"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років

"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років

select
"ДРУГА ЛІГА-Дмарт"XXXII чемпіонат України (чоловіки) сезон 2022/2023 років "ДРУГА ЛІГА-Дмарт" Matches

основний етап

28.10.2022 - 15:00

СОК "Лаяр Палац"

28.10.2022 - 15:00

28.10.2022 - 15:00

ВК"Біоресурс"

0 - 3

"Ужгородський національний університет"

Бочаров Олександр
Лемещук Сергій

28.10.2022 - 15:00

0 - 3

ВК"Біоресурс"

"Ужгородський національний університет"

28.10.2022 - 17:00

СОК "Лаяр Палац"

28.10.2022 - 17:00

28.10.2022 - 17:00

"ХАЕС-НАЕК"

2 - 3

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

Елькін Максим
Бочаров Олександр

28.10.2022 - 17:00

2 - 3

"ХАЕС-НАЕК"

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

29.10.2022 - 13:00

СОК "Лаяр Палац"

29.10.2022 - 13:00

29.10.2022 - 13:00

ВК"Біоресурс"

0 - 3

"ХАЕС-НАЕК"

Лемещук Сергій
Бочаров Олександр

29.10.2022 - 13:00

0 - 3

ВК"Біоресурс"

"ХАЕС-НАЕК"

29.10.2022 - 15:00

СОК "Лаяр Палац"

29.10.2022 - 15:00

29.10.2022 - 15:00

"Ужгородський національний університет"

2 - 3

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

Бочаров Олександр
Елькін Максим

29.10.2022 - 15:00

2 - 3

"Ужгородський національний університет"

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

30.10.2022 - 12:00

СОК "Лаяр Палац"

30.10.2022 - 12:00

30.10.2022 - 12:00

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

3 - 0

ВК"Біоресурс"

Елькін Максим
Бочаров Олександр

30.10.2022 - 12:00

3 - 0

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

ВК"Біоресурс"

30.10.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

30.10.2022 - 14:00

30.10.2022 - 14:00

"ХАЕС-НАЕК"

3 - 1

"Ужгородський національний університет"

Бочаров Олександр
Лемещук Сергій

30.10.2022 - 14:00

3 - 1

"ХАЕС-НАЕК"

"Ужгородський національний університет"

04.11.2022 - 16:00

СОК "Лаяр Палац"

04.11.2022 - 16:00

04.11.2022 - 16:00

"Ок-Ойл-ЧНУ"

3 - 1

ВК"Садгора-Нива"

Борколеш Степан
Баранюк Юрій

04.11.2022 - 16:00

3 - 1

"Ок-Ойл-ЧНУ"

ВК"Садгора-Нива"

04.11.2022 - 18:00

СОК "Лаяр Палац"

04.11.2022 - 18:00

04.11.2022 - 18:00

ВК"Вінниця"

3 - 0

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)

Баранюк Юрій
Борколеш Степан

04.11.2022 - 18:00

3 - 0

ВК"Вінниця"

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)

05.11.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

05.11.2022 - 14:00

05.11.2022 - 14:00

"Ок-Ойл-ЧНУ"

3 - 1

ВК"Вінниця"

Баранюк Юрій
Борколеш Степан

05.11.2022 - 14:00

3 - 1

"Ок-Ойл-ЧНУ"

ВК"Вінниця"

05.11.2022 - 16:00

СОК "Лаяр Палац"

05.11.2022 - 16:00

05.11.2022 - 16:00

ВК"Садгора-Нива"

3 - 0

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)

Борколеш Степан
Баранюк Юрій

05.11.2022 - 16:00

3 - 0

ВК"Садгора-Нива"

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)

06.11.2022 - 08:30

СОК "Лаяр Палац"

06.11.2022 - 08:30

06.11.2022 - 08:30

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)

1 - 3

"Ок-Ойл-ЧНУ"

Борколеш Степан
Баранюк Юрій

06.11.2022 - 08:30

1 - 3

"Збірна Полтавської області-ВК Решетилівка(молодь)

"Ок-Ойл-ЧНУ"

06.11.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

06.11.2022 - 14:00

06.11.2022 - 14:00

ВК"Вінниця"

3 - 1

ВК"Садгора-Нива"

Баранюк Юрій
Борколеш Степан

06.11.2022 - 14:00

3 - 1

ВК"Вінниця"

ВК"Садгора-Нива"