Чемпіонат України "Дитяча ліга". (юнаки 2006 рн.) сезон 2021/2022 років.

Чемпіонат України "Дитяча ліга". (юнаки 2006 рн.) сезон 2021/2022 років. Група Б

select
Чемпіонат України "Дитяча ліга". (юнаки 2006 рн.) сезон 2021/2022 років. Група Б Група Б Matches

І тур

26.11.2021 - 10:00

СК НУХТ

26.11.2021 - 10:00

26.11.2021 - 10:00

ДЮСШ №18 м. Київ

3 - 0

"Юність" м. Пустомити

Тарасов Олександр
Остап'юк Дмитро

26.11.2021 - 10:00

3 - 0

ДЮСШ №18 м. Київ

"Юність" м. Пустомити

26.11.2021 - 12:00

СК НУХТ

26.11.2021 - 12:00

26.11.2021 - 12:00

КСЛІ-юнаки 2006 м. Київ

3 - 0

"ОСДЮСШ-КОСМОДЖЕТ-ВІННИЧЧИНА"

Остап'юк Дмитро
Тарасов Олександр

26.11.2021 - 12:00

3 - 0

КСЛІ-юнаки 2006 м. Київ

"ОСДЮСШ-КОСМОДЖЕТ-ВІННИЧЧИНА"

26.11.2021 - 12:30

СК ЗНУ #1

26.11.2021 - 12:30

26.11.2021 - 12:30

КДЮСШ №1 (юнаки 2006 р.н.) м. Тернопіль

3 - 0

СК "Епіцентр" м. Городок

Чепенко Євгеній
Єднаковський Роман

26.11.2021 - 12:30

3 - 0

КДЮСШ №1 (юнаки 2006 р.н.) м. Тернопіль

СК "Епіцентр" м. Городок

26.11.2021 - 14:00

СК НУХТ

26.11.2021 - 14:00

26.11.2021 - 14:00

КЗПО ЖОДЮСШ "Юність" ЖОР-ВК "Амбасадор" м. Житомир

0 - 3

ДЮСШ-2 Ю-2006 м. Біла Церква

Тарасов Олександр
Остап'юк Дмитро

26.11.2021 - 14:00

0 - 3

КЗПО ЖОДЮСШ "Юність" ЖОР-ВК "Амбасадор" м. Житомир

ДЮСШ-2 Ю-2006 м. Біла Церква

27.11.2021 - 10:00

СК НУХТ

27.11.2021 - 10:00

27.11.2021 - 10:00

"Юність" м. Пустомити

0 - 3

КЗПО ЖОДЮСШ "Юність" ЖОР-ВК "Амбасадор" м. Житомир

Тарасов Олександр
Остап'юк Дмитро

27.11.2021 - 10:00

0 - 3

"Юність" м. Пустомити

КЗПО ЖОДЮСШ "Юність" ЖОР-ВК "Амбасадор" м. Житомир

27.11.2021 - 12:00

СК НУХТ

27.11.2021 - 12:00

27.11.2021 - 12:00

ДЮСШ №18 м. Київ

0 - 3

КСЛІ-юнаки 2006 м. Київ

Тарасов Олександр
Остап'юк Дмитро

27.11.2021 - 12:00

0 - 3

ДЮСШ №18 м. Київ

КСЛІ-юнаки 2006 м. Київ

27.11.2021 - 13:00

СК ЗНУ #1

27.11.2021 - 13:00

27.11.2021 - 13:00

СК "Епіцентр" м. Городок

-

КДЮСШ №1-юнаки 2006 р.н. м. Луцьк

Єднаковський Роман
Чепенко Євгеній

27.11.2021 - 13:00

-

СК "Епіцентр" м. Городок

КДЮСШ №1-юнаки 2006 р.н. м. Луцьк

27.11.2021 - 14:00

СК НУХТ

27.11.2021 - 14:00

27.11.2021 - 14:00

"ОСДЮСШ-КОСМОДЖЕТ-ВІННИЧЧИНА"

-

ДЮСШ-2 Ю-2006 м. Біла Церква

Остап'юк Дмитро
Тарасов Олександр

27.11.2021 - 14:00

-

"ОСДЮСШ-КОСМОДЖЕТ-ВІННИЧЧИНА"

ДЮСШ-2 Ю-2006 м. Біла Церква

28.11.2021 - 10:00

СК НУХТ

28.11.2021 - 10:00

28.11.2021 - 10:00

КЗПО ЖОДЮСШ "Юність" ЖОР-ВК "Амбасадор" м. Житомир

-

КСЛІ-юнаки 2006 м. Київ

Остап'юк Дмитро
Тарасов Олександр

28.11.2021 - 10:00

-

КЗПО ЖОДЮСШ "Юність" ЖОР-ВК "Амбасадор" м. Житомир

КСЛІ-юнаки 2006 м. Київ

28.11.2021 - 10:30

СК ЗНУ #1

28.11.2021 - 10:30

28.11.2021 - 10:30

КДЮСШ №1 (юнаки 2006 р.н.) м. Тернопіль

-

КДЮСШ №1-юнаки 2006 р.н. м. Луцьк

Чепенко Євгеній
Єднаковський Роман

28.11.2021 - 10:30

-

КДЮСШ №1 (юнаки 2006 р.н.) м. Тернопіль

КДЮСШ №1-юнаки 2006 р.н. м. Луцьк

28.11.2021 - 12:00

СК НУХТ

28.11.2021 - 12:00

28.11.2021 - 12:00

ДЮСШ-2 Ю-2006 м. Біла Церква

-

ДЮСШ №18 м. Київ

Тарасов Олександр
Остап'юк Дмитро

28.11.2021 - 12:00

-

ДЮСШ-2 Ю-2006 м. Біла Церква

ДЮСШ №18 м. Київ

28.11.2021 - 14:00

СК НУХТ

28.11.2021 - 14:00

28.11.2021 - 14:00

"Юність" м. Пустомити

-

"ОСДЮСШ-КОСМОДЖЕТ-ВІННИЧЧИНА"

Остап'юк Дмитро
Тарасов Олександр

28.11.2021 - 14:00

-

"Юність" м. Пустомити

"ОСДЮСШ-КОСМОДЖЕТ-ВІННИЧЧИНА"



ІІ тур

No Matches Appointed Yet



ІІІ тур

No Matches Appointed Yet