"СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ-Дмарт". (жінки) сезон 2021 року.


кращий бомбардир(очки / партії)

#18

ІннаДеніна 3,33(10/3)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#14

КсеніяПугач 0,57(4/7)

#15

ЮліяМикитюк 0,5(1/2)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#18

ІннаДеніна 50%(10/20)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Луханіна Н.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Мелюшкина Д.
(СК "Прометей" Дніпропетровська область)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Кириченко Г.
("Хімік" м. Южне)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Петриченко А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Гужва К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОД)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік" м. Южне)
  • ЛІБЕРО 2  
    Ніколайчук В.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Кітіпова Л.
    (СК "Прометей" Д)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Дімітрова Н.
    (СК "Прометей" Дніпропетровська область)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Лучко Л.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Касанова А.Х.
    (СК "Прометей" Дніпропетровська область)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Дудник К.
    (СК "Прометей" Дніпропетровська область)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Савченко В.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)

Таблиця

СКУ-Дмарт

"СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ-Дмарт". (жінки) 2021 року. СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ-Дмарт Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

СК "Прометей" Дніпропетровська область

6

2

2

0

6

1

177

143

1

1

0

0

0

0

6,00

1,238

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

3

2

1

1

4

3

165

139

1

0

0

0

1

0

1,33

1,187

-

"Хімік" м. Южне

0

1

0

1

0

3

53

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,707

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

0

1

0

1

0

3

37

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,493

-




"СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ-Дмарт". (жінки) 2021 року. СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ-Дмарт Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

"СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ-Дмарт". (жінки) 2021 року.

Команда гість

"Орбіта

"Регіна

"Хімік"

СК "Про

Команда господар

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя ("Орбіта)

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне ("Регіна)

"Хімік" м. Южне ("Хімік")

СК "Прометей" Дніпропетровська область (СК "Про)

3 - 1

3 - 0

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Луханіна Н.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Мелюшкина Д.
(СК "Прометей" Дніпропетровська область)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Кириченко Г.
("Хімік" м. Южне)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Петриченко А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Гужва К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОД)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік" м. Южне)
  • ЛІБЕРО 2  
    Ніколайчук В.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Кітіпова Л.
    (СК "Прометей" Д)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Дімітрова Н.
    (СК "Прометей" Дніпропетровська область)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Лучко Л.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Касанова А.Х.
    (СК "Прометей" Дніпропетровська область)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Дудник К.
    (СК "Прометей" Дніпропетровська область)
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Савченко В.
    ("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Луханіна Н.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Мелюшкина Д.
(СК "Прометей" Дніпропетровська область)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Кириченко Г.
("Хімік" м. Южне)

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Петриченко А.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Гужва К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОД)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік" м. Южне)
ЛІБЕРО 2  
Ніколайчук В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ПАСУЮЧИЙ 2  
Кітіпова Л.
(СК "Прометей" Д)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Дімітрова Н.
(СК "Прометей" Дніпропетровська область)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Дудник К.
(СК "Прометей" Дніпропетровська область)
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Лучко Л.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Савченко В.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Касанова А.Х.
(СК "Прометей" Дніпропетровська область)