Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років


Білозгар-Медуніверситет


Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

 
 

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. І етап І етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

Білозгар-Медуніверситет

9

3

3

0

9

1

248

144

2

1

0

0

0

0

9,00

1,722

-

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

8

3

3

0

9

3

269

243

1

1

1

0

0

0

3,00

1,107

-

СК "Прометей-2-ДДТУ"

7

3

2

1

8

3

255

194

2

0

0

1

0

0

2,67

1,314

-

"ФОГТЛАНД"

6

2

2

0

6

0

152

105

2

0

0

0

0

0

-

1,448

-

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

6

2

2

0

6

1

161

130

1

1

0

0

0

0

6,00

1,238

-

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

6

3

2

1

7

4

232

232

1

1

0

0

1

0

1,75

1,000

-

СК "Балта"-БПК

3

2

1

1

3

3

144

127

1

0

0

0

0

1

1,00

1,134

-

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

3

2

1

1

3

3

131

135

1

0

0

0

0

1

1,00

0,970

-

НУФВСУ

3

3

1

2

4

6

205

227

1

0

0

0

1

1

0,67

0,903

-

Волейбольний клуб "Іскра"

3

3

1

2

3

6

177

215

1

0

0

0

0

2

0,50

0,823

-

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

0

2

0

2

1

6

134

161

0

0

0

0

1

1

0,17

0,832

-

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0

2

0

2

0

6

86

150

0

0

0

0

0

2

0,00

0,573

-

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

0

3

0

3

1

9

195

244

0

0

0

0

1

2

0,11

0,799

-

Новатор-ХНУ

0

3

0

3

0

9

143

225

0

0

0

0

0

3

0,00

0,636

-




Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. І етап І етап Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. І етап

Команда гість

"Регіна

Білозга

Волейбо

"Олімпі

Збірна

Новатор

НУФВСУ

"Рись Д

СК "Рад

СК "Бал

СК "Про

"ФОГТЛА

ВК "Бук

"Южанка

Команда господар

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР" ("Регіна)

3 - 0

3 - 1

Білозгар-Медуніверситет (Білозга)

3 - 1

3 - 0

Волейбольний клуб "Іскра" (Волейбо)

0 - 3

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання" ("Олімпі)

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР (Збірна )

3 - 0

3 - 1

Новатор-ХНУ (Новатор)

0 - 3

НУФВСУ (НУФВСУ)

0 - 3

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ" ("Рись Д)

3 - 0

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2 (СК "Рад)

СК "Балта"-БПК (СК "Бал)

3 - 0

0 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ" (СК "Про)

2 - 3

"ФОГТЛАНД" ("ФОГТЛА)

3 - 0

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ" (ВК "Бук)

3 - 1

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК ("Южанка)

0 - 3

0 - 3

кращий бомбардир(очки / партії)

#15

ОльгаКачур 6,67(40/6)

#28

ІннаДеніна 5,4(27/5)

#55

АннаЄфременко 4,44(111/25)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

#18

ІринаНогіна 1,15(15/13)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#18

МаринаМазенко 0,77(10/13)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#15

ГаннаДубова 61%(17/28)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Біряєва О.
(Волейбольний клуб "Іскра")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Святенко А.
(Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Лижіна О.
(Волейбольний клуб "Іскра")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Ногіна І.
(Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Білоконська А.
("Університет-ШВСМ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Елькіна О.
(ФОГТЛАНД)
ЛІБЕРО 1  
Дельрос В.
("Галичанка-ЗУНУ")
  • ЛІБЕРО 2  
    Карасьова А.
    ("Волинь-Університет-ОДЮСШ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Гусейнова К.
    (Волинь)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Ігнатова В.
    ("Галичанка-ЗУНУ")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Охрімчук І.
    ("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Березовська А.
    (СК "Балта"-БПК)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Капланська М.
    (СК "Прометей-2-ДДТУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Булаковська В.
    ("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Біряєва О.
(Волейбольний клуб "Іскра")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Святенко А.
(Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Лижіна О.
(Волейбольний клуб "Іскра")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Ногіна І.
(Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Білоконська А.
("Університет-ШВСМ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Елькіна О.
(ФОГТЛАНД)
ЛІБЕРО 1  
Дельрос В.
("Галичанка-ЗУНУ")
  • ЛІБЕРО 2  
    Карасьова А.
    ("Волинь-Університет-ОДЮСШ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Гусейнова К.
    (Волинь)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Ігнатова В.
    ("Галичанка-ЗУНУ")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Охрімчук І.
    ("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Березовська А.
    (СК "Балта"-БПК)
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Капланська М.
    (СК "Прометей-2-ДДТУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Булаковська В.
    ("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Біряєва О.
(Волейбольний клуб "Іскра")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Святенко А.
(Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Лижіна О.
(Волейбольний клуб "Іскра")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Ногіна І.
(Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР)
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Білоконська А.
("Університет-ШВСМ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Елькіна О.
(ФОГТЛАНД)
ЛІБЕРО 1  
Дельрос В.
("Галичанка-ЗУНУ")
ЛІБЕРО 2  
Карасьова А.
("Волинь-Університет-ОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Гусейнова К.
(Волинь)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Ігнатова В.
("Галичанка-ЗУНУ")
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Капланська М.
(СК "Прометей-2-ДДТУ")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Охрімчук І.
("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Булаковська В.
("Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК)
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Березовська А.
(СК "Балта"-БПК)