XXX Чемпіонат України серед жіночих команд суперліги сезону 2020/2021 років

Супер (жін)


СК "Прометей"


"Хімік"

 
 

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

XXX Чемпіонат України. Суперліга (жінки) сезон 2020/2021 років І етап Standing
КомандаОчкиМатчіПартіїМ'ячіРозбиття РезультатівКоеф. ПартійКоеф. М'ячівШтраф
  ЗіграніВигрПрогВигрПрогВигрПрог3-03-13-22-31-30-3   

СК "Прометей"

54

18

18

0

54

2

1396

862

16

2

0

0

0

0

27,00

1,620

-

"Хімік"

48

18

16

2

50

7

1393

931

15

1

0

0

2

0

7,14

1,496

-

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ"

36

18

11

7

39

22

1347

1214

10

1

0

3

0

4

1,77

1,110

-

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

31

18

11

7

36

28

1372

1355

7

1

3

1

1

5

1,29

1,012

-

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

29

18

10

8

32

29

1351

1316

6

3

1

0

2

6

1,10

1,027

-

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

27

18

10

8

32

33

1359

1449

4

3

3

0

2

6

0,97

0,938

-

"Аланта"

19

18

7

11

24

39

1338

1391

3

2

2

0

3

8

0,62

0,962

-

"Галичанка-ЗУНУ"

15

18

4

14

24

46

1352

1550

2

0

2

5

2

7

0,52

0,872

-

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

11

18

3

15

15

48

1211

1440

1

1

1

3

0

12

0,31

0,841

-

"Університет-ШВСМ"

0

18

0

18

2

54

796

1407

0

0

0

0

2

16

0,04

0,566

-




XXX Чемпіонат України. Суперліга (жінки) сезон 2020/2021 років І етап Standing Results Breakdown

Розбиття Результатів

XXX Чемпіонат України. Суперліга (жінки) сезон 2020/2021 років

Команда гість

"Аланта

ВК "Пол

ВК "Пол

"Волинь

"Галича

"Орбіта

СК "Про

"Регіна

"Універ

"Хімік

Команда господар

"Аланта" ("Аланта)

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

0 - 3

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ" (ВК "Пол)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 2

3 - 2

0 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

ВК "Полтавчанка-ПНПУ" (ВК "Пол)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

"Волинь-Університет-ОДЮСШ" ("Волинь)

3 - 0

1 - 3

3 - 2

3 - 0

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

"Галичанка-ЗУНУ" ("Галича)

1 - 3

2 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 2

0 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

"Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ" ("Орбіта)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

СК "Прометей" (СК "Про)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" ("Регіна)

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

"Університет-ШВСМ" ("Універ)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

"Хімік" ("Хімік)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

кращий бомбардир(очки / партії)

#28

ІннаДеніна 4,08(155/38)

#10

МартаФедик 3,98(350/88)

кращий подаючий(подача ейс / партії)

кращий блокуючий(виграні блоки / партії)

#5

ЯнаЗавала 0,78(7/9)

#8

ОленаРудик 0,71(72/101)

#2

ЛідіяЛучко 0,69(68/98)

кращий блокуючий(виграні блоки)

прийом - позитивний %(ідеальний прийом + прийом) / усі прийоми

#14

ЄвгеніяБаєва 59%(152/258)

атака - ідеальний %очко при нападаючому ударі / всі нападаючі удари

#14

КсеніяПугач 53%(162/304)

#8

МаринаГулько 50%(288/572)

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Крайдуба А.
(СК "Прометей")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Завала Я.
(Білозгар-Медуніверситет)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Баєва Є.
("Аланта")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Димар Ю.
(ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Кітіпова Л.
(Прометей)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
  • ЛІБЕРО 2  
    Венеґас М.Ш.М.
    (СК "Прометей")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Політанська А.
    (Прометей)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Мелюшкина Д.
    (СК "Прометей")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Мосціцька В.
    ("Аланта")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Скрипник М.
    ("Волинь-Університет-ОДЮСШ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Дудник К.
    (СК "Прометей")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Дрьомова В.
    ("Галичанка-ЗУНУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Крайдуба А.
(СК "Прометей")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Завала Я.
(Білозгар-Медуніверситет)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Баєва Є.
("Аланта")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Димар Ю.
(ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Кітіпова Л.
(Прометей)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
  • ЛІБЕРО 2  
    Венеґас М.Ш.М.
    (СК "Прометей")
  • ПАСУЮЧИЙ 2  
    Політанська А.
    (Прометей)
  • ЦЕНТР. БЛ. 3  
    Мелюшкина Д.
    (СК "Прометей")
  • ЦЕНТР. БЛ. 4  
    Мосціцька В.
    ("Аланта")
  • ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
    Скрипник М.
    ("Волинь-Університет-ОДЮСШ")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
    Дудник К.
    (СК "Прометей")
  • ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
    Дрьомова В.
    ("Галичанка-ЗУНУ")

КОМАНДА МРІЇ

ДІАГОНАЛЬНИЙ 1  
Крайдуба А.
(СК "Прометей")
ЦЕНТР. БЛ. 2  
Завала Я.
(Білозгар-Медуніверситет)
ДОГРАВАЛЬНИЙ 1  
Баєва Є.
("Аланта")

ДОГРАВАЛЬНИЙ 2  
Димар Ю.
(ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ")
ЦЕНТР. БЛ. 1  
Пугач К.
("Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ")
ПАСУЮЧИЙ 1  
Кітіпова Л.
(Прометей)
ЛІБЕРО 1  
Нємцева К.
("Хімік")
ЛІБЕРО 2  
Венеґас М.Ш.М.
(СК "Прометей")
ПАСУЮЧИЙ 2  
Політанська А.
(Прометей)
ЦЕНТР. БЛ. 3  
Мелюшкина Д.
(СК "Прометей")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 3  
Дудник К.
(СК "Прометей")
ЦЕНТР. БЛ. 4  
Мосціцька В.
("Аланта")
ДОГРАВАЛЬНИЙ 4  
Дрьомова В.
("Галичанка-ЗУНУ")
ДІАГОНАЛЬНИЙ 2  
Скрипник М.
("Волинь-Університет-ОДЮСШ")