XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років

XXIX Чемпіонат України. Суперліга (чоловіки) сезон 2019/2020 років

select
XXIX Чемпіонат України серед чоловічих команд суперліги сезону 2019/2020 років І етап Matches

I тур

11.10.2019 - 16:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

11.10.2019 - 16:00

11.10.2019 - 16:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

3 - 0

"Буревісник"-ШВСМ

Босенко Володимир
Овчарук Сергій

11.10.2019 - 16:00

3 - 0

Збірна Харківської області-Юридична академія

"Буревісник"-ШВСМ

11.10.2019 - 17:00

СК ВДПУ

11.10.2019 - 17:00

11.10.2019 - 17:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 1

"Житичі-ЖНАЕУ"

Скібіцький Олексій
Льопа Андрій

11.10.2019 - 17:00

3 - 1

ВК "МХП-Вінниця"

"Житичі-ЖНАЕУ"

11.10.2019 - 17:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

11.10.2019 - 17:00

11.10.2019 - 17:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

Локомотив Збірна Харківської області-1

Самодай Валерій
Рибалка Юрій

11.10.2019 - 17:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

Локомотив Збірна Харківської області-1

11.10.2019 - 19:00

СК ВНМУ

11.10.2019 - 19:00

11.10.2019 - 19:00

ВК "Серце Поділля"

3 - 0

"Новатор"

Гранько Катерина
Паршин Віталій

11.10.2019 - 19:00

3 - 0

ВК "Серце Поділля"

"Новатор"

12.10.2019 - 11:00

СК ВДПУ

12.10.2019 - 11:00

12.10.2019 - 11:00

ВК "МХП-Вінниця"

3 - 1

"Житичі-ЖНАЕУ"

Льопа Андрій
Скібіцький Олексій

12.10.2019 - 11:00

3 - 1

ВК "МХП-Вінниця"

"Житичі-ЖНАЕУ"

12.10.2019 - 11:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

12.10.2019 - 11:00

12.10.2019 - 11:00

"ВК Барком-Кажани"

3 - 1

Локомотив Збірна Харківської області-1

Рибалка Юрій
Самодай Валерій

12.10.2019 - 11:00

3 - 1

"ВК Барком-Кажани"

Локомотив Збірна Харківської області-1

12.10.2019 - 12:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

12.10.2019 - 12:00

12.10.2019 - 12:00

Збірна Харківської області-Юридична академія

0 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

Овчарук Сергій
Босенко Володимир

12.10.2019 - 12:00

0 - 3

Збірна Харківської області-Юридична академія

"Буревісник"-ШВСМ

12.10.2019 - 13:30

СК ВНМУ

12.10.2019 - 13:30

12.10.2019 - 13:30

ВК "Серце Поділля"

3 - 0

"Новатор"

Паршин Віталій
Гранько Катерина

12.10.2019 - 13:30

3 - 0

ВК "Серце Поділля"

"Новатор"



II тур

18.10.2019 - 17:00

СК Колос

18.10.2019 - 17:00

18.10.2019 - 17:00

"Новатор"

-

ВК "МХП-Вінниця"

Паєвський Володимир
Ковальчук Андрій

18.10.2019 - 17:00

-

"Новатор"

ВК "МХП-Вінниця"

18.10.2019 - 17:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

18.10.2019 - 17:00

18.10.2019 - 17:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

-

"Буревісник"-ШВСМ

Елькін Максим
Самодай Валерій

18.10.2019 - 17:00

-

Локомотив Збірна Харківської області-1

"Буревісник"-ШВСМ

18.10.2019 - 18:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

18.10.2019 - 18:00

18.10.2019 - 18:00

"Житичі-ЖНАЕУ"

-

Збірна Харківської області-Юридична академія

Рибалка Юрій
Копач Віталій

18.10.2019 - 18:00

-

"Житичі-ЖНАЕУ"

Збірна Харківської області-Юридична академія

18.10.2019 - 20:00

ПС Галичина

18.10.2019 - 20:00

18.10.2019 - 20:00

"ВК Барком-Кажани"

-

ВК "Серце Поділля"

Льопа Андрій
Медвідь Михайло

18.10.2019 - 20:00

-

"ВК Барком-Кажани"

ВК "Серце Поділля"

19.10.2019 - 11:00

СК Колос

19.10.2019 - 11:00

19.10.2019 - 11:00

"Новатор"

-

ВК "МХП-Вінниця"

Ковальчук Андрій
Паєвський Володимир

19.10.2019 - 11:00

-

"Новатор"

ВК "МХП-Вінниця"

19.10.2019 - 11:00

ФСК Локомотив ім. Г. Кірпи

19.10.2019 - 11:00

19.10.2019 - 11:00

Локомотив Збірна Харківської області-1

-

"Буревісник"-ШВСМ

Самодай Валерій
Елькін Максим

19.10.2019 - 11:00

-

Локомотив Збірна Харківської області-1

"Буревісник"-ШВСМ

19.10.2019 - 12:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"Житичі-ЖНАЕУ"

-

Збірна Харківської області-Юридична академія

Копач Віталій
Рибалка Юрій

19.10.2019 - 12:00

-

"Житичі-ЖНАЕУ"

Збірна Харківської області-Юридична академія

19.10.2019 - 12:00

ПС Галичина

19.10.2019 - 12:00

19.10.2019 - 12:00

"ВК Барком-Кажани"

-

ВК "Серце Поділля"

Медвідь Михайло
Льопа Андрій

19.10.2019 - 12:00

-

"ВК Барком-Кажани"

ВК "Серце Поділля"



III тур

No Matches Appointed Yet



IV тур

No Matches Appointed Yet



V тур

No Matches Appointed Yet



VI тур

No Matches Appointed Yet



VII тур

No Matches Appointed Yet



VIІI тур

No Matches Appointed Yet



IX тур

No Matches Appointed Yet



X тур

No Matches Appointed Yet



XI тур

No Matches Appointed Yet



XII тур

No Matches Appointed Yet



XIII тур

No Matches Appointed Yet



XIV тур

No Matches Appointed Yet



XV тур

No Matches Appointed Yet



XVI тур

No Matches Appointed Yet



XVII тур

No Matches Appointed Yet



XVІII тур

No Matches Appointed Yet