Кубок України серед чоловічих команд сезону 2020/2021 років

Кубок України сезону 2020/2021 років

select
Кубок України серед чоловічих команд сезону 2020/2021 років. І етап І етап Matches

Група "А"

11.09.2020 - 17:00

СК ЗНУ #1

11.09.2020 - 17:00

11.09.2020 - 17:00

"ДСО-ЗНУ"

3 - 0

"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ"

Хуторний Костянтин
Омельченко Михайло

11.09.2020 - 17:00

3 - 0

"ДСО-ЗНУ"

"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ"

11.09.2020 - 20:00

СК ЗНУ #1

11.09.2020 - 20:00

11.09.2020 - 20:00

"Булава"

1 - 3

ВК "Горіш"

Омельченко Михайло
Хуторний Костянтин

11.09.2020 - 20:00

1 - 3

"Булава"

ВК "Горіш"

12.09.2020 - 15:00

СК ЗНУ #1

12.09.2020 - 15:00

12.09.2020 - 15:00

"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ"

3 - 1

ВК "Горіш"

Омельченко Михайло
Хуторний Костянтин

12.09.2020 - 15:00

3 - 1

"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ"

ВК "Горіш"

12.09.2020 - 18:00

СК ЗНУ #1

12.09.2020 - 18:00

12.09.2020 - 18:00

"ДСО-ЗНУ"

3 - 0

"Булава"

Хуторний Костянтин
Омельченко Юрій

12.09.2020 - 18:00

3 - 0

"ДСО-ЗНУ"

"Булава"

13.09.2020 - 10:00

СК ЗНУ #1

13.09.2020 - 10:00

13.09.2020 - 10:00

ВК "Горіш"

0 - 3

"ДСО-ЗНУ"

Омельченко Михайло
Хуторний Костянтин

13.09.2020 - 10:00

0 - 3

ВК "Горіш"

"ДСО-ЗНУ"

13.09.2020 - 13:00

СК ЗНУ #1

13.09.2020 - 13:00

13.09.2020 - 13:00

"Булава"

3 - 0

"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ"

Хуторний Костянтин
Омельченко Михайло

13.09.2020 - 13:00

3 - 0

"Булава"

"КДЮСШ №1-ДСО-ЗНУ"



Група "В"

11.09.2020 - 18:00

ФОК Новатор

11.09.2020 - 18:00

11.09.2020 - 18:00

Новатор

1 - 3

Хотинські козаки

Савич Павло
Салабай Олександр

11.09.2020 - 18:00

1 - 3

Новатор

Хотинські козаки

12.09.2020 - 17:00

ФОК Новатор

12.09.2020 - 17:00

12.09.2020 - 17:00

Хотинські козаки

3 - 0

ВК "Біоресурс"

Салабай Олександр
Савич Павло

12.09.2020 - 17:00

3 - 0

Хотинські козаки

ВК "Біоресурс"

13.09.2020 - 11:00

ФОК Новатор

13.09.2020 - 11:00

13.09.2020 - 11:00

Новатор

3 - 0

ВК "Біоресурс"

Савич Павло
Салабай Олександр

13.09.2020 - 11:00

3 - 0

Новатор

ВК "Біоресурс"



Група "Г"

11.09.2020 - 17:00

СК "Металург"

11.09.2020 - 17:00

11.09.2020 - 17:00

"Донбас"

0 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Рибалка Юрій
Михайлов Олександр

11.09.2020 - 17:00

0 - 3

"Донбас"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

12.09.2020 - 14:00

СК "Металург"

12.09.2020 - 14:00

12.09.2020 - 14:00

ВК "Бахмут-ШВСМ"

3 - 1

"ДДМА-ДЮСШ"

Михайлов Олександр
Рибалка Юрій

12.09.2020 - 14:00

3 - 1

ВК "Бахмут-ШВСМ"

"ДДМА-ДЮСШ"

13.09.2020 - 11:00

СК "Металург"

13.09.2020 - 11:00

13.09.2020 - 11:00

"Донбас"

3 - 0

"ДДМА-ДЮСШ"

Михайлов Олександр
Рибалка Юрій

13.09.2020 - 11:00

3 - 0

"Донбас"

"ДДМА-ДЮСШ"



Група "Ґ"

11.09.2020 - 16:00

СЗ Завод медичного скла

11.09.2020 - 16:00

11.09.2020 - 16:00

НУФВСУ

1 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Елькін Максим
Умінська Світлана

11.09.2020 - 16:00

1 - 3

НУФВСУ

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

11.09.2020 - 19:00

СЗ Завод медичного скла

11.09.2020 - 19:00

11.09.2020 - 19:00

ВК "Решетилівка"

3 - 0

НУБіП України

Умінська Світлана
Елькін Максим

11.09.2020 - 19:00

3 - 0

ВК "Решетилівка"

НУБіП України

12.09.2020 - 13:00

Спорткомплекс НУБІП

12.09.2020 - 13:00

12.09.2020 - 13:00

НУБіП України

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

Умінська Світлана
Елькін Максим

12.09.2020 - 13:00

0 - 3

НУБіП України

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

12.09.2020 - 16:00

СЗ Завод медичного скла

12.09.2020 - 16:00

12.09.2020 - 16:00

ВК "Решетилівка"

3 - 0

НУФВСУ

Елькін Максим
Умінська Світлана

12.09.2020 - 16:00

3 - 0

ВК "Решетилівка"

НУФВСУ

13.09.2020 - 10:00

СЗ Завод медичного скла

13.09.2020 - 10:00

13.09.2020 - 10:00

НУФВСУ

3 - 1

НУБіП України

Умінська Світлана
Елькін Максим

13.09.2020 - 10:00

3 - 1

НУФВСУ

НУБіП України

13.09.2020 - 13:00

СЗ Завод медичного скла

13.09.2020 - 13:00

13.09.2020 - 13:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0 - 3

ВК "Решетилівка"

Елькін Максим
Умінська Світлана

13.09.2020 - 13:00

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

ВК "Решетилівка"



Група "Д"

11.09.2020 - 16:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

11.09.2020 - 16:00

11.09.2020 - 16:00

ВК "Політехнік-Одеса"

3 - 0

"Нейротрек"

Бочаров Олександр
Лобаньова Ольга

11.09.2020 - 16:00

3 - 0

ВК "Політехнік-Одеса"

"Нейротрек"

11.09.2020 - 19:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

11.09.2020 - 19:00

11.09.2020 - 19:00

ВК "Нікополь"

3 - 0

"Вгору"

Лобаньова Ольга
Бочаров Олександр

11.09.2020 - 19:00

3 - 0

ВК "Нікополь"

"Вгору"

12.09.2020 - 14:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

12.09.2020 - 14:00

12.09.2020 - 14:00

"Нейротрек"

2 - 3

"Вгору"

Бочаров Олександр
Лобаньова Ольга

12.09.2020 - 14:00

2 - 3

"Нейротрек"

"Вгору"

12.09.2020 - 17:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

12.09.2020 - 17:00

12.09.2020 - 17:00

ВК "Політехнік-Одеса"

3 - 1

ВК "Нікополь"

Лобаньова Ольга
Бочаров Олександр

12.09.2020 - 17:00

3 - 1

ВК "Політехнік-Одеса"

ВК "Нікополь"

13.09.2020 - 10:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

13.09.2020 - 10:00

13.09.2020 - 10:00

"Вгору"

0 - 3

ВК "Політехнік-Одеса"

Лобаньова Ольга
Бочаров Олександр

13.09.2020 - 10:00

0 - 3

"Вгору"

ВК "Політехнік-Одеса"

13.09.2020 - 13:00

СЗ КЗ ДЮСШ #1

13.09.2020 - 13:00

13.09.2020 - 13:00

ВК "Нікополь"

3 - 1

"Нейротрек"

Бочаров Олександр
Лобаньова Ольга

13.09.2020 - 13:00

3 - 1

ВК "Нікополь"

"Нейротрек"

Кубок України серед чоловічих команд сезону 2020/2021 років. ІІ етап ІІ етап Matches

Група "Є"

06.11.2020 - 18:00

СЗ Завод медичного скла

06.11.2020 - 18:00

06.11.2020 - 18:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

Осадчий Олександр
Овчарук Сергій

06.11.2020 - 18:00

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

ВСК "МХП-Вінниця"

07.11.2020 - 13:00

СЗ Завод медичного скла

07.11.2020 - 13:00

07.11.2020 - 13:00

ВСК "МХП-Вінниця"

0 - 3

ВК "Решетилівка"

Овчарук Сергій
Осадчий Олександр

07.11.2020 - 13:00

0 - 3

ВСК "МХП-Вінниця"

ВК "Решетилівка"

08.11.2020 - 13:00

СЗ Завод медичного скла

08.11.2020 - 13:00

08.11.2020 - 13:00

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

0 - 3

ВК "Решетилівка"

Овчарук Сергій
Осадчий Олександр

08.11.2020 - 13:00

0 - 3

СК "Радіус"-СДЮСШОР №2

ВК "Решетилівка"



Група "Ж"

06.11.2020 - 16:00

СК ЗНУ #1

06.11.2020 - 16:00

06.11.2020 - 16:00

"ДСО-ЗУНУ"

3 - 2

Хотинські козаки

Копач Віталій
Дячук Андрій

06.11.2020 - 16:00

3 - 2

"ДСО-ЗУНУ"

Хотинські козаки

07.11.2020 - 15:00

СК ЗНУ #1

07.11.2020 - 15:00

07.11.2020 - 15:00

Хотинські козаки

3 - 0

"Донбас"

Дячук Андрій
Копач Віталій

07.11.2020 - 15:00

3 - 0

Хотинські козаки

"Донбас"

08.11.2020 - 13:00

СК ЗНУ #1

08.11.2020 - 13:00

08.11.2020 - 13:00

"ДСО-ЗУНУ"

3 - 0

"Донбас"

Копач Віталій
Дячук Андрій

08.11.2020 - 13:00

3 - 0

"ДСО-ЗУНУ"

"Донбас"



Група "З"

13.11.2020 - 16:00

СК Епіцентр

13.11.2020 - 16:00

13.11.2020 - 16:00

ВК "Політехнік-Одеса"

0 - 3

ВК "Дніпро"

Гранько Катерина
Рибалка Юрій

13.11.2020 - 16:00

0 - 3

ВК "Політехнік-Одеса"

ВК "Дніпро"

13.11.2020 - 19:00

СК Епіцентр

13.11.2020 - 19:00

13.11.2020 - 19:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Рибалка Юрій
Гранько Катерина

13.11.2020 - 19:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

14.11.2020 - 16:00

СК Епіцентр

14.11.2020 - 16:00

14.11.2020 - 16:00

ВК "Бахмут-ШВСМ"

1 - 3

ВК "Дніпро"

Рибалка Юрій
Гранько Катерина

14.11.2020 - 16:00

1 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

ВК "Дніпро"

14.11.2020 - 19:00

СК Епіцентр

14.11.2020 - 19:00

14.11.2020 - 19:00

"Епіцентр-Подоляни"

3 - 0

ВК "Політехнік-Одеса"

Гранько Катерина
Рибалка Юрій

14.11.2020 - 19:00

3 - 0

"Епіцентр-Подоляни"

ВК "Політехнік-Одеса"

15.11.2020 - 11:00

СК Епіцентр

15.11.2020 - 11:00

15.11.2020 - 11:00

ВК "Політехнік-Одеса"

0 - 3

ВК "Бахмут-ШВСМ"

Гранько Катерина
Рибалка Юрій

15.11.2020 - 11:00

0 - 3

ВК "Політехнік-Одеса"

ВК "Бахмут-ШВСМ"

15.11.2020 - 14:00

СК Епіцентр

15.11.2020 - 14:00

15.11.2020 - 14:00

ВК "Дніпро"

0 - 3

"Епіцентр-Подоляни"

Рибалка Юрій
Гранько Катерина

15.11.2020 - 14:00

0 - 3

ВК "Дніпро"

"Епіцентр-Подоляни"



Група "К"

06.11.2020 - 15:00

СК Техколедж ЛНТУ

06.11.2020 - 15:00

06.11.2020 - 15:00

Новатор

3 - 2

ВК "Нікополь"

Тесліцький Юрій
Савич Павло

06.11.2020 - 15:00

3 - 2

Новатор

ВК "Нікополь"

06.11.2020 - 18:00

СК Техколедж ЛНТУ

06.11.2020 - 18:00

06.11.2020 - 18:00

"Буревісник"-ШВСМ

3 - 0

"Булава"

Савич Павло
Тесліцький Юрій

06.11.2020 - 18:00

3 - 0

"Буревісник"-ШВСМ

"Булава"

07.11.2020 - 13:00

СК Техколедж ЛНТУ

07.11.2020 - 13:00

07.11.2020 - 13:00

"Булава"

3 - 2

ВК "Нікополь"

Савич Павло
Тесліцький Юрій

07.11.2020 - 13:00

3 - 2

"Булава"

ВК "Нікополь"

07.11.2020 - 16:00

СК Техколедж ЛНТУ

07.11.2020 - 16:00

07.11.2020 - 16:00

"Буревісник"-ШВСМ

3 - 2

Новатор

Тесліцький Юрій
Савич Павло

07.11.2020 - 16:00

3 - 2

"Буревісник"-ШВСМ

Новатор

08.11.2020 - 10:00

СК Техколедж ЛНТУ

08.11.2020 - 10:00

08.11.2020 - 10:00

ВК "Нікополь"

1 - 3

"Буревісник"-ШВСМ

Савич Павло
Тесліцький Юрій

08.11.2020 - 10:00

1 - 3

ВК "Нікополь"

"Буревісник"-ШВСМ

08.11.2020 - 13:00

СК Техколедж ЛНТУ

08.11.2020 - 13:00

08.11.2020 - 13:00

Новатор

3 - 0

"Булава"

Тесліцький Юрій
Савич Павло

08.11.2020 - 13:00

3 - 0

Новатор

"Булава"

Кубок України серед чоловічих команд сезону 2020/2021 років. ІІІ етап ІІІ етап Matches

Група "Л"

29.01.2021 - 16:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

29.01.2021 - 16:00

29.01.2021 - 16:00

ВК "Житичі-ПНУ"

3 - 0

Хотинські козаки

Медвідь Михайло
Льопа Андрій

29.01.2021 - 16:00

3 - 0

ВК "Житичі-ПНУ"

Хотинські козаки

29.01.2021 - 19:00

СК ЖДУ ім. Івана Франка

29.01.2021 - 19:00

29.01.2021 - 19:00

"Збірна Харківської області-Юридична академія"

0 - 3

ВК "Решетилівка"

Льопа Андрій
Медвідь Михайло

29.01.2021 - 19:00

0 -