"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років

"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років

select
"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) сезон 2022/2023 років "ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXII чемпіонат України (жінки) Matches

II тур

21.10.2022 - 12:00

СОК "Лаяр Палац"

21.10.2022 - 12:00

21.10.2022 - 12:00

"Рись-ДЮСШ"

3 - 2

ДВК"Полісянка"

Яцик Віталій
Борколеш Степан

21.10.2022 - 12:00

3 - 2

"Рись-ДЮСШ"

ДВК"Полісянка"

22.10.2022 - 13:00

СОК "Лаяр Палац"

22.10.2022 - 13:00

22.10.2022 - 13:00

"Новатор"

3 - 1

"Рись-ДЮСШ"

Яцик Віталій
Борколеш Степан

22.10.2022 - 13:00

3 - 1

"Новатор"

"Рись-ДЮСШ"

23.10.2022 - 11:00

СОК "Лаяр Палац"

23.10.2022 - 11:00

23.10.2022 - 11:00

ДВК"Полісянка"

0 - 3

"Новатор"

Яцик Віталій
Борколеш Степан

23.10.2022 - 11:00

0 - 3

ДВК"Полісянка"

"Новатор"



III тур

21.10.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

21.10.2022 - 14:00

21.10.2022 - 14:00

"Енергетик"

3 - 0

"ОДЮСШ-Волинський край"

Борколеш Степан
Яцик Віталій

21.10.2022 - 14:00

3 - 0

"Енергетик"

"ОДЮСШ-Волинський край"

22.10.2022 - 11:00

СОК "Лаяр Палац"

22.10.2022 - 11:00

22.10.2022 - 11:00

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

0 - 3

"Енергетик"

Борколеш Степан
Яцик Віталій

22.10.2022 - 11:00

0 - 3

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

"Енергетик"

23.10.2022 - 13:00

СОК "Лаяр Палац"

23.10.2022 - 13:00

23.10.2022 - 13:00

"ОДЮСШ-Волинський край"

3 - 1

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

Борколеш Степан
Яцик Віталій

23.10.2022 - 13:00

3 - 1

"ОДЮСШ-Волинський край"

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка



I тур

21.10.2022 - 18:00

Спорткомплекс "Колос"

21.10.2022 - 18:00

21.10.2022 - 18:00

"ДЮСШ Авангард"

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2"

Дячук Андрій
Климко Назарій

21.10.2022 - 18:00

0 - 3

"ДЮСШ Авангард"

"Олімпія-ДЮСШ №2"

22.10.2022 - 11:00

Спорткомплекс "Колос"

22.10.2022 - 11:00

22.10.2022 - 11:00

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 0

"ДЮСШ Авангард"

Климко Назарій
Дячук Андрій

22.10.2022 - 11:00

3 - 0

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"ДЮСШ Авангард"

23.10.2022 - 12:00

Спорткомплекс "Колос"

23.10.2022 - 12:00

23.10.2022 - 12:00

"Олімпія-ДЮСШ №2"

1 - 3

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Дячук Андрій
Климко Назарій

23.10.2022 - 12:00

1 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2"

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"



IV тур

18.11.2022 - 12:00

СОК "Лаяр Палац"

18.11.2022 - 12:00

18.11.2022 - 12:00

"Олімпія-ДЮСШ №2"

0 - 3

"Енергетик"

Яцик Віталій
Остап'юк Дмитро

18.11.2022 - 12:00

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2"

"Енергетик"

18.11.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

18.11.2022 - 14:00

18.11.2022 - 14:00

"ОДЮСШ-Волинський край"

0 - 3

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Остап'юк Дмитро
Елькін Максим

18.11.2022 - 14:00

0 - 3

"ОДЮСШ-Волинський край"

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

18.11.2022 - 16:00

СОК "Лаяр Палац"

18.11.2022 - 16:00

18.11.2022 - 16:00

"ДЮСШ Авангард"

0 - 3

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

Елькін Максим
Яцик Віталій

18.11.2022 - 16:00

0 - 3

"ДЮСШ Авангард"

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

19.11.2022 - 11:00

СОК "Лаяр Палац"

19.11.2022 - 11:00

19.11.2022 - 11:00

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 0

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

Остап'юк Дмитро
Яцик Віталій

19.11.2022 - 11:00

3 - 0

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

19.11.2022 - 13:00

СОК "Лаяр Палац"

19.11.2022 - 13:00

19.11.2022 - 13:00

"Олімпія-ДЮСШ №2"

3 - 0

"ОДЮСШ-Волинський край"

Елькін Максим
Остап'юк Дмитро

19.11.2022 - 13:00

3 - 0

"Олімпія-ДЮСШ №2"

"ОДЮСШ-Волинський край"

19.11.2022 - 15:00

СОК "Лаяр Палац"

19.11.2022 - 15:00

19.11.2022 - 15:00

"Енергетик"

3 - 0

"ДЮСШ Авангард"

Яцик Віталій
Елькін Максим

19.11.2022 - 15:00

3 - 0

"Енергетик"

"ДЮСШ Авангард"

20.11.2022 - 10:00

СОК "Лаяр Палац"

20.11.2022 - 10:00

20.11.2022 - 10:00

"ДЮСШ Авангард"

1 - 3

"ОДЮСШ-Волинський край"

Елькін Максим
Яцик Віталій

20.11.2022 - 10:00

1 - 3

"ДЮСШ Авангард"

"ОДЮСШ-Волинський край"

20.11.2022 - 12:00

СОК "Лаяр Палац"

20.11.2022 - 12:00

20.11.2022 - 12:00

"Енергетик"

0 - 3

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Яцик Віталій
Остап'юк Дмитро

20.11.2022 - 12:00

0 - 3

"Енергетик"

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

20.11.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

20.11.2022 - 14:00

20.11.2022 - 14:00

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2"

Остап'юк Дмитро
Елькін Максим

20.11.2022 - 14:00

0 - 3

"Збірна Полтавської області-Панянка-ВК Решетилівка

"Олімпія-ДЮСШ №2"



V тур

02.12.2022 - 11:00

СОК "Лаяр Палац"

02.12.2022 - 11:00

02.12.2022 - 11:00

"Новатор"

3 - 2

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Лемещук Сергій
Буга Сергій

02.12.2022 - 11:00

3 - 2

"Новатор"

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

02.12.2022 - 13:00

СОК "Лаяр Палац"

02.12.2022 - 13:00

02.12.2022 - 13:00

"ДЮСШ Авангард"

1 - 3

"Рись-ДЮСШ"

Буга Сергій
Дячук Андрій

02.12.2022 - 13:00

1 - 3

"ДЮСШ Авангард"

"Рись-ДЮСШ"

02.12.2022 - 15:00

СОК "Лаяр Палац"

02.12.2022 - 15:00

02.12.2022 - 15:00

ДВК"Полісянка"

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2"

Дячук Андрій
Лемещук Сергій

02.12.2022 - 15:00

0 - 3

ДВК"Полісянка"

"Олімпія-ДЮСШ №2"

03.12.2022 - 10:00

СОК "Лаяр Палац"

03.12.2022 - 10:00

03.12.2022 - 10:00

"Рись-ДЮСШ"

1 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2"

Дячук Андрій
Лемещук Сергій

03.12.2022 - 10:00

1 - 3

"Рись-ДЮСШ"

"Олімпія-ДЮСШ №2"

03.12.2022 - 12:00

СОК "Лаяр Палац"

03.12.2022 - 12:00

03.12.2022 - 12:00

"Новатор"

3 - 0

"ДЮСШ Авангард"

Лемещук Сергій
Буга Сергій

03.12.2022 - 12:00

3 - 0

"Новатор"

"ДЮСШ Авангард"

03.12.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

03.12.2022 - 14:00

03.12.2022 - 14:00

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 0

ДВК"Полісянка"

Буга Сергій
Дячук Андрій

03.12.2022 - 14:00

3 - 0

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

ДВК"Полісянка"

04.12.2022 - 10:00

СОК "Лаяр Палац"

04.12.2022 - 10:00

04.12.2022 - 10:00

ДВК"Полісянка"

3 - 0

"ДЮСШ Авангард"

Буга Сергій
Дячук Андрій

04.12.2022 - 10:00

3 - 0

ДВК"Полісянка"

"ДЮСШ Авангард"

04.12.2022 - 12:00

СОК "Лаяр Палац"

04.12.2022 - 12:00

04.12.2022 - 12:00

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 1

"Рись-ДЮСШ"

Дячук Андрій
Лемещук Сергій

04.12.2022 - 12:00

3 - 1

ВК"Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Рись-ДЮСШ"

04.12.2022 - 14:00

СОК "Лаяр Палац"

04.12.2022 - 14:00

04.12.2022 - 14:00

"Олімпія-ДЮСШ №2"

3 - 0

"Новатор"

Лемещук Сергій
Буга Сергій

04.12.2022 - 14:00

3 - 0

"Олімпія-ДЮСШ №2"

"Новатор"