"СУПЕРЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років.

"СУПЕРЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років.

select
"СУПЕРЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (жінки) сезон 2021/2022 років. І етап Matches

І тур

01.10.2021 - 16:00

СЗ Завод медичного скла

01.10.2021 - 16:00

01.10.2021 - 16:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

3 - 0

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

Іванов Олег
Умінський Євген

01.10.2021 - 16:00

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

01.10.2021 - 16:00

СК Слобожанський

01.10.2021 - 16:00

01.10.2021 - 16:00

Аланта м. Дніпро

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Рибалка Юрій
Паєвський Володимир

01.10.2021 - 16:00

3 - 0

Аланта м. Дніпро

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

01.10.2021 - 18:30

СЗ Завод медичного скла

01.10.2021 - 18:30

01.10.2021 - 18:30

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

3 - 1

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

Умінський Євген
Іванов Олег

01.10.2021 - 18:30

3 - 1

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

01.10.2021 - 18:30

СК Слобожанський

01.10.2021 - 18:30

01.10.2021 - 18:30

СК "Прометей" Дніпропетровська область

3 - 1

"Хімік" м. Южне

Паєвський Володимир
Рибалка Юрій

01.10.2021 - 18:30

3 - 1

СК "Прометей" Дніпропетровська область

"Хімік" м. Южне

02.10.2021 - 11:00

СЗ Завод медичного скла

02.10.2021 - 11:00

02.10.2021 - 11:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

3 - 2

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

Іванов Олег
Умінський Євген

02.10.2021 - 11:00

3 - 2

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

02.10.2021 - 11:00

СЗ ДЮСШ №4

02.10.2021 - 11:00

02.10.2021 - 11:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

Копач Віталій
Льопа Андрій

02.10.2021 - 11:00

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

02.10.2021 - 11:30

СК Слобожанський

02.10.2021 - 11:30

02.10.2021 - 11:30

"Хімік" м. Южне

3 - 0

Аланта м. Дніпро

Паєвський Володимир
Рибалка Юрій

02.10.2021 - 11:30

3 - 0

"Хімік" м. Южне

Аланта м. Дніпро

02.10.2021 - 13:30

СЗ Завод медичного скла

02.10.2021 - 13:30

02.10.2021 - 13:30

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

1 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

Умінський Євген
Іванов Олег

02.10.2021 - 13:30

1 - 3

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

02.10.2021 - 14:00

СК Слобожанський

02.10.2021 - 14:00

02.10.2021 - 14:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

0 - 3

СК "Прометей" Дніпропетровська область

Рибалка Юрій
Паєвський Володимир

02.10.2021 - 14:00

0 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

СК "Прометей" Дніпропетровська область



ІІ тур

15.10.2021 - 15:00

ФСК Олімп

15.10.2021 - 15:00

15.10.2021 - 15:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Гулька Сергій
Рибалка Юрій

15.10.2021 - 15:00

3 - 0

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

15.10.2021 - 17:30

ФСК Олімп

15.10.2021 - 17:30

15.10.2021 - 17:30

"Хімік" м. Южне

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

Рибалка Юрій
Гулька Сергій

15.10.2021 - 17:30

3 - 0

"Хімік" м. Южне

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

16.10.2021 - 11:00

ФСК Олімп

16.10.2021 - 11:00

16.10.2021 - 11:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

2 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

Гулька Сергій
Рибалка Юрій

16.10.2021 - 11:00

2 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

16.10.2021 - 12:00

СК ЗНУ

16.10.2021 - 12:00

16.10.2021 - 12:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

3 - 0

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

Паєвський Володимир
Елькін Максим

16.10.2021 - 12:00

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

16.10.2021 - 13:30

ФСК Олімп

16.10.2021 - 13:30

16.10.2021 - 13:30

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

0 - 3

"Хімік" м. Южне

Рибалка Юрій
Гулька Сергій

16.10.2021 - 13:30

0 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

"Хімік" м. Южне

16.10.2021 - 17:00

СК Динамо

16.10.2021 - 17:00

16.10.2021 - 17:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

0 - 3

СК "Прометей" Дніпропетровська область

Осадчий Олександр
Паршин Віталій

16.10.2021 - 17:00

0 - 3

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

СК "Прометей" Дніпропетровська область

16.10.2021 - 19:30

СК Динамо

16.10.2021 - 19:30

16.10.2021 - 19:30

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

0 - 3

Аланта м. Дніпро

Паршин Віталій
Осадчий Олександр

16.10.2021 - 19:30

0 - 3

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

Аланта м. Дніпро

17.10.2021 - 16:00

СК Динамо

17.10.2021 - 16:00

17.10.2021 - 16:00

СК "Прометей" Дніпропетровська область

3 - 0

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

Осадчий Олександр
Паршин Віталій

17.10.2021 - 16:00

3 - 0

СК "Прометей" Дніпропетровська область

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

17.10.2021 - 18:30

СК Динамо

17.10.2021 - 18:30

17.10.2021 - 18:30

Аланта м. Дніпро

3 - 1

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

Паршин Віталій
Осадчий Олександр

17.10.2021 - 18:30

3 - 1

Аланта м. Дніпро

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир



ІІІ тур

23.10.2021 - 12:00

СЗ ОДЮСШ

23.10.2021 - 12:00

23.10.2021 - 12:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

3 - 0

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

Льопа Андрій
Іванов Олег

23.10.2021 - 12:00

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

23.10.2021 - 14:30

СЗ ОДЮСШ

23.10.2021 - 14:30

23.10.2021 - 14:30

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

3 - 2

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

Іванов Олег
Льопа Андрій

23.10.2021 - 14:30

3 - 2

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

23.10.2021 - 16:00

СК ПДАБА

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

СК "Прометей" Дніпропетровська область

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

Осадчий Олександр
Босенко Володимир

23.10.2021 - 16:00

3 - 0

СК "Прометей" Дніпропетровська область

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

23.10.2021 - 17:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

0 - 3

"Хімік" м. Южне

Лемещук Сергій
Чекой Олександр

23.10.2021 - 17:00

0 - 3

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

"Хімік" м. Южне

23.10.2021 - 18:30

СК ПДАБА

23.10.2021 - 18:30

23.10.2021 - 18:30

Аланта м. Дніпро

3 - 0

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

Босенко Володимир
Осадчий Олександр

23.10.2021 - 18:30

3 - 0

Аланта м. Дніпро

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

24.10.2021 - 11:00

СК ПДАБА

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

0 - 3

СК "Прометей" Дніпропетровська область

Осадчий Олександр
Босенко Володимир

24.10.2021 - 11:00

0 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

СК "Прометей" Дніпропетровська область

24.10.2021 - 11:00

СЗ ОДЮСШ

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

Іванов Олег
Льопа Андрій

24.10.2021 - 11:00

0 - 3

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

24.10.2021 - 13:30

СК ПДАБА

24.10.2021 - 13:30

24.10.2021 - 13:30

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

3 - 0

Аланта м. Дніпро

Босенко Володимир
Осадчий Олександр

24.10.2021 - 13:30

3 - 0

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

Аланта м. Дніпро

24.10.2021 - 13:30

СЗ ОДЮСШ

24.10.2021 - 13:30

24.10.2021 - 13:30

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Льопа Андрій
Іванов Олег

24.10.2021 - 13:30

3 - 1

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне



IV тур

12.11.2021 - 00:00

СЗ Завод медичного скла

12.11.2021 - 00:00

12.11.2021 - 00:00

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

-

"Хімік" м. Южне


12.11.2021 - 00:00

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

"Хімік" м. Южне

12.11.2021 - 00:00

СЗ Завод медичного скла

12.11.2021 - 00:00

12.11.2021 - 00:00

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

-

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця


12.11.2021 - 00:00

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

12.11.2021 - 00:00

12.11.2021 - 00:00

12.11.2021 - 00:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

-

СК "Прометей" Дніпропетровська область

Елькін Максим
Гулька Сергій

12.11.2021 - 00:00

-

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

СК "Прометей" Дніпропетровська область

12.11.2021 - 00:00

12.11.2021 - 00:00

12.11.2021 - 00:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

-

Аланта м. Дніпро

Гулька Сергій
Елькін Максим

12.11.2021 - 00:00

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Аланта м. Дніпро

13.11.2021 - 00:00

СЗ Завод медичного скла

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

"Хімік" м. Южне

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава


13.11.2021 - 00:00

-

"Хімік" м. Южне

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" м. Полтава

13.11.2021 - 00:00

СЗ Завод медичного скла

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя


13.11.2021 - 00:00

-

ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" м. Запоріжжя

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

СК "Прометей" Дніпропетровська область

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

Елькін Максим
Гулька Сергій

13.11.2021 - 00:00

-

СК "Прометей" Дніпропетровська область

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

Аланта м. Дніпро

-

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

Гулька Сергій
Елькін Максим

13.11.2021 - 00:00

-

Аланта м. Дніпро

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

13.11.2021 - 00:00

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

-

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир

Ковальчук Андрій
Паршин Віталій

13.11.2021 - 00:00

-

"Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" м. Житомир



V тур

No Matches Appointed Yet



VI тур

No Matches Appointed Yet



VII тур

No Matches Appointed Yet



VIII тур

No Matches Appointed Yet



IX тур

No Matches Appointed Yet



X тур

No Matches Appointed Yet