"КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт". (чоловіки) сезон 2021/2022 років.

КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт (чол)

"КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт". (чоловіки) сезон 2021/2022 років. І етап.

select
"КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт. (чоловіки) 2021/2022 років. І етап. КУБОК УКРАЇНИ-Дмарт. І етап Matches

Група "А"

01.10.2021 - 16:00

ФОК КЗ КДЮСШ ігрових видів спорту

01.10.2021 - 16:00

01.10.2021 - 16:00

"ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

3 - 0

"ВСК" м. Вінниця

Савич Павло
Хавруняк Ігор

01.10.2021 - 16:00

3 - 0

"ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

"ВСК" м. Вінниця

01.10.2021 - 19:00

ФОК КЗ КДЮСШ ігрових видів спорту

01.10.2021 - 19:00

01.10.2021 - 19:00

"Поділля" м. Хмельницький

3 - 0

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

Хавруняк Ігор
Савич Павло

01.10.2021 - 19:00

3 - 0

"Поділля" м. Хмельницький

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

02.10.2021 - 14:00

ФОК КЗ КДЮСШ ігрових видів спорту

02.10.2021 - 14:00

02.10.2021 - 14:00

"ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

0 - 3

"Поділля" м. Хмельницький

Савич Павло
Хавруняк Ігор

02.10.2021 - 14:00

0 - 3

"ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

"Поділля" м. Хмельницький

02.10.2021 - 17:00

ФОК КЗ КДЮСШ ігрових видів спорту

02.10.2021 - 17:00

02.10.2021 - 17:00

"ВСК" м. Вінниця

1 - 3

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

Хавруняк Ігор
Савич Павло

02.10.2021 - 17:00

1 - 3

"ВСК" м. Вінниця

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

03.10.2021 - 11:00

03.10.2021 - 11:00

03.10.2021 - 11:00

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

0 - 3

"ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

Хавруняк Ігор
Савич Павло

03.10.2021 - 11:00

0 - 3

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

"ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль

03.10.2021 - 14:00

ФОК КЗ КДЮСШ ігрових видів спорту

03.10.2021 - 14:00

03.10.2021 - 14:00

"Поділля" м. Хмельницький

3 - 0

"ВСК" м. Вінниця

Савич Павло
Хавруняк Ігор

03.10.2021 - 14:00

3 - 0

"Поділля" м. Хмельницький

"ВСК" м. Вінниця



Група "Б"

01.10.2021 - 16:00

СЗ ДЮСШ

01.10.2021 - 16:00

01.10.2021 - 16:00

НУФВСУ м. Київ

2 - 3

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

Хуторний Костянтин
Лемещук Сергій

01.10.2021 - 16:00

2 - 3

НУФВСУ м. Київ

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

01.10.2021 - 19:00

СЗ ДЮСШ

01.10.2021 - 19:00

01.10.2021 - 19:00

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

3 - 2

НУБіП України м. Київ

Лемещук Сергій
Хуторний Костянтин

01.10.2021 - 19:00

3 - 2

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

НУБіП України м. Київ

02.10.2021 - 13:00

СЗ ДЮСШ

02.10.2021 - 13:00

02.10.2021 - 13:00

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

3 - 1

НУБіП України м. Київ

Лемещук Сергій
Хуторний Костянтин

02.10.2021 - 13:00

3 - 1

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

НУБіП України м. Київ

02.10.2021 - 16:00

СЗ ДЮСШ

02.10.2021 - 16:00

02.10.2021 - 16:00

НУФВСУ м. Київ

3 - 0

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

Хуторний Костянтин
Лемещук Сергій

02.10.2021 - 16:00

3 - 0

НУФВСУ м. Київ

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

03.10.2021 - 11:00

СЗ ДЮСШ

03.10.2021 - 11:00

03.10.2021 - 11:00

НУБіП України м. Київ

1 - 3

НУФВСУ м. Київ

Лемещук Сергій
Хуторний Костянтин

03.10.2021 - 11:00

1 - 3

НУБіП України м. Київ

НУФВСУ м. Київ

03.10.2021 - 14:00

СЗ ДЮСШ

03.10.2021 - 14:00

03.10.2021 - 14:00

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

3 - 2

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

Хуторний Костянтин
Лемещук Сергій

03.10.2021 - 14:00

3 - 2

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь



Група "В"

24.09.2021 - 16:00

СК Динамо

24.09.2021 - 16:00

24.09.2021 - 16:00

ВСК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець

3 - 1

ВК "Біоресурс" м. Житомир

Вовкотруб Роман
Климко Назарій

24.09.2021 - 16:00

3 - 1

ВСК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець

ВК "Біоресурс" м. Житомир

24.09.2021 - 19:00

СК Динамо

24.09.2021 - 19:00

24.09.2021 - 19:00

ВК "Житичі-ДЮСШ-Поліський університет" м. Житомир

0 - 3

ВК "Патріот-Рівне" Рівненська область

Климко Назарій
Вовкотруб Роман

24.09.2021 - 19:00

0 - 3

ВК "Житичі-ДЮСШ-Поліський університет" м. Житомир

ВК "Патріот-Рівне" Рівненська область

25.09.2021 - 14:00

СК Динамо

25.09.2021 - 14:00

25.09.2021 - 14:00

ВК "Біоресурс" м. Житомир

0 - 3

ВК "Патріот-Рівне" Рівненська область

Вовкотруб Роман
Климко Назарій

25.09.2021 - 14:00

0 - 3

ВК "Біоресурс" м. Житомир

ВК "Патріот-Рівне" Рівненська область

25.09.2021 - 17:00

СК Динамо

25.09.2021 - 17:00

25.09.2021 - 17:00

ВСК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець

3 - 0

ВК "Житичі-ДЮСШ-Поліський університет" м. Житомир

Климко Назарій
Вовкотруб Роман

25.09.2021 - 17:00

3 - 0

ВСК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець

ВК "Житичі-ДЮСШ-Поліський університет" м. Житомир

26.09.2021 - 11:00

СК Динамо

26.09.2021 - 11:00

26.09.2021 - 11:00

ВК "Патріот-Рівне" Рівненська область

1 - 3

ВСК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець

Климко Назарій
Вовкотруб Роман

26.09.2021 - 11:00

1 - 3

ВК "Патріот-Рівне" Рівненська область

ВСК "МХП-Вінниця" смт. Тростянець

26.09.2021 - 14:00

СК Динамо

26.09.2021 - 14:00

26.09.2021 - 14:00

ВК "Житичі-ДЮСШ-Поліський університет" м. Житомир

3 - 1

ВК "Біоресурс" м. Житомир

Вовкотруб Роман
Климко Назарій

26.09.2021 - 14:00

3 - 1

ВК "Житичі-ДЮСШ-Поліський університет" м. Житомир

ВК "Біоресурс" м. Житомир



Група "Г"

08.10.2021 - 17:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

08.10.2021 - 17:00

08.10.2021 - 17:00

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

0 - 3

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

08.10.2021 - 17:00

0 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

МСК "Дніпро" м. Черкаси

08.10.2021 - 20:00

08.10.2021 - 20:00

08.10.2021 - 20:00

ВК "Нікополь" м. Нікополь

3 - 0

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

08.10.2021 - 20:00

3 - 0

ВК "Нікополь" м. Нікополь

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

09.10.2021 - 14:00

09.10.2021 - 14:00

09.10.2021 - 14:00

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

0 - 3

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

09.10.2021 - 14:00

0 - 3

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

МСК "Дніпро" м. Черкаси

09.10.2021 - 17:00

09.10.2021 - 17:00

09.10.2021 - 17:00

ВК "Нікополь" м. Нікополь

3 - 0

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

09.10.2021 - 17:00

3 - 0

ВК "Нікополь" м. Нікополь

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 0

ВК "Нікополь" м. Нікополь

Сокульський Анатолій
Щербина Віталій

10.10.2021 - 11:00

3 - 0

МСК "Дніпро" м. Черкаси

ВК "Нікополь" м. Нікополь

10.10.2021 - 14:00

10.10.2021 - 14:00

10.10.2021 - 14:00

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

3 - 0

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

Щербина Віталій
Сокульський Анатолій

10.10.2021 - 14:00

3 - 0

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь



Група "Ґ"

01.10.2021 - 17:30

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

01.10.2021 - 17:30

01.10.2021 - 17:30

КЗ "ХФКСП" ХОР-Юракадемія-2 м. Харків

3 - 0

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

Умінська Світлана
Гранько Катерина

01.10.2021 - 17:30

3 - 0

КЗ "ХФКСП" ХОР-Юракадемія-2 м. Харків

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

02.10.2021 - 17:30

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

02.10.2021 - 17:30

02.10.2021 - 17:30

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

0 - 3

"ШВСМ-СумДУ" м. Суми

Гранько Катерина
Умінська Світлана

02.10.2021 - 17:30

0 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР м. Харків

"ШВСМ-СумДУ" м. Суми

03.10.2021 - 13:00

СК НЮУ ім. Ярослава Мудрого

03.10.2021 - 13:00

03.10.2021 - 13:00

КЗ "ХФКСП" ХОР-Юракадемія-2 м. Харків

0 - 3

"ШВСМ-СумДУ" м. Суми

Умінська Світлана
Гранько Катерина

03.10.2021 - 13:00

0 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР-Юракадемія-2 м. Харків

"ШВСМ-СумДУ" м. Суми



Група "Д"

08.10.2021 - 16:30

СЗ Коледж ДДМА

08.10.2021 - 16:30

08.10.2021 - 16:30

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

3 - 0

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

Мельниченко Андрій
Баранюк Юрій

08.10.2021 - 16:30

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

08.10.2021 - 19:00

СЗ Коледж ДДМА

08.10.2021 - 19:00

08.10.2021 - 19:00

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

2 - 3

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

Баранюк Юрій
Мельниченко Андрій

08.10.2021 - 19:00

2 - 3

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

09.10.2021 - 14:00

СЗ Коледж ДДМА

09.10.2021 - 14:00

09.10.2021 - 14:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

3 - 0

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

Баранюк Юрій
Мельниченко Андрій

09.10.2021 - 14:00

3 - 0

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

09.10.2021 - 16:30

СЗ Коледж ДДМА

09.10.2021 - 16:30

09.10.2021 - 16:30

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

3 - 0

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

Мельниченко Андрій
Баранюк Юрій

09.10.2021 - 16:30

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

10.10.2021 - 11:00

СЗ Коледж ДДМА

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

0 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

Мельниченко Андрій
Баранюк Юрій

10.10.2021 - 11:00

0 - 3

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

ВК "Бахмут-ШВСМ" м. Бахмут

10.10.2021 - 13:30

СЗ Коледж ДДМА

10.10.2021 - 13:30

10.10.2021 - 13:30

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

2 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

Баранюк Юрій
Мельниченко Андрій

10.10.2021 - 13:30

2 - 3

СК "Краматорськ" м. Краматорськ

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут



Група "Е"

24.09.2021 - 17:00

Спорткомплекс "Колос"

24.09.2021 - 17:00

24.09.2021 - 17:00

Хотинські козаки м. Хотин (Хотинська ОТГ)

3 - 0

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

Яцик Віталій
Височанський Іван

24.09.2021 - 17:00

3 - 0

Хотинські козаки м. Хотин (Хотинська ОТГ)

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

24.09.2021 - 19:30

Спорткомплекс "Колос"

24.09.2021 - 19:30

24.09.2021 - 19:30

ВК "Покуття" м. Снятин

3 - 0

"Рідна земля" м. Збараж

Височанський Іван
Яцик Віталій

24.09.2021 - 19:30

3 - 0

ВК "Покуття" м. Снятин

"Рідна земля" м. Збараж

25.09.2021 - 15:00

Спорткомплекс "Колос"

25.09.2021 - 15:00

25.09.2021 - 15:00

"Рідна земля" м. Збараж

2 - 3

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

Яцик Віталій
Височанський Іван

25.09.2021 - 15:00

2 - 3

"Рідна земля" м. Збараж

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

25.09.2021 - 17:30

Спорткомплекс "Колос"

25.09.2021 - 17:30

25.09.2021 - 17:30

ВК "Покуття" м. Снятин

3 - 2

Хотинські козаки м. Хотин (Хотинська ОТГ)

Височанський Іван
Яцик Віталій

25.09.2021 - 17:30

3 - 2

ВК "Покуття" м. Снятин

Хотинські козаки м. Хотин (Хотинська ОТГ)

26.09.2021 - 11:00

Спорткомплекс "Колос"

26.09.2021 - 11:00

26.09.2021 - 11:00

Хотинські козаки м. Хотин (Хотинська ОТГ)

3 - 0

"Рідна земля" м. Збараж

Яцик Віталій
Височанський Іван

26.09.2021 - 11:00

3 - 0

Хотинські козаки м. Хотин (Хотинська ОТГ)

"Рідна земля" м. Збараж

26.09.2021 - 13:30

Спорткомплекс "Колос"

26.09.2021 - 13:30

26.09.2021 - 13:30

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

0 - 3

ВК "Покуття" м. Снятин

Височанський Іван
Яцик Віталій

26.09.2021 - 13:30

0 - 3

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

ВК "Покуття" м. Снятин



Група "Є"

08.10.2021 - 16:00

08.10.2021 - 16:00

08.10.2021 - 16:00

ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

0 - 3

Збірна України U-18

Хуторний Костянтин
Михайлов Олександр

08.10.2021 - 16:00

0 - 3

ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

Збірна України U-18

08.10.2021 - 19:00

08.10.2021 - 19:00

08.10.2021 - 19:00

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

0 - 3

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Михайлов Олександр
Хуторний Костянтин

08.10.2021 - 19:00

0 - 3

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

09.10.2021 - 12:00

09.10.2021 - 12:00

09.10.2021 - 12:00

Збірна України U-18

1 - 3

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Михайлов Олександр
Хуторний Костянтин

09.10.2021 - 12:00

1 - 3

Збірна України U-18

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

09.10.2021 - 15:00

09.10.2021 - 15:00

09.10.2021 - 15:00

ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

3 - 1

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

Хуторний Костянтин
Михайлов Олександр

09.10.2021 - 15:00

3 - 1

ВК "Поліція Донеччини" м. Маріуполь

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

10.10.2021 - 11:00

"Бердянськ-БДПУ "м. Бердянськ

3 - 0

Збірна України U-18

Хуторний Костянтин
Михайлов Олександр

10.10.2021 - 11:00

3 - 0