"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років.

ДРУГА ЛІГА-Дмарт (чол)

"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років. Група "Б".

select
"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років. Гррупа "Б". "ДРУГА ЛІГА-Дмарт". Група "Б". Matches

І тур

16.10.2021 - 16:00

СК Балта

16.10.2021 - 16:00

16.10.2021 - 16:00

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

0 - 3

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Марич Олег
Мацухов Данило

16.10.2021 - 16:00

0 - 3

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

16.10.2021 - 19:00

СК Балта

16.10.2021 - 19:00

16.10.2021 - 19:00

ВК Боярка м. Боярка

3 - 0

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

Мацухов Данило
Марич Олег

16.10.2021 - 19:00

3 - 0

ВК Боярка м. Боярка

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

17.10.2021 - 11:00

СК Балта

17.10.2021 - 11:00

17.10.2021 - 11:00

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

3 - 0

ВК Боярка м. Боярка

Мацухов Данило
Марич Олег

17.10.2021 - 11:00

3 - 0

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

ВК Боярка м. Боярка

17.10.2021 - 13:30

СК Балта

17.10.2021 - 13:30

17.10.2021 - 13:30

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

3 - 1

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

Марич Олег
Мацухов Данило

17.10.2021 - 13:30

3 - 1

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

НУБіП України м. Київ

3 - 0

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

Грищук Вадим
Горобець Олександр

23.10.2021 - 16:00

3 - 0

НУБіП України м. Київ

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 0

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

Горобець Олександр
Грищук Вадим

23.10.2021 - 19:00

3 - 0

МСК "Дніпро" м. Черкаси

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

0 - 3

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Горобець Олександр
Грищук Вадим

24.10.2021 - 11:00

0 - 3

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

МСК "Дніпро" м. Черкаси

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

0 - 3

НУБіП України м. Київ

Грищук Вадим
Горобець Олександр

24.10.2021 - 14:00

0 - 3

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

НУБіП України м. Київ

30.10.2021 - 16:00

СЗ Завод медичного скла

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

-

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

Щербина Віталій
Населевець Павло

30.10.2021 - 16:00

-

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

30.10.2021 - 18:30

СЗ Завод медичного скла

30.10.2021 - 18:30

30.10.2021 - 18:30

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

Населевець Павло
Щербина Віталій

30.10.2021 - 18:30

-

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

31.10.2021 - 11:30

СЗ Завод медичного скла

31.10.2021 - 11:30

31.10.2021 - 11:30

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

-

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

Населевець Павло
Щербина Віталій

31.10.2021 - 11:30

-

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

31.10.2021 - 14:00

СЗ Завод медичного скла

31.10.2021 - 14:00

31.10.2021 - 14:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

-

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

Щербина Віталій
Населевець Павло

31.10.2021 - 14:00

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут



ІІ тур

06.11.2021 - 16:00

06.11.2021 - 16:00

06.11.2021 - 16:00

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

-

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

Щербина Віталій
Міронцева Вероніка

06.11.2021 - 16:00

-

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

06.11.2021 - 19:00

06.11.2021 - 19:00

06.11.2021 - 19:00

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

Грищук Вадим
Щербина Віталій

06.11.2021 - 19:00

-

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

07.11.2021 - 11:00

07.11.2021 - 11:00

07.11.2021 - 11:00

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

-

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

Грищук Вадим
Щербина Віталій

07.11.2021 - 11:00

-

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

07.11.2021 - 13:30

07.11.2021 - 13:30

07.11.2021 - 13:30

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

-

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Щербина Віталій
Грищук Вадим

07.11.2021 - 13:30

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова



ІІІ тур

No Matches Appointed Yet



IV тур

No Matches Appointed Yet



V тур

No Matches Appointed Yet