"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років.

ПЕРША ЛІГА-Дмарт (жін)

"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років. Група "Б".

select
"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років. Група "Б". "ПЕРША ЛІГА-Дмарт". Група "Б". Matches

І тур

16.10.2021 - 14:00

16.10.2021 - 14:00

16.10.2021 - 14:00

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

0 - 3

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

Населевець Павло
Бочаров Олександр

16.10.2021 - 14:00

0 - 3

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

16.10.2021 - 16:00

СК ПНПУ

16.10.2021 - 16:00

16.10.2021 - 16:00

Збірна-Чернігів м. Чернігів

1 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

Щербина Віталій
Саранча Микола

16.10.2021 - 16:00

1 - 3

Збірна-Чернігів м. Чернігів

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

1 - 3

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

Бочаров Олександр
Населевець Павло

16.10.2021 - 17:00

1 - 3

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

16.10.2021 - 18:30

СК ПНПУ

16.10.2021 - 18:30

16.10.2021 - 18:30

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

3 - 0

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

Саранча Микола
Щербина Віталій

16.10.2021 - 18:30

3 - 0

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

17.10.2021 - 11:00

17.10.2021 - 11:00

17.10.2021 - 11:00

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

3 - 1

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

Бочаров Олександр
Населевець Павло

17.10.2021 - 11:00

3 - 1

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

17.10.2021 - 11:00

СК ПНПУ

17.10.2021 - 11:00

17.10.2021 - 11:00

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

0 - 3

Збірна-Чернігів м. Чернігів

Саранча Микола
Щербина Віталій

17.10.2021 - 11:00

0 - 3

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

Збірна-Чернігів м. Чернігів

17.10.2021 - 13:30

17.10.2021 - 13:30

17.10.2021 - 13:30

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

3 - 0

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

Населевець Павло
Бочаров Олександр

17.10.2021 - 13:30

3 - 0

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

17.10.2021 - 13:30

СК ПНПУ

17.10.2021 - 13:30

17.10.2021 - 13:30

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

3 - 1

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

Щербина Віталій
Саранча Микола

17.10.2021 - 13:30

3 - 1

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

12.11.2021 - 16:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

12.11.2021 - 16:00

12.11.2021 - 16:00

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

3 - 0

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

Хуторний Костянтин
Сокульський Анатолій

12.11.2021 - 16:00

3 - 0

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут



ІІ тур

06.11.2021 - 11:00

06.11.2021 - 11:00

06.11.2021 - 11:00

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

0 - 3

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

Горобець Олександр
Сокульський Анатолій

06.11.2021 - 11:00

0 - 3

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

13.11.2021 - 12:00

13.11.2021 - 12:00

13.11.2021 - 12:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

3 - 2

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

Сокульський Анатолій
Хуторний Костянтин

13.11.2021 - 12:00

3 - 2

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

13.11.2021 - 14:30

13.11.2021 - 14:30

13.11.2021 - 14:30

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

0 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

Хуторний Костянтин
Сокульський Анатолій

13.11.2021 - 14:30

0 - 3

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

13.11.2021 - 16:00

13.11.2021 - 16:00

13.11.2021 - 16:00

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

1 - 3

Збірна-Чернігів м. Чернігів

Салабай Олександр
Марич Олег

13.11.2021 - 16:00

1 - 3

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

Збірна-Чернігів м. Чернігів

13.11.2021 - 19:00

13.11.2021 - 19:00

13.11.2021 - 19:00

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

0 - 3

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

Марич Олег
Салабай Олександр

13.11.2021 - 19:00

0 - 3

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

14.11.2021 - 10:00

14.11.2021 - 10:00

14.11.2021 - 10:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

3 - 1

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

Хуторний Костянтин
Сокульський Анатолій

14.11.2021 - 10:00

3 - 1

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

14.11.2021 - 11:00

14.11.2021 - 11:00

14.11.2021 - 11:00

Збірна-Чернігів м. Чернігів

1 - 3

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

Салабай Олександр
Марич Олег

14.11.2021 - 11:00

1 - 3

Збірна-Чернігів м. Чернігів

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

14.11.2021 - 12:30

14.11.2021 - 12:30

14.11.2021 - 12:30

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

1 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

Сокульський Анатолій
Хуторний Костянтин

14.11.2021 - 12:30

1 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

14.11.2021 - 14:00

14.11.2021 - 14:00

14.11.2021 - 14:00

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

3 - 0

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

Марич Олег
Салабай Олександр

14.11.2021 - 14:00

3 - 0

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне



ІІІ тур

18.12.2021 - 16:00

18.12.2021 - 16:00

18.12.2021 - 16:00

Збірна-Чернігів м. Чернігів

3 - 0

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

Хавруняк Ігор
Хуторний Костянтин

18.12.2021 - 16:00

3 - 0

Збірна-Чернігів м. Чернігів

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

18.12.2021 - 16:00

18.12.2021 - 16:00

18.12.2021 - 16:00

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

3 - 0

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

Щербина Віталій
Баранюк Юрій

18.12.2021 - 16:00

3 - 0

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

18.12.2021 - 18:30

18.12.2021 - 18:30

18.12.2021 - 18:30

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

3 - 0

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

Хуторний Костянтин
Хавруняк Ігор

18.12.2021 - 18:30

3 - 0

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

18.12.2021 - 18:30

18.12.2021 - 18:30

18.12.2021 - 18:30

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

3 - 1

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

Баранюк Юрій
Щербина Віталій

18.12.2021 - 18:30

3 - 1

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

19.12.2021 - 10:00

19.12.2021 - 10:00

19.12.2021 - 10:00

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

0 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

Баранюк Юрій
Щербина Віталій

19.12.2021 - 10:00

0 - 3

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

19.12.2021 - 11:00

19.12.2021 - 11:00

19.12.2021 - 11:00

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

0 - 3

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

Хавруняк Ігор
Хуторний Костянтин

19.12.2021 - 11:00

0 - 3

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

19.12.2021 - 12:30

19.12.2021 - 12:30

19.12.2021 - 12:30

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

0 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

Щербина Віталій
Баранюк Юрій

19.12.2021 - 12:30

0 - 3

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

19.12.2021 - 13:30

19.12.2021 - 13:30

19.12.2021 - 13:30

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

0 - 3

Збірна-Чернігів м. Чернігів

Хуторний Костянтин
Хавруняк Ігор

19.12.2021 - 13:30

0 - 3

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

Збірна-Чернігів м. Чернігів

28.01.2022 - 16:00

28.01.2022 - 16:00

28.01.2022 - 16:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

-

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

Хуторний Костянтин
Андросенко Михайло

28.01.2022 - 16:00

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область



IV тур

29.01.2021 - 16:30

29.01.2021 - 16:30

29.01.2021 - 16:30

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

Андросенко Михайло
Хуторний Костянтин

29.01.2021 - 16:30

-

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

15.10.2021 - 19:00

СЗ ДДАЕУ

15.10.2021 - 19:00

15.10.2021 - 19:00

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

3 - 0

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

Бочаров Олександр
Населевець Павло

15.10.2021 - 19:00

3 - 0

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

29.01.2022 - 13:30

29.01.2022 - 13:30

29.01.2022 - 13:30

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

-

Збірна-Чернігів м. Чернігів

Сокульський Анатолій
Мацухов Данило

29.01.2022 - 13:30

-

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

Збірна-Чернігів м. Чернігів

29.01.2022 - 14:00

29.01.2022 - 14:00

29.01.2022 - 14:00

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

-

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

Хуторний Костянтин
Андросенко Михайло

29.01.2022 - 14:00

-

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

29.01.2022 - 16:00

29.01.2022 - 16:00

29.01.2022 - 16:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

-

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

Мацухов Данило
Сокульський Анатолій

29.01.2022 - 16:00

-

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

30.01.2022 - 10:30

30.01.2022 - 10:30

30.01.2022 - 10:30

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

-

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

Андросенко Михайло
Хуторний Костянтин

30.01.2022 - 10:30

-

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

30.01.2022 - 10:30

30.01.2022 - 10:30

30.01.2022 - 10:30

Збірна-Чернігів м. Чернігів

-

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

Мацухов Данило
Сокульський Анатолій

30.01.2022 - 10:30

-

Збірна-Чернігів м. Чернігів

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

30.01.2022 - 13:00

30.01.2022 - 13:00

30.01.2022 - 13:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

-

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

Хуторний Костянтин
Андросенко Михайло

30.01.2022 - 13:00

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

30.01.2022 - 13:00

30.01.2022 - 13:00

30.01.2022 - 13:00

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

-

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

Сокульський Анатолій
Мацухов Данило

30.01.2022 - 13:00

-

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2-ДЮСШ №5 м. Біла Церква

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків



V тур

12.11.2021 - 18:00

12.11.2021 - 18:00

12.11.2021 - 18:00

Збірна-Чернігів м. Чернігів

2 - 3

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

Марич Олег
Салабай Олександр

12.11.2021 - 18:00

2 - 3

Збірна-Чернігів м. Чернігів

ТЕОСОФ-ДЮСШ-2 м. Біла Церква

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

Хуторний Костянтин
Андросенко Михайло

26.02.2022 - 00:00

-

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

-

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

Андросенко Михайло
Хуторний Костянтин

26.02.2022 - 00:00

-

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

-

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

Щербина Віталій
Баранюк Юрій

26.02.2022 - 00:00

-

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

26.02.2022 - 00:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

-

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

Баранюк Юрій
Щербина Віталій

26.02.2022 - 00:00

-

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

-

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

Хуторний Костянтин
Андросенко Михайло

27.02.2022 - 00:00

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ-2 Збірна Полтавської області"

"Радіус-СДЮСШОР №2" м. Полтава

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

-

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

Андросенко Михайло
Хуторний Костянтин

27.02.2022 - 00:00

-

"Іскра-ЛНУ ім. Тараса Шевченка" Луганська область

ВК "Іскра-ДДАЕУ" м. Підгородне

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

-

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

Щербина Віталій
Баранюк Юрій

27.02.2022 - 00:00

-

ДЮСШ №1 м. Миколаїв

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки" м. Бахмут

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

27.02.2022 - 00:00

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

-

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

Баранюк Юрій
Щербина Віталій

27.02.2022 - 00:00

-

"Южанка-2" ЧНУ-МФКФК-ДЮСШ №5 м. Миколаїв

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків