Суперкубок України серед чоловічих команд 2020 року


Суперкубок України серед чоловічих команд 2020 року. Фінал Фінал Standing

кращий бомбардир(очки / партії)

#10

АленДідовіч 3,33(10/3)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#10

АленДідовіч 0,33(1/3)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#12

ГорденБрова 81%(13/16)

#1

СергійПопов 71%(12/17)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Кафарена А.
("ВК Барком-Кажани")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Дрозд М.
("ВК Барком-Кажани")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Шевченко О.
("ВК Барком-Кажани")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Дідовіч А.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Рудницький М.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Головень О.
(ВК Барком)
ЛІБЕРО 1  
Брова Г.
("ВК Барком-Кажани")
  • ЛІБЕРО 2  
    Попов С.
    (ВК "Житичі-ПНУ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Євстратов С.
    (Житичі-ПНУ)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Семенюк Ю.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Щекалюк В.
    (ВК "Житичі-ПНУ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Бондар В.
    (ВК "Житичі-ПНУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ковальов І.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Шоркін Д.
    (ВК "Житичі-ПНУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Кафарена А.
("ВК Барком-Кажани")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Дрозд М.
("ВК Барком-Кажани")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Шевченко О.
("ВК Барком-Кажани")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Дідовіч А.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Рудницький М.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Головень О.
(ВК Барком)
ЛІБЕРО 1  
Брова Г.
("ВК Барком-Кажани")
  • ЛІБЕРО 2  
    Попов С.
    (ВК "Житичі-ПНУ")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Євстратов С.
    (Житичі-ПНУ)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Семенюк Ю.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Щекалюк В.
    (ВК "Житичі-ПНУ")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Бондар В.
    (ВК "Житичі-ПНУ")
  • НАПАДАЮЧИЙ 3  
    Ковальов І.
    ("ВК Барком-Кажани")
  • НАПАДАЮЧИЙ 4  
    Шоркін Д.
    (ВК "Житичі-ПНУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Кафарена А.
("ВК Барком-Кажани")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Дрозд М.
("ВК Барком-Кажани")
НАПАДАЮЧИЙ 1  
Шевченко О.
("ВК Барком-Кажани")

НАПАДАЮЧИЙ 2  
Дідовіч А.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Рудницький М.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Головень О.
(ВК Барком)
ЛІБЕРО 1  
Брова Г.
("ВК Барком-Кажани")
ЛІБЕРО 2  
Попов С.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Євстратов С.
(Житичі-ПНУ)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Семенюк Ю.
("ВК Барком-Кажани")
НАПАДАЮЧИЙ 3  
Ковальов І.
("ВК Барком-Кажани")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Щекалюк В.
(ВК "Житичі-ПНУ")
НАПАДАЮЧИЙ 4  
Шоркін Д.
(ВК "Житичі-ПНУ")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Бондар В.
(ВК "Житичі-ПНУ")