив"


08.02.2020 - 00:00

-

ВК "Нікополь"

"ХДВУФК №1-Локомотив"

08.02.2020 - 00:00

СК "Металург"

08.02.2020 - 00:00

08.02.2020 - 00:00

"ВГОРУ"

-

Донбас


08.02.2020 - 00:00

-

"ВГОРУ"

Донбас

09.02.2020 - 00:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

"ДЮСШ-ДДМА"

-

ВК "Біоресурс"


09.02.2020 - 00:00

-

"ДЮСШ-ДДМА"

ВК "Біоресурс"

09.02.2020 - 00:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

-

НУФВСУ


09.02.2020 - 00:00

-

КЗ "ХПКСП" ХОР

НУФВСУ

09.02.2020 - 00:00

СК "Металург"

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

"ХДВУФК №1-Локомотив"

-

"ВГОРУ"


09.02.2020 - 00:00

-

"ХДВУФК №1-Локомотив"

"ВГОРУ"

09.02.2020 - 00:00

СК "Металург"

09.02.2020 - 00:00

09.02.2020 - 00:00

Донбас

-

ВК "Нікополь"


09.02.2020 - 00:00

-

Донбас

ВК "Нікополь"