Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років

Кубок України сезону 2020/2021 років

select
Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. І етап І етап Matches

Група "А"

25.09.2020 - 17:00

СЗ ДЮСШ

25.09.2020 - 17:00

25.09.2020 - 17:00

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

0 - 3

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Вовкотруб Роман
Бочаров Олександр

25.09.2020 - 17:00

0 - 3

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

26.09.2020 - 13:00

СЗ ДЮСШ

26.09.2020 - 13:00

26.09.2020 - 13:00

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

3 - 1

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

Бочаров Олександр
Вовкотруб Роман

26.09.2020 - 13:00

3 - 1

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

27.09.2020 - 12:00

СЗ ДЮСШ

27.09.2020 - 12:00

27.09.2020 - 12:00

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

3 - 0

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"

Вовкотруб Роман
Бочаров Олександр

27.09.2020 - 12:00

3 - 0

"Рись ДНЗ "ВПУ-34"-ДЮСШ"

"Олімпія-ДЮСШ №2-Коледж фізичного виховання"



Група "Б"

25.09.2020 - 19:00

СК Балта

25.09.2020 - 19:00

25.09.2020 - 19:00

СК "Балта"-БПК

0 - 3

"ФОГТЛАНД"

Тесліцький Юрій
Умінська Світлана

25.09.2020 - 19:00

0 - 3

СК "Балта"-БПК

"ФОГТЛАНД"

26.09.2020 - 13:00

СК Балта

26.09.2020 - 13:00

26.09.2020 - 13:00

"ФОГТЛАНД"

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Умінська Світлана
Тесліцький Юрій

26.09.2020 - 13:00

3 - 0

"ФОГТЛАНД"

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

27.09.2020 - 11:00

СК Балта

27.09.2020 - 11:00

27.09.2020 - 11:00

СК "Балта"-БПК

3 - 0

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Тесліцький Юрій
Умінська Світлана

27.09.2020 - 11:00

3 - 0

СК "Балта"-БПК

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2



Група "В"

25.09.2020 - 16:00

СЗ ДДТУ

25.09.2020 - 16:00

25.09.2020 - 16:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

0 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Рибалка Юрій
Андросенко Михайло

25.09.2020 - 16:00

0 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

СК "Прометей-2-ДДТУ"

25.09.2020 - 19:00

СЗ ДДТУ

25.09.2020 - 19:00

25.09.2020 - 19:00

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 0

Волейбольний клуб "Іскра"

Андросенко Михайло
Рибалка Юрій

25.09.2020 - 19:00

3 - 0

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Волейбольний клуб "Іскра"

26.09.2020 - 16:00

СЗ ДДТУ

26.09.2020 - 16:00

26.09.2020 - 16:00

Волейбольний клуб "Іскра"

0 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Андросенко Михайло
Рибалка Юрій

26.09.2020 - 16:00

0 - 3

Волейбольний клуб "Іскра"

СК "Прометей-2-ДДТУ"

26.09.2020 - 19:00

СЗ ДДТУ

26.09.2020 - 19:00

26.09.2020 - 19:00

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

3 - 1

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

Рибалка Юрій
Андросенко Михайло

26.09.2020 - 19:00

3 - 1

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

27.09.2020 - 11:00

СЗ ДДТУ

27.09.2020 - 11:00

27.09.2020 - 11:00

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

0 - 3

Волейбольний клуб "Іскра"

Андросенко Михайло
Рибалка Юрій

27.09.2020 - 11:00

0 - 3

"Южанка" ЧНУ-ДЮСШ №5-МФКФК

Волейбольний клуб "Іскра"

27.09.2020 - 14:00

СЗ ДДТУ

27.09.2020 - 14:00

27.09.2020 - 14:00

СК "Прометей-2-ДДТУ"

2 - 3

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Рибалка Юрій
Андросенко Михайло

27.09.2020 - 14:00

2 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР



Група "Г"

25.09.2020 - 16:00

СК ВНМУ

25.09.2020 - 16:00

25.09.2020 - 16:00

Білозгар-Медуніверситет

3 - 0

Новатор-ХНУ

Осадчий Олександр
Височанський Іван

25.09.2020 - 16:00

3 - 0

Білозгар-Медуніверситет

Новатор-ХНУ

25.09.2020 - 19:00

СК ВНМУ

25.09.2020 - 19:00

25.09.2020 - 19:00

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

3 - 1

НУФВСУ

Височанський Іван
Осадчий Олександр

25.09.2020 - 19:00

3 - 1

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

НУФВСУ

26.09.2020 - 12:00

СК ВНМУ

26.09.2020 - 12:00

26.09.2020 - 12:00

Новатор-ХНУ

0 - 3

НУФВСУ

Осадчий Олександр
Височанський Іван

26.09.2020 - 12:00

0 - 3

Новатор-ХНУ

НУФВСУ

26.09.2020 - 15:00

СК ВНМУ

26.09.2020 - 15:00

26.09.2020 - 15:00

Білозгар-Медуніверситет

3 - 1

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

Височанський Іван
Осадчий Олександр

26.09.2020 - 15:00

3 - 1

Білозгар-Медуніверситет

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

27.09.2020 - 10:00

СК ВНМУ

27.09.2020 - 10:00

27.09.2020 - 10:00

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

3 - 0

Новатор-ХНУ

Височанський Іван
Осадчий Олександр

27.09.2020 - 10:00

3 - 0

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

Новатор-ХНУ

27.09.2020 - 13:00

СК ВНМУ

27.09.2020 - 13:00

27.09.2020 - 13:00

НУФВСУ

0 - 3

Білозгар-Медуніверситет

Осадчий Олександр
Височанський Іван

27.09.2020 - 13:00

0 - 3

НУФВСУ

Білозгар-Медуніверситет

Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. ІІ етап ІІ етап Matches

Група "Ґ"

22.12.2020 - 16:00

СК ЗНУ #1

22.12.2020 - 16:00

22.12.2020 - 16:00

"Галичанка-ЗУНУ"

3 - 0

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Елькін Максим
Копач Віталій

22.12.2020 - 16:00

3 - 0

"Галичанка-ЗУНУ"

СК "Прометей-2-ДДТУ"

22.12.2020 - 19:00

СК ЗНУ #1

22.12.2020 - 19:00

22.12.2020 - 19:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

3 - 0

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Копач Віталій
Елькін Максим

22.12.2020 - 19:00

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

23.12.2020 - 12:00

СК ЗНУ #1

23.12.2020 - 12:00

23.12.2020 - 12:00

"Галичанка-ЗУНУ"

3 - 2

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

Елькін Максим
Копач Віталій

23.12.2020 - 12:00

3 - 2

"Галичанка-ЗУНУ"

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

23.12.2020 - 15:00

СК ЗНУ #1

23.12.2020 - 15:00

23.12.2020 - 15:00

СК "Прометей-2-ДДТУ"

0 - 3

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

Копач Віталій
Елькін Максим

23.12.2020 - 15:00

0 - 3

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

24.12.2020 - 11:00

СК ЗНУ #1

24.12.2020 - 11:00

24.12.2020 - 11:00

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

0 - 3

"Галичанка-ЗУНУ"

Елькін Максим
Копач Віталій

24.12.2020 - 11:00

0 - 3

Збірна Харківської області КЗ "ХПКСП" ХОР

"Галичанка-ЗУНУ"

24.12.2020 - 14:00

СК ЗНУ #1

24.12.2020 - 14:00

24.12.2020 - 14:00

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

3 - 0

СК "Прометей-2-ДДТУ"

Копач Віталій
Елькін Максим

24.12.2020 - 14:00

3 - 0

"Волинь-Університет-ОДЮСШ"

СК "Прометей-2-ДДТУ"



Група "Д"

05.11.2020 - 16:00

СК "Прометей"

05.11.2020 - 16:00

05.11.2020 - 16:00

"Університет-ШВСМ"

0 - 3

"Аланта"

Медвідь Михайло
Іванов Олег

05.11.2020 - 16:00

0 - 3

"Університет-ШВСМ"

"Аланта"

05.11.2020 - 19:00

СК "Прометей"

05.11.2020 - 19:00

05.11.2020 - 19:00

СК "Прометей"

3 - 0

"ФОГТЛАНД"

Іванов Олег
Медвідь Михайло

05.11.2020 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей"

"ФОГТЛАНД"

06.11.2020 - 16:00

СК "Прометей"

06.11.2020 - 16:00

06.11.2020 - 16:00

"ФОГТЛАНД"

0 - 3

"Аланта"

Медвідь Михайло
Іванов Олег

06.11.2020 - 16:00

0 - 3

"ФОГТЛАНД"

"Аланта"

06.11.2020 - 19:00

СК "Прометей"

06.11.2020 - 19:00

06.11.2020 - 19:00

СК "Прометей"

3 - 0

"Університет-ШВСМ"

Іванов Олег
Медвідь Михайло

06.11.2020 - 19:00

3 - 0

СК "Прометей"

"Університет-ШВСМ"

07.11.2020 - 11:00

СК "Прометей"

07.11.2020 - 11:00

07.11.2020 - 11:00

"Університет-ШВСМ"

3 - 1

"ФОГТЛАНД"

Іванов Олег
Медвідь Михайло

07.11.2020 - 11:00

3 - 1

"Університет-ШВСМ"

"ФОГТЛАНД"

07.11.2020 - 14:00

СК "Прометей"

07.11.2020 - 14:00

07.11.2020 - 14:00

"Аланта"

0 - 3

СК "Прометей"

Медвідь Михайло
Іванов Олег

07.11.2020 - 14:00

0 - 3

"Аланта"

СК "Прометей"



Група "Е"

06.11.2020 - 16:00

СК Динамо

06.11.2020 - 16:00

06.11.2020 - 16:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

3 - 0

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Чекой Олександр
Босенко Володимир

06.11.2020 - 16:00

3 - 0

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

06.11.2020 - 19:00

СК Динамо

06.11.2020 - 19:00

06.11.2020 - 19:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

3 - 0

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

Босенко Володимир
Чекой Олександр

06.11.2020 - 19:00

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

07.11.2020 - 16:00

СК Динамо

07.11.2020 - 16:00

07.11.2020 - 16:00

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Босенко Володимир
Чекой Олександр

07.11.2020 - 16:00

3 - 1

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

07.11.2020 - 19:00

СК Динамо

07.11.2020 - 19:00

07.11.2020 - 19:00

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

0 - 3

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

Чекой Олександр
Босенко Володимир

07.11.2020 - 19:00

0 - 3

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

08.11.2020 - 10:00

СК Динамо

08.11.2020 - 10:00

08.11.2020 - 10:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

3 - 0

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

Босенко Володимир
Чекой Олександр

08.11.2020 - 10:00

3 - 0

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

ВК "Буковинка-ЧНУ-ЧОДЮСШ"

08.11.2020 - 13:00

СК Динамо

08.11.2020 - 13:00

08.11.2020 - 13:00

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

0 - 3

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"

Босенко Володимир
Чекой Олександр

08.11.2020 - 13:00

0 - 3

"Регіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР"

ВК "Полісся-ШВСМ-ЖДУ"



Група "Є"

06.11.2020 - 17:00

СК ВНМУ

06.11.2020 - 17:00

06.11.2020 - 17:00

Білозгар-Медуніверситет

0 - 3

"Хімік"

Гулька Сергій
Паршин Віталій

06.11.2020 - 17:00

0 - 3

Білозгар-Медуніверситет

"Хімік"

07.11.2020 - 12:00

СК ВНМУ

07.11.2020 - 12:00

07.11.2020 - 12:00

"Хімік"

3 - 0

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Паршин Віталій
Гулька Сергій

07.11.2020 - 12:00

3 - 0

"Хімік"

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

08.11.2020 - 11:00

СК ВНМУ

08.11.2020 - 11:00

08.11.2020 - 11:00

Білозгар-Медуніверситет

3 - 1

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Гулька Сергій
Паршин Віталій

08.11.2020 - 11:00

3 - 1

Білозгар-Медуніверситет

ВК "Полтавчанка-ПНПУ"

Кубок України серед жіночих команд сезону 2020/2021 років. ІІІ етап ІІІ етап Matches

Група "Ж"

05.02.2021 - 16:00

СК ВНМУ

05.02.2021 - 16:00

05.02.2021 - 16:00

"Галичанка-ЗУНУ"

3 - 1

Білозгар-Медуніверситет

Осадчий Олександр
Босенко Володимир

05.02.2021 - 16:00

3 - 1

"Галичанка-ЗУНУ"

Білозгар-Медуніверситет

05.02.2021 - 19:00

СК ВНМУ

05.02.2021 - 19:00

05.02.2021 - 19:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

1 - 3

"Аланта"

Босенко Володимир
Осадчий Олександр

05.02.2021 - 19:00

1 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

"Аланта"

06.02.2021 - 12:00

СК ВНМУ

06.02.2021 - 12:00

06.02.2021 - 12:00

Білозгар-Медуніверситет

1 - 3

"Аланта"

Босенко Володимир
Осадчий Олександр

06.02.2021 - 12:00

1 - 3

Білозгар-Медуніверситет

"Аланта"

06.02.2021 - 15:00

СК ВНМУ

06.02.2021 - 15:00

06.02.2021 - 15:00

"Галичанка-ЗУНУ"

1 - 3

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

Осадчий Олександр
Босенко Володимир

06.02.2021 - 15:00

1 - 3

"Галичанка-ЗУНУ"

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

07.02.2021 - 11:00

СК ВНМУ

07.02.2021 - 11:00

07.02.2021 - 11:00

"Аланта"

3 - 1

"Галичанка-ЗУНУ"

Босенко Володимир
Осадчий Олександр

07.02.2021 - 11:00

3 - 1

"Аланта"

"Галичанка-ЗУНУ"

07.02.2021 - 14:00

СК ВНМУ

07.02.2021 - 14:00

07.02.2021 - 14:00

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"

3 - 1

Білозгар-Медуніверситет

Осадчий Олександр
Босенко Володимир

07.02.2021 - 14:00

3 - 1

"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ"