"КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт". (чоловіки) сезон 2021/2022 років.


  • 08.10.2021 - 16:00

    ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

    Збірна України U-18

    0 - 3

    22/25  19/25  23/25

  • 08.10.2021 - 16:30

    ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

    КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

    3 - 0

    25/12  25/19  25/23

  • 08.10.2021 - 17:00

    КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

    МСК "Дніпро" м. Черкаси

    0 - 3

    16/25  12/25  11/25

  • 08.10.2021 - 19:00

    СК "Краматорськ" м. Краматорськ

    ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

    2 - 3

    25/22  17/25  25/19  23/25  12/15

  • 08.10.2021 - 19:00

    "Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

    "Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

    0 - 3

    19/25  19/25  19/25

  • 08.10.2021 - 20:00

    ВК "Нікополь" м. Нікополь

    КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

    3 - 0

    25/11  25/11  25/16

  • 09.10.2021 - 12:00

    Збірна України U-18

    "Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

    1 - 3

    14/25  12/25  25/22  19/25

  • 09.10.2021 - 14:00

    КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

    ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

    3 - 0

    25/22  25/22  25/20

  • 09.10.2021 - 14:00

    КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

    МСК "Дніпро" м. Черкаси

    0 - 3

    17/25  11/25  17/25

  • 09.10.2021 - 15:00

    ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

    "Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

    3 - 1

    25/23  26/28  25/18  25/17

  • 09.10.2021 - 16:30

    ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

    СК "Краматорськ" м. Краматорськ

    3 - 0

    25/18  25/13  25/16

  • 09.10.2021 - 17:00

    ВК "Нікополь" м. Нікополь

    КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

    3 - 0

    25/15  25/21  25/16

  • 10.10.2021 - 11:00

    "Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

    Збірна України U-18

    3 - 0

    25/23  25/23  26/24

  • 10.10.2021 - 11:00

    МСК "Дніпро" м. Черкаси

    ВК "Нікополь" м. Нікополь

    3 - 0

    25/21  25/19  25/21

  • 10.10.2021 - 11:00

    ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

    ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

    0 - 3

    17/25  19/25  14/25

  • 10.10.2021 - 13:30

    СК "Краматорськ" м. Краматорськ

    КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

    2 - 3

    20/25  27/25  25/19  21/25  13/15

  • 10.10.2021 - 13:30

    "Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

    ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

    3 - 0

    25/21  25/18  25/16

  • 10.10.2021 - 14:00

    КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

    КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

    3 - 0

    25/22  25/13  25/18

    
08.10.2021 - 16:00

ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

Збірна України U-18

0 - 3

22/25  19/25  23/25

08.10.2021 - 16:30

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

3 - 0

25/12  25/19  25/23

08.10.2021 - 17:00

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

МСК "Дніпро" м. Черкаси

0 - 3

16/25  12/25  11/25

08.10.2021 - 19:00

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

2 - 3

25/22  17/25  25/19  23/25  12/15

08.10.2021 - 19:00

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

0 - 3

19/25  19/25  19/25

08.10.2021 - 20:00

ВК "Нікополь" м. Нікополь

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

3 - 0

25/11  25/11  25/16

09.10.2021 - 12:00

Збірна України U-18

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

1 - 3

14/25  12/25  25/22  19/25

09.10.2021 - 14:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

3 - 0

25/22  25/22  25/20

09.10.2021 - 14:00

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

МСК "Дніпро" м. Черкаси

0 - 3

17/25  11/25  17/25

09.10.2021 - 15:00

ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

3 - 1

25/23  26/28  25/18  25/17

09.10.2021 - 16:30

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

3 - 0

25/18  25/13  25/16

09.10.2021 - 17:00

ВК "Нікополь" м. Нікополь

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

3 - 0

25/15  25/21  25/16

10.10.2021 - 11:00

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

Збірна України U-18

3 - 0

25/23  25/23  26/24

10.10.2021 - 11:00

МСК "Дніпро" м. Черкаси

ВК "Нікополь" м. Нікополь

3 - 0

25/21  25/19  25/21

10.10.2021 - 11:00

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

0 - 3

17/25  19/25  14/25

10.10.2021 - 13:30

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

2 - 3

20/25  27/25  25/19  21/25  13/15

10.10.2021 - 13:30

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

3 - 0

25/21  25/18  25/16

10.10.2021 - 14:00

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

3 - 0

25/22  25/13  25/18

кращий бомбардир(очки / партії)

#14

ІлляГлабай 7,12(57/8)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#14

ІлляГлабай 3,88(31/8)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#11

ТарасВітошко 1,2(12/10)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#5

ЄвгенПерець 88%(35/40)

#5

МаксимТурик 85%(22/26)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#17

ІванЧерняк 69%(9/13)

#4

СергійПопов 69%(11/16)

#14

ІлляГлабай 68%(23/34)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Глабай І.
("ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Лойтаренко Д.
(ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Ковальчук Я.
("Поділля" м. Хмельницький)

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Арбузов М.
(ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Ратушняк А.
(ВСК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець)
ПАСУЮЧИЙ 1  
Чудінов .Д.
("ДСО-ЗУНУ-ДИНАМ)
ЛІБЕРО 1  
Перець Є.
("ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин)
  • ЛІБЕРО 2  
    Турик М.
    ("Поділля" м. Хмельницький)
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Прокопов М.
    ("Поділля" м. Хм)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Молдован Б.
    ("ШВСМ-СумДУ" м. Суми)
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Корнєєв А.
    ("ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Харченко Д.
    (ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Бойко Є.
    ("Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова Кахова)
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Мірчев В.
    ("ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль)

Таблиця

КУ-Дмарт (чол)

  
Вигр
М'ячі
3
9
3
9
3
9
3
9
3
9
3
8
2
7
2
7
2
6
2
6
2
6
2
6
2
6
2
5
2
4
1
3
1
3
1
3
1
3
1
3
1
3
1
3
1
2
1
2
0
2
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0

КУ-Дмарт (чол)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

КУ-Дмарт (чол)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

КУ-Дмарт (чол)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

КУ-Дмарт (чол)

  
Вигр
М'ячі
No records to display.

Таблиця

КУ-Дмарт (чол)

"КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт. (чоловіки) 2021/2022 років. І етап. КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт. І етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

МСК "Дніпро" м. Черкаси

9

3

3

0

9

0

225

145

3

0

0

0

0

0

-

1,552

-

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

9

3

3

0

9

0

225

151

3

0