"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років.

ДРУГА ЛІГА-Дмарт (чол)

"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років. Група "Б".

select
"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років. Гррупа "Б". "ДРУГА ЛІГА-Дмарт". Група "Б". Matches

І тур

16.10.2021 - 16:00

СК Балта

16.10.2021 - 16:00

16.10.2021 - 16:00

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

0 - 3

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Марич Олег
Мацухов Данило

16.10.2021 - 16:00

0 - 3

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

16.10.2021 - 19:00

СК Балта

16.10.2021 - 19:00

16.10.2021 - 19:00

ВК Боярка м. Боярка

3 - 0

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

Мацухов Данило
Марич Олег

16.10.2021 - 19:00

3 - 0

ВК Боярка м. Боярка

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

17.10.2021 - 11:00

СК Балта

17.10.2021 - 11:00

17.10.2021 - 11:00

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

3 - 0

ВК Боярка м. Боярка

Мацухов Данило
Марич Олег

17.10.2021 - 11:00

3 - 0

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

ВК Боярка м. Боярка

17.10.2021 - 13:30

СК Балта

17.10.2021 - 13:30

17.10.2021 - 13:30

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

3 - 1

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

Марич Олег
Мацухов Данило

17.10.2021 - 13:30

3 - 1

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

НУБіП України-Локомотив м. Київ

3 - 0

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

Грищук Вадим
Горобець Олександр

23.10.2021 - 16:00

3 - 0

НУБіП України-Локомотив м. Київ

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

23.10.2021 - 19:00

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 0

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

Горобець Олександр
Грищук Вадим

23.10.2021 - 19:00

3 - 0

МСК "Дніпро" м. Черкаси

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

0 - 3

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Горобець Олександр
Грищук Вадим

24.10.2021 - 11:00

0 - 3

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

МСК "Дніпро" м. Черкаси

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

24.10.2021 - 14:00

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

0 - 3

НУБіП України-Локомотив м. Київ

Грищук Вадим
Горобець Олександр

24.10.2021 - 14:00

0 - 3

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

НУБіП України-Локомотив м. Київ

30.10.2021 - 16:00

СЗ Завод медичного скла

30.10.2021 - 16:00

30.10.2021 - 16:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

1 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

Щербина Віталій
Населевець Павло

30.10.2021 - 16:00

1 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

30.10.2021 - 18:30

СЗ Завод медичного скла

30.10.2021 - 18:30

30.10.2021 - 18:30

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

Населевець Павло
Щербина Віталій

30.10.2021 - 18:30

0 - 3

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

31.10.2021 - 11:30

СЗ Завод медичного скла

31.10.2021 - 11:30

31.10.2021 - 11:30

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

3 - 1

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

Населевець Павло
Щербина Віталій

31.10.2021 - 11:30

3 - 1

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

31.10.2021 - 14:00

СЗ Завод медичного скла

31.10.2021 - 14:00

31.10.2021 - 14:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

3 - 1

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

Щербина Віталій
Населевець Павло

31.10.2021 - 14:00

3 - 1

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут



ІІ тур

06.11.2021 - 16:00

06.11.2021 - 16:00

06.11.2021 - 16:00

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

3 - 1

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

Щербина Віталій
Грищук Вадим

06.11.2021 - 16:00

3 - 1

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

06.11.2021 - 19:00

06.11.2021 - 19:00

06.11.2021 - 19:00

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

Грищук Вадим
Щербина Віталій

06.11.2021 - 19:00

0 - 3

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

07.11.2021 - 11:00

07.11.2021 - 11:00

07.11.2021 - 11:00

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

0 - 3

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

Грищук Вадим
Щербина Віталій

07.11.2021 - 11:00

0 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

07.11.2021 - 13:30

07.11.2021 - 13:30

07.11.2021 - 13:30

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

2 - 3

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Щербина Віталій
Грищук Вадим

07.11.2021 - 13:30

2 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

20.11.2021 - 14:30

20.11.2021 - 14:30

20.11.2021 - 14:30

НУБіП України-Локомотив м. Київ

2 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

Мельниченко Андрій
Населевець Павло

20.11.2021 - 14:30

2 - 3

НУБіП України-Локомотив м. Київ

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

20.11.2021 - 16:00

СЗ Завод медичного скла

20.11.2021 - 16:00

20.11.2021 - 16:00

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

0 - 3

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

Мацухов Данило
Андросенко Михайло

20.11.2021 - 16:00

0 - 3

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

20.11.2021 - 17:30

20.11.2021 - 17:30

20.11.2021 - 17:30

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 0

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

Населевець Павло
Мельниченко Андрій

20.11.2021 - 17:30

3 - 0

МСК "Дніпро" м. Черкаси

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

20.11.2021 - 19:30

СЗ Завод медичного скла

20.11.2021 - 19:30

20.11.2021 - 19:30

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

0 - 3

ВК Боярка м. Боярка

Андросенко Михайло
Мацухов Данило

20.11.2021 - 19:30

0 - 3

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

ВК Боярка м. Боярка

21.11.2021 - 11:00

21.11.2021 - 11:00

21.11.2021 - 11:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

0 - 3

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Населевець Павло
Мельниченко Андрій

21.11.2021 - 11:00

0 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

МСК "Дніпро" м. Черкаси

21.11.2021 - 11:00

СЗ Завод медичного скла

21.11.2021 - 11:00

21.11.2021 - 11:00

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

3 - 0

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

Андросенко Михайло
Мацухов Данило

21.11.2021 - 11:00

3 - 0

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

21.11.2021 - 13:30

СЗ Завод медичного скла

21.11.2021 - 13:30

21.11.2021 - 13:30

ВК Боярка м. Боярка

3 - 0

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

Мацухов Данило
Андросенко Михайло

21.11.2021 - 13:30

3 - 0

ВК Боярка м. Боярка

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

21.11.2021 - 14:00

21.11.2021 - 14:00

21.11.2021 - 14:00

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

0 - 3

НУБіП України-Локомотив м. Київ

Мельниченко Андрій
Населевець Павло

21.11.2021 - 14:00

0 - 3

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

НУБіП України-Локомотив м. Київ



ІІІ тур

25.12.2021 - 12:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

25.12.2021 - 12:00

25.12.2021 - 12:00

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

1 - 3

НУБіП України-Локомотив м. Київ

Мацухов Данило
Горобець Олександр

25.12.2021 - 12:00

1 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

НУБіП України-Локомотив м. Київ

25.12.2021 - 13:00

25.12.2021 - 13:00

25.12.2021 - 13:00

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

3 - 0

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

Бочаров Олександр
Грищук Вадим

25.12.2021 - 13:00

3 - 0

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

25.12.2021 - 15:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

25.12.2021 - 15:00

25.12.2021 - 15:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

1 - 3

МСК "Дніпро" м. Черкаси

Горобець Олександр
Мацухов Данило

25.12.2021 - 15:00

1 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

МСК "Дніпро" м. Черкаси

25.12.2021 - 16:00

25.12.2021 - 16:00

25.12.2021 - 16:00

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

3 - 0

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

Грищук Вадим
Бочаров Олександр

25.12.2021 - 16:00

3 - 0

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

25.12.2021 - 16:30

25.12.2021 - 16:30

25.12.2021 - 16:30

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

0 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

Денисовець Віталій
Баранюк Юрій

25.12.2021 - 16:30

0 - 3

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

25.12.2021 - 19:00

25.12.2021 - 19:00

25.12.2021 - 19:00

ВК Боярка м. Боярка

3 - 0

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

Баранюк Юрій
Денисовець Віталій

25.12.2021 - 19:00

3 - 0

ВК Боярка м. Боярка

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

26.12.2021 - 10:30

26.12.2021 - 10:30

26.12.2021 - 10:30

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

1 - 3

ВК Боярка м. Боярка

Баранюк Юрій
Денисовець Віталій

26.12.2021 - 10:30

1 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

ВК Боярка м. Боярка

26.12.2021 - 10:30

26.12.2021 - 10:30

26.12.2021 - 10:30

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

0 - 3

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Грищук Вадим
Бочаров Олександр

26.12.2021 - 10:30

0 - 3

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

26.12.2021 - 12:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

26.12.2021 - 12:00

26.12.2021 - 12:00

НУБіП України-Локомотив м. Київ

1 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

Горобець Олександр
Мацухов Данило

26.12.2021 - 12:00

1 - 3

НУБіП України-Локомотив м. Київ

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

26.12.2021 - 13:00

26.12.2021 - 13:00

26.12.2021 - 13:00

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

2 - 3

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

Денисовець Віталій
Баранюк Юрій

26.12.2021 - 13:00

2 - 3

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

26.12.2021 - 13:00

26.12.2021 - 13:00

26.12.2021 - 13:00

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

0 - 3

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

Бочаров Олександр
Грищук Вадим

26.12.2021 - 13:00

0 - 3

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

26.12.2021 - 15:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

26.12.2021 - 15:00

26.12.2021 - 15:00

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 0

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

Мацухов Данило
Горобець Олександр

26.12.2021 - 15:00

3 - 0

МСК "Дніпро" м. Черкаси

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків



IV тур

12.02.2022 - 16:00

12.02.2022 - 16:00

12.02.2022 - 16:00

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

1 - 3

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

Бочаров Олександр
Денисовець Віталій

12.02.2022 - 16:00

1 - 3

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

12.02.2022 - 17:00

12.02.2022 - 17:00

12.02.2022 - 17:00

НУБіП України-Локомотив м. Київ

0 - 3

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

Грищук Вадим
Горобець Олександр

12.02.2022 - 17:00

0 - 3

НУБіП України-Локомотив м. Київ

КЗ "ДЮСШ №1" НМР м. Нікополь

12.02.2022 - 17:30

СЗ Завод медичного скла

12.02.2022 - 17:30

12.02.2022 - 17:30

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

0 - 3

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

Баранюк Юрій
Щербина Віталій

12.02.2022 - 17:30

0 - 3

КПНЗ "КДЮСШ №2" ЧМР-Збірна Чернігів м. Чернігів

КЗ "ХФКСП" ХОР 2005/2006 р.н. м. Харків

12.02.2022 - 18:30

12.02.2022 - 18:30

12.02.2022 - 18:30

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

0 - 3

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

Денисовець Віталій
Бочаров Олександр

12.02.2022 - 18:30

0 - 3

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

12.02.2022 - 19:30

12.02.2022 - 19:30

12.02.2022 - 19:30

МСК "Дніпро" м. Черкаси

3 - 1

ВК Боярка м. Боярка

Горобець Олександр
Грищук Вадим

12.02.2022 - 19:30

3 - 1

МСК "Дніпро" м. Черкаси

ВК Боярка м. Боярка

12.02.2022 - 20:00

СЗ Завод медичного скла

12.02.2022 - 20:00

12.02.2022 - 20:00

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

1 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

Баранюк Юрій
Щербина Віталій

12.02.2022 - 20:00

1 - 3

"Збірна Полтавської області- ВК "Решетилівка(молод

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 м. Полтава

13.02.2022 - 10:30

13.02.2022 - 10:30

13.02.2022 - 10:30

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

3 - 0

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

Денисовець Віталій
Бочаров Олександр

13.02.2022 - 10:30

3 - 0

"Берегиня-Збірна Херсонської області-ДЮСШ" м. Нова

ВК "Колос-ДЮСШ" Лиманська ОТГ

13.02.2022 - 13:00

13.02.2022 - 13:00

13.02.2022 - 13:00

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

3 - 0

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

Бочаров Олександр
Денисовець Віталій

13.02.2022 - 13:00

3 - 0

КДЮСШ "Джинеcтра" м. Одеса

КЗ "ДОСФКСП ім. С. Бубки"-КДЮСШ №1 м. Бахмут

13.02.2022 - 15:00

13.02.2022 - 15:00

13.02.2022 - 15:00

ВК Боярка м. Боярка

0 - 3

НУБіП України-Локомотив м. Київ

Горобець О