XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років

Вища ліга (чол)

XXIX Чемпіонат України. Вища ліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років.

select
XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2019/2020 років І етап Matches

І тур

05.10.2019 - 14:00

СК Металург

05.10.2019 - 14:00

05.10.2019 - 14:00

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

0 - 3

Інваспорт-Метеор

Бочаров Олександр
Чекой Олександр

05.10.2019 - 14:00

0 - 3

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

Інваспорт-Метеор

05.10.2019 - 16:30

Спорткомплекс

05.10.2019 - 16:30

05.10.2019 - 16:30

"Булава"

3 - 1

"Спартак"

Васкан Іван
Тесліцький Юрій

05.10.2019 - 16:30

3 - 1

"Булава"

"Спартак"

05.10.2019 - 16:30

СК Металург

05.10.2019 - 16:30

05.10.2019 - 16:30

ВК "Дніпро"

0 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Чекой Олександр
Бочаров Олександр

05.10.2019 - 16:30

0 - 3

ВК "Дніпро"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

05.10.2019 - 17:00

СК ВДПУ

05.10.2019 - 17:00

05.10.2019 - 17:00

Збірна України U-17

1 - 3

"ШВСМ-СумДУ"

Філоненко Андрій
Умінська Світлана

05.10.2019 - 17:00

1 - 3

Збірна України U-17

"ШВСМ-СумДУ"

05.10.2019 - 18:00

СЗ ОДЮСШ

05.10.2019 - 18:00

05.10.2019 - 18:00

"Олюртранс"

3 - 0

Хотинські козаки

Дячук Андрій
Климко Назарій

05.10.2019 - 18:00

3 - 0

"Олюртранс"

Хотинські козаки

05.10.2019 - 19:00

Спорткомплекс

05.10.2019 - 19:00

05.10.2019 - 19:00

"ДСО-ТНЕУ"

1 - 3

СК "Прибилів"

Тесліцький Юрій
Васкан Іван

05.10.2019 - 19:00

1 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

СК "Прибилів"

05.10.2019 - 19:30

СК ВДПУ

05.10.2019 - 19:30

05.10.2019 - 19:30

ВСК "МХП-Вінниця"

3 - 1

ВК "Політехнік-Одеса"

Філоненко Андрій
Умінська Світлана

05.10.2019 - 19:30

3 - 1

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Політехнік-Одеса"

06.10.2019 - 10:15

СК Металург

06.10.2019 - 10:15

06.10.2019 - 10:15

Інваспорт-Метеор

3 - 2

ВК "Дніпро"

Чекой Олександр
Бочаров Олександр

06.10.2019 - 10:15

3 - 2

Інваспорт-Метеор

ВК "Дніпро"

06.10.2019 - 11:00

Спорткомплекс

06.10.2019 - 11:00

06.10.2019 - 11:00

"Спартак"

1 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

Тесліцький Юрій
Васкан Іван

06.10.2019 - 11:00

1 - 3

"Спартак"

"ДСО-ТНЕУ"

06.10.2019 - 12:00

СК ВДПУ

06.10.2019 - 12:00

06.10.2019 - 12:00

"ШВСМ-СумДУ"

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

Умінська Світлана
Філоненко Андрій

06.10.2019 - 12:00

0 - 3

"ШВСМ-СумДУ"

ВСК "МХП-Вінниця"

06.10.2019 - 12:15

СК Металург

06.10.2019 - 12:15

06.10.2019 - 12:15

ВК "Бахмут-ШВСМ"

3 - 2

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

Бочаров Олександр
Чекой Олександр

06.10.2019 - 12:15

3 - 2

ВК "Бахмут-ШВСМ"

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

06.10.2019 - 13:00

Спорткомплекс

06.10.2019 - 13:00

06.10.2019 - 13:00

СК "Прибилів"

3 - 0

"Булава"

Васкан Іван
Тесліцький Юрій

06.10.2019 - 13:00

3 - 0

СК "Прибилів"

"Булава"

06.10.2019 - 14:00

СК ВДПУ

06.10.2019 - 14:00

06.10.2019 - 14:00

ВК "Політехнік-Одеса"

3 - 0

Збірна України U-17

Філоненко Андрій
Умінська Світлана

06.10.2019 - 14:00

3 - 0

ВК "Політехнік-Одеса"

Збірна України U-17



ІІ тур

09.11.2019 - 11:00

Спорткомплекс ДП "Артемсіль"

09.11.2019 - 11:00

09.11.2019 - 11:00

ВК "Бахмут-ШВСМ"

3 - 1

Інваспорт-Метеор

Лобаньова Ольга
Михайлов Олександр

09.11.2019 - 11:00

3 - 1

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Інваспорт-Метеор

09.11.2019 - 14:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

09.11.2019 - 14:00

09.11.2019 - 14:00

ВК "Політехнік-Одеса"

2 - 3

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

Філоненко Андрій
Денщик Тетяна

09.11.2019 - 14:00

2 - 3

ВК "Політехнік-Одеса"

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

09.11.2019 - 16:30

СК ЗНУ #1

09.11.2019 - 16:30

09.11.2019 - 16:30

Хотинські козаки

1 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

Дячук Андрій
Савич Павло

09.11.2019 - 16:30

1 - 3

Хотинські козаки

"ДСО-ТНЕУ"

09.11.2019 - 16:30

КЗ "ХПКСП" ХОР

09.11.2019 - 16:30

09.11.2019 - 16:30

"ШВСМ-СумДУ"

1 - 3

ВК "Дніпро"

Денщик Тетяна
Філоненко Андрій

09.11.2019 - 16:30

1 - 3

"ШВСМ-СумДУ"

ВК "Дніпро"

09.11.2019 - 19:00

СК ЗНУ #1

09.11.2019 - 19:00

09.11.2019 - 19:00

"Олюртранс"

1 - 3

"Булава"

Савич Павло
Дячук Андрій

09.11.2019 - 19:00

1 - 3

"Олюртранс"

"Булава"

10.11.2019 - 11:00

СК ЗНУ #1

10.11.2019 - 11:00

10.11.2019 - 11:00

"ДСО-ТНЕУ"

3 - 1

"Олюртранс"

Дячук Андрій
Савич Павло

10.11.2019 - 11:00

3 - 1

"ДСО-ТНЕУ"

"Олюртранс"

10.11.2019 - 11:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

10.11.2019 - 11:00

10.11.2019 - 11:00

ВК "Дніпро"

1 - 3

ВК "Політехнік-Одеса"

Філоненко Андрій
Денщик Тетяна

10.11.2019 - 11:00

1 - 3

ВК "Дніпро"

ВК "Політехнік-Одеса"

10.11.2019 - 13:00

СК ЗНУ #1

10.11.2019 - 13:00

10.11.2019 - 13:00

"Булава"

3 - 2

Хотинські козаки

Савич Павло
Дячук Андрій

10.11.2019 - 13:00

3 - 2

"Булава"

Хотинські козаки

10.11.2019 - 13:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

10.11.2019 - 13:00

10.11.2019 - 13:00

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

2 - 3

"ШВСМ-СумДУ"

Денщик Тетяна
Філоненко Андрій

10.11.2019 - 13:00

2 - 3

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

"ШВСМ-СумДУ"

16.11.2019 - 16:00

Палац спорту "ЗАС"

16.11.2019 - 16:00

16.11.2019 - 16:00

"Спартак"

2 - 3

Збірна України U-17

Омельченко Михайло
Умінська Світлана

16.11.2019 - 16:00

2 - 3

"Спартак"

Збірна України U-17

16.11.2019 - 18:00

Палац спорту "ЗАС"

16.11.2019 - 18:00

16.11.2019 - 18:00

СК "Прибилів"

3 - 0

ВСК "МХП-Вінниця"

Умінська Світлана
Омельченко Михайло

16.11.2019 - 18:00

3 - 0

СК "Прибилів"

ВСК "МХП-Вінниця"

17.11.2019 - 10:30

Палац спорту "ЗАС"

17.11.2019 - 10:30

17.11.2019 - 10:30

ВСК "МХП-Вінниця"

3 - 0

"Спартак"

Умінська Світлана
Омельченко Михайло

17.11.2019 - 10:30

3 - 0

ВСК "МХП-Вінниця"

"Спартак"

17.11.2019 - 12:30

Палац спорту "ЗАС"

17.11.2019 - 12:30

17.11.2019 - 12:30

Збірна України U-17

0 - 3

СК "Прибилів"

Омельченко Михайло
Умінська Світлана

17.11.2019 - 12:30

0 - 3

Збірна України U-17

СК "Прибилів"



ІІІ тур

07.12.2019 - 14:00

СК Техколедж ЛНТУ

07.12.2019 - 14:00

07.12.2019 - 14:00

"Булава"

2 - 3

"ДСО-ТНЕУ"

Вовкотруб Роман
Кравченко Вадим

07.12.2019 - 14:00

2 - 3

"Булава"

"ДСО-ТНЕУ"

14.12.2019 - 13:00

СЗ СумДУ

14.12.2019 - 13:00

14.12.2019 - 13:00

Інваспорт-Метеор

2 - 3

ВК "Політехнік-Одеса"

Філоненко Андрій
Чекой Олександр

14.12.2019 - 13:00

2 - 3

Інваспорт-Метеор

ВК "Політехнік-Одеса"

14.12.2019 - 15:30

СЗ СумДУ

14.12.2019 - 15:30

14.12.2019 - 15:30

ВК "Бахмут-ШВСМ"

3 - 2

"ШВСМ-СумДУ"

Чекой Олександр
Філоненко Андрій

14.12.2019 - 15:30

3 - 2

ВК "Бахмут-ШВСМ"

"ШВСМ-СумДУ"

14.12.2019 - 16:00

СЗ Хотинської ДЮСШ

14.12.2019 - 16:00

14.12.2019 - 16:00

Збірна України U-17

0 - 3

"Олюртранс"

Дячук Андрій
Савич Павло

14.12.2019 - 16:00

0 - 3

Збірна України U-17

"Олюртранс"

14.12.2019 - 16:30

Спорткомплекс

14.12.2019 - 16:30

14.12.2019 - 16:30

ВК "Дніпро"

3 - 0

"Спартак"

Тесліцький Юрій
Васкан Іван

14.12.2019 - 16:30

3 - 0

ВК "Дніпро"

"Спартак"

14.12.2019 - 18:30

СЗ Хотинської ДЮСШ

14.12.2019 - 18:30

14.12.2019 - 18:30

ВСК "МХП-Вінниця"

3 - 2

Хотинські козаки

Савич Павло
Дячук Андрій

14.12.2019 - 18:30

3 - 2

ВСК "МХП-Вінниця"

Хотинські козаки

14.12.2019 - 19:00

Спорткомплекс

14.12.2019 - 19:00

14.12.2019 - 19:00

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

0 - 3

СК "Прибилів"

Васкан Іван
Тесліцький Юрій

14.12.2019 - 19:00

0 - 3

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

СК "Прибилів"

15.12.2019 - 10:30

Спорткомплекс

15.12.2019 - 10:30

15.12.2019 - 10:30

"Спартак"

0 - 3

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

Васкан Іван
Тесліцький Юрій

15.12.2019 - 10:30

0 - 3

"Спартак"

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

15.12.2019 - 11:00

СЗ Хотинської ДЮСШ

15.12.2019 - 11:00

15.12.2019 - 11:00

Хотинські козаки

3 - 0

Збірна України U-17

Савич Павло
Дячук Андрій

15.12.2019 - 11:00

3 - 0

Хотинські козаки

Збірна України U-17

15.12.2019 - 11:00

СЗ СумДУ

15.12.2019 - 11:00

15.12.2019 - 11:00

ВК "Політехнік-Одеса"

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Чекой Олександр
Філоненко Андрій

15.12.2019 - 11:00

3 - 0

ВК "Політехнік-Одеса"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

15.12.2019 - 12:30

Спорткомплекс

15.12.2019 - 12:30

15.12.2019 - 12:30

СК "Прибилів"

3 - 2

ВК "Дніпро"

Тесліцький Юрій
Васкан Іван

15.12.2019 - 12:30

3 - 2

СК "Прибилів"

ВК "Дніпро"

15.12.2019 - 13:00

СЗ Хотинської ДЮСШ

15.12.2019 - 13:00

15.12.2019 - 13:00

"Олюртранс"

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

Дячук Андрій
Савич Павло

15.12.2019 - 13:00

0 - 3

"Олюртранс"

ВСК "МХП-Вінниця"

15.12.2019 - 13:00

СЗ СумДУ

15.12.2019 - 13:00

15.12.2019 - 13:00

"ШВСМ-СумДУ"

3 - 1

Інваспорт-Метеор

Філоненко Андрій
Чекой Олександр

15.12.2019 - 13:00

3 - 1

"ШВСМ-СумДУ"

Інваспорт-Метеор



ІV тур

01.02.2020 - 13:00

СК ПДАБА

01.02.2020 - 13:00

01.02.2020 - 13:00

Хотинські козаки

2 - 3

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

Чекой Олександр
Денщик Тетяна

01.02.2020 - 13:00

2 - 3

Хотинські козаки

"КЗ "ХПКСП" ХОР-Юракадемія-2"

01.02.2020 - 15:30

СК ПДАБА

01.02.2020 - 15:30

01.02.2020 - 15:30

"Олюртранс"

1 - 3

ВК "Дніпро"

Денщик Тетяна
Чекой Олександр

01.02.2020 - 15:30

1 - 3

"Олюртранс"

ВК "Дніпро"

01.02.2020 - 16:30

СК ЗНУ #1

01.02.2020 - 16:30

01.02.2020 - 16:30

"ДСО-ТНЕУ"

3 - 1

ВСК "МХП-Вінниця"

Мацкайлов Юрій
Васкан Іван

01.02.2020 - 16:30

3 - 1

"ДСО-ТНЕУ"

ВСК "МХП-Вінниця"

01.02.2020 - 16:30

Спорткомплекс

01.02.2020 - 16:30

01.02.2020 - 16:30

"Спартак"

0 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Тесліцький Юрій
Яцик Віталій

01.02.2020 - 16:30

0 - 3

"Спартак"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

01.02.2020 - 19:00

СК ЗНУ #1

01.02.2020 - 19:00

01.02.2020 - 19:00

"Булава"

3 - 2

Збірна України U-17

Васкан Іван
Мацкайлов Юрій

01.02.2020 - 19:00

3 - 2

"Булава"

Збірна України U-17

01.02.2020 - 19:00

Спорткомплекс

01.02.2020 - 19:00

01.02.2020 - 19:00

СК "Прибилів"

3 - 1

Інваспорт-Метеор

Яцик Віталій
Тесліцький Юрій

01.02.2020 - 19:00

3 - 1

СК "Прибилів"

Інваспорт-Метеор

02.02.2020 - 10:30

СК ПДАБА

02.02.2020 - 10:30