XXX Чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2020/2021 років

Вища ліга (жін)

XXX Чемпіонат України. Вища ліга (жінки) сезону 2020/2021 років.

select
XXX Чемпіонат України. Вища ліга (жінки) сезон 2020/2021 років. І етап Matches

І тур

02.10.2020 - 16:00

СК ЗНУ

02.10.2020 - 16:00

02.10.2020 - 16:00

"ФОГТЛАНД"

3 - 0

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Михайлов Олександр
Бочаров Олександр

02.10.2020 - 16:00

3 - 0

"ФОГТЛАНД"

СК "Прометей-2-ДДТУ"

02.10.2020 - 16:00

СК Техколедж ЛНТУ

02.10.2020 - 16:00

02.10.2020 - 16:00

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

3 - 0

ВК "ПНУ-Університет"

Вовкотруб Роман
Дячук Андрій

02.10.2020 - 16:00

3 - 0

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

ВК "ПНУ-Університет"

02.10.2020 - 16:00

СК ВНМУ

02.10.2020 - 16:00

02.10.2020 - 16:00

Білозгар-Медуніверситет

3 - 0

МСК "Дніпро"

Васкан Іван
Савич Павло

02.10.2020 - 16:00

3 - 0

Білозгар-Медуніверситет

МСК "Дніпро"

02.10.2020 - 19:00

СК ЗНУ

02.10.2020 - 19:00

02.10.2020 - 19:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

2 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

Бочаров Олександр
Михайлов Олександр

02.10.2020 - 19:00

2 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

"Орбіта-Спортінтернат"

02.10.2020 - 19:00

СК Техколедж ЛНТУ

02.10.2020 - 19:00

02.10.2020 - 19:00

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

3 - 1

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Дячук Андрій
Вовкотруб Роман

02.10.2020 - 19:00

3 - 1

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

02.10.2020 - 19:00

СК ВНМУ

02.10.2020 - 19:00

02.10.2020 - 19:00

ВК "Полісся-2"

3 - 0

Київська область-"Спортліцей"

Савич Павло
Васкан Іван

02.10.2020 - 19:00

3 - 0

ВК "Полісся-2"

Київська область-"Спортліцей"

03.10.2020 - 12:00

СК ВНМУ

03.10.2020 - 12:00

03.10.2020 - 12:00

Білозгар-Медуніверситет

3 - 1

ВК "Полісся-2"

Васкан Іван
Савич Павло

03.10.2020 - 12:00

3 - 1

Білозгар-Медуніверситет

ВК "Полісся-2"

03.10.2020 - 14:00

СК ЗНУ

03.10.2020 - 14:00

03.10.2020 - 14:00

"Орбіта-Спортінтернат"

3 - 2

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Михайлов Олександр
Бочаров Олександр

03.10.2020 - 14:00

3 - 2

"Орбіта-Спортінтернат"

СК "Прометей-2-ДДТУ"

03.10.2020 - 15:00

СК Техколедж ЛНТУ

03.10.2020 - 15:00

03.10.2020 - 15:00

ВК "ПНУ-Університет"

1 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Вовкотруб Роман
Дячук Андрій

03.10.2020 - 15:00

1 - 3

ВК "ПНУ-Університет"

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

03.10.2020 - 15:00

СК ВНМУ

03.10.2020 - 15:00

03.10.2020 - 15:00

МСК "Дніпро"

3 - 0

Київська область-"Спортліцей"

Савич Павло
Васкан Іван

03.10.2020 - 15:00

3 - 0

МСК "Дніпро"

Київська область-"Спортліцей"

03.10.2020 - 17:00

СК ЗНУ

03.10.2020 - 17:00

03.10.2020 - 17:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

0 - 3

"ФОГТЛАНД"

Бочаров Олександр
Михайлов Олександр

03.10.2020 - 17:00

0 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

"ФОГТЛАНД"

03.10.2020 - 18:00

СК Техколедж ЛНТУ

03.10.2020 - 18:00

03.10.2020 - 18:00

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

2 - 3

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

Дячук Андрій
Вовкотруб Роман

03.10.2020 - 18:00

2 - 3

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

04.10.2020 - 10:00

СК Техколедж ЛНТУ

04.10.2020 - 10:00

04.10.2020 - 10:00

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

2 - 3

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

Дячук Андрій
Вовкотруб Роман

04.10.2020 - 10:00

2 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

04.10.2020 - 10:00

СК ВНМУ

04.10.2020 - 10:00

04.10.2020 - 10:00

ВК "Полісся-2"

3 - 0

МСК "Дніпро"

Савич Павло
Васкан Іван

04.10.2020 - 10:00

3 - 0

ВК "Полісся-2"

МСК "Дніпро"

04.10.2020 - 11:00

СК ЗНУ

04.10.2020 - 11:00

04.10.2020 - 11:00

СК "Прометей-2-ДДТУ"

2 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

Михайлов Олександр
Бочаров Олександр

04.10.2020 - 11:00

2 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ"

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

04.10.2020 - 13:00

СК Техколедж ЛНТУ

04.10.2020 - 13:00

04.10.2020 - 13:00

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

3 - 0

ВК "ПНУ-Університет"

Вовкотруб Роман
Дячук Андрій

04.10.2020 - 13:00

3 - 0

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

ВК "ПНУ-Університет"

04.10.2020 - 13:00

СК ВНМУ

04.10.2020 - 13:00

04.10.2020 - 13:00

Київська область-"Спортліцей"

0 - 3

Білозгар-Медуніверситет

Васкан Іван
Савич Павло

04.10.2020 - 13:00

0 - 3

Київська область-"Спортліцей"

Білозгар-Медуніверситет

04.10.2020 - 14:00

СК ЗНУ

04.10.2020 - 14:00

04.10.2020 - 14:00

"ФОГТЛАНД"

3 - 0

"Орбіта-Спортінтернат"

Бочаров Олександр
Михайлов Олександр

04.10.2020 - 14:00

3 - 0

"ФОГТЛАНД"

"Орбіта-Спортінтернат"

09.10.2020 - 16:30

СК ХНПУ

09.10.2020 - 16:30

09.10.2020 - 16:30

НУФВСУ

0 - 3

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Чекой Олександр
Мельниченко Андрій

09.10.2020 - 16:30

0 - 3

НУФВСУ

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

09.10.2020 - 19:30

СК ХНПУ

09.10.2020 - 19:30

09.10.2020 - 19:30

"Метеор-Інваспорт"

3 - 0

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

Мельниченко Андрій
Чекой Олександр

09.10.2020 - 19:30

3 - 0

"Метеор-Інваспорт"

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

10.10.2020 - 14:30

СК ХНПУ

10.10.2020 - 14:30

10.10.2020 - 14:30

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 2

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

Чекой Олександр
Мельниченко Андрій

10.10.2020 - 14:30

3 - 2

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

10.10.2020 - 17:30

СК ХНПУ

10.10.2020 - 17:30

10.10.2020 - 17:30

НУФВСУ

3 - 2

"Метеор-Інваспорт"

Мельниченко Андрій
Чекой Олександр

10.10.2020 - 17:30

3 - 2

НУФВСУ

"Метеор-Інваспорт"

11.10.2020 - 11:00

СК ХНПУ

11.10.2020 - 11:00

11.10.2020 - 11:00

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

3 - 1

НУФВСУ

Чекой Олександр
Мельниченко Андрій

11.10.2020 - 11:00

3 - 1

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

НУФВСУ

11.10.2020 - 14:00

СК ХНПУ

11.10.2020 - 14:00

11.10.2020 - 14:00

"Метеор-Інваспорт"

3 - 0

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Мельниченко Андрій
Чекой Олександр

11.10.2020 - 14:00

3 - 0

"Метеор-Інваспорт"

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР



ІІ тур

24.10.2020 - 14:00

СК Балта

24.10.2020 - 14:00

24.10.2020 - 14:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

3 - 1

ВК "ПНУ-Університет"

Яцик Віталій
Лобаньова Ольга

24.10.2020 - 14:00

3 - 1

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

ВК "ПНУ-Університет"

24.10.2020 - 16:00

СЗ ДДТУ

24.10.2020 - 16:00

24.10.2020 - 16:00

СК "Прометей-2-ДДТУ"

1 - 3

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

Умінська Світлана
Денщик Тетяна

24.10.2020 - 16:00

1 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ"

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

24.10.2020 - 16:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

24.10.2020 - 16:00

24.10.2020 - 16:00

Білозгар-Медуніверситет

3 - 0

НУФВСУ

Мацкайлов Юрій
Михайлов Олександр

24.10.2020 - 16:00

3 - 0

Білозгар-Медуніверситет

НУФВСУ

24.10.2020 - 17:00

СК Балта

24.10.2020 - 17:00

24.10.2020 - 17:00

"ФОГТЛАНД"

2 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

Лобаньова Ольга
Яцик Віталій

24.10.2020 - 17:00

2 - 3

"ФОГТЛАНД"

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

24.10.2020 - 19:00

СЗ ДДТУ

24.10.2020 - 19:00

24.10.2020 - 19:00

"Орбіта-Спортінтернат"

0 - 3

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

Денщик Тетяна
Умінська Світлана

24.10.2020 - 19:00

0 - 3

"Орбіта-Спортінтернат"

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

24.10.2020 - 19:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

24.10.2020 - 19:00

24.10.2020 - 19:00

ВК "Полісся-2"

3 - 0

"Метеор-Інваспорт"

Михайлов Олександр
Мацкайлов Юрій

24.10.2020 - 19:00

3 - 0

ВК "Полісся-2"

"Метеор-Інваспорт"

25.10.2020 - 10:00

СК Балта

25.10.2020 - 10:00

25.10.2020 - 10:00

ВК "ПНУ-Університет"

0 - 3

"ФОГТЛАНД"

Лобаньова Ольга
Яцик Віталій

25.10.2020 - 10:00

0 - 3

ВК "ПНУ-Університет"

"ФОГТЛАНД"

25.10.2020 - 10:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

25.10.2020 - 10:00

25.10.2020 - 10:00

"Метеор-Інваспорт"

0 - 3

Білозгар-Медуніверситет

Мацкайлов Юрій
Михайлов Олександр

25.10.2020 - 10:00

0 - 3

"Метеор-Інваспорт"

Білозгар-Медуніверситет

25.10.2020 - 10:30

СЗ ДДТУ

25.10.2020 - 10:30

25.10.2020 - 10:30

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

3 - 0

"Орбіта-Спортінтернат"

Денщик Тетяна
Умінська Світлана

25.10.2020 - 10:30

3 - 0

ВК "Львів'янка "ЛДУФК-СКІФ""

"Орбіта-Спортінтернат"

25.10.2020 - 13:00

СК Балта

25.10.2020 - 13:00

25.10.2020 - 13:00

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

1 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

Яцик Віталій
Лобаньова Ольга

25.10.2020 - 13:00

1 - 3

ВК "Буковинка-ДЮСШ №4"

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

25.10.2020 - 13:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

25.10.2020 - 13:00

25.10.2020 - 13:00

НУФВСУ

0 - 3

ВК "Полісся-2"

Михайлов Олександр
Мацкайлов Юрій

25.10.2020 - 13:00

0 - 3

НУФВСУ

ВК "Полісся-2"

25.10.2020 - 13:30

СЗ ДДТУ

25.10.2020 - 13:30

25.10.2020 - 13:30

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

3 - 1

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Умінська Світлана
Денщик Тетяна

25.10.2020 - 13:30

3 - 1

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

СК "Прометей-2-ДДТУ"

31.10.2020 - 13:00

СК Сокіл

31.10.2020 - 13:00

31.10.2020 - 13:00

Київська область-"Спортліцей"

3 - 2

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

Мельниченко Андрій
Омельченко Михайло

31.10.2020 - 13:00

3 - 2

Київська область-"Спортліцей"

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

31.10.2020 - 16:00

СК Сокіл

31.10.2020 - 16:00

31.10.2020 - 16:00

МСК "Дніпро"

0 - 3

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Омельченко Михайло
Мельниченко Андрій

31.10.2020 - 16:00

0 - 3

МСК "Дніпро"

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

01.11.2020 - 10:00

СК Сокіл

01.11.2020 - 10:00

01.11.2020 - 10:00

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 1

Київська область-"Спортліцей"

Мельниченко Андрій
Омельченко Михайло

01.11.2020 - 10:00

3 - 1

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Київська область-"Спортліцей"

01.11.2020 - 13:00

СК Сокіл

01.11.2020 - 13:00

01.11.2020 - 13:00

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

3 - 1

МСК "Дніпро"

Омельченко Михайло
Мельниченко Андрій

01.11.2020 - 13:00

3 - 1

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

МСК "Дніпро"



ІІІ тур

12.11.2020 - 16:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

12.11.2020 - 16:00

12.11.2020 - 16:00

Білозгар-Медуніверситет

3 - 0

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

Осадчий Олександр
Омельченко Михайло

12.11.2020 - 16:00

3 - 0

Білозгар-Медуніверситет

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

12.11.2020 - 19:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

12.11.2020 - 19:00

12.11.2020 - 19:00

ВК "Полісся-2"

3 - 0

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Омельченко Михайло
Осадчий Олександр

12.11.2020 - 19:00

3 - 0

ВК "Полісся-2"

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

13.11.2020 - 10:00

КЗ "ХПКСП" ХОР

13.11.2020 - 10:00

13.11.2020 - 10:00

Харків'янка-ХНПУ-Збірна Харківської області-2

0 - 3

ВК "Полісся-2"

Осадчий Олександр
Омельченко Михайло

13.11.2020 - 10:00