"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років.

"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років.

select
"ВИЩА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років. І етап Matches

І тур

08.10.2021 - 11:00

СЗ ДДТУ

08.10.2021 - 11:00

08.10.2021 - 11:00

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

0 - 3

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

Умінська Світлана
Мацкайлов Юрій

08.10.2021 - 11:00

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

08.10.2021 - 13:30

СЗ ДДТУ

08.10.2021 - 13:30

08.10.2021 - 13:30

Аланта-2 м. Дніпро

3 - 1

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Мацкайлов Юрій
Умінська Світлана

08.10.2021 - 13:30

3 - 1

Аланта-2 м. Дніпро

МСК "Дніпро" м. Черкаси

08.10.2021 - 16:00

08.10.2021 - 16:00

08.10.2021 - 16:00

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

3 - 2

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

Васкан Іван
Височанський Іван

08.10.2021 - 16:00

3 - 2

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

08.10.2021 - 16:30

08.10.2021 - 16:30

08.10.2021 - 16:30

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

0 - 3

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

Пономаренко Кирил
Чекой Олександр

08.10.2021 - 16:30

0 - 3

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

08.10.2021 - 17:00

08.10.2021 - 17:00

08.10.2021 - 17:00

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

3 - 1

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

Вовкотруб Роман
Дячук Андрій

08.10.2021 - 17:00

3 - 1

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

08.10.2021 - 19:00

08.10.2021 - 19:00

08.10.2021 - 19:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

0 - 3

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

Височанський Іван
Васкан Іван

08.10.2021 - 19:00

0 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

08.10.2021 - 19:30

08.10.2021 - 19:30

08.10.2021 - 19:30

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

3 - 0

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

Чекой Олександр
Пономаренко Кирил

08.10.2021 - 19:30

3 - 0

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

08.10.2021 - 19:30

08.10.2021 - 19:30

08.10.2021 - 19:30

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

0 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

Дячук Андрій
Вовкотруб Роман

08.10.2021 - 19:30

0 - 3

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

09.10.2021 - 11:00

СЗ ДДТУ

09.10.2021 - 11:00

09.10.2021 - 11:00

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

3 - 0

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Мацкайлов Юрій
Умінська Світлана

09.10.2021 - 11:00

3 - 0

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

МСК "Дніпро" м. Черкаси

09.10.2021 - 13:30

СЗ ДДТУ

09.10.2021 - 13:30

09.10.2021 - 13:30

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

0 - 3

Аланта-2 м. Дніпро

Умінська Світлана
Мацкайлов Юрій

09.10.2021 - 13:30

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

Аланта-2 м. Дніпро

09.10.2021 - 14:30

09.10.2021 - 14:30

09.10.2021 - 14:30

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

3 - 0

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

Чекой Олександр
Пономаренко Кирил

09.10.2021 - 14:30

3 - 0

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

09.10.2021 - 16:00

09.10.2021 - 16:00

09.10.2021 - 16:00

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

3 - 2

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

Вовкотруб Роман
Дячук Андрій

09.10.2021 - 16:00

3 - 2

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

09.10.2021 - 16:00

09.10.2021 - 16:00

09.10.2021 - 16:00

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

2 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

Височанський Іван
Васкан Іван

09.10.2021 - 16:00

2 - 3

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

09.10.2021 - 17:30

09.10.2021 - 17:30

09.10.2021 - 17:30

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

0 - 3

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

Пономаренко Кирил
Чекой Олександр

09.10.2021 - 17:30

0 - 3

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

09.10.2021 - 18:30

09.10.2021 - 18:30

09.10.2021 - 18:30

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

2 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

Дячук Андрій
Вовкотруб Роман

09.10.2021 - 18:30

2 - 3

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

09.10.2021 - 19:00

09.10.2021 - 19:00

09.10.2021 - 19:00

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

2 - 3

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

Васкан Іван
Височанський Іван

09.10.2021 - 19:00

2 - 3

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

10.10.2021 - 11:00

СЗ ДДТУ

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

Аланта-2 м. Дніпро

2 - 3

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

Мацкайлов Юрій
Умінська Світлана

10.10.2021 - 11:00

2 - 3

Аланта-2 м. Дніпро

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

1 - 3

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

Чекой Олександр
Пономаренко Кирил

10.10.2021 - 11:00

1 - 3

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

3 - 2

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

Дячук Андрій
Вовкотруб Роман

10.10.2021 - 11:00

3 - 2

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

3 - 0

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

Васкан Іван
Височанський Іван

10.10.2021 - 11:00

3 - 0

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

10.10.2021 - 13:30

СЗ ДДТУ

10.10.2021 - 13:30

10.10.2021 - 13:30

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 2

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

Умінська Світлана
Мацкайлов Юрій

10.10.2021 - 13:30

3 - 2

МСК "Дніпро" м. Черкаси

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

10.10.2021 - 13:30

10.10.2021 - 13:30

10.10.2021 - 13:30

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

3 - 0

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

Вовкотруб Роман
Дячук Андрій

10.10.2021 - 13:30

3 - 0

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

10.10.2021 - 14:00

10.10.2021 - 14:00

10.10.2021 - 14:00

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

3 - 1

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

Пономаренко Кирил
Чекой Олександр

10.10.2021 - 14:00

3 - 1

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

10.10.2021 - 14:00

10.10.2021 - 14:00

10.10.2021 - 14:00

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

0 - 3

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

Височанський Іван
Васкан Іван

10.10.2021 - 14:00

0 - 3

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

"ФОГТЛАНД" м. Одеса



ІІ тур

30.10.2021 - 14:00

30.10.2021 - 14:00

30.10.2021 - 14:00

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

-

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

Савич Павло
Яцик Віталій

30.10.2021 - 14:00

-

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

-

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

Васкан Іван
Михайлов Олександр

30.10.2021 - 16:00

-

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

-

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

Дячук Андрій
Тесліцький Юрій

30.10.2021 - 16:00

-

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

-

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

Мацкайлов Юрій
Чекой Олександр

30.10.2021 - 16:00

-

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

30.10.2021 - 17:00

Аланта-2 м. Дніпро

-

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

Яцик Віталій
Савич Павло

30.10.2021 - 17:00

-

Аланта-2 м. Дніпро

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

30.10.2021 - 18:30

30.10.2021 - 18:30

30.10.2021 - 18:30

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

-

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

Михайлов Олександр
Васкан Іван

30.10.2021 - 18:30

-

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

30.10.2021 - 18:30

30.10.2021 - 18:30

30.10.2021 - 18:30

МСК "Дніпро" м. Черкаси

-

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

Тесліцький Юрій
Дячук Андрій

30.10.2021 - 18:30

-

МСК "Дніпро" м. Черкаси

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

30.10.2021 - 19:00

30.10.2021 - 19:00

30.10.2021 - 19:00

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

-

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

Чекой Олександр
Мацкайлов Юрій

30.10.2021 - 19:00

-

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

31.10.2021 - 10:30

31.10.2021 - 10:30

31.10.2021 - 10:30

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

-

Аланта-2 м. Дніпро

Яцик Віталій
Савич Павло

31.10.2021 - 10:30

-

ВК "Університет"-ПНУ м. Івано-Франківськ

Аланта-2 м. Дніпро

31.10.2021 - 10:30

31.10.2021 - 10:30

31.10.2021 - 10:30

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

-

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

Дячук Андрій
Тесліцький Юрій

31.10.2021 - 10:30

-

ВК "Львів'янка-ЛДУФК-Скіф" м. Львів

Академія "Прометей" Дніпропетровська область

31.10.2021 - 11:00

31.10.2021 - 11:00

31.10.2021 - 11:00

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

-

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

Михайлов Олександр
Васкан Іван

31.10.2021 - 11:00

-

"Університет"-ШВСМ м. Чернігів

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ #5 м. Миколаїв

31.10.2021 - 11:00

31.10.2021 - 11:00

31.10.2021 - 11:00

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

-

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

Чекой Олександр
Мацкайлов Юрій

31.10.2021 - 11:00

-

"ХНПУ-Харків'янка-Збірна Харківської області-2" м.

"Київська область-Спортліцей" м. Біла Церква

31.10.2021 - 13:00

31.10.2021 - 13:00

31.10.2021 - 13:00

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

-

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Тесліцький Юрій
Дячук Андрій

31.10.2021 - 13:00

-

"Регіна-2-КОСЛ" Рівненська область

МСК "Дніпро" м. Черкаси

31.10.2021 - 13:30

31.10.2021 - 13:30

31.10.2021 - 13:30

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

-

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

Савич Павло
Яцик Віталій

31.10.2021 - 13:30

-

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4" м. Чернівці

"Орбіта-Спортінтернат" м. Запоріжжя

31.10.2021 - 13:30

31.10.2021 - 13:30

31.10.2021 - 13:30

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

-

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

Васкан Іван
Михайлов Олександр

31.10.2021 - 13:30

-

ВК "Полісся-2-ШВСМ" м. Житомир

"ФОГТЛАНД" м. Одеса

31.10.2021 - 14:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

31.10.2021 - 14:00

31.10.2021 - 14:00

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

-

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)

Мацкайлов Юрій
Чекой Олександр

31.10.2021 - 14:00

-

Збірна Харківської області-КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харкі

СК "Балта"-БПК м. Балта (Одеська область)



ІІІ тур

No Matches Appointed Yet



IV тур

No Matches Appointed Yet



V тур

No Matches Appointed Yet



VI тур

No Matches Appointed Yet



VII тур

No Matches Appointed Yet