"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років.

ПЕРША ЛІГА-Дмарт (жін)

"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років. Група "А".

select
"ПЕРША ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років. Група "А". "ПЕРША ЛІГА-Дмарт". Група "А". Matches

І тур

09.10.2021 - 16:00

СЗ ДДТУ

09.10.2021 - 16:00

09.10.2021 - 16:00

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

1 - 3

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

Андросенко Михайло
Філоненко Андрій

09.10.2021 - 16:00

1 - 3

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

09.10.2021 - 18:30

СЗ ДДТУ

09.10.2021 - 18:30

09.10.2021 - 18:30

ВК Максимум м. Боярка

0 - 3

Збірна України U-17

Філоненко Андрій
Андросенко Михайло

09.10.2021 - 18:30

0 - 3

ВК Максимум м. Боярка

Збірна України U-17

10.10.2021 - 16:00

СЗ ДДТУ

10.10.2021 - 16:00

10.10.2021 - 16:00

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

3 - 1

ВК Максимум м. Боярка

Філоненко Андрій
Андросенко Михайло

10.10.2021 - 16:00

3 - 1

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

ВК Максимум м. Боярка

10.10.2021 - 18:30

СЗ ДДТУ

10.10.2021 - 18:30

10.10.2021 - 18:30

Збірна України U-17

3 - 0

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

Андросенко Михайло
Філоненко Андрій

10.10.2021 - 18:30

3 - 0

Збірна України U-17

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

Нафтуся м. Трускавець

1 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

Бочаров Олександр
Салабай Олександр

23.10.2021 - 16:00

1 - 3

Нафтуся м. Трускавець

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

НУФВСУ м. Київ

2 - 3

"Новатор" м. Хмельницький

Населевець Павло
Хавруняк Ігор

23.10.2021 - 16:00

2 - 3

НУФВСУ м. Київ

"Новатор" м. Хмельницький

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

1 - 3

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

Салабай Олександр
Бочаров Олександр

23.10.2021 - 19:00

1 - 3

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

Інваспорт-Метеор м. Київ

3 - 0

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

Хавруняк Ігор
Населевець Павло

23.10.2021 - 19:00

3 - 0

Інваспорт-Метеор м. Київ

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

3 - 0

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

Салабай Олександр
Бочаров Олександр

24.10.2021 - 11:00

3 - 0

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

3 - 1

НУФВСУ м. Київ

Населевець Павло
Хавруняк Ігор

24.10.2021 - 11:00

3 - 1

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

НУФВСУ м. Київ

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

2 - 3

Нафтуся м. Трускавець

Бочаров Олександр
Салабай Олександр

24.10.2021 - 14:00

2 - 3

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

Нафтуся м. Трускавець

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

"Новатор" м. Хмельницький

0 - 3

Інваспорт-Метеор м. Київ

Хавруняк Ігор
Населевець Павло

24.10.2021 - 14:00

0 - 3

"Новатор" м. Хмельницький

Інваспорт-Метеор м. Київ



ІІ тур

19.11.2021 - 16:00

19.11.2021 - 16:00

19.11.2021 - 16:00

Збірна України U-17

3 - 2

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

Філоненко Андрій
Хуторний Костянтин

19.11.2021 - 16:00

3 - 2

Збірна України U-17

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

19.11.2021 - 19:00

19.11.2021 - 19:00

19.11.2021 - 19:00

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

1 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

Хуторний Костянтин
Філоненко Андрій

19.11.2021 - 19:00

1 - 3

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

20.11.2021 - 10:30

20.11.2021 - 10:30

20.11.2021 - 10:30

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

3 - 0

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

Філоненко Андрій
Хуторний Костянтин

20.11.2021 - 10:30

3 - 0

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

20.11.2021 - 12:00

20.11.2021 - 12:00

20.11.2021 - 12:00

"Новатор" м. Хмельницький

3 - 0

ВК Максимум м. Боярка

Бочаров Олександр
Хавруняк Ігор

20.11.2021 - 12:00

3 - 0

"Новатор" м. Хмельницький

ВК Максимум м. Боярка

20.11.2021 - 13:30

20.11.2021 - 13:30

20.11.2021 - 13:30

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

3 - 2

Збірна України U-17

Хуторний Костянтин
Філоненко Андрій

20.11.2021 - 13:30

3 - 2

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

Збірна України U-17

20.11.2021 - 14:30

20.11.2021 - 14:30

20.11.2021 - 14:30

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

3 - 1

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

Хавруняк Ігор
Бочаров Олександр

20.11.2021 - 14:30

3 - 1

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

21.11.2021 - 09:30

21.11.2021 - 09:30

21.11.2021 - 09:30

ВК Максимум м. Боярка

0 - 3

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

Хавруняк Ігор
Бочаров Олександр

21.11.2021 - 09:30

0 - 3

ВК Максимум м. Боярка

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

21.11.2021 - 12:00

21.11.2021 - 12:00

21.11.2021 - 12:00

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

0 - 3

"Новатор" м. Хмельницький

Бочаров Олександр
Хавруняк Ігор

21.11.2021 - 12:00

0 - 3

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

"Новатор" м. Хмельницький

27.11.2021 - 16:00

27.11.2021 - 16:00

27.11.2021 - 16:00

НУФВСУ м. Київ

3 - 0

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

Буга Сергій
Борколеш Степан

27.11.2021 - 16:00

3 - 0

НУФВСУ м. Київ

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

27.11.2021 - 19:00

27.11.2021 - 19:00

27.11.2021 - 19:00

Інваспорт-Метеор м. Київ

0 - 3

Нафтуся м. Трускавець

Борколеш Степан
Буга Сергій

27.11.2021 - 19:00

0 - 3

Інваспорт-Метеор м. Київ

Нафтуся м. Трускавець

28.11.2021 - 12:00

28.11.2021 - 12:00

28.11.2021 - 12:00

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

1 - 3

Інваспорт-Метеор м. Київ

Борколеш Степан
Буга Сергій

28.11.2021 - 12:00

1 - 3

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

Інваспорт-Метеор м. Київ

28.11.2021 - 15:00

28.11.2021 - 15:00

28.11.2021 - 15:00

Нафтуся м. Трускавець

3 - 0

НУФВСУ м. Київ

Буга Сергій
Борколеш Степан

28.11.2021 - 15:00

3 - 0

Нафтуся м. Трускавець

НУФВСУ м. Київ



ІІІ тур

11.12.2021 - 16:00

11.12.2021 - 16:00

11.12.2021 - 16:00

Збірна України U-17

0 - 3

"Новатор" м. Хмельницький

Бочаров Олександр
Баранюк Юрій

11.12.2021 - 16:00

0 - 3

Збірна України U-17

"Новатор" м. Хмельницький

11.12.2021 - 18:30

11.12.2021 - 18:30

11.12.2021 - 18:30

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

3 - 2

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

Баранюк Юрій
Бочаров Олександр

11.12.2021 - 18:30

3 - 2

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

12.12.2021 - 10:00

12.12.2021 - 10:00

12.12.2021 - 10:00

"Новатор" м. Хмельницький

3 - 0

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

Бочаров Олександр
Баранюк Юрій

12.12.2021 - 10:00

3 - 0

"Новатор" м. Хмельницький

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

12.12.2021 - 12:30

12.12.2021 - 12:30

12.12.2021 - 12:30

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

1 - 3

Збірна України U-17

Баранюк Юрій
Бочаров Олександр

12.12.2021 - 12:30

1 - 3

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

Збірна України U-17

17.12.2021 - 16:00

17.12.2021 - 16:00

17.12.2021 - 16:00

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

3 - 2

НУФВСУ м. Київ

Борколеш Степан
Саранча Микола

17.12.2021 - 16:00

3 - 2

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

НУФВСУ м. Київ

17.12.2021 - 19:00

17.12.2021 - 19:00

17.12.2021 - 19:00

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

3 - 2

Інваспорт-Метеор м. Київ

Саранча Микола
Борколеш Степан

17.12.2021 - 19:00

3 - 2

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

Інваспорт-Метеор м. Київ

18.12.2021 - 10:30

18.12.2021 - 10:30

18.12.2021 - 10:30

НУФВСУ м. Київ

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

Борколеш Степан
Саранча Микола

18.12.2021 - 10:30

0 - 3

НУФВСУ м. Київ

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

18.12.2021 - 13:30

18.12.2021 - 13:30

18.12.2021 - 13:30

Інваспорт-Метеор м. Київ

3 - 0

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

Саранча Микола
Борколеш Степан

18.12.2021 - 13:30

3 - 0

Інваспорт-Метеор м. Київ

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

18.12.2021 - 16:30

18.12.2021 - 16:30

18.12.2021 - 16:30

ВК Максимум м. Боярка

0 - 3

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

Салабай Олександр
Сокульський Анатолій

18.12.2021 - 16:30

0 - 3

ВК Максимум м. Боярка

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

18.12.2021 - 19:00

18.12.2021 - 19:00

18.12.2021 - 19:00

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

0 - 3

Нафтуся м. Трускавець

Сокульський Анатолій
Салабай Олександр

18.12.2021 - 19:00

0 - 3

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

Нафтуся м. Трускавець

19.12.2021 - 10:30

19.12.2021 - 10:30

19.12.2021 - 10:30

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

3 - 0

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

Салабай Олександр
Сокульський Анатолій

19.12.2021 - 10:30

3 - 0

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

ДВК "ПОЛІСЯНКА" м. Житомир

19.12.2021 - 13:00

19.12.2021 - 13:00

19.12.2021 - 13:00

Нафтуся м. Трускавець

3 - 0

ВК Максимум м. Боярка

Сокульський Анатолій
Салабай Олександр

19.12.2021 - 13:00

3 - 0

Нафтуся м. Трускавець

ВК Максимум м. Боярка



IV тур

22.01.2022 - 16:00

СК "Прометей"

22.01.2022 - 16:00

22.01.2022 - 16:00

Нафтуся м. Трускавець

3 - 0

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

Мельниченко Андрій
Горобець Олександр

22.01.2022 - 16:00

3 - 0

Нафтуся м. Трускавець

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

22.01.2022 - 18:30

СК "Прометей"

22.01.2022 - 18:30

22.01.2022 - 18:30

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

0 - 3

Збірна України U-17

Горобець Олександр
Мельниченко Андрій

22.01.2022 - 18:30

0 - 3

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

Збірна України U-17

23.01.2022 - 10:00

СК "Прометей"

23.01.2022 - 10:00

23.01.2022 - 10:00

Збірна України U-17

0 - 3

Нафтуся м. Трускавець

Мельниченко Андрій
Горобець Олександр

23.01.2022 - 10:00

0 - 3

Збірна України U-17

Нафтуся м. Трускавець

23.01.2022 - 12:30

СК "Прометей"

23.01.2022 - 12:30

23.01.2022 - 12:30

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

3 - 1

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

Горобець Олександр
Мельниченко Андрій

23.01.2022 - 12:30

3 - 1

Академія "Прометей-ДДТУ" м. Кам'янське

"ДЮСШ-ДНЗ ВПУ-34 Стрий" м. Стрий

05.02.2022 - 16:00

05.02.2022 - 16:00

05.02.2022 - 16:00

"Новатор" м. Хмельницький

-

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

Борколеш Степан
Денисовець Віталій

05.02.2022 - 16:00

-

"Новатор" м. Хмельницький

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

05.02.2022 - 19:00

05.02.2022 - 19:00

05.02.2022 - 19:00

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

-

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

Денисовець Віталій
Борколеш Степан

05.02.2022 - 19:00

-

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

06.02.2022 - 10:30

06.02.2022 - 10:30

06.02.2022 - 10:30

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

-

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

Борколеш Степан
Денисовець Віталій

06.02.2022 - 10:30

-

ВК "ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ-ЧОДЮСШ" м. Чернівці

"ЕНЕРГЕТИК" м. Нетішин

06.02.2022 - 13:30

06.02.2022 - 13:30

06.02.2022 - 13:30

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

-

"Новатор" м. Хмельницький

Денисовець Віталій
Борколеш Степан

06.02.2022 - 13:30

-

"Олімпія-ДЮСШ №2" м. Івано-Франківськ

"Новатор" м. Хмельницький

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

НУФВСУ м. Київ

-

ВК Максимум м. Боярка

Філоненко Андрій
Хавруняк Ігор

12.02.2022 - 00:00

-

НУФВСУ м. Київ

ВК Максимум м. Боярка

12.02.2022 - 00:00