"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років.

ДРУГА ЛІГА-Дмарт (чол)

"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років. Група "А".

select
"ДРУГА ЛІГА-Дмарт" XXXІ чемпіонат України. (чоловіки) сезон 2021/2022 років. Гррупа "А". "ДРУГА ЛІГА-Дмарт". Група "А". Matches

І тур

22.10.2021 - 19:00

22.10.2021 - 19:00

22.10.2021 - 19:00

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

1 - 3

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

Борколеш Степан
Денисовець Віталій

22.10.2021 - 19:00

1 - 3

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

23.10.2021 - 13:00

СК НУХТ

23.10.2021 - 13:00

23.10.2021 - 13:00

ВК "Біоресурс" м. Житомир

3 - 0

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

Андросенко Михайло
Буга Сергій

23.10.2021 - 13:00

3 - 0

ВК "Біоресурс" м. Житомир

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

23.10.2021 - 15:00

23.10.2021 - 15:00

23.10.2021 - 15:00

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

3 - 2

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

Денисовець Віталій
Борколеш Степан

23.10.2021 - 15:00

3 - 2

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

23.10.2021 - 15:30

СК НУХТ

23.10.2021 - 15:30

23.10.2021 - 15:30

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

3 - 1

"ВСК" м. Вінниця

Буга Сергій
Андросенко Михайло

23.10.2021 - 15:30

3 - 1

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

"ВСК" м. Вінниця

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

23.10.2021 - 16:00

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

0 - 3

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

Марич Олег
Саранча Микола

23.10.2021 - 16:00

0 - 3

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

23.10.2021 - 18:30

23.10.2021 - 18:30

23.10.2021 - 18:30

"Рокосово" с. Рокосово

0 - 3

"Рідна земля" м. Збараж

Саранча Микола
Марич Олег

23.10.2021 - 18:30

0 - 3

"Рокосово" с. Рокосово

"Рідна земля" м. Збараж

24.10.2021 - 10:30

СК НУХТ

24.10.2021 - 10:30

24.10.2021 - 10:30

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

0 - 3

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

Буга Сергій
Андросенко Михайло

24.10.2021 - 10:30

0 - 3

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

3 - 1

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

Борколеш Степан
Денисовець Віталій

24.10.2021 - 11:00

3 - 1

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

24.10.2021 - 11:00

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

3 - 2

"Рокосово" с. Рокосово

Саранча Микола
Марич Олег

24.10.2021 - 11:00

3 - 2

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

"Рокосово" с. Рокосово

24.10.2021 - 13:00

СК НУХТ

24.10.2021 - 13:00

24.10.2021 - 13:00

"ВСК" м. Вінниця

3 - 1

ВК "Біоресурс" м. Житомир

Андросенко Михайло
Буга Сергій

24.10.2021 - 13:00

3 - 1

"ВСК" м. Вінниця

ВК "Біоресурс" м. Житомир

24.10.2021 - 13:30

24.10.2021 - 13:30

24.10.2021 - 13:30

"Рідна земля" м. Збараж

3 - 0

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

Марич Олег
Саранча Микола

24.10.2021 - 13:30

3 - 0

"Рідна земля" м. Збараж

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище



ІІ тур

13.11.2021 - 16:00

13.11.2021 - 16:00

13.11.2021 - 16:00

"Рідна земля" м. Збараж

3 - 0

ВК "Біоресурс" м. Житомир

Мацухов Данило
Населевець Павло

13.11.2021 - 16:00

3 - 0

"Рідна земля" м. Збараж

ВК "Біоресурс" м. Житомир

13.11.2021 - 19:00

13.11.2021 - 19:00

13.11.2021 - 19:00

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

3 - 2

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

Населевець Павло
Мацухов Данило

13.11.2021 - 19:00

3 - 2

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

14.11.2021 - 10:30

14.11.2021 - 10:30

14.11.2021 - 10:30

ВК "Біоресурс" м. Житомир

1 - 3

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

Населевець Павло
Мацухов Данило

14.11.2021 - 10:30

1 - 3

ВК "Біоресурс" м. Житомир

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

14.11.2021 - 13:30

14.11.2021 - 13:30

14.11.2021 - 13:30

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

1 - 3

"Рідна земля" м. Збараж

Мацухов Данило
Населевець Павло

14.11.2021 - 13:30

1 - 3

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

"Рідна земля" м. Збараж

19.11.2021 - 18:30

19.11.2021 - 18:30

19.11.2021 - 18:30

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

1 - 3

"Рокосово" с. Рокосово

Баранюк Юрій
Салабай Олександр

19.11.2021 - 18:30

1 - 3

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

"Рокосово" с. Рокосово

20.11.2021 - 14:30

20.11.2021 - 14:30

20.11.2021 - 14:30

"Рокосово" с. Рокосово

1 - 3

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

Салабай Олександр
Баранюк Юрій

20.11.2021 - 14:30

1 - 3

"Рокосово" с. Рокосово

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

20.11.2021 - 17:00

20.11.2021 - 17:00

20.11.2021 - 17:00

"ВСК" м. Вінниця

1 - 3

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

Денисовець Віталій
Буга Сергій

20.11.2021 - 17:00

1 - 3

"ВСК" м. Вінниця

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

20.11.2021 - 19:30

20.11.2021 - 19:30

20.11.2021 - 19:30

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

0 - 3

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

Буга Сергій
Денисовець Віталій

20.11.2021 - 19:30

0 - 3

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

21.11.2021 - 11:30

21.11.2021 - 11:30

21.11.2021 - 11:30

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

3 - 0

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

Баранюк Юрій
Салабай Олександр

21.11.2021 - 11:30

3 - 0

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

21.11.2021 - 14:30

21.11.2021 - 14:30

21.11.2021 - 14:30

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

3 - 2

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

Буга Сергій
Денисовець Віталій

21.11.2021 - 14:30

3 - 2

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

21.11.2021 - 17:00

21.11.2021 - 17:00

21.11.2021 - 17:00

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

3 - 2

"ВСК" м. Вінниця

Денисовець Віталій
Буга Сергій

21.11.2021 - 17:00

3 - 2

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

"ВСК" м. Вінниця



ІІІ тур

24.12.2021 - 00:00

24.12.2021 - 00:00

24.12.2021 - 00:00

"ВСК" м. Вінниця

-

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква


24.12.2021 - 00:00

-

"ВСК" м. Вінниця

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

ВК "Біоресурс" м. Житомир

-

"Рокосово" с. Рокосово


25.12.2021 - 00:00

-

ВК "Біоресурс" м. Житомир

"Рокосово" с. Рокосово

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

-

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище


25.12.2021 - 00:00

-

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

-

"Рідна земля" м. Збараж


25.12.2021 - 00:00

-

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

"Рідна земля" м. Збараж

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

-

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль


25.12.2021 - 00:00

-

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

25.12.2021 - 00:00

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

-

ВК "Горіш" Делятинська ТГ


25.12.2021 - 00:00

-

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

"Рокосово" с. Рокосово

-

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь


26.12.2021 - 00:00

-

"Рокосово" с. Рокосово

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

-

ВК "Біоресурс" м. Житомир


26.12.2021 - 00:00

-

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

ВК "Біоресурс" м. Житомир

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

"Рідна земля" м. Збараж

-

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці


26.12.2021 - 00:00

-

"Рідна земля" м. Збараж

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

-

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин


26.12.2021 - 00:00

-

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

26.12.2021 - 00:00

"ВСК" м. Вінниця

-

ВК "Горіш" Делятинська ТГ


26.12.2021 - 00:00

-

"ВСК" м. Вінниця

ВК "Горіш" Делятинська ТГ



IV тур

05.02.2022 - 00:00

05.02.2022 - 00:00

05.02.2022 - 00:00

"Рокосово" с. Рокосово

-

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква


05.02.2022 - 00:00

-

"Рокосово" с. Рокосово

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

05.02.2022 - 00:00

05.02.2022 - 00:00

05.02.2022 - 00:00

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

-

"ВСК" м. Вінниця


05.02.2022 - 00:00

-

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

"ВСК" м. Вінниця

06.02.2022 - 00:00

06.02.2022 - 00:00

06.02.2022 - 00:00

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

-

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище


06.02.2022 - 00:00

-

Біла Церква-ДЮСШ №2 м. Біла Церква

"Патріот-ЗОДЮСШ" с. Нижнє Селище

06.02.2022 - 00:00

06.02.2022 - 00:00

06.02.2022 - 00:00

"ВСК" м. Вінниця

-

"Рокосово" с. Рокосово


06.02.2022 - 00:00

-

"ВСК" м. Вінниця

"Рокосово" с. Рокосово

11.02.2022 - 00:00

11.02.2022 - 00:00

11.02.2022 - 00:00

"Рідна земля" м. Збараж

-

ВК "Горіш" Делятинська ТГ


11.02.2022 - 00:00

-

"Рідна земля" м. Збараж

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

-

ВК "Біоресурс" м. Житомир


12.02.2022 - 00:00

-

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

ВК "Біоресурс" м. Житомир

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

-

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь


12.02.2022 - 00:00

-

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

12.02.2022 - 00:00

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

-

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль


12.02.2022 - 00:00

-

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль

13.02.2022 - 00:00

13.02.2022 - 00:00

13.02.2022 - 00:00

ВК "Біоресурс" м. Житомир

-

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці


13.02.2022 - 00:00

-

ВК "Біоресурс" м. Житомир

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

13.02.2022 - 00:00

13.02.2022 - 00:00

13.02.2022 - 00:00

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

-

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин


13.02.2022 - 00:00

-

ВК "Ірпінь" м. Ірпінь

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

13.02.2022 - 00:00

13.02.2022 - 00:00

13.02.2022 - 00:00

"Рідна земля" м. Збараж

-

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль


13.02.2022 - 00:00

-

"Рідна земля" м. Збараж

"Поліція охорони Тернопільської області" Тернопіль



V тур

04.03.2022 - 00:00

04.03.2022 - 00:00

04.03.2022 - 00:00

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

-

ВК "Біоресурс" м. Житомир


04.03.2022 - 00:00

-

ВК "Горіш" Делятинська ТГ

ВК "Біоресурс" м. Житомир

05.03.2022 - 00:00

05.03.2022 - 00:00

05.03.2022 - 00:00

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

-

"Рокосово" с. Рокосово


05.03.2022 - 00:00

-

"ХАЕС-НАЕК" м. Нетішин

"Рокосово" с. Рокосово

05.03.2022 - 00:00

05.03.2022 - 00:00

05.03.2022 - 00:00

ЧНУ-Ок-Ойл м. Чернівці

-