"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років.


  • 08.10.2021 - 11:00

    "Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

    Академія "Прометей" Дніпропетровська область

    0 - 3

    17/25  13/25  14/25

  • 08.10.2021 - 13:30

    Аланта-2 м. Дніпро

    МСК "Дніпро" м. Черкаси

    3 - 1

    25/18  25/18  21/25  28/26

  • 08.10.2021 - 16:00

    "ФОГТЛАНД" м. Одеса

    "Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

    3 - 2

    23/25  23/25  25/14  25/21  15/11

  • 08.10.2021 - 16:30

    "Університет"-ШВСМ м. Чернігів

    Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

    0 - 3

    22/25  25/27  22/25

  • 08.10.2021 - 17:00

    ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

    ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

    3 - 1

    13/25  25/9  25/22  25/18

  • 08.10.2021 - 19:00

    "Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

    СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

    0 - 3

    13/25  17/25  23/25

  • 08.10.2021 - 19:30

    "Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

    ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

    0 - 3

    18/25  20/25  15/25

  • 08.10.2021 - 19:30

    ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

    "ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

    3 - 0

    25/14  25/12  25/20

  • 09.10.2021 - 11:00

    Академія "Прометей" Дніпропетровська область

    МСК "Дніпро" м. Черкаси

    3 - 0

    25/10  25/13  25/13

  • 09.10.2021 - 13:30

    "Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

    Аланта-2 м. Дніпро

    0 - 3

    24/26  19/25  23/25

  • 09.10.2021 - 14:30

    Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

    "ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

    3 - 0

    25/17  25/22  25/17

  • 09.10.2021 - 16:00

    "ФОГТЛАНД" м. Одеса

    "Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

    2 - 3

    25/14  21/25  25/21  21/25  15/17

  • 09.10.2021 - 16:00

    ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

    "Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

    3 - 2

    25/16  21/25  25/18  16/25  15/12

  • 09.10.2021 - 17:30

    "Університет"-ШВСМ м. Чернігів

    ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

    0 - 3

    17/25  17/25  23/25

  • 09.10.2021 - 18:30

    ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

    ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

    2 - 3

    12/25  25/15  27/25  17/25  9/15

  • 09.10.2021 - 19:00

    "Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

    СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

    2 - 3

    25/23  25/19  6/25  10/25  7/15

  • 10.10.2021 - 11:00

    Аланта-2 м. Дніпро

    Академія "Прометей" Дніпропетровська область

    2 - 3

    10/25  25/20  19/25  27/25  9/15

  • 10.10.2021 - 11:00

    "Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

    ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

    3 - 2

    25/15  25/23  23/25  23/25  15/10

  • 10.10.2021 - 11:00

    "Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

    "Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

    3 - 0

    25/20  25/22  25/19

  • 10.10.2021 - 11:00

    "ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

    "Університет"-ШВСМ м. Чернігів

    1 - 3

    10/25  27/25  23/25  10/25

  • 10.10.2021 - 13:30

    МСК "Дніпро" м. Черкаси

    "Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

    3 - 2

    22/25  27/25  25/20  11/25  15/13

  • 10.10.2021 - 13:30

    ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

    ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

    3 - 0

    25/19  26/24  25/11

  • 10.10.2021 - 14:00

    СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

    "ФОГТЛАНД" м. Одеса

    0 - 3

    21/25  18/25  21/25

  • 10.10.2021 - 14:00

    ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

    Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

    3 - 1

    15/25  31/29  25/11  25/22

    
08.10.2021 - 11:00

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

0 - 3

17/25  13/25  14/25

08.10.2021 - 13:30

Аланта-2 м. Дніпро

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 1

25/18  25/18  21/25  28/26

08.10.2021 - 16:00

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

3 - 2

23/25  23/25  25/14  25/21  15/11

08.10.2021 - 16:30

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

0 - 3

22/25  25/27  22/25

08.10.2021 - 17:00

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

3 - 1

13/25  25/9  25/22  25/18

08.10.2021 - 19:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

0 - 3

13/25  17/25  23/25

08.10.2021 - 19:30

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

0 - 3

18/25  20/25  15/25

08.10.2021 - 19:30

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

3 - 0

25/14  25/12  25/20

09.10.2021 - 11:00

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 0

25/10  25/13  25/13

09.10.2021 - 13:30

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

Аланта-2 м. Дніпро

0 - 3

24/26  19/25  23/25

09.10.2021 - 14:30

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

3 - 0

25/17  25/22  25/17

09.10.2021 - 16:00

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

2 - 3

25/14  21/25  25/21  21/25  15/17

09.10.2021 - 16:00

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

3 - 2

25/16  21/25  25/18  16/25  15/12

09.10.2021 - 17:30

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

0 - 3

17/25  17/25  23/25

09.10.2021 - 18:30

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

2 - 3

12/25  25/15  27/25  17/25  9/15

09.10.2021 - 19:00

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

2 - 3

25/23  25/19  6/25  10/25  7/15

10.10.2021 - 11:00

Аланта-2 м. Дніпро

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

2 - 3

10/25  25/20  19/25  27/25  9/15

10.10.2021 - 11:00

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

3 - 2

25/15  25/23  23/25  23/25  15/10

10.10.2021 - 11:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

3 - 0

25/20  25/22  25/19

10.10.2021 - 11:00

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

1 - 3

10/25  27/25  23/25  10/25

10.10.2021 - 13:30

МСК "Дніпро" м. Черкаси

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

3 - 2

22/25  27/25  25/20  11/25  15/13

10.10.2021 - 13:30

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

3 - 0

25/19  26/24  25/11

10.10.2021 - 14:00

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

0 - 3

21/25  18/25  21/25

10.10.2021 - 14:00

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

3 - 1

15/25  31/29  25/11  25/22

кращий бомбардир(очки / партії)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#26

УлянаКотар 0,82(9/11)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#26

УлянаКотар 0,82(9/11)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#9

ІринаТанчук 96%(53/55)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Пономаренко О.
("ФОГТЛАНД" м. Одеса)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Мчедлішвілі Н.
(Аланта-2 м. Дніпро)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Булаковська В.
("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Матвійчук О.
(ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Котар У.
(Академія "Прометей" Дніпропетровська область)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Усова Я.
(ВК "Полісся-2" )
ЛІБЕРО 1  
Автономова А.
(ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів)
  • ЛІБЕРО 2  
    Деленько І.
    (ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Миронцова А.
    ("Університет"-Ш)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Білоконська А.
    ("Університет"-ШВСМ м. Чернігів)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Михайлютенко О.
    ("ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м. Харків)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Жаркова К.
    (Академія "Прометей" Дніпропетровська область)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Капланська Д.
    (Академія "Прометей" Дніпропетровська область)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Єгорова А.
    (Академія "Прометей" Дніпропетровська область)

Таблиця

ВЛ-Дмарт (жін)

ВЛ-Дмарт (жін)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

ВЛ-Дмарт (жін)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

ВЛ-Дмарт (жін)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

ВЛ-Дмарт (жін)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

ВЛ-Дмарт (жін)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

ВЛ-Дмарт (жін)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

Таблиця

ВЛ-Дмарт (жін)

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років. І етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

9

3

3

0

9

1

246

190

2

1

0

0

0

0

9,00

1,295

-

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

8

3

3

0

9

2

260

170

2

0

1

0

0

0

4,50

1,529

-

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

8

3

3