XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років

select
XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років І етап Matches

I тур

11.10.2019 - 16:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

11.10.2019 - 16:00

11.10.2019 - 16:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

3 - 0

"Буревісник"-ШВСМ

Босенко Володимир
Овчарук Сергій

11.10.2019 - 16:00

3 - 0

Збірна Харківської області-Юридична академія

"Буревісник"-ШВСМ

11.10.2019 - 17:00

СК ВДПУ

11.10.2019 - 17:00

11.10.2019 - 17:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 1

"Житичі-ЖНАЕУ"

Скібіцький Олексій
Льопа Андрій

11.10.2019 - 17:00

3 - 1

ВК "МХП-Вінниця"

"Житичі-ЖНАЕУ"

11.10.2019 - 17:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

11.10.2019 - 17:00

11.10.2019 - 17:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

Локомотив Збірна Харківської області-1

Самодай Валерій
Рибалка Юрій

11.10.2019 - 17:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

Локомотив Збірна Харківської області-1

11.10.2019 - 19:00

СК ВНМУ

11.10.2019 - 19:00

11.10.2019 - 19:00

ВК "Серце Поділля"

3 - 0

"Новатор"

Гранько Катерина
Паршин Віталій

11.10.2019 - 19:00

3 - 0

ВК "Серце Поділля"

"Новатор"

12.10.2019 - 11:00

СК ВДПУ

12.10.2019 - 11:00

12.10.2019 - 11:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 1

"Житичі-ЖНАЕУ"

Льопа Андрій
Скібіцький Олексій

12.10.2019 - 11:00

3 - 1

ВК "МХП-Вінниця"

"Житичі-ЖНАЕУ"

12.10.2019 - 11:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

12.10.2019 - 11:00

12.10.2019 - 11:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

Локомотив Збірна Харківської області-1

Рибалка Юрій
Самодай Валерій

12.10.2019 - 11:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

Локомотив Збірна Харківської області-1

12.10.2019 - 12:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

12.10.2019 - 12:00

12.10.2019 - 12:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

0 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

Овчарук Сергій
Босенко Володимир

12.10.2019 - 12:00

0 - 3

Збірна Харківської області-Юридична академія

"Буревісник"-ШВСМ

12.10.2019 - 13:30

СК ВНМУ

12.10.2019 - 13:30

12.10.2019 - 13:30

ВК "Серце Поділля"

3 - 0

"Новатор"

Паршин Віталій
Гранько Катерина

12.10.2019 - 13:30

3 - 0

ВК "Серце Поділля"

"Новатор"



II тур

18.10.2019 - 17:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

18.10.2019 - 17:00

18.10.2019 - 17:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

3 - 1

"Буревісник"-ШВСМ

Елькін Максим
Самодай Валерій

18.10.2019 - 17:00

3 - 1

Локомотив Збірна Харківської області-1

"Буревісник"-ШВСМ

18.10.2019 - 18:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

18.10.2019 - 18:00

18.10.2019 - 18:00

"Житичі-ЖНАЕУ"

3 - 0

Збірна Харківської області-Юридична академія

Рибалка Юрій
Копач Віталій

18.10.2019 - 18:00

3 - 0

"Житичі-ЖНАЕУ"

Збірна Харківської області-Юридична академія

18.10.2019 - 19:00

СК ВДПУ

18.10.2019 - 19:00

18.10.2019 - 19:00

"Новатор"

0 - 3

ВК "МХП-Вінниця"

Паєвський Володимир
Ковальчук Андрій

18.10.2019 - 19:00

0 - 3

"Новатор"

ВК "МХП-Вінниця"

18.10.2019 - 20:00

ПС Галичина

18.10.2019 - 20:00

18.10.2019 - 20:00

"ВК Барком-Кажани"

2 - 3

ВК "Серце Поділля"

Льопа Андрій
Медвідь Михайло

18.10.2019 - 20:00

2 - 3

"ВК Барком-Кажани"

ВК "Серце Поділля"

19.10.2019 - 11:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

19.10.2019 - 11:00

19.10.2019 - 11:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

3 - 1

"Буревісник"-ШВСМ

Самодай Валерій
Елькін Максим

19.10.2019 - 11:00

3 - 1

Локомотив Збірна Харківської області-1

"Буревісник"-ШВСМ

19.10.2019 - 12:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"Житичі-ЖНАЕУ"

3 - 0

Збірна Харківської області-Юридична академія

Копач Віталій
Рибалка Юрій

19.10.2019 - 12:00

3 - 0

"Житичі-ЖНАЕУ"

Збірна Харківської області-Юридична академія

19.10.2019 - 12:00

СК ВДПУ

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"Новатор"

0 - 3

ВК "МХП-Вінниця"

Ковальчук Андрій
Паєвський Володимир

19.10.2019 - 12:00

0 - 3

"Новатор"

ВК "МХП-Вінниця"

19.10.2019 - 12:00

ПС Галичина

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

ВК "Серце Поділля"

Медвідь Михайло
Льопа Андрій

19.10.2019 - 12:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

ВК "Серце Поділля"



III тур

01.11.2019 - 16:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

01.11.2019 - 16:00

01.11.2019 - 16:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

3 - 0

"Новатор"

Рибалка Юрій
Філоненко Андрій

01.11.2019 - 16:00

3 - 0

Збірна Харківської області-Юридична академія

"Новатор"

01.11.2019 - 16:30

СК ВНМУ

01.11.2019 - 16:30

01.11.2019 - 16:30

ВК "Серце Поділля"

3 - 0

Локомотив Збірна Харківської області-1

Іванов Олег
Осадчий Олександр

01.11.2019 - 16:30

3 - 0

ВК "Серце Поділля"

Локомотив Збірна Харківської області-1

01.11.2019 - 18:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

01.11.2019 - 18:00

01.11.2019 - 18:00

"Буревісник"-ШВСМ

2 - 3

"Житичі-ЖНАЕУ"

Овчарук Сергій
Паршин Віталій

01.11.2019 - 18:00

2 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

"Житичі-ЖНАЕУ"

01.11.2019 - 18:30

СК ВДПУ

01.11.2019 - 18:30

01.11.2019 - 18:30

ВК "МХП-Вінниця"

2 - 3

"ВК Барком-Кажани"

Ковальчук Андрій
Гулька Сергій

01.11.2019 - 18:30

2 - 3

ВК "МХП-Вінниця"

"ВК Барком-Кажани"

02.11.2019 - 11:00

СК ВДПУ

02.11.2019 - 11:00

02.11.2019 - 11:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 2

"ВК Барком-Кажани"

Гулька Сергій
Ковальчук Андрій

02.11.2019 - 11:00

3 - 2

ВК "МХП-Вінниця"

"ВК Барком-Кажани"

02.11.2019 - 12:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

02.11.2019 - 12:00

02.11.2019 - 12:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

3 - 0

"Новатор"

Філоненко Андрій
Рибалка Юрій

02.11.2019 - 12:00

3 - 0

Збірна Харківської області-Юридична академія

"Новатор"

02.11.2019 - 12:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

02.11.2019 - 12:00

02.11.2019 - 12:00

"Буревісник"-ШВСМ

1 - 3

"Житичі-ЖНАЕУ"

Паршин Віталій
Овчарук Сергій

02.11.2019 - 12:00

1 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

"Житичі-ЖНАЕУ"

02.11.2019 - 13:00

СК ВНМУ

02.11.2019 - 13:00

02.11.2019 - 13:00

ВК "Серце Поділля"

2 - 3

Локомотив Збірна Харківської області-1

Осадчий Олександр
Іванов Олег

02.11.2019 - 13:00

2 - 3

ВК "Серце Поділля"

Локомотив Збірна Харківської області-1



IV тур

14.11.2019 - 17:00

СК ВДПУ

14.11.2019 - 17:00

14.11.2019 - 17:00

ВК "Серце Поділля"

3 - 2

ВК "МХП-Вінниця"

Паршин Віталій
Іванов Олег

14.11.2019 - 17:00

3 - 2

ВК "Серце Поділля"

ВК "МХП-Вінниця"

15.11.2019 - 17:00

СК ВДПУ

15.11.2019 - 17:00

15.11.2019 - 17:00

ВК "Серце Поділля"

2 - 3

ВК "МХП-Вінниця"

Іванов Олег
Паршин Віталій

15.11.2019 - 17:00

2 - 3

ВК "Серце Поділля"

ВК "МХП-Вінниця"

15.11.2019 - 17:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

15.11.2019 - 17:00

15.11.2019 - 17:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

1 - 3

"Житичі-ЖНАЕУ"

Босенко Володимир
Медвідь Михайло

15.11.2019 - 17:00

1 - 3

Локомотив Збірна Харківської області-1

"Житичі-ЖНАЕУ"

15.11.2019 - 19:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

15.11.2019 - 19:00

15.11.2019 - 19:00

"Новатор"

0 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

Овчарук Сергій
Гранько Катерина

15.11.2019 - 19:00

0 - 3

"Новатор"

"Буревісник"-ШВСМ

15.11.2019 - 20:00

ПС Галичина

15.11.2019 - 20:00

15.11.2019 - 20:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 0

Збірна Харківської області-Юридична академія

Тесліцький Юрій
Філоненко Андрій

15.11.2019 - 20:00

3 - 0

"ВК Барком-Кажани"

Збірна Харківської області-Юридична академія

16.11.2019 - 11:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

16.11.2019 - 11:00

16.11.2019 - 11:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

0 - 3

"Житичі-ЖНАЕУ"

Медвідь Михайло
Босенко Володимир

16.11.2019 - 11:00

0 - 3

Локомотив Збірна Харківської області-1

"Житичі-ЖНАЕУ"

16.11.2019 - 12:00

ПС Галичина

16.11.2019 - 12:00

16.11.2019 - 12:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

Збірна Харківської області-Юридична академія

Філоненко Андрій
Тесліцький Юрій

16.11.2019 - 12:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

Збірна Харківської області-Юридична академія

16.11.2019 - 13:30

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

16.11.2019 - 13:30

16.11.2019 - 13:30

"Новатор"

0 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

Гранько Катерина
Овчарук Сергій

16.11.2019 - 13:30

0 - 3

"Новатор"

"Буревісник"-ШВСМ



V тур

29.11.2019 - 16:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

29.11.2019 - 16:00

29.11.2019 - 16:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

-

ВК "Серце Поділля"

Рибалка Юрій
Іванов Олег

29.11.2019 - 16:00

-

Збірна Харківської області-Юридична академія

ВК "Серце Поділля"

29.11.2019 - 17:00

СК Колос

29.11.2019 - 17:00

29.11.2019 - 17:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

Локомотив Збірна Харківської області-1

Ковальчук Андрій
Осадчий Олександр

29.11.2019 - 17:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

Локомотив Збірна Харківської області-1

29.11.2019 - 18:00

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

29.11.2019 - 18:00

29.11.2019 - 18:00

"Буревісник"-ШВСМ

-

"ВК Барком-Кажани"

Умінська Світлана
Паєвський Володимир

29.11.2019 - 18:00

-

"Буревісник"-ШВСМ

"ВК Барком-Кажани"

29.11.2019 - 18:00

СК ЖНАЕУ

29.11.2019 - 18:00

29.11.2019 - 18:00

"Житичі-ЖНАЕУ"

-

"Новатор"

Тесліцький Юрій
Паршин Віталій

29.11.2019 - 18:00

-

"Житичі-ЖНАЕУ"

"Новатор"

30.11.2019 - 11:30

СЗ НУ "Чернігівський колегіум"

30.11.2019 - 11:30

30.11.2019 - 11:30

"Буревісник"-ШВСМ

-

"ВК Барком-Кажани"

Паєвський Володимир
Умінська Світлана

30.11.2019 - 11:30

-

"Буревісник"-ШВСМ

"ВК Барком-Кажани"

30.11.2019 - 12:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

30.11.2019 - 12:00

30.11.2019 - 12:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

-

ВК "Серце Поділля"

Іванов Олег
Рибалка Юрій

30.11.2019 - 12:00

-

Збірна Харківської області-Юридична академія

ВК "Серце Поділля"

30.11.2019 - 12:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

30.11.2019 - 12:00

30.11.2019 - 12:00

"Житичі-ЖНАЕУ"

-

"Новатор"

Паршин Віталій
Тесліцький Юрій

30.11.2019 - 12:00

-

"Житичі-ЖНАЕУ"

"Новатор"

30.11.2019 - 12:00

СК Колос

30.11.2019 - 12:00

30.11.2019 - 12:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

Локомотив Збірна Харківської області-1

Осадчий Олександр
Ковальчук Андрій

30.11.2019 - 12:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

Локомотив Збірна Харківської області-1



VI тур

05.12.2019 - 00:00

ПС Галичина

05.12.2019 - 00:00

05.12.2019 - 00:00

"ВК Барком-Кажани"

-

"Житичі-ЖНАЕУ"

Паршин Віталій
Елькін Максим

05.12.2019 - 00:00

-

"ВК Барком-Кажани"

"Житичі-ЖНАЕУ"

06.12.2019 - 00:00

ПС Галичина

06.12.2019 - 00:00

06.12.2019 - 00:00

"ВК Барком-Кажани"

-

"Житичі-ЖНАЕУ"

Елькін Максим
Паршин Віталій

06.12.2019 - 00:00

-

"ВК Барком-Кажани"

"Житичі-ЖНАЕУ"

06.12.2019 - 00:00

СК ВНМУ

06.12.2019 - 00:00

06.12.2019 - 00:00

ВК "Серце Поділля"

-

"Буревісник"-ШВСМ

Льопа Андрій
Умінський Євген

06.12.2019 - 00:00

-

ВК "Серце Поділля"

"Буревісник"-ШВСМ

06.12.2019 - 00:00

СК Колос

06.12.2019 - 00:00

06.12.2019 - 00:00

ВК "МХП-Вінниця"

-

Збірна Харківської області-Юридична академія

Скібіцький Олексій
Медвідь Михайло

06.12.2019 - 00:00

-

ВК "МХП-Вінниця"

Збірна Харківської області-Юридична академія

06.12.2019 - 00:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

06.12.2019 - 00:00

06.12.2019 - 00:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

-

"Новатор"

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

06.12.2019 - 00:00

-

Локомотив Збірна Харківської області-1

"Новатор"

07.12.2019 - 00:00

СК ВНМУ

07.12.2019 - 00:00

07.12.2019 - 00:00